Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ mikołowski

Obszar usług: Mikołów, Łaziska Górne, Orzesze, Ornontowice, Wyry.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Posiadamy bogate doświadczenie, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych firm o węższym lub szerszym obszarze. Tworzone przez nas nowoczesne strony www w pełni wypełniają wytyczne nakładane przez wyszukiwarki internetowe, co zapewnia im dobrą lokalizację na tle konkurencji.


Internet to wspaniałe podstawowe narzędzie pozwalające dotrzeć do potencjalnych odbiorców towarów i usług. Nawet małe i większe przedsiębiorstwa, dzięki wielkim możliwościom jakie umożliwia nam sieć internetowa, mogą zarządzać sprzedażą krajową oraz zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił na amen filozofię działania wielu działalności konkurujących o dotarcie do potencjalnego kontrahenta. Poza tym, za pomocą działalności w sieci, można szybciej przyciągnąć o sporo więcej interesantów naszych produktów lub usług.


Już teraz zadbaj o to, by wyszukiwarka internetowa posiadała aktualne informacje o Twojej działalności. Podniesienie aktywności w sieci pozwoli Ci osiągnąć dużą przewagę na e-rynku. My Tobie w tym pomożemy!


Mamy dużo pomysłów i rozwiązań, dzięki którym Twoja firma będzie mogła się rozwijać i zyskiwać nowych kontrahentów. Stworzymy od zera, bądź dokonamy modernizacji istniejącą już witrynę internetową tak, aby była wizytówką Twojej działalności w przestrzeni internetowej. Nasze strony internetowe powstają w responsywnej technologii RWD, czyli są dostosowane do wyświetlania na ekranach różnych urządzeń mobilnych tj. tablet i telefon. Co więcej, tworzenie stron www w WordPress, gwarantuje klarowną strukturę nawigacyjną systemu edycji treści CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych a także kompleksowy serwis www to nasza specjalność. Skontaktuj się z nami już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technologia tworzenia witryny www, polegająca na samoczynnym dopasowaniu się struktury graficznej strony do rozmiaru okna przeglądarki na mobilnych oraz stacjonarnych komputerach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Nabywca, dla którego zostaje przekazana dana strona www, powinien momentalnie zorientować się w jej logicznym układzie, oraz bez kłopotu odczytać poszukiwane w niej informacje.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Optymalizacja (ang. Search Engine Optimalization) stron www, mająca na celu takie przygotowanie witryny, aby była ona w stanie osiągnąć jak najlepsze pozycje na poszczególne frazy oraz wyrazy kluczowe w wynikach wyszukiwarek.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Dzięki wprowadzeniu specjalistycznych modyfikacji, witryna www jest czytelna, funkcjonalna oraz wysoko oceniana przez algorytm wyszukiwarek internetowych.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Chcąc zyskać klientów, niezbędnie potrzeba Tobie więcej niż jedynie dobrego produktu oraz fachowej jakości obsługi klienta. Niezwykle ważną częścią marketingu w sieci jest w dzisiejszym świecie firmowa strona www, poprzez którą zareklamujesz efektywnie swoją firmę w internecie. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku konkretnej branży, konkurentów oraz wyznaczeniem grupy docelowej klientów. Sprecyzowanie targetu z całą pewnością doprowadzi do przyrostu konwersji oraz zysków.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
mikołowski

Od 9 lat agencja internetowa dkstrony projektuje szybkie, mobilne i schludne witryny www. Całkowity koszt witryny www uwarunkowany jest od stopnia skomplikowania projektu, a co za tym idzie, czasu potrzebnego na jej wykonanie. Sugerujemy również skorzystać z formularza w zakładce wycena, który dostępny jest na naszej stronie, by wyliczyć o wiele szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla Twojego biznesu. Każde zaczęte przez dkstrony zlecenie poprzedza odpowiednio dostosowany do danej branży i specyfiki branży, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu oraz Twojej akceptacji, projekt graficzny witryny kolejnie poddawany jest programowaniu w odpowiedniej dla potrzeb technologii AMP, bądź w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na żądanie kontrahenta jesteśmy w stanie także zaprogramować witrynę www w wersji bez CMS. Zapewniona także przez nas jest odpowiednia optymalizacja pod SEO witryny www, jest to podstawą indeksacji strony w wyszukiwarkach oraz ułatwieniem dla osoby wykonującej audyt strony www przed pozycjonowaniem. W efekcie końcowym otrzymujesz profesjonalny, czytelny a również praktyczny serwis www dopasowany do zakresu Twojej firmy. Skontaktuj się!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
mikołowski

Wizytówka strony www posiada wielkie znaczenie dla wizerunku działalności, a możliwe jej błędy mogą w konsekwencji negatywnie wpływać na komunikację naszych klientów odwiedzających stronę z właścicielem strony internetowej. Modernizacja strony internetowej bez wątpienia pomoże w dostarczeniu nowych klientów. Nierzadko wystarczy tylko odświeżyć graficznie istniejącą stronę www, aby powiększyć jej konwersję. By utrzymać witryny www na odpowiednim poziomie widoczności oraz zagwarantować im sprawną pracę, konieczna jest ich bieżąca obsługa. Jeśli brak Ci wolnego czasu, możliwości i umiejętności, to zapewnimy Tobie taką usługę, jaką jest administracja i obsługa stron internetowych. W zakres obowiązków wchodzi m.in. aktualizacja silnika witryny www, modułów oraz zapewnienie optymalnej mobilności. Ważne są także aktualizacje systemu WordPress w sytuacji posiadania strony www z systemem treści CMS w panelu administracyjnym systemu CMS – WordPress. W trudnych sytuacjach, gdy witryna www uległa awarii z różnych przyczyn, m.in. z powodu ingerencji osób trzecich, błędów w kodzie strony, bądź zmianie parametrów serwera, proponujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Wykonamy solidny darmowy audyt Państwa strony internetowej, i możemy zaproponować jak najbardziej odpowiednie rozwiązania!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
mikołowski

Optymalizacja SEO strony internetowej jest bardzo istotnym procesem, mającym wpływ na dobrą widoczność na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Optymalizacja stron www obejmuje szeroki zestaw praktyk, stosowanych przez dkstrony już na początkowym etapie projektowania witryny, wpływających w efekcie końcowym na jej rozpoznawalność oraz promocję w internecie. Oferujemy także całkowicie darmowy, dobry audyt strony www już funkcjonującej, ułatwiający odszukać wszystkie niepoprawności które odwzorowują na jej złą indeksację w wynikach Google. Kolejnie przechodzimy do konkretnych rozwiązań, tak aby Państwa witryna funkcjonowała poprawnie. Duży nacisk nakładamy na edycję treści na stronie, powstałą zgodnie z zaleceniami SEO, będącą bardzo wartościową dla wyszukiwarek internetowych, dlatego też przedstawiamy seo copywriting. Każdy zamówiony przez Ciebie tekst na stronę internetową jest unikatowy, indywidualny, wyposażony w wybrane frazy i wyrazy, co jest podstawą dla algorytmów wyszukiwarki. Pamiętaj! Płacisz za jeden artykuł, a my tworzymy z niego synonimiczne teksty SEO, dzięki temu otrzymujesz od kilkunastu do kilkudziesięciu indywidualnych artykułów, wspomagające super zaplecze dla pozycjonowania. Zapraszamy!Strony www mikołowski

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Solidnie utworzona strona www wyróżni Twoją firmę w porównaniu do konkurencji oraz przyczyni się do wyższych pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Projektowanie stron internetowych zaczynamy od określenia celu jaki musi spełniać dana strona i grona użytkowników, do których pragniemy dotrzeć. Po czym określamy jakie treści powinny znaleźć się na stronie, aby były oczywiste oraz umieszczone w sposób taki, aby czytelnik w sposób intuicyjny, w krótkim czasie mógł do nich dotrzeć oraz uzyskał klarowne informacje. Budowa stron internetowych opiera się na sprawdzonych rozwiązaniach, jakie tworzą prawidłowo wyeksponowane zakładki strony, m.in. strona główna, usługi, galeria, kontakt, realizacje. Umieszczanie zdjęcia oraz galerie podnoszą atrakcyjność witryny, a zarazem nie wpływając na szybkość ładowania i zakłócenia przejrzystości. Struktura oraz koloryzacja gwarantują przyjazny dla oka wizualny komfort odbioru strony www. Opracowane przez dkstrony strony internetowe są w pełni zoptymalizowane i oryginalne. Nastawiamy się na prostotę oraz należytą optymalizację strony, co całkiem spełnia wszelkie wymogi algorytmów wyszukiwarki Google.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Aby nadążyć za systematycznie rozwijającą się technologią internetową, firmy muszą zadbać o to, żeby ich strony www wyróżniały się w pełni właściwym narzędziem marketingowym. Od kiedy masz już własną stronę www i zaczynasz stwierdzać, iż Twoja strona internetowa przestaje funkcjonować dobrze, to warto podjąć decyzję na jedną z wielu naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Doświadczenie naszych pracowników przełoży się na zapewnienie Twojej stronie www innowacyjnego wyglądu, w sam raz do aktualnych technologii i standardów. Ulepszymy widoczność strony internetowej, co wpłynie na zwiększenie jej atrakcyjności na tle konkurencji. Nieodpłatnie dokonamy całościowej analizy witryny internetowej oraz podpowiemy optymalne rozwiązania, które zastosujemy natychmiast po zatwierdzeniu przez klienta. Czasem po prostu wystarczy kilka niewielkich poprawek, aby zareklamować Twoją firmę w internecie i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach Google. Dokładnie, konkretnie i przystępnie udzielimy wszelkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiadamy na każde pytanie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bez wątpliwości rozumiesz, że nie wystarczy mieć doskonale stworzoną firmową witrynę www. Bardzo ważna jest jej fachowa obsługa, aby całość non stop sprawnie działała i zapewniała konwersję. Od razu zdecyduj się na usługi agencji dkstrony.pl, a zapewnimy Twojej firmie konkretne, doskonale dopasowane i prawidłowe prowadzenie strony internetowej. Bez przerwy będziemy dokonywać niezbędnych aktualizacji systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej witrynie internetowej. Gdy tylko zdarzy się taka potrzeba, to odnowimy stronę z punktu widzenia zmiany oprawy graficznej, formy i łatwości w użyciu. Błyskawicznie wykonamy wszystkie naprawy, gwarantując docelowo kompleksową modernizację strony www. Nawiążmy współpracę już dziś!


Tak więc nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z usługi, a w przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z nami!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga