Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Otyń

Obszar usług: Otyń - powiat nowosolski.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Oferujemy nowoczesne strony internetowe dla mniejszych działalności z expresową widocznością w wyszukiwarce Google. Skorzystaj z naszych gotowych rozwiązań, które pozyskają dla Państwa nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie są już wyłącznie wizytówką firmy w Internecie. To kompleksowe oraz olbrzymie narzędzie jakie można, a nawet trzeba wprowadzić w reklamie online XXI wieku, by nie zaginąć pośród olbrzymiej konkurencji. Pragniemy by nasi nabywcy otrzymywali do swoich potrzeb mechanizm lepszy od innych, więc proponujemy nowoczesne tworzenie stron internetowych oraz serwisów internetowych na miarę obecnych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Konsumencie oraz jego Kontrahentach!


Uporczywie dbamy o to by nasza usługa była systematycznie udoskonalana pod względem wszelkich trendów oraz technologii, jakie stawia dzisiejszym przedsiębiorcom e-rynek i nie przestajemy w jej udoskonalaniu. Zakresem naszych usług jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem są już dzisiaj responsywne strony internetowe, które w połączeniu z systemem CMS, ułatwiają nam pracę w komunikacji z kontrahentem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia zakres w którym umiemy zaprezentować na co nas stać. Nie ma dla nas znaczenia, w jakiej branży działacie lub jakie są wasze życzenia – jeżeli chodzi o stworzenie przyjacielskiego środowiska dla użytkowników online pozostaje jedna droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, innowacyjne rozwiązania – zapraszamy!




PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSL



Zamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technika projektowania strony www polegająca na ułożeniu źródła strony www w specjalistyczny sposób aby wczytywała się bez zarzutu na każdym urządzeniu.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Programowana strona internetowa przystosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej użytkowania. Funkcjonalność strony dogadywana jest już w początkowym etapie projektowania.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Budowany kod strony www pisany jest zgodnie z optymalizacją SEO czyli strona po wgraniu na serwer dostosowana jest już do kolejnego etapu pozycjonowania.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony ukazują się szybko w Google z uwagi na fakt iż są wdrażane profesjonalnie oraz zgłaszane zaraz po uruchomieniu usługi do indeksacji Google za pomocą mapy portalu www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda stworzona przez nas strona jest w każdym aspekcie dobrana do tematyki działalności i grupy finalnej, pod jaką jest programowana. Doskonale znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w sieci www również nie ma przed nami sekretów. To kreatywna mieszanka wiedzy, z którą możemy się z Państwem podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Otyń

Agencja internetowa dkstrony.pl proponuje atrakcyjne odnośnie kosztów i jakości wizytówki stron www. Oczywistym faktem jest, że cena strony internetowej zależna jest od masy aspektów. Te najistotniejsze z nich przedstawiliśmy w postaci pytań w naszym formularzu wyceny, z którego należałoby skorzystać w celu wygodniejszego oraz bardziej szczegółowego wyliczenia kosztu zaprojektowania i stworzenia strony www. Witryny, które projektujemy, wypełniają w pełni wymagania zalecanej optymalizacji SEO, co jest rzeczą niezmiernie istotną pod kątem widzenia wyszukiwarek. Prawidłowo stworzona i zoptymalizowana witryna ma wielkie znaczenie również dla pozycjonera. Zanim zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i wycenia swoją usługę. Projekt strony www tworzymy w Adobe Photoshop, a następnie kodujemy w dobranej do zapotrzebowania technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebujesz CMS, to wykonujemy także bez wersji edycją treści strony. Po wykonaniu pracy dostajesz od nas mocny, lekki, atrakcyjny oraz nowoczesny serwis www, który na pewno przyniesie dla Państwa oczekiwane korzyści w postaci: większych wyświetleń, przyciągnięciu większej ilości partnerów biznesowych oraz zleceń. Serdecznie zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Otyń

Czy masz już własną stronę www, co do której użyteczność pozostawia wiele do życzenia, a layout nie spełnia zaplanowanych efektów? Skontaktuj się z nami, a spróbujemy rozstrzygnąć gdzie leży przyczyna tego stanu rzeczy. W obszar naszych usług wchodzi również usługa taka jak naprawa stron internetowych. Podkreślamy równocześnie, że naprawa strony www nie zawsze jest możliwa i nie zawsze jest sensowna. Czasami znacznie lepiej zrobić witrynę od początku oszczędzając czas i fundusze. Wszystko zależy od jej wykonania. Bardzo często bywa jednak tak, iż nasza witryna www tylko się postarzała i potrzeba jej nowej odsłony, dlatego też oferujemy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, też i modernizacja stron www może okazać się nieopłacalna. Zapraszamy zatem do kontaktu z dkstrony celem ustalenia koniecznych aspektów. Dodatkowo oprócz modernizacji i naprawy www istotna jest także obsługa stron internetowych. Można przemyśleć więc administrację strony internetowej aby rozszerzyć jej produktywność i konkurencyjność. Koniecznie zachęcamy do kontaktu z dkstrony.pl w celu omówienia warunków współpracy. Bardzo chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Otyń

Filarem efektywnej widoczności w wyszukiwarce internetowej Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Najlepiej jest zadbać o to już w początkowym etapie ich tworzenia, aby uniknąć na przyszłość następnych nakładów pieniężnych. Często klienci zgłaszają się z problemami zbyt małej lub w ogóle niewidocznej swojej strony www w wynikach wyszukiwarki. Dlatego wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom oferując usługi SEO, a w zasadzie kilka bardzo fundamentalnych w tej dziedzinie usług. W przypadku problemów z widocznością oraz indeksowania witryny www, oferujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawności optymalizacji SEO. Ustalamy, gdzie i co należałoby uczynić aby uefektywnić jej efektywność i widzialność w wyszukiwarkach. Audyt strony www wykonujemy oczywiście bezpłatnie. Kolejnym, i zarazem jednym z fundamentalnych aspektów, na jakie Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli odpowiednie pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy niepowtarzalne teksty oraz artykuły wykorzystując kombinację głównych wyrazów kluczowych. Piszemy też synonimiczne teksty SEO, to sprawdzony system użycia tego samego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji duplikatu tekstu. Wypróbuj to!



Strony www Otyń

garść niezbędnych informacji!



Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Podczas tworzenia witryny www należy w szczególności zwrócić uwagę na harmonię pomiędzy jej wyglądem, a użytkowością. Klienci, a ponadto sami projektanci, odmiennie patrzą na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów ważną sprawą jest skupienie się na oprawie graficznej projektu www. Odwiedzający, który znajdzie się na www, nie powinien mieć problemów z ustaleniem o czym jest witryna, jaka jest jej branża, jakie działy podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im prędzej zlokalizuje poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że zostanie na witrynie www dłużej i skorzysta z oferty. Twórcy co więcej zwracają uwagę na rzetelność wykonania od strony programistycznej, aby dana witryna www pojawiła się jak najwyżej w w Google opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi z tego względu skupione są nie tylko na kwestiach technicznych oraz prawidłowej optymalizacji portalu, lecz i na graficznej, czytelnej i zminimalizowanej szacie graficznej. Dołożymy wszelkich starań, aby projektowane przez nas strony www były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www także wchodzi w zakres naszych kompetencji. A więc jeśli odnosisz przeczucie, że Twoja strona nie działa prawidłowo, to nadszedł odpowiedni okres, by się z nami skontaktować. Przeprowadzimy dla was usługę nieodpłatnej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności strony w Google. Oferujemy precyzyjne rozwiązanie, aby po waszej akceptacji przedsięwziąć działania. Nierzadko konieczna jest kompletna modernizacja, innym razem drobna zmiana wystarczy, by pozyskiwać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji Państwa strona www będzie także dostosowana do obecnych standardów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często zdarza się tak, że masz już własną witrynę (bądź witryny) w sieci i nie masz odpowiednio kompetentnego pracownika do jej użytkowania. Z reguły stale zachodzi konieczność, by dokonywać zmian dotyczących oferty, produktów, zdjęć czy treści. Dobrze jest też regularnie co pewien czas wykonywać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także zrobić kopię witryny www. Gdy strona znajduje się już na wysokiej pozycji w wyszukiwarce Google, wcale nie jest powiedziane, że bez aktualizacji oraz dbania o jej jakość ta pozycja pozostanie. Tak więc do oferowanych przez dkstrony.pl usług oferujemy także prowadzenie strony internetowej.


Dlatego nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszych usług, a w przypadku jakichkolwiek pytań czekamy na kontakt!




PRZEKAŻ DALEJ:




Aktualności z bloga