Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Bytom Odrzański

Obszar usług: Bytom Odrzański - powiat nowosolski.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Tworzymy solidne strony internetowe dla mniejszych działalności z expresową widocznością w wyszukiwarce Google. Zapraszamy do skorzystania z oferowanych przez nas metod, które zdobędą dla was więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie są już tylko wizytówką działalności w sieci. To kompleksowe oraz potężne narzędzie jakie można, a nawet trzeba wprowadzić w teraźniejszych czasach, by nie zniknąć pośród olbrzymiej konkurencji. Pragniemy by nasi klienci dostawali do swoich dłoni produkt wydajniejszy od innych, więc proponujemy wartościowe tworzenie stron www oraz serwisów internetowych na miarę obecnych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Konsumencie oraz jego Kontrahentach!


Uporczywie dbamy o to by nasza usługa była permanentnie odświeżana pod względem wszelkich trendów oraz technologii, jakie stawia dzisiejszym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie przestajemy w jej udoskonalaniu. Usługi jakie wam proponujemy to projektowanie i tworzenie stron www, których standardem są już dzisiaj responsywne strony internetowe, które w połączeniu z systemem CMS, dają nam dużą wygodę w komunikacji z kontrahentem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia zakres w którym umiemy zaprezentować to co potrafimy dla was zrobić. Bez względu na to, jaki jest wasz zakres działalności oraz jakie są wasze potrzeby – jeżeli chodzi o stworzenie wygodnego środowiska dla użytkownika online pozostaje jeden kierunek dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, innowacyjne rozwiązania – zapraszamy do kontaktu – sprawdź nas!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia projektowania strony internetowej polegająca na zakodowaniu kodu strony w taki sposób aby wyświetlała się poprawnie na dowolnym urządzeniu.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Kodowana strona dostosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej użytkowania. Funkcjonalność serwisu omawiana jest już w początkowym etapie kodowania.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod strony pisany jest zgodnie z zasadami poprawnej optymalizacji SEO czyli witryna po przekazaniu dostosowana jest już do następnego etapu pozycjonowania w wyszukiwarce Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony ukazują się szybko w wyszukiwarce gdyż są wykonywane profesjonalnie i zgłaszane tuż po uruchomieniu usługi do indeksacji Google przy pomocy mapy serwisu www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda zakodowana przez nas strona internetowa jest we wszelkim aspekcie dostosowana do sfery branży i grupy końcowej, dla jakiej jest tworzona. Dobrze znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w sieci również nie ma przed nami zagadek. To owocna kompozycja doświadczenia i wiedzy, z którą możemy się z wami podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Bytom Odrzański

Agencja internetowa dkstrony oferuje atrakcyjne pod kątem kosztów oraz jakości wizytówki stron. Niewątpliwym faktem jest, iż cena strony internetowej uzależniona jest od wielu czynników. Najistotniejsze z nich wypisaliśmy w formie pytań w naszym formularzu kontaktowym, z którego można skorzystać w celu efektywniejszego oraz bardziej szczegółowego oszacowania wartości stworzenia strony www. Witryny, które projektujemy i tworzymy, wypełniają w pełni wymogi prawidłowej optymalizacji SEO, co jest rzeczą szalenie znaczącą z punktu widzenia wyszukiwarki Google. Umiejętnie wykonana i zoptymalizowana witryna ma wielkie znaczenie również dla pozycjonera. Zanim ten rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz dokonuje wyceny usługi. Projekt strony www wykonujemy w programie graficznym, a następnie programujemy w dobranej do danego projektu technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli ktoś nie potrzebuje CMS, to kodujemy również bez wersji z systemem edycji. Po wykonaniu usługi otrzymujesz od nas mocny, lekki, wyrazisty i profesjonalny serwis www, który na pewno przyniesie dla Ciebie wyczekiwane profity w postaci: większej liczby wyświetleń, pozyskaniu nowych partnerów oraz zapytań. Serdecznie zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Bytom Odrzański

Czy dysponujesz już własną stronę www, odnośnie której funkcjonalność pozostawia dużo do życzenia, a design nie spełnia oczekiwanych efektów? Skontaktuj się z nami, a spróbujemy odkryć gdzie leży przyczyna niepowodzenia. W zakres działania naszej oferty wchodzi również usługa taka jak naprawa stron internetowych. Zaznaczamy jednocześnie, że naprawa strony www nie zawsze okazuje się do zrealizowania oraz nie zawsze jest opłacalna. Czasami znacznie lepiej zaprojektować portal www od nowa zachowując czas i pieniądze. Prawie wszystko uzależnione jest od jej wykonania. Zwykle jest jednak tak, iż nasza www zwyczajnie się postarzała i potrzeba jej rekonstrukcji, dlatego dodatkowo oferujemy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, toteż i modernizacja portalu www może okazać się nieekonomiczna. Zachęcamy więc do kontaktu z dkstrony.pl w celu omówienia niezbędnych szczegółów. Ponadto oprócz modernizacji i naprawy portalu www znacząca jest również obsługa stron internetowych. Można przemyśleć więc administrację strony internetowej aby poprawić jej użytkowość i konkurencyjność. Czym prędzej zachęcamy do kontaktu z nami celem omówienia szczegółów współpracy. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Bytom Odrzański

Warunkiem efektywnej widoczności w wyszukiwarce internetowej Google jest właściwa optymalizacja stron www. Dobrze jest dopilnować tego już z początku ich tworzenia, aby uniknąć na przyszłość dodatkowych nakładów pieniężnych. Często kontrahenci zgłaszają się z problemem słabo widocznej lub w ogóle niewidocznej strony internetowej w wynikach wyszukiwarki. Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw waszym zapotrzebowaniom świadcząc usługi SEO, a szczególnie kilka bardzo fundamentalnych w tym obszarze usług. W przypadku problemów widoczności oraz indeksacją strony internetowej, proponujemy audyt strony internetowej pod kątem odpowiedniej optymalizacji SEO. Ustalamy, gdzie i co należałoby uczynić aby podciągnąć jej efektywność oraz widzialność w wynikach wyszukiwarek. Audyt strony www wykonujemy oczywiście bezpłatnie. Dalszym, i zarazem jednym z fundamentalnych czynników, na jakie wyszukiwarka internetowa aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalistyczne pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy niepowtarzalne teksty i artykuły wykorzystując kombinację zasadniczych wyrazów kluczowych. Tworzymy także synonimiczne teksty SEO, jest to specjalna metoda zastosowania tylko jednego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu duplikatu treści. Skontaktuj się z nami!Strony www Bytom Odrzański

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Podczas projektowania witryny warto szczególnie wziąć pod uwagę harmonię pomiędzy jej wyglądem portalu, a użytkowością. Kontrahenci, a także sami wykonawcy, różnie patrzą na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów kluczową sprawą jest skupienie się na oprawie witryny. Odwiedzający, który znajdzie się na portalu, nie powinien mieć problemu z zauważeniem do czego nawiązuje strona www, jaka jest jej branża, jakie działy podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im szybciej odszuka poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że pozostanie na stronie dłużej i skorzysta z usług. Wykonawcy oprócz tego skupiają się na poprawności wykonania od strony technicznej, aby dana witryna www pojawiła się wysoko w wyszukiwarce Google opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi zatem skupiają się nie tylko na kwestii technicznej i prawidłowej optymalizacji strony www, lecz i na wizualnej, przejrzystej i zminimalizowanej szacie. Dokładamy wszelkich starań, by projektowane przez nas witryny były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www również wchodzi w zakres naszej oferty. Gdy odnosisz odczucie, że Państwa strona www nie działa prawidłowo, to nadszedł właściwy okres, by się do nas zgłosić. Dokonamy dla was nieodpłatnej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności strony w wynikach wyszukiwania. Proponujemy solidne rozwiązanie, aby po waszej akceptacji zabrać się za działania. Nierzadko potrzebny jest kompletny remont, innym razem drobna zmiana wystarczy, by uzyskać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji Twoja strona www będzie także przystosowana do obecnych mechanizmów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bywa tak, że posiadasz już własną stronę (bądź strony) w sieci ale nie masz odpowiednio kompetentnego pracownika do jej obsługi. Z reguły nieustannie zachodzi potrzeba, by dokonywać zmian dotyczących oferty, towarów, fotografii czy tekstu. Racjonalnie jest też czasem okresowo wykonywać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także wykonać kopię witryny. Jeżeli strona znajduje się już na dobrej pozycji w wyszukiwarce internetowej, wcale nie jest powiedziane, że bez aktualizacji oraz dbania o jej stan owa pozycja się utrzyma. Tak więc do oferowanych przez dkstrony.pl usług proponujemy również prowadzenie strony internetowej.


Z tego względu nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszej oferty, a w razie dodatkowych pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga