Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Szczawnica

Tworzenie stron www i obsługa stron internetowych. Modernizacja oraz naprawa stron internetowych. Usługi SEO - optymalizacja stron www, SEO Copywriting, teksty SEO. Strony internetowe dla firm z szybką widocznością w Google.
Obszar usług: Szczawnica - powiat nowotarski.

Responsywne strony RWD + CMS + SSL


Posiadamy bogate doświadczenie, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych biznesów o węższym lub szerszym wymiarze. Projektowane przez nas nowoczesne strony www spełniają zasady określane przez wyszukiwarkę internetową, co zapewnia im bardzo dobrą lokalizację w wynikach wyszukiwania.


Internet to doskonałe niezbędne narzędzie dzięki któremu dotrzemy do potencjalnych odbiorców produktów i usług. Nawet mniejsze i średnie przedsiębiorstwa, dzięki gigantycznym możliwościom jakie umożliwia nam sieć internetowa, mogą obsługiwać sprzedaż krajową oraz zagraniczną. E-commerce zmienił totalnie pogląd na działania wielu działalności konkurujących o pozyskanie potencjalnego klienta. Co więcej, poprzez działalność w sieci, można zdobyć o sporo więcej odbiorców naszych towarów i usług.


Już dziś zatroszcz się o to, by wyszukiwarka Google posiadała aktualne informacje o Twoim biznesie. Zwiększenie aktywności w sieci pozwoli Ci osiągnąć dużą przewagę na e-rynku. My zrobimy to dla Ciebie!


Mamy dużo chęci oraz rozwiązań, dzięki którym wasza firma będzie mogła się rozwijać i pozyskiwać nowych klientów. Stworzymy od początku, bądź zmodernizujemy aktualną witrynę www tak, aby była wizytówką firmy w sieci. Nasze strony internetowe powstają w technologii RWD, czyli są dostosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych tj. tablet oraz telefon. Poza tym, tworzenie stron www w WordPress, gwarantuje uporządkowaną strukturę informacji systemu do zarządzania treścią CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych a także kompleksowy serwis www są naszą specjalnością. Zapraszamy do kontaktu już teraz!bezpłatna wycena strony


Zamów usługę u nas, a otrzymasz


Stronę Responsywną RWD z CMS

Technika tworzenia witryny, polegająca na samoczynnym ułożeniu elementów strony do rozmiaru okna przeglądarki na mobilnych i stacjonarnych urządzeniach.

Dostosowaną funkcjonalnie

Użytkownik, dla którego zostaje zasugerowana dana strona internetowa, powinien momentalnie zorientować się w jej logicznym układzie, oraz bez kłopotu odnaleźć poszukiwane w niej informacje.

Profesjonalną i nowoczesną

Witryny www stworzone są zgodnie z poprawnymi standardami oraz użytkowymi, dzięki czemu dużo łatwiej jest pozyskać zainteresowanie kontrahentów poszukiwanym produktem lub usługą.

Zoptymalizowaną pod SEO

Optymalizacja (ang. Search Engine Optimalization) stron www, mająca na celu specjalistyczne usprawnienie strony www, by była ona w stanie osiągnąć jak najlepsze wyniki na wybrane frazy i wyrazy kluczowe w Google.

Z szybką widocznością w Google

W skutek wprowadzenia specjalistycznych usprawnień, witryna www jest przejrzysta, funkcjonalna oraz wysoce oceniana przez algorytm wyszukiwarki.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Chcąc zyskać kontrahentów, potrzeba Tobie więcej niż tylko dobrego produktu i profesjonalnej jakości obsługi klienta. Ważną częścią marketingu w sieci jest w dzisiejszych czasach firmowa strona www, dzięki której rozreklamujesz skutecznie swoją firmę w internecie. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku właściwej branży, konkurencji oraz sprecyzowaniem grupy docelowej kontrahentów. Sprecyzowanie celu z pewnością doprowadzi do wzrostu kontaktu z Państwa firmą.


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowany standard


 • WERSJA Z EDYCJĄ TREŚCI STRONY CMS
 • WERSJA MOBILNA STRONY - RWD
 • FAVICON BAZUJĄCY NA LOGO
 • STRONA ZOPTYMALIZOWANA POD SEO
 • INFORMACJA O WYKORZYSTANIU COOKIES
 • POLITYKA OCHRONY PRYWATNOŚCI
 • SLIDER Z PRZESUWANYMI ZDJĘCIAMI
 • MAPA GOOGLE Z ADRESEM FIRMY
 • FORMULARZ KONTAKTOWY NA STRONIE WWW
 • PRZEJRZYSTA SZYBKO DZIAŁAJĄCA STRONA
 • PRZYJAZNA DLA WYSZUKIWARKI GOOGLE


Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe

Od 9 lat nasza agencja internetowa wykonuje szybkie, responsywne oraz czytelne witryny. Całkowity koszt witryny www zależny jest od miary rozbudowania usługi, a co za tym idzie, czasu który trzeba poświęcić na jej ukończenie. Prosimy również skorzystać z formularza wyceny, dostępnym na naszej stronie internetowej, by oszacować już teraz, jaka będzie cena strony internetowej dla Twojego biznesu. Każde jedno zadanie poprzedza dostosowany do danej branży i specyfiki branży, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu i Twojej pełnej akceptacji, projekt graficzny witryny www kolejnie poddany jest programowaniu w odpowiedniej do potrzeb technologii AMP, oraz w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na żądanie klienta jesteśmy w stanie również zbudować stronę w wersji bez edycji treści CMS. Gwarantowana również przez dkstrony jest odpowiednia optymalizacja SEO witryny www, która jest fundamentem zaindeksowania strony w wyszukiwarce Google oraz dużą pomocą dla osoby wykonującej audyt strony www przed procesem pozycjonowania. Finalnie otrzymujesz profesjonalny, czytelny a również praktyczny serwis www odpowiedni do zakresu Twojej działalności. Sprawdź nas!Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www

Wizytówka strony www posiada duże znaczenie dla wizerunku firmy, a potencjalne jej błędy mogą w konsekwencji negatywnie oddziaływać na komunikację naszych wyczekiwanych klientów odwiedzających stronę z właścicielem strony. Modernizacja strony internetowej na pewno pomoże w dostarczeniu nowych odwiedzin naszej witryny. Czasami wystarczy unowocześnić i odświeżyć istniejącą stronę www, aby poszerzyć jej konwersję. By utrzymać strony internetowe na możliwie jak najwyższym poziomie widoczności a także zagwarantować im odpowiednie funkcjonowanie, wymagana jest ich nieustanna obsługa. Jeśli brak Ci wolnego czasu, możliwości lub umiejętności, to możemy zapewnić wam taką usługę, jaką jest administracja i obsługa stron internetowych. W skład naszej obsługi wchodzi m.in. aktualizacja silnika strony www, modułów czy zapewnienie odpowiedniej responsywności. Szczególnie Ważne są także cykliczne aktualizacje systemu CMS – WordPress w przypadku posiadania witryny www z edycją treści CMS w panelu systemu WordPress. W skomplikowanych sytuacjach, gdy strona www uległa awarii z różnych przyczyn, m.in. z powodu złośliwego oprogramowania, błędów programistycznych, bądź zmianie parametrów serwera, proponujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych.


Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci

Optymalizacja SEO strony www jest niezwykle niezbędnym procesem, mającym wpływ na uzyskanie widoczności na pierwszej stronie w wyszukiwarce Google. Optymalizacja stron www obejmuje cały zestaw praktyk, wdrażanych przez nas już na początkowym etapie tworzenia strony internetowej, wpływających w efekcie końcowym na jej rozpoznawalność a również promocję w sieci. Oferujemy również w 100% darmowy, dobry audyt strony www już funkcjonującej, ułatwiający odszukać wszystkie błędy które odwzorowują na jej niską indeksację w wynikach Google. W następnej kolejności przystępujemy do optymalnych rozwiązań, tak by Państwa strona firmowa działała idealnie. Również duży nacisk nakładamy na samą treść na stronie, powstałą zgodnie z zaleceniami SEO, będącą bardzo atrakcyjną dla wyszukiwarek, toteż dlatego oferujemy seo copywriting. Każdy zlecony nam przez Państwa tekst na witrynę www jest unikalny, indywidualny, wyposażony we właściwe frazy oraz wyrazy, co jest podstawą dla algorytmów wyszukiwarki Google. Co istotne! Płacisz tylko raz za artykuł, a my tworzymy z niego synonimiczne teksty SEO, dzięki temu otrzymujesz od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu indywidualnych tekstów, wspomagające bardzo dobre zaplecze dla pozycjonowania. Napisz do nas!Na co zwrócić uwagę przy projektowaniu www?

Fachowo utworzona strona www wyróżni Waszą firmę na tle konkurencji oraz sprawi odniesienie sukcesu w wyszukiwarkach Google. Projektowanie stron internetowych zaczyna się zwykle od sprecyzowania celu jaki musi pełnić dana witryna oraz rzeszy odbiorców, do których spodziewamy się dotrzeć. W następnej kolejności określamy jakie informacje powinny znaleźć się na stronie www, aby były oczywiste oraz zamieszczone w sposób taki, aby czytelnik w prosty sposób, w krótkim czasie mógł do nich dotrzeć oraz uzyskał konkretne materiały. Budowa stron internetowych oparta jest na efektywnych rozwiązaniach, jakie tworzą prawidłowo wyeksponowane stałe elementy, m.in. strona główna, usługi, galeria, kontakt, opinie klientów. Umieszczanie zdjęcia oraz galerie wzmacniają zalety estetyczne strony, a zarazem nie mając wpływu na szybkość wczytywania i zakłócenia czytelności. Kompozycja i kolorystyka zapewniają miły dla oczu wizualny komfort odbioru strony www. Zaprojektowane przez naszą firmę strony internetowe są w pełni doprowadzone do perfekcji i oryginalne. Kierujemy się prostotą i profesjonalną optymalizację strony, co doskonale spełnia wszystkie wymogi algorytmów Google.

Przydałaby mi się obsługa strony internetowej?

Bez wątpliwości zdajesz sobie sprawę, iż nie wystarczy mieć bardzo dobrze zrobioną firmową witrynę www. Bardzo ważna jest jej fachowa obsługa, by całość zawsze sprawnie funkcjonowała i zapewniała konwersję. Od razu zdecyduj się na pomoc agencji dkstrony.pl, a umożliwimy Twojej firmie konkretne, całkowicie dostosowane i profesjonalne prowadzenie strony internetowej. Regularnie będziemy dokonywać niezbędnych aktualizacji systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej witrynie internetowej. Kiedy zdarzy się taka potrzeba, to zmienimy stronę internetową pod kątem zmiany szaty graficznej, formy i funkcjonalności. Na bieżąco zrealizujemy różne naprawy, gwarantując docelowo całościową optymalizację strony internetowej. Nawiążmy współpracę już dziś!


Własna strona internetowa już funkcjonuje?

Żeby nadążyć za bezustannie rozwijającą się technologią internetową, firmy muszą przypilnować, by ich strony internetowe były w pełni skutecznym narzędziem marketingowym. Od czasu gdy posiadasz już swoją witrynę oraz zaczynasz dostrzegać, że Twoja witryna www przestaje pracować dobrze, to warto zdecydować się na jedną z wielu naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Wiedza naszych programistów przełoży się na zapewnienie Twojej witrynie oryginalnego wyglądu, dostosowanego do aktualnych technologii i standardów. Ulepszymy widoczność strony, co wpłynie na zwiększenie jej atrakcyjności na tle konkurencji. Na koszt firmy dokonamy całościowej analizy strony www i doradzimy najlepsze z możliwych rozwiązania, które zastosujemy natychmiast po zatwierdzeniu przez klienta. Czasem po prostu wystarczy kilka niewielkich poprawek, aby zareklamować Twoją firmę w Google i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Dokładnie, konkretnie i przystępnie udzielimy wszelkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiemy na każde pytanie. Czekamy na kontakt!

W takim razie nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z usługi, a w razie jakichkolwiek pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Aktualności z naszego bloga

Data wpisu: 2020-09-02 | Autor wpisu: dkstrony.pl

Data wpisu: 2018-08-24 | Autor wpisu: dkstrony.pl

Data wpisu: 2018-07 -14 | Autor wpisu: dkstrony.pl