Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Orzesze

Obszar usług: Orzesze - powiat mikołowski.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Dysponujemy bogatym doświadczeniem, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych firm o mniejszym lub większym obrębie. Nasze nowoczesne strony www w pełni wypełniają zasady określane przez Google, co gwarantuje im dobrą widoczność wśród konkurencji.


Internet to doskonałe podstawowe narzędzie dzięki któremu dotrzemy do potencjalnych odbiorców towarów i usług. Nawet mniejsze i średnie działalności, dzięki dużym możliwościom jakie umożliwia nam sieć internetowa, mogą prowadzić sprzedaż krajową oraz zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił gruntownie strategię funkcjonowanie wielu podmiotów konkurujących o znalezienie potencjalnego kontrahenta. Poza tym, dzięki internetowi, jest duża szansa przyciągnąć o sporo więcej interesantów naszych towarów a także usług.


Już teraz zatroszcz się o to, by wyszukiwarka internetowa posiadała aktualne informacje o firmie. Wzrost widoczności w sieci internetowej pozwoli Ci osiągnąć przewagę na e-rynku. My zrobimy to dla Ciebie!


Posiadamy mnóstwo chęci oraz rozwiązań, dzięki którym Twoja działalność będzie mogła się rozwijać oraz zyskiwać nowych klientów. Zaprojektujemy od podstaw, bądź dokonamy modernizacji gotową witrynę tak, by była wizytówką biznesu w internecie. Nasze strony internetowe projektowane są w responsywnej technologii RWD, czyli są przystosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych tj. tablet oraz telefon. W dodatku, tworzenie stron www w WordPress, zapewnia uporządkowaną strukturę nawigacyjną systemu zarządzania treścią CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych a także kompleksowy serwis www są naszą specjalnością. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technika projektowania witryny www, polegająca na automatycznym dostosowaniu się układu strony do rozmiaru okna przeglądarki na mobilnych a także stacjonarnych komputerach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Użytkownik, któremu zostaje oddana dana witryna www, powinien w szybkim czasie zorientować się w jej konstrukcji, oraz bez kłopotu odczytać zawarte w niej materiały.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Optymalizacja (ang. Search Engine Optimalization) witryn www, mająca na celu specjalistyczne przygotowanie witryny www, by była w stanie osiągnąć jak najwyższe pozycje w wyszukiwarce na poszczególne frazy lub słowa kluczowe w wyszukiwarkach internetowych.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

W skutek wprowadzenia specjalnych informacji i zmian, witryna www jest czytelna, funkcjonalna i wysoce oceniana przez algorytm wyszukiwarek internetowych.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Żeby zdobyć kontrahentów, potrzebujesz czegoś więcej niż tylko dobrego produktu i profesjonalnej obsługi klienta. Bardzo istotną częścią marketingu w sieci jest w dzisiejszym świecie firmowa strona www, dzięki której wypromujesz skutecznie swoją firmę w internecie. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku konkretnej branży, konkurentów i ustaleniem grupy docelowej klientów. Wyznaczenie targetu w prostej lini doprowadzi do zwiększenia konwersji.


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Orzesze

Od 9 lat agencja internetowa dkstrony tworzy lekkie, responsywne oraz czytelne strony wizytówki. Całkowity koszt witryny www uwarunkowany jest od poziomu rozbudowania usługi, co wpływa na ilość, czasu który trzeba poświęcić na jej ukończenie. Polecamy także skorzystać z naszego formularza wyceny witryny, który dostępny jest na naszej stronie internetowej, aby oszacować już teraz, jaka będzie cena strony internetowej dla Państwa. Każde nasze jedno zlecenie poprzedza dostosowany odpowiednio do branży i specyfiki firmy, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu oraz Twojej pełnej akceptacji, projekt graficzny witryny www w dalszej kolejności poddawany jest programowaniu w odpowiedniej dla zapotrzebowania technologii AMP, bądź w postaci standardowej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na żądanie klienta możemy także zaprogramować witrynę www w wersji bez CMS. Zapewniona także przez nas jest poprawna optymalizacja pod SEO witryny www, jest to fundamentem indeksacji strony w wynikach Google oraz ułatwieniem dla pozycjonera wykonującego audyt strony www przed pozycjonowaniem w sieci. Na koniec otrzymujesz profesjonalny, estetyczny a zarazem funkcjonalny serwis www odpowiednio dostosowany do branży Twojej firmy. Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Orzesze

Witryna ma duże znaczenie dla wizerunku firmy, a potencjalne jej błędy mogą w istocie źle oddziaływać na komunikację naszych kontrahentów odwiedzających stronę z właścicielem strony internetowej. Modernizacja strony internetowej z pewnością pomoże w dostarczeniu nowych zainteresowanych danymi usługami. Czasami wystarczy unowocześnić i odświeżyć istniejącą witrynę www, by poszerzyć jej konwersję. By utrzymać witryny www na możliwie jak najwyższym poziomie widoczności oraz zapewnić im sprawną pracę, konieczna jest ich nieustanna obsługa. Jeśli brak Tobie wolnego czasu, możliwości czy umiejętności, to z przyjemnością zapewnimy wam takową usługę, jak administracja i obsługa stron internetowych. W skład zadań wchodzi m.in. aktualizacja oprogramowania strony www, modułów oraz zapewnienie odpowiedniej mobilności. Istotne są także aktualizacje systemu WP w sytuacji użytkowania witryny www z systemem treści CMS w zapleczu administratora systemu CMS – WordPress. W skomplikowanych przypadkach, gdy witryna www uległa awarii z różnych przyczyn, m.in. z powodu wtargnięcia wirusa, błędów programistycznych, bądź zmianie parametrów serwera, oferujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Wykonamy rzetelny nieodpłatny audyt waszej strony www, i zaproponujemy najbardziej optymalne rozwiązania!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Orzesze

Optymalizacja SEO strony www jest bardzo niezbędnym procesem, wpływającym na dobrą widoczność na wysokiej stronie w Google. Optymalizacja stron www obejmuje szeroki zestaw działań, wdrażanych przez dkstrony już we wczesnym etapie tworzenia witryny www, które w efekcie końcowym wpływają na jej rozpoznawalność i promocję w internecie. Proponujemy także w 100% bezpłatny, profesjonalny audyt strony www działającej, umożliwiający znaleźć wszystkie nieprawidłowości które odwzorowują na jej złą indeksację w wyszukiwarce Google. Następnie możemy przejść do właściwych rozwiązań, tak by Państwa witryna internetowa działała idealnie. Duży nacisk kładziemy na samą treść na stronie, która powinna powstać zgodnie z zaleceniami SEO, będącą bardzo wartościową dla wyszukiwarek Google, toteż dlatego oferujemy seo copywriting. Każdy zamówiony przez was tekst na stronę www jest unikatowy, indywidualny, wyposażony w poszukiwane frazy i wyrazy, co jest podstawą dla algorytmów wyszukiwarek internetowych. Pamiętaj! Płacisz za jeden artykuł, a my tworzymy z niego synonimiczne teksty SEO, dzięki temu otrzymujesz od kilkunastu do kilkudziesięciu różnorakich tekstów, wspomagające super zaplecze dla pozycjonowania. Skontaktuj się!Strony www Orzesze

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Rzetelnie wykonana strona www wyróżni Waszą firmę na tle konkurencji oraz wpłynie na odniesienie lepszych efektów widoczności w Google. Projektowanie stron internetowych zaczynamy od określenia celu jaki musi spełniać dana witryna www i grona odbiorców, do których oczekujemy dotrzeć. Następnie ustalamy jakie materiały powinne znajdować się na stronie internetowej, by były oczywiste oraz umieszczone w sposób taki, by czytelnik w łatwy sposób, w krótkim czasie mógł do nich dotrzeć i uzyskał jasne materiały. Budowa stron internetowych oparta jest na efektywnych rozwiązaniach, jakie tworzą dobrze wyeksponowane zakładki witryny, m.in. strona główna, usługi, cennik, kontakt, opinie klientów. Wstawiane zdjęcia i galerie wzmacniają atrakcyjność portalu, a zarazem nie wpływając na szybkość ładowania oraz zakłócenia przejrzystości. Kompozycja i koloryzacja zapewniają przyjazny dla oczu wizualny komfort odbioru strony www. Zaprojektowane przez naszą agencję strony internetowe są w pełni zoptymalizowane oraz oryginalne. Stawiamy na prostotę i należytą optymalizację witryny, co w zupełności spełnia wszystkie wytyczne algorytmów wyszukiwarek internetowych.


Stara witryna nie przynosi efektów?

By podążyć za wiecznie rozwijającą się technologią internetową, przedsiębiorstwa muszą dopilnować, żeby tylko ich strony www były w pełni właściwym narzędziem marketingowym. Gdy masz już swoją witrynę i zaczynasz stwierdzać, że Twoja strona przestaje działać właściwie, wówczas warto zdecydować się na jedną spośród naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Profesjonalizm naszych pracowników przełoży się na zapewnienie Twojej stronie www oryginalnego wyglądu, adekwatnego do dzisiejszych technologii i standardów. Usprawnimy widoczność witryny www, co przyczyni się do zwiększenia jej atrakcyjności na tle konkurencji. Nieodpłatnie przeprowadzimy całościową analizę strony internetowej i doradzimy optymalne rozwiązania, które wdrożymy natychmiast po Twoim pozytywnym zatwierdzeniu. Czasem po prostu wystarczy kilka małych poprawek, aby wypromować Twoją firmę w Google i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Solidnie, zrozumiale i przystępnie udzielimy wszystkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiadamy na wszystkie pytania. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Zapewne rozumiesz, że nie wystarczy posiadać bardzo dobrze zrobioną firmową witrynę www. Ważna jest też fachowa obsługa, by całość ciągle sprawnie funkcjonowała i zapewniała konwersję. Już dziś zdecyduj się na usługi firmy dkstrony.pl, a umożliwimy Ci konkretne, doskonale dopasowane i prawidłowe prowadzenie strony internetowej. Bez przerwy będziemy dokonywać niezbędnych aktualizacji systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej witrynie www. Gdy tylko zdarzy się taka potrzeba, to odświeżymy stronę internetową pod kątem zmiany oprawy wizualnej, rozłożenia i właściwości. Na bieżąco dokonamy wszelkie naprawy, zapewniając finalnie kompleksową optymalizację strony www. Czekamy na kontakt!


Tym samym nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszej oferty, a w przypadku dodatkowych pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga