Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Łaziska Górne

Obszar usług: Łaziska Górne - powiat mikołowski.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Dysponujemy bogatym doświadczeniem, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych biznesów o mniejszym lub większym wymiarze. Projektowane przez nas nowoczesne strony www spełniają zasady stawiane przez wyszukiwarki, co gwarantuje im dobrą pozycję wyszukiwarkach internetowych.


Internet to wspaniałe konieczne narzędzie pozwalające dotrzeć do potencjalnych nabywców produktów i usług. Nawet mniejsze i większe działalności, dzięki bardzo wielkim możliwościom jakie daje nam sieć internetowa, mogą prowadzić sprzedaż krajową lub zagraniczną. E-commerce zmienił diametralnie filozofię funkcjonowanie wielu działalności konkurujących o pozyskanie potencjalnego klienta. Dodatkowo, za pomocą działalności w sieci, jest duża szansa zdobyć o dużo więcej odbiorców naszych produktów oraz usług.


Już dziś zadbaj o to, by wyszukiwarka internetowa dysponowała aktualnymi informacjami o Twoim biznesie. Wzrost widoczności w sieci internetowej pozwoli Ci odnieść przewagę na e-rynku. My Tobie w tym pomożemy!


Mamy mnóstwo chęci oraz rozwiązań, dzięki którym wasza działalność będzie mogła się rozwijać i pozyskiwać nowych kontrahentów. Stworzymy od zera, bądź dokonamy modernizacji aktualną witrynę www tak, aby była wizytówką firmy w internecie. Nasze strony internetowe wykonywane są w technologii RWD, czyli są dostosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych tj. tablet lub telefon. W dodatku, tworzenie stron www w WordPress, zapewnia klarowną strukturę nawigacyjną systemu edycji treści CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych a także kompleksowy serwis www to nasza specjalność. Zapraszamy do kontaktu już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technika projektowania strony www, polegająca na samoczynnym dopasowaniu się wyglądu strony do rozmiaru okna przeglądarki na mobilnych a także stacjonarnych komputerach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Nabywca, któremu zostaje oddana dana witryna www, powinien naturalnie spostrzec się w jej budowie, oraz bez kłopotu odnaleźć poszukiwane w niej dane.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Optymalizacja (ang. Search Engine Optimalization) portali, mająca na celu odpowiednie przygotowanie strony internetowej, by była ona w stanie osiągnąć jak najwyższe pozycje w wyszukiwarce na wybrane frazy lub wyrazy kluczowe w wyszukiwarkach.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Dzięki wprowadzeniu odpowiednich modyfikacji, witryna www jest czytelna, funkcjonalna i wysoko oceniana przez algorytm wyszukiwarki.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Aby przyciągnąć klientów, potrzebujesz więcej niż tylko dobrego produktu i fachowej obsługi klienta. Niezwykle istotną częścią marketingu w sieci jest aktualnie firmowa strona www, poprzez którą rozreklamujesz efektywnie Twoją działalność w internecie. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku właściwej branży, firm konkurencyjnych oraz ustaleniem grupy docelowej kontrahentów. Wyznaczenie targetu w prostej lini doprowadzi do zwiększenia Kontaktu z Państwem.


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Łaziska Górne

Od 9 lat agencja internetowa dkstrony projektuje szybkie, responsywne oraz przejrzyste strony www. Całkowity koszt witryny www uwarunkowany jest od miary rozbudowania zlecenia, i co się z tym wiąże, czasu który należy poświęcić na jej stworzenie. Zachęcamy także skorzystać z naszego formularza wyceny witryny, dostępnym na naszej stronie www, by oszacować dużo szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla was. Każde przez nas zadanie poprzedza dostosowany do danej branży oraz specyfiki firmy, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu oraz Twojej akceptacji, projekt graficzny witryny www w dalszej kolejności poddany jest programowaniu w odpowiedniej wedle potrzeb technologii AMP, lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na Twoje żądanie jesteśmy w stanie także zaprogramować witrynę www w wersji systemu edycji. Gwarantowana także przez dkstrony jest odpowiednia optymalizacja pod SEO witryny www, która jest podstawą efektu widoczności strony w wynikach Google i wyraźnym sygnałem dla osoby wykonującej audyt strony www przed pozycjonowaniem w sieci. Na koniec dostajesz profesjonalny, schludny oraz praktyczny serwis www dopasowany do branży Twojej działalności. Sprawdź nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Łaziska Górne

Strona internetowa posiada wielkie znaczenie dla wizerunku firmy, a ewentualne jej błędy mogą w konsekwencji negatywnie oddziaływać na komunikację naszych klientów odwiedzających stronę z właścicielem witryny www. Modernizacja strony internetowej może pomóc w dostarczeniu nowych odwiedzin naszej strony. Nierzadko wystarczy tylko odświeżyć graficznie istniejącą witrynę www, aby zwieloktornić jej konwersję. By utrzymać witryny na najwyższym poziomie widoczności a także zagwarantować im sprawną pracę, wymagana jest ich ciągła obsługa. Jeśli nie posiadasz wolnego czasu, możliwości czy umiejętności, to z wielką chęcią zapewnimy Tobie takową usługę, jaką jest administracja i obsługa stron internetowych. W zakres naszych obowiązków wchodzi m.in. aktualizacja wtyczek strony, modułów oraz zapewnienie optymalnej responsywności. Ważne są także cykliczne aktualizacje systemu WP w przypadku użytkowania strony www z edycją treści CMS w zapleczu administratora systemu WordPress. W trudnych przypadkach, gdy witryna www uległa awarii z jakichś przyczyn, m.in. z powodu wtargnięcia wirusa, błędów w kodzie strony, bądź zmianie parametrów serwera, oferujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Wykonamy solidny nieodpłatny audyt Państwa strony www, i zaproponujemy najkorzystniejsze rozwiązania!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Łaziska Górne

Optymalizacja SEO strony internetowej jest Niezmiernie koniecznym procesem, mającym wpływ na dobrą widoczność na wysokiej stronie w wyszukiwarce Google. Optymalizacja stron www obejmuje szeroki zestaw działań, wdrażanych przez dkstrony już we wczesnym etapie projektowania witryny, wpływających w efekcie końcowym na jej rozpoznawalność a także promocję w sieci. Proponujemy także w 100% darmowy, solidny audyt strony www już funkcjonującej, umożliwiający zlokalizować wszystkie niepoprawności mające wpływ na jej złą indeksację w wyszukiwarce. W dalszej kolejności przechodzimy do właściwych rozwiązań, tak aby Twoja strona firmowa funkcjonowała poprawnie. Spory nacisk kładziemy na samą treść na stronie, która powinna powstać zgodnie z wytycznymi SEO, będącą bardzo wartościową dla wyszukiwarek internetowych, dlatego też przedstawiamy seo copywriting. Każdy zlecony nam przez was tekst na stronę firmową jest niepowtarzalny, indywidualny, uzbrojony w wyselekcjonowane frazy i wyrazy, co jest niezbędne dla algorytmów wyszukiwarki Google. Nie zapomnij! Płacisz za jeden artykuł, po czym my tworzymy z niego synonimiczne teksty SEO, dzięki temu dostajesz od kilkunastu do kilkudziesięciu różniących się treści, wspomagające bardzo dobre zaplecze pozycjonerskie. Zapraszamy!Strony www Łaziska Górne

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Rzetelnie utworzona strona www wyróżni Twoją firmę w porównaniu do konkurencji i sprawi odniesienie polepszenia efektów widoczności w wyszukiwarkach. Projektowanie stron internetowych rozpoczynamy od sprecyzowania celu jaki ma pełnić dana strona oraz rzeszy kontrahentów, do których spodziewamy się dotrzeć. Kolejnie ustalamy jakie dane powinny znaleźć się na stronie internetowej, tak aby były oczywiste oraz zamieszczone w sposób taki, aby czytelnik w prosty sposób, w bardzo krótkim czasie mógł do nich dotrzeć i uzyskał jasne materiały. Budowa stron internetowych opiera się na sprawdzonych rozwiązaniach, jakie tworzą prawidłowo wyeksponowane zakładki strony, m.in. strona główna, oferta, galeria, kontakt, opinie klientów. Wstawiane zdjęcia oraz galerie podwyższają walory estetyczne portalu, a zarazem nie wpływając na szybkość wczytywania i zakłócenia czytelności. Struktura i kolorystyka gwarantują przyjazny dla oka komfort wizualny odbioru strony www. Opracowane przez naszą agencję strony internetowe są kompletnie doprowadzone do perfekcji oraz nowoczesne. Nastawiamy się na prostotę oraz prawidłową optymalizację strony internetowej, co w każdym calu spełnia wszelkie wytyczne algorytmów Google.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Chcąc nie zostać w tyle za stale rozwijającą się technologią internetową, przedsiębiorstwa muszą zatroszczyć się, aby ich strony www wyróżniały się w pełni działającym narzędziem reklamowym. Od kiedy posiadasz już swoją stronę internetową oraz zaczynasz zdawać sobie sprawę, iż Twoja witryna www przestaje funkcjonować dobrze, wówczas warto zdecydować się na jedną z wielu naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Profesjonalność naszych programistów przełoży się na zapewnienie Twojej stronie nowoczesnego i świeżego wyglądu, dopasowanego do dzisiejszych technologii i standardów. Ulepszymy widoczność witryny, co wpłynie na zwiększenie jej atrakcyjności na tle konkurencji. Nieodpłatnie przeprowadzimy całościową analizę witryny internetowej i doradzimy najlepiej dostosowane rozwiązania, które zastosujemy natychmiast po Twoim pozytywnym zatwierdzeniu. Czasami po prostu wystarczy kilka niewielkich poprawek, aby zareklamować Twoją firmę w internecie i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach Google. Solidnie, konkretnie i przystępnie udzielimy wszystkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiemy na wszystkie pytania. Zapraszamy do kontaktu!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bez wątpienia uświadamiasz sobie, że nie wystarczy posiadać doskonale wykonaną firmową stronę internetową. Bardzo ważna jest jej prawidłowa obsługa, aby całość bez przerwy sprawnie działała i zapewniała konwersję. Już dziś zdecyduj się na pomoc agencji dkstrony.pl, a zapewnimy Ci konkretne, całkowicie dopasowane i profesjonalne prowadzenie strony internetowej. Bez końca będziemy dokonywać niezbędnych aktualizacji systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej witrynie. Kiedy zdarzy się owa potrzeba, to zmienimy stronę w odniesieniu do zmiany oprawy wizualnej, struktury i właściwości. Błyskawicznie dokonamy różne naprawy, zapewniając finalnie całościową modernizację strony www. Skontaktuj się z nami!


Dlatego też nie zostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z usługi, a w przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z nami!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga