Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Nowe Miasteczko

Obszar usług: Nowe Miasteczko - powiat nowosolski.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Proponujemy profesjonalne strony internetowe dla mniejszych działalności z expresową widocznością w wyszukiwarce Google. Skorzystaj z naszych gotowych rozwiązań, które zdobędą dla Ciebie nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie spełniają już wyłącznie roli wizytówki działalności w sieci. To gruntowne i ogromne narzędzie jakie można, a nawet trzeba wprowadzić w teraźniejszych czasach, by nie zaginąć pośród ogromnej konkurencji. Pragniemy by nasi Kontrahenci otrzymywali do swoich rąk narzędzie lepsze od innych, więc przedstawiamy nowoczesne tworzenie stron internetowych oraz serwisów internetowych na miarę obecnych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Konsumencie oraz jego Kontrahentach!


Troszczymy się o to by nasza usługa była systematycznie dopracowywana pod względem wszelkich aktualnych trendów i technologii, jakie stawia współczesnym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie przestajemy w jej udoskonalaniu. Naszą specjalnością jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnych czasach są responsywne strony www, które w połączeniu z systemem CMS, pozwalają na doskonałą wygodę komunikacji z klientem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia specjalizacja w której umiemy zademonstrować to co potrafimy dla was zrobić. Nie ma dla nas znaczenia, z jakiej branży jesteście i jakie są wasze preferencje – jeśli chodzi o stworzenie efektywnego dla was i waszych kontrahentów środowiska online jest prosta, jasna i klarowna droga jaką jest dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, oryginalne i nowe rozwiązania – serdecznie zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technika projektowania strony internetowej polegająca na zaprogramowaniu źródła kodu strony w odpowiedni sposób aby wczytywała się bez zarzutu na każdym urządzeniu mobilnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Programowana strona www przystosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej obsługi. Funkcjonalność portalu uzgadniana jest już w pierwszym etapie tworzenia www.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Budowany kod portalu pisany jest zgodnie z zasadami poprawnej optymalizacji SEO czyli witryna po skończeniu przygotowana jest już do kolejnego procesu pozycjonowania.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony pojawiają się szybko w wyszukiwarce ponieważ są projektowane fachowo i zgłaszane zaraz po skończeniu witryny do indeksacji Google na podstawie mapy portalu.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda wdrożona przez nas strona jest we wszelkim aspekcie przystosowana do tematyki działalności i grupy końcowej, dla której jest przygotowywana. Doskonale znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w sieci również nie ma przed nami sekretów. To owocna kombinacja wiedzy, z jaką chcemy się z Państwem podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Nowe Miasteczko

Nasza agencja internetowa dkstrony.pl oferuje atrakcyjne w odniesieniu do kosztów oraz jakości strony. Zasadniczym faktem jest, że cena strony internetowej zależna jest od dużo aspektów. Te najważniejsze z nich wyszczególniliśmy w postaci pytań w naszym formularzu, z którego należałoby skorzystać w celu wygodniejszego oraz bardziej szczegółowego oszacowania wartości wykonania strony www. Portale, które projektujemy i tworzymy, spełniają w pełni warunki zalecanej optymalizacji SEO, co jest sprawą ogromnie istotną pod kątem widzenia wyszukiwarek. Rzetelnie stworzona i zoptymalizowana strona ma elementarne znaczenie także dla pozycjonera. Zanim zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz wylicza usługę. Projekt strony www tworzymy w programie graficznym, a następnie programujemy w dobranej do potrzeb technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli ktoś nie potrzebuje CMS, to programujemy zarówno bez wersji edycją treści strony. Po skończeniu zlecenia otrzymujesz od nas mocny, szybki, wyrazisty oraz oryginalny serwis www, który na pewno przyniesie dla Ciebie nowe profity pod postacią: wyświetleń, pozyskaniu dodatkowych partnerów oraz zapytań. Skontaktuj się z nami!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Nowe Miasteczko

Czy posiadasz już swą stronę www, której to funkcjonalność pozostawia dużo do życzenia, a layout nie spełnia oczekiwanych wyników? Skontaktuj się z dkstrony, a postaramy się rozstrzygnąć gdzie jest powód takiej sytuacji. W obszar naszych usług wchodzi również taka usługa jak naprawa stron internetowych. Podkreślamy zarazem, że naprawa strony www nie zawsze bywa realna i nie zawsze jest warta. Czasami lepiej zrobić portal www od podstaw zaoszczędzając czas oraz fundusze. Prawie wszystko uzależnione jest od jej wykonania. Częstokroć bywa jednak tak, że nasza www najzwyczajniej się zestarzała i potrzebuje rekonstrukcji, dlatego również wykonujemy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, toteż i modernizacja witryny może okazać się niekorzystna. Zapraszamy do kontaktu z nami celem omówienia szczegółów. Oprócz modernizacji i naprawy portalu www ważna jest również obsługa stron internetowych. Można rozważyć więc administrację strony internetowej aby pogłębić jej wydajność i konkurencyjność. Czym prędzej zapraszamy do kontaktu z nami w celu omówienia warunków współpracy. Bardzo chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Nowe Miasteczko

Warunkiem efektu widoczności w Google jest właściwa optymalizacja stron www. Warto zatroszczy się o to już w początkowym etapie ich projektowania, tak aby uniknąć na przyszłość zbędnych środków. Niejednokrotnie kontrahenci zgłaszają się z problemem mało widocznej lub wcale niewidocznej swojej strony www w wynikach wyszukiwania. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw zapotrzebowaniom klientów świadcząc usługi SEO, a w zasadzie kilka fundamentalnych w tej dziedzinie usług. W przypadku kłopotów z widocznością oraz indeksowania strony, proponujemy audyt strony internetowej pod kątem odpowiedniej optymalizacji SEO. Ustalamy, gdzie i co należałoby uczynić aby ulepszyć jej kondycję i widzialność w wynikach wyszukiwarek. Audyt strony www oferujemy oczywiście bezpłatnie. Kolejnym, i zarazem jednym z decydujących czynników, na jakie wyszukiwarka Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli odpowiednie pisanie tekstów pod SEO. Piszemy unikalne teksty i artykuły z wykorzystaniem wyselekcjonowanych strategicznych wyrazów kluczowych. Sporządzamy także synonimiczne teksty SEO, to sprawdzony system wykorzystania tego samego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji duplikatu treści. Wypróbuj to!Strony www Nowe Miasteczko

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W trakcie projektowania witryny www należy w szczególności wziąć pod uwagę konsensus pomiędzy jej stroną wizualną, a użytecznością. Klienci, a ponadto sami projektanci, bardzo różnie spoglądają na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów ważną rzeczą jest skupienie się na wyglądzie graficznym strony www. Odwiedzający, który znajdzie się na stronie www, nie powinien mieć trudności z ustaleniem do czego nawiązuje strona, jaka jest jej branża, jakie kategorie podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im szybciej wyszuka poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że pozostanie na witrynie www dłużej i skorzysta z oferty. Twórcy do tego skupiają się na rzetelność wykonania od strony programistycznej, by dana strona www pojawiła się jak najwyżej w wyszukiwarce internetowej opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi zatem skupione są nie tylko na kwestii technicznej i prawidłowej optymalizacji www, ale także i na wizualnej, przejrzystej i minimalistycznej szacie graficznej. Dokładamy wszelkich starań, aby tworzone przez nas strony www były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www również wchodzi w obszar naszych kompetencji. Jeśli odnosisz przeczucie, że Państwa witryna nie działa prawidłowo, to nadszedł dobry okres, by się do nas zgłosić. Przeprowadzimy dla Państwa usługę bezpłatnej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności strony w wyszukiwarkach. Zapewnimy precyzyjne rozwiązanie, aby po Państwa akceptacji przedsięwziąć działania. Często konieczny jest generalny remont, innym razem mała zmiana wystarczy, by pozyskać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji Twoja strona www będzie także dostosowana do obecnych standardów zabezpieczeń (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Zdarza się tak, że posiadasz już swoją stronę www (bądź strony www) w internecie i nie masz odpowiednio wykwalifikowanego pracownika do jej obsługi. Do tego ciągle zachodzi konieczność, by przeprowadzać zmiany dotyczące usług, produktów, zdjęć czy tekstu. Bardzo dobrze jest też cyklicznie przeprowadzać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także zrobić kopię strony. Jeśli strona znajduje się już na dobrej pozycji w w wyszukiwarkach internetowych, nie ma pewności, że bez aktualizacji i dbania o jej jakość owa pozycja się utrzyma. Tak więc do przedstawianych przez nas usług oferujemy także prowadzenie strony internetowej.


Tak więc nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z usługi, a w przypadku jakichkolwiek pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga