Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Rabka-Zdrój

Tworzenie stron www i obsługa stron internetowych. Modernizacja oraz naprawa stron internetowych. Usługi SEO - optymalizacja stron www, SEO Copywriting, teksty SEO. Strony internetowe dla firm z szybką widocznością w Google.
Obszar usług: Rabka-Zdrój - powiat nowotarski.

Responsywne strony RWD + CMS + SSL


Posiadamy bogate doświadczenie, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych firm o mniejszym lub większym wymiarze. Nasze nowoczesne strony www spełniają wytyczne nakładane przez wyszukiwarkę internetową Google, co gwarantuje im dobrą pozycję na tle konkurencji.


Internet to doskonałe niezbędne narzędzie które umożliwia dotarcie do potencjalnych odbiorców produktów i usług. Nawet mniejsze i większe firmy, dzięki gigantycznym możliwościom jakie umożliwia nam sieć internetowa, mogą obsługiwać sprzedaż krajową lub zagraniczną. E-commerce zmienił gruntownie metody działania wielu przedsiębiorstw konkurujących o uzyskanie potencjalnego kontrahenta. Notabene, dzięki internetowi, można zdobyć o dużo więcej interesantów naszych produktów lub usług.


Już teraz zadbaj o to, by wyszukiwarka Google posiadała aktualne informacje o firmie. Wzrost widoczności w sieci pozwoli Ci osiągnąć znaczną przewagę na e-rynku. My zrobimy to dla Ciebie!


Mamy mnóstwo pomysłów i rozwiązań, dzięki którym wasza działalność będzie mogła się rozwijać i przyciągać nowych klientów. Zaprojektujemy od podstaw, bądź dokonamy modernizacji istniejącą stronę www tak, aby była wizytówką Twojej działalności w internecie. Nasze strony internetowe wykonywane są w responsywnej technologii RWD, czyli są dostosowane do wyświetlania na ekranach różnych urządzeń mobilnych tj. tablet lub telefon. Notabene, tworzenie stron www w WordPress, gwarantuje przejrzystą strukturę nawigacyjną systemu edycji treści CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych a także kompleksowy serwis www są naszą specjalnością. Zapraszamy do kontaktu już teraz!bezpłatna wycena strony


Zamów usługę u nas, a otrzymasz


Stronę Responsywną RWD z CMS

Technologia tworzenia witryny internetowej, polegająca na samoistnym dostosowaniu się wyglądu strony do rozmiaru okna przeglądarki na mobilnych a także stacjonarnych urządzeniach.

Dostosowaną funkcjonalnie

Nabywca, dla którego zostaje zasugerowana dana strona internetowa, powinien błyskawicznie zorientować się w jej budowie, i bez kłopotów odnaleźć poszukiwane w niej materiały.

Profesjonalną i nowoczesną

Witryny www wykonane są zgodnie z wytycznymi organizacji W3C i użytkowymi, dzięki czemu dużo łatwiej jest zdobyć zainteresowanie klientów poszukiwanym produktem lub usługą.

Zoptymalizowaną pod SEO

Optymalizacja (ang. Search Engine Optimalization) witryn, mająca na celu specjalistyczne przygotowanie strony www, by była ona w stanie osiągnąć jak najlepsze wyniki na wybrane frazy oraz słowa kluczowe w wyszukiwarkach internetowych.

Z szybką widocznością w Google

Dzięki wprowadzeniu odpowiednich informacji i zmian, witryna www jest przejrzysta, funkcjonalna i sowicie oceniana przez algorytm wyszukiwarek internetowych.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Chcąc zyskać klientów, potrzeba Ci coś więcej niż jedynie dobrych produktów oraz fachowej jakości obsługi klienta. Bardzo istotną częścią marketingu w sieci jest obecnie firmowa strona www, poprzez którą wypromujesz efektywnie swoją działalność w internecie. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku konkretnej branży, firm konkurencyjnych oraz wyznaczeniem grupy docelowej kontrahentów. Sprecyzowanie targetu z pewnością doprowadzi do zwiększenia ilości Kontaktu z Państwem.


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowany standard


 • WERSJA Z EDYCJĄ TREŚCI STRONY CMS
 • WERSJA MOBILNA STRONY - RWD
 • FAVICON BAZUJĄCY NA LOGO
 • STRONA ZOPTYMALIZOWANA POD SEO
 • INFORMACJA O WYKORZYSTANIU COOKIES
 • POLITYKA OCHRONY PRYWATNOŚCI
 • SLIDER Z PRZESUWANYMI ZDJĘCIAMI
 • MAPA GOOGLE Z ADRESEM FIRMY
 • FORMULARZ KONTAKTOWY NA STRONIE WWW
 • PRZEJRZYSTA SZYBKO DZIAŁAJĄCA STRONA
 • PRZYJAZNA DLA WYSZUKIWARKI GOOGLE


Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe

Od 9 lat agencja internetowa dkstrony tworzy szybkie, mobilne oraz przejrzyste strony internetowe. Całkowity koszt witryny www zależny jest od poziomu rozbudowania projektu, co wpływa na ilość, czasu potrzebnego na jej ukończenie. Polecamy także skorzystać z formularza wyceny projektu, który dostępny jest na naszej stronie, by wyliczyć szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla Twojej działalności. Każde nasze jedno zadanie poprzedza dopasowany odpowiednio do danej branży oraz specyfiki firmy, indywidualnie skrojony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu oraz Twojej akceptacji, szablon graficzny witryny kolejnie poddany jest programowaniu w odpowiedniej do potrzeb technologii AMP, lub w postaci standardowej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na Twoją sugestię możemy także zaprogramować stronę www w wersji nieedytowalnej. Gwarantowana także przez nas jest poprawna optymalizacja pod SEO witryny www, co jest fundamentem efektu widoczności strony w Google i niemałym ułatwieniem dla osoby wykonującej audyt strony www przed pozycjonowaniem w sieci. Finalnie dostajesz profesjonalny, estetyczny a zarazem użyteczny serwis www odpowiedni do branży Twojej firmy. Skontaktuj się!Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www

Witryna posiada wielkie znaczenie dla wizerunku działalności, a ewentualne jej błędy mogą w konsekwencji negatywnie oddziaływać na komunikację naszych klientów odwiedzających stronę z właścicielem strony. Modernizacja strony internetowej może pomóc w dostarczeniu nowych osób odwiedzających stronę. Nierzadko wystarczy unowocześnić i odświeżyć istniejącą witrynę www, aby podnieść jej konwersję. By utrzymać witryny www na odpowiednim poziomie widoczności a także zapewnić im sprawną pracę, konieczna jest ich nieustanna obsługa. Jeśli nie masz na to czasu, możliwości czy umiejętności, to z wielką chęcią zapewnimy wam taką usługę, jaką jest administracja i obsługa stron internetowych. W zakres zadań wchodzi m.in. aktualizacja oprogramowania strony www, modułów oraz zapewnienie optymalnej responsywności. Szczególnie Ważne są także cykliczne aktualizacje systemu WP w przypadku użytkowania witryny www z systemem treści CMS w zapleczu systemu WordPress. W skomplikowanych sytuacjach, gdy witryna www uległa awarii z różnych przyczyn, m.in. z powodu utraty hasła, błędów programistycznych, bądź zmianie parametrów serwera, proponujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Przeprowadzimy profesjonalny nieodpłatny audyt Państwa strony www, oraz zaoferujemy najlepsze rozwiązania!


Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci

Optymalizacja SEO strony internetowej jest szalenie niezbędnym procesem, wpływającym na okazanie się na czołowej stronie w Google. Optymalizacja stron www obejmuje szeroki zestaw praktyk, wdrażanych przez dkstrony już na wstępnym etapie projektowania strony www, które w efekcie końcowym wpływają na jej rozpoznawalność a również promocję w sieci. Wykonujemy również bezpłatnie, solidny audyt strony www istniejącej, ułatwiający odszukać wszelakie nieprawidłowości mające wpływ na jej niską indeksację w wyszukiwarce Google. Następnie możemy przejść do optymalnych rozwiązań, aby wasza witryna www działała skutecznie. Niemały nacisk nakładamy na edycję treści na stronie, która powinna powstać zgodnie z zaleceniami SEO, będącą bardzo atrakcyjną dla wyszukiwarek, toteż dlatego przedstawiamy seo copywriting. Każdy zlecony nam przez was tekst na stronę firmową jest unikalny, indywidualny, wyposażony w mocne frazy i słowa kluczowe, co jest niezbędne dla algorytmów wyszukiwarki Google. Pamiętaj! Płacisz raz za artykuł, a kolejnie my tworzymy z niego synonimiczne teksty SEO, dzięki temu dostajesz od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu innych tekstów, wspomagające dobre zaplecze dla pozycjonowania. Sprawdź nas!

Na co zwrócić uwagę przy projektowaniu www?

Właściwie utworzona strona www wyróżni Twoją firmę względem konkurencji i doprowadzi do odniesienia sukcesu w internecie. Projektowanie stron internetowych zaczynamy od określenia celu jaki powinna pełnić dana strona i rzeszy kontrahentów, do których przewidujemy dotrzeć. W następnej kolejności określamy jakie materiały powinne znajdować się na stronie internetowej, tak aby były oczywiste oraz umieszczone w sposób taki, by odwiedzający w łatwy sposób, w bardzo krótkim czasie do nich dotarł oraz uzyskał precyzyjne materiały. Budowa stron internetowych oparta jest na skutecznych rozwiązaniach, jakie tworzą w prawidłowy sposób wyeksponowane zakładki strony www, m.in. strona główna, usługi, galeria, kontakt, opinie klientów. Wstawiane zdjęcia oraz galerie podwyższają atrakcyjność strony, a zarazem nie mając wpływu na szybkość ładowania i zakłócenia przejrzystości. Struktura i koloryzacja zapewniają przyjazny dla oka komfort wizualny odbioru strony www. Stworzone przez naszą firmę strony internetowe są w pełni doprowadzone do perfekcji oraz nowoczesne. Stawiamy na prostotę oraz należytą optymalizację witryny www, co w zupełności spełnia wszelkie wymogi algorytmów wyszukiwarek.

Przydałaby mi się obsługa strony internetowej?

Z pewnością rozumiesz, iż nie wystarczy mieć bardzo dobrze zrobioną firmową stronę www. Bardzo ważna jest jej prawidłowa obsługa, by wszystko wciąż sprawnie funkcjonowało i zapewniało konwersję. Już dziś zdecyduj się na pomoc firmy dkstrony.pl, a umożliwimy Twojej firmie konkretne, w pełni dostosowane i prawidłowe prowadzenie strony internetowej. Regularnie będziemy przeprowadzać niezbędne aktualizacje systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej witrynie www. W przypadku gdy tylko zdarzy się taka potrzeba, to zmienimy stronę www odnośnie do zmiany szaty wizualnej, struktury i funkcjonalności. Ekspresowo dokonamy wszystkie naprawy, zapewniając docelowo kompleksową modernizację strony www. Zapraszamy do skontaktowania się z nami!


Własna strona internetowa już funkcjonuje?

Pragnąc podążyć za nieprzerwanie rozwijającą się technologią internetową, przedsiębiorstwa muszą przypilnować, żeby tylko ich strony internetowe były w pełni bezawaryjnym narzędziem marketingowym. Gdy masz już swoją witrynę internetową i zaczynasz dostrzegać, iż Twoja witryna www przestaje pracować dobrze, wówczas warto zdecydować się na jedną z naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Kompetencje naszych pracowników przełoży się na zapewnienie Twojej witrynie internetowej oryginalnego wyglądu, adekwatnego do aktualnych technologii i standardów. Ulepszymy widoczność strony, co doprowadzi do zwiększenia jej atrakcyjności na tle konkurencji. Nieodpłatnie wykonamy całościową analizę witryny www oraz zaproponujemy najlepiej dostosowane rozwiązania, które zastosujemy natychmiast po zatwierdzeniu przez klienta. Czasami po prostu wystarczy kilka małych poprawek, aby zareklamować Twoją firmę w internecie i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach Google. Rzetelnie, konkretnie i przystępnie udzielimy wszelkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiemy na wszelkie zapytania. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Tym samym nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszej oferty, a w przypadku dodatkowych pytań czekamy na kontakt!

Aktualności z naszego bloga

Data wpisu: 2020-09-02 | Autor wpisu: dkstrony.pl

Data wpisu: 2018-08-24 | Autor wpisu: dkstrony.pl

Data wpisu: 2018-07 -14 | Autor wpisu: dkstrony.pl