Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ nowotarski

Tworzenie stron www i obsługa stron internetowych. Modernizacja oraz naprawa stron internetowych. Usługi SEO - optymalizacja stron www, SEO Copywriting, teksty SEO. Strony internetowe dla firm z szybką widocznością w Google.
Obszar usług: Nowy Targ, Szczawnica, Czarny Dunajec, Czorsztyn, Jabłonka, Krościenko nad Dunajcem, Lipnica Wielka, Łapsze Niżne, Ochotnica Dolna, Raba Wyżna, Rabka-Zdrój, Spytkowice, Szaflary.

Responsywne strony RWD + CMS + SSL


Dysponujemy bogatym doświadczeniem, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych firm o węższym lub szerszym horyzoncie. Nasze nowoczesne strony www w pełni wypełniają zasady stawiane przez wyszukiwarkę internetową Google, co zapewnia im wysoką lokalizację na tle konkurencji.


Internet to wspaniałe podstawowe narzędzie umożliwiające dotarcie do potencjalnych nabywców towarów i usług. Nawet mniejsze i większe biznesy, dzięki bardzo wielkim możliwościom jakie daje nam sieć internetowa, mogą prowadzić sprzedaż krajową lub zagraniczną. E-commerce zmienił diametralnie strategię funkcjonowanie wielu firm konkurujących o pozyskanie potencjalnego kontrahenta. Notabene, w sieci internetowej, jest duża szansa zdobyć o dużo więcej klientów naszych produktów oraz usług.


Już od dziś zatroszcz się o to, aby wyszukiwarka internetowa posiadała aktualne informacje o działalności. Wzmocnienie widoczności w sieci pomoże Ci osiągnąć dużą przewagę na e-rynku. My zrobimy to dla Ciebie!


Mamy sporo chęci i rozwiązań, dzięki którym wasza firma będzie mogła się rozwijać oraz przyciągać nowych klientów. Stworzymy od początku, bądź dokonamy modernizacji gotową stronę tak, aby była wizytówką firmy w przestrzeni internetowej. Nasze strony internetowe projektowane są w responsywnej technologii RWD, czyli są przystosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych tj. tablet i telefon. Poza tym, tworzenie stron www w WordPress, gwarantuje klarowną strukturę nawigacyjną systemu edycji treści strony CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych a także kompleksowy serwis www jest naszą specjalnością. Zapraszamy do kontaktu już teraz!bezpłatna wycena strony


Zamów usługę u nas, a otrzymasz


Stronę Responsywną RWD z CMS

Technika projektowania strony www, polegająca na samoistnym dostosowaniu się układu strony do rozmiaru okna przeglądarki na mobilnych i stacjonarnych urządzeniach.

Dostosowaną funkcjonalnie

Użytkownik, dla którego zostaje przekazana dana strona internetowa, powinien w krótkim czasie zorientować się w jej konstrukcji, i bez kłopotów wyszukiwać poszukiwane w niej materiały.

Profesjonalną i nowoczesną

Strony www stworzone są zgodnie z najwyższymi standardami jakościowymi a także użytkowymi, dzięki czemu znacznie łatwiej jest zdobyć zainteresowanie klientów poszukiwanym produktem lub usługą.

Zoptymalizowaną pod SEO

Optymalizacja (ang. Search Engine Optimalization) stron internetowych, mająca na celu takie usprawnienie witryny www, by była w stanie osiągnąć jak najwyższe wyniki w wyszukiwarce na określone frazy i słowa kluczowe w wynikach wyszukiwarek.

Z szybką widocznością w Google

W wyniku wprowadzenia odpowiednich usprawnień, witryna internetowa jest czytelna, funkcjonalna i wysoce klasyfikowana przez algorytm Google.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Chcąc zyskać klientów, potrzeba Ci czegoś więcej niż tylko dobrych produktów i profesjonalnej jakości obsługi klienta. Niezbędną częścią marketingu internetowego jest obecnie firmowa strona www, poprzez którą rozreklamujesz skutecznie Twoją działalność w internecie. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku właściwej branży, działalności konkurencyjnej i określeniem grupy docelowej kontrahentów. Sprecyzowanie celu z pewnością doprowadzi do zwiększenia ilości kontaktu z waszą firmą.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowany standard


 • WERSJA Z EDYCJĄ TREŚCI STRONY CMS
 • WERSJA MOBILNA STRONY - RWD
 • FAVICON BAZUJĄCY NA LOGO
 • STRONA ZOPTYMALIZOWANA POD SEO
 • INFORMACJA O WYKORZYSTANIU COOKIES
 • POLITYKA OCHRONY PRYWATNOŚCI
 • SLIDER Z PRZESUWANYMI ZDJĘCIAMI
 • MAPA GOOGLE Z ADRESEM FIRMY
 • FORMULARZ KONTAKTOWY NA STRONIE WWW
 • PRZEJRZYSTA SZYBKO DZIAŁAJĄCA STRONA
 • PRZYJAZNA DLA WYSZUKIWARKI GOOGLE


Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe

Od 9 lat agencja internetowa dkstrony wykonuje lekkie, mobilne i przejrzyste strony wizytówki. Całkowity koszt witryny www uwarunkowany jest od stopnia skomplikowania usługi, co wpływa na ilość, czasu potrzebnego na jej ukończenie. Zachęcamy także skorzystać z naszego formularza wyceny witryny, który dostępny jest na naszej stronie www, aby obliczyć dużo szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla Państwa. Każde zaczęte przez dkstrony zadanie poprzedza dostosowany do branży i specyfiki firmy, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu oraz Twojej akceptacji, szablon graficzny strony www następnie poddawany jest kodowaniu w odpowiedniej do potrzeb technologii AMP, bądź w postaci standardowej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na Twoje życzenie jesteśmy w stanie również zbudować witrynę www w wersji systemu edycji. Gwarantowana także przez nas jest odpowiednia optymalizacja SEO witryny www, co jest podstawą zaindeksowania strony w Google oraz niemałym ułatwieniem dla osoby wykonującej audyt strony www przed pozycjonowaniem w sieci. Na koniec otrzymujesz profesjonalny, schludny a także praktyczny serwis www odpowiedni do tematyki Twojej działalności. Zadzwoń teraz!Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www

Wizytówka strony w internecie ma bardzo duże znaczenie dla wizerunku działalności, a potencjalne jej błędy mogą w istocie źle wpływać na komunikację naszych kontrahentów odwiedzających stronę z właścicielem witryny www. Modernizacja strony internetowej bez wątpienia pomoże w dostarczeniu nowych zainteresowanych danymi usługami. Czasami wystarczy unowocześnić i odświeżyć istniejącą stronę www, by poszerzyć jej konwersję. By utrzymać witryny na możliwie wysokim poziomie widoczności oraz zagwarantować im sprawną pracę, wymagana jest ich bieżąca obsługa. Jeśli nie posiadasz wolnego czasu, możliwości lub umiejętności, to zapewnimy Tobie takową usługę, jaką jest administracja i obsługa stron internetowych. W zakres zadań wchodzi m.in. aktualizacja oprogramowania strony, modułów oraz zapewnienie odpowiedniej responsywności. Istotne są także aktualizacje systemu WordPress w przypadku posiadania strony www z systemem treści CMS w zapleczu WordPress. W trudnych sytuacjach, gdy strona www uległa awarii z jakichś przyczyn, m.in. z powodu ingerencji osób trzecich, błędów w kodzie strony, bądź zmianie parametrów serwera, proponujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Wykonamy dogłębny darmowy audyt waszej strony www, i możemy zaproponować optymalne rozwiązania!


Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci

Optymalizacja SEO strony firmowej jest niezwykle istotnym procesem, wpływającym na uzyskanie widoczności na czołowej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Optymalizacja stron www obejmuje szeroki zestaw działań, stosowanych przez nas już na wstępnym etapie projektowania strony www, wpływających w efekcie końcowym na jej rozpoznawalność i promocję w sieci. Oferujemy także bezpłatnie, profesjonalny audyt strony www już funkcjonującej, umożliwiający wyszukać wszelakie niepoprawności wpływające na jej złą indeksację w Google. Kolejnie przechodzimy do konkretnych rozwiązań, tak aby wasza witryna internetowa funkcjonowała poprawnie. Niemały nacisk kładziemy na edycję treści na stronie, powstałą zgodnie z zasadami SEO, będącą bardzo atrakcyjną dla Google, toteż dlatego przedstawiamy seo copywriting. Każdy zamówiony przez Państwa artykuł na stronę www jest unikalny, indywidualny, wyposażony w odpowiednie frazy i wyrazy, co jest niezbędne dla algorytmów Google. Nie zapomnij! Płacisz tylko za jeden artykuł, a następnie my tworzymy z niego synonimiczne teksty SEO, dzięki czemu otrzymujesz od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu odmiennych treści, budujących dobre zaplecze dla pozycjonowania. Napisz do nas!Na co zwrócić uwagę przy projektowaniu www?

Odpowiednio wykonana strona www wyróżni Twoją firmę w odniesieniu do konkurencji oraz sprawi odniesienie lepszych efektów widoczności w internecie. Projektowanie stron internetowych rozpoczyna się zwykle od określenia celu jaki powinna pełnić dana strona oraz grona odbiorców, do których spodziewamy się dotrzeć. W następnej kolejności określamy jakie treści powinne znajdować się na stronie www, by były oczywiste i zamieszczone w sposób taki, aby odwiedzający w łatwy sposób, w krótkim czasie do nich dotarł oraz uzyskał klarowne materiały. Budowa stron internetowych oparta jest na przetestowanych rozwiązaniach, jakie tworzą dobrze wyeksponowane zakładki strony, m.in. strona główna, usługi, galeria, kontakt, opinie klientów. Wstawiane zdjęcia oraz galerie podnoszą wartość witryny, jednocześnie nie mając wpływu na szybkość wczytywania i zakłócenia przejrzystości. Układ oraz kolorystyka gwarantują miły dla oczu komfort wizualny odbioru strony www. Stworzone przez naszą firmę strony internetowe są w pełni doprowadzone do perfekcji oraz nowoczesne. Nastawiamy się na prostotę i prawidłową optymalizację witryny internetowej, co w każdym calu spełnia wszelkie wymagania algorytmów wyszukiwarek internetowych.

Przydałaby mi się obsługa strony internetowej?

Niewątpliwie uświadamiasz sobie, że nie wystarczy mieć bardzo dobrze zrobioną firmową stronę internetową. Ważna jest też fachowa obsługa, by całość zawsze sprawnie funkcjonowała i zapewniała konwersję. Od razu zdecyduj się na usługi agencji dkstrony.pl, a umożliwimy Twojej firmie konkretne, doskonale dostosowane i prawidłowe prowadzenie strony internetowej. Regularnie będziemy realizować niezbędne aktualizacje systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej stronie www. Kiedy zdarzy się owa potrzeba, to zmienimy stronę www pod kątem zmiany oprawy wizualnej, formy i funkcjonalności. Bez wahania przeprowadzimy różne naprawy, zapewniając na końcu całościową optymalizację strony internetowej. Czekamy na kontakt!


Własna strona internetowa już funkcjonuje?

Ażeby nadążyć za stale rozwijającą się technologią internetową, przedsiębiorstwa muszą przypilnować, aby ich witryny www wyróżniały się w pełni niezawodnym narzędziem marketingowym. Od kiedy posiadasz już własną witrynę i zaczynasz dostrzegać, że Twoja strona przestaje działać odpowiednio, wówczas warto podjąć decyzję na jedną spośród naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Profesjonalizm naszych programistów przełoży się na zapewnienie Twojej stronie internetowej innowacyjnego wyglądu, dostosowanego do najnowszych technologii i standardów. Usprawnimy widoczność witryny www, co wpłynie na zwiększenie jej atrakcyjności na tle konkurencji. Nieodpłatnie wykonamy całościową analizę witryny oraz zaproponujemy najlepiej dostosowane rozwiązania, które zastosujemy od razu po Twoim pozytywnym zatwierdzeniu. Czasem po prostu wystarczy kilka małych poprawek, aby zareklamować Twoją firmę w Google i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Rzetelnie, jasno i przystępnie udzielimy wszelkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiemy na wszelkie zapytania. Czekamy na kontakt!

Zatem nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszych usług, a w razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu!UDOSTĘPNIJ OFERTĘ DALEJ:


Aktualności z naszego bloga

Data wpisu: 2020-09-02 | Autor wpisu: dkstrony.pl

Data wpisu: 2018-08-24 | Autor wpisu: dkstrony.pl

Data wpisu: 2018-07 -14 | Autor wpisu: dkstrony.pl