Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ ostrzeszowski

Obszar usług: Ostrzeszów, Czajków, Doruchów, Grabów nad Prosną, Kobyla Góra, Kraszewice, Mikstat.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Dysponujemy bogatym doświadczeniem, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych działalności o mniejszym lub większym wymiarze. Tworzone przez nas nowoczesne strony www spełniają wytyczne nakładane przez wyszukiwarkę, co gwarantuje im bardzo dobrą lokalizację z pośród konkurencji.


Internet to wspaniałe podstawowe narzędzie dzięki któremu dotrzemy do potencjalnych odbiorców towarów i usług. Nawet małe i średnie firmy, dzięki tym możliwościom jakie daje nam sieć internetowa, mogą obsługiwać sprzedaż krajową oraz zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił na dobre pogląd na funkcjonowanie wielu podmiotów konkurujących o zainteresowanie potencjalnego kontrahenta. Dodatkowo, poprzez działalność w sieci, można pozyskać o dużo więcej interesantów naszych towarów oraz usług.


Już od teraz powinieneś zadbać o to, aby wyszukiwarka Google posiadała aktualne informacje o Twojej firmie. Zwiększenie widoczności w internecie pozwoli Ci odnieść znaczną przewagę na e-rynku. My Tobie w tym pomożemy!


Mamy mnóstwo pomysłów oraz rozwiązań, dzięki którym Twoja działalność będzie mogła się rozwijać oraz pozyskiwać nowych kontrahentów. Stworzymy od podstaw, bądź zmodernizujemy dotychczasową stronę internetową tak, aby była wizytówką firmy w przestrzeni internetowej. Nasze strony internetowe powstają w responsywnej technologii RWD, czyli są przystosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych tj. tablet lub telefon. Do tego, tworzenie stron www w WordPress, gwarantuje uporządkowaną strukturę nawigacyjną systemu do zarządzania treścią CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz kompleksowy serwis www jest naszą specjalnością. Zadzwoń do nas już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technika projektowania strony www, polegająca na samoczynnym ułożeniu struktury strony do wymiarów okna przeglądarki na mobilnych oraz stacjonarnych urządzeniach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Użytkownik, dla którego zostaje zasugerowana dana witryna, powinien automatycznie rozpoznać się w jej schemacie, oraz bez najmniejszego kłopotu odczytać zawarte w niej informacje.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Optymalizacja (ang. Search Engine Optimalization) stron www, mająca na celu takie przygotowanie strony internetowej, aby była w stanie osiągnąć jak najlepsze wyniki na zdefiniowane frazy oraz słowa kluczowe w wynikach wyszukiwarek.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

W wyniku wprowadzenia specjalnych modyfikacji, witryna internetowa jest przejrzysta, funkcjonalna oraz sowicie oceniana przez algorytm wyszukiwarek internetowych.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Chcąc zyskać kontrahentów, na pewno potrzebujesz więcej aniżeli tylko dobrego produktu oraz fachowej obsługi klienta. Bardzo ważną częścią marketingu w sieci jest w dzisiejszym świecie firmowa strona www, dzięki której zareklamujesz skutecznie swoją firmę w sieci. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku danej branży, konkurentów i określeniem grupy docelowej kontrahentów. Wyznaczenie celu z całą pewnością doprowadzi do zwiększenia ilości Kontaktu z Państwem.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
ostrzeszowski

Od 9 lat nasza agencja internetowa wykonuje efektywne, responsywne oraz schludne witryny. Całkowity koszt witryny www uzależniony jest od wymiaru rozbudowania projektu, i co za tym idzie, czasu który trzeba poświęcić do jej ukończenia. Sugerujemy również skorzystać z formularza do wyceny strony, dostępnym na naszej stronie, aby sprecyzować znacznie szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla Twojej działalności. Każde nasze zlecenie poprzedza odpowiednio dostosowany do danej branży i specyfiki firmy, indywidualnie skrojony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu i Twojej akceptacji, szablon graficzny strony www w dalszej kolejności poddawany jest kodowaniu w odpowiedniej do zapotrzebowania technologii AMP, a także w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na Twoją sugestię jesteśmy w stanie także zaprogramować stronę www w wersji bez edycji treści. Zapewniona również przez dkstrony jest poprawna optymalizacja pod SEO witryny www, która jest fundamentem widoczności strony w wyszukiwarce Google oraz ułatwieniem dla pozycjonera wykonującego audyt strony www przed pozycjonowaniem. W efekcie końcowym otrzymujesz profesjonalny, schludny i praktyczny serwis www dostosowany do branży Twojej działalności. Skontaktuj się!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
ostrzeszowski

Wizytówka strony www posiada wielkie znaczenie dla wizerunku firmy, a ewentualne jej błędy mogą w konsekwencji negatywnie wpływać na komunikację naszych klientów odwiedzających stronę z właścicielem strony. Modernizacja strony internetowej na pewno pomoże w dostarczeniu nowych odwiedzin naszej strony. Czasem wystarczy tylko odświeżyć graficznie istniejącą stronę www, aby poszerzyć jej konwersję. By utrzymać witryny internetowe na możliwie jak najwyższym poziomie widoczności i zapewnić im sprawne funkcjonowanie, konieczna jest ich fachowa obsługa. Jeśli brak Tobie wolnego czasu, możliwości lub umiejętności, to z wielką chęcią zapewnimy Ci taką usługę, jak administracja i obsługa stron internetowych. W skład naszej obsługi wchodzi m.in. aktualizacja wtyczek witryny, modułów oraz zapewnienie optymalnej responsywności. Ważne są także aktualizacje systemu WP w przypadku posiadania witryny www z systemem treści CMS w zapleczu administratora WordPress. W skomplikowanych przypadkach, gdy strona www uległa awarii z jakichś przyczyn, m.in. z powodu utraty hasła, błędów programistycznych, bądź problemów z serwerem, proponujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Przeprowadzimy dokładny w pełni darmowy audyt Twojej witryny www, i możemy zaoferować korzystne rozwiązanie!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
ostrzeszowski

Optymalizacja SEO strony firmowej jest niezwykle istotnym procesem, mającym wpływ na uzyskanie widoczności na wysokiej pozycji wyników wyszukiwania Google. Optymalizacja stron www obejmuje szeroki zestaw działań, wdrażanych przez nas już w początkowym etapie tworzenia strony internetowej, które w efekcie końcowym wpływają na jej rozpoznawalność a również promocję w internecie. Oferujemy również w 100% bezpłatny, rzetelny audyt strony www funkcjonującej, ułatwiający znaleźć wszelakie nieprawidłowości mające wpływ na jej złą indeksację w Google. Następnie przechodzimy do właściwych rozwiązań, tak by Państwa strona firmowa działała skutecznie. Niemały nacisk nakładamy na samą treść na stronie, która powinna powstać zgodnie z wytycznymi SEO, będącą bardzo atrakcyjną dla wyszukiwarek internetowych, toteż dlatego oferujemy seo copywriting. Każdy zlecony przez Państwa artykuł na witrynę www jest unikatowy, indywidualny, wyposażony w wybrane frazy oraz wyrazy, co jest niezbędne dla algorytmów wyszukiwarki Google. Zapamiętaj! Płacisz tylko raz za artykuł, a my z niego tworzymy synonimiczne teksty SEO, dzięki temu dostajesz od kilkunastu do kilkudziesięciu innych artykułów, budujących właściwe zaplecze pozycjonerskie. Zadzwoń do nas!Strony www ostrzeszowski

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Prawidłowo wykonana strona www wyróżni Państwa firmę względem konkurencji oraz przyczyni się do odniesienia znacznych efektów widoczności w wyszukiwarkach Google. Projektowanie stron internetowych zaczyna się zwykle od wyznaczenia celu jaki powinna spełniać dana strona i grupy odbiorców, do których chcielibyśmy dotrzeć. Następnie ustalamy jakie treści powinny znaleźć się na stronie www, aby były oczywiste i umieszczone w sposób taki, aby odwiedzający w łatwy sposób, w krótkim czasie mógł do nich dotrzeć oraz uzyskał jasne informacje. Budowa stron internetowych oparta jest na sprawdzonych rozwiązaniach, jakie tworzą w prawidłowy sposób wyeksponowane zakładki witryny www, m.in. strona główna, usługi, galeria, kontakt, referencje. Umieszczanie zdjęcia oraz galerie podnoszą jakość witryny, a zarazem nie wpływając na szybkość ładowania oraz zakłócenia czytelności. Struktura i koloryzacja gwarantują przyjazny dla oka wizualny komfort odbioru strony www. Opracowane przez nas strony internetowe są w pełni doprowadzone do perfekcji oraz oryginalne. Nastawiamy się na prostotę i profesjonalną optymalizację strony, co całkiem spełnia wszystkie wytyczne algorytmów wyszukiwarek internetowych.


Stara witryna nie przynosi efektów?

By nadążyć za ciągle rozwijającą się technologią internetową, przedsiębiorstwa muszą dopilnować, ażeby ich strony www były w pełni funkcjonującym narzędziem marketingowym. Od czasu gdy masz już swoją witrynę internetową oraz zaczynasz uświadamiać sobie, iż Twoja strona przestaje funkcjonować dobrze, wówczas warto podjąć decyzję na jedną z wielu naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Zawodowstwo naszych informatyków przełoży się na zapewnienie Twojej witrynie internetowej oryginalnego wyglądu, dopasowanego do najnowszych technologii i standardów. Usprawnimy widoczność strony www, co wpłynie na zwiększenie jej atrakcyjności na tle konkurencji. Nieodpłatnie dokonamy całościowej analizy strony oraz podpowiemy najlepsze z możliwych rozwiązania, które wprowadzimy od razu po Twoim pozytywnym zatwierdzeniu. Czasami po prostu wystarczy kilka małych poprawek, aby wypromować Twoją firmę w Google i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Solidnie, zrozumiale i przystępnie udzielimy wszystkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Z całą pewnością rozumiesz, iż nie wystarczy posiadać bardzo dobrze zrobioną firmową witrynę www. Istotna jest jej prawidłowa obsługa, by całość ciągle sprawnie działała i zapewniała konwersję. Już dziś zdecyduj się na usługi agencji dkstrony.pl, a umożliwimy Twojej firmie konkretne, w pełni dopasowane i profesjonalne prowadzenie strony internetowej. Systematycznie będziemy realizować niezbędne aktualizacje systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej witrynie www. Kiedy zdarzy się owa potrzeba, to zmienimy stronę internetową w odniesieniu do zmiany szaty wizualnej, struktury i właściwości. Niezwłocznie zrealizujemy wszelkie naprawy, gwarantując docelowo całościową optymalizację strony internetowej. Skontaktuj się z nami!


Odpowiemy na wszystkie pytania. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga