Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Radomyśl Wielki

Obszar usług: Radomyśl Wielki - powiat mielecki.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Oferujemy wartościowe i nowoczesne strony internetowe dla mniejszych działalności z expresową widocznością w wyszukiwarce Google. Zapraszamy do skorzystania z oferowanych przez nas metod, które zdobędą dla Państwa więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie są już tylko wizytówką działalności w Internecie. To kompleksowe oraz olbrzymie narzędzie jakie można, a nawet trzeba wprowadzić w teraźniejszych czasach, by nie zniknąć pośród olbrzymiej konkurencji. Skupiamy się na tym by nasi klienci otrzymywali do swoich rąk narzędzie lepsze od innych, więc przedstawiamy wartościowe tworzenie stron internetowych oraz serwisów internetowych na miarę przyszłości!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Twoich kontrahentach!


Uporczywie dbamy o to by nasza oferta była stale odświeżana pod względem wszelkich trendów i technologii, jakie stawia współczesnym przedsiębiorcom e-rynek i nie przestajemy w jej doszlifowaniu. Zakresem naszych usług jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem są już dzisiaj responsywne strony internetowe RWD, które w połączeniu z systemem edycji treści CMS, ułatwiają nam pracę w komunikacji z klientem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia zakres w którym umiemy zademonstrować to co potrafimy dla was zrobić. Nie ma dla nas znaczenia, jaki jest wasz zakres działalności i jakie są wasze preferencje – jeżeli chodzi o stworzenie przyjacielskiego dla was i waszych kontrahentów środowiska online pozostaje prosta droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, innowacyjne rozwiązania – zapraszamy do kontaktu – sprawdź nas!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia projektowania strony www polegająca na zaprogramowaniu kodu strony w taki sposób aby wyświetlała się prawidłowo na dowolnym urządzeniu przenośnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Tworzona witryna www dostosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej użytkownika. Funkcjonalność portalu ustalana jest już na wczesnym etapie projektowania.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Budowany kod serwisu www pisany jest w sposób zgodny z zasadami optymalizacji SEO czyli strona po ukończeniu dostosowana jest już do dalszego procesu pozycjonowania w sieci.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Witryny ukazują się błyskawicznie w wyszukiwarce gdyż są projektowane poprawnie oraz zgłaszane tuż po uruchomieniu projektu do indeksu Google przy pomocy mapy serwisu www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda zaprogramowana przez nas praca jest we wszelkim calu przystosowana do zakresu branży i grupy finalnej, dla której jest tworzona. Doskonale znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w sieci również nie ma przed nami zagadek. To efektywna mieszanka wiedzy, z jaką chcemy się z wami podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Radomyśl Wielki

Nasza agencja internetowa dkstrony.pl proponuje atrakcyjne odnośnie ceny i jakości strony. Zasadniczym faktem jest, iż cena strony internetowej zależna jest od dużo czynników. Podstawowe z nich wypisaliśmy w formie zapytań w naszym formularzu kontaktowym, z którego zachęcamy skorzystać w celu wygodniejszego oraz bardziej szczegółowego wyliczenia kosztu wykonania strony www. Portale, które projektujemy i tworzymy, wypełniają w pełni założenia odpowiedniej optymalizacji SEO, co jest sprawą szalenie ważną z punktu widzenia Google i wyszukiwarek internetowych. Sumiennie wykonana i zoptymalizowana witryna ma podstawowe znaczenie również dla pozycjonera. Zanim ten rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz wykonuje ofertę cenową. Projekt strony www tworzymy w programie graficznym, a następnie kodujemy w dobranej do danego projektu technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebny Tobie CMS, to tworzymy również bez wersji edytowalnej. Po skończeniu zlecenia dostajesz od nas mocny, lekki, konkretny i profesjonalny serwis www, który na pewno przyniesie dla Państwa oczekiwane profity w postaci: wyświetleń strony, zgromadzeniu więcej partnerów oraz zapytań. Zadzwoń do nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Radomyśl Wielki

Czy masz już swą stronę www, której to funkcjonalność pozostawia wiele do życzenia, a layout nie spełnia zamierzonych rezultatów? Skontaktuj się z naszą agencją, a postaramy się sprecyzować gdzie leży przyczyna takiej sytuacji. W obszar naszej oferty wchodzi również taka usługa jak naprawa stron internetowych. Zaznaczamy zarazem, że naprawa strony www nie zawsze jest do zrealizowania oraz nie zawsze ma sens. Niejednokrotnie o wiele prościej zrobić stronę www od zera zachowując czas i pieniądze. Wszystko uwarunkowane jest od jej kondycji technicznej. Ogólnie jest jednak tak, że nasza www najzwyczajniej się zestarzała i potrzebuje odnowienia, dlatego dodatkowo wykonujemy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, też i modyfikacja witryny www może okazać się nieekonomiczna. Zachęcamy zatem do kontaktu z dkstrony.pl celem ustalenia szczegółów. Co więcej oprócz modernizacji oraz naprawy witryny www znacząca jest także obsługa stron internetowych. Proponujemy rozważyć więc administrację strony internetowej aby uefektywnić jej użytkowość i konkurencyjność. Czym prędzej namawiamy do kontaktu z dkstrony celem ustalenia szczegółów współpracy. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Radomyśl Wielki

Podstawą efektywnej widzialności w Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Najlepiej jest zatroszczy się o to już we wczesnej fazie jej tworzenia, aby zapobiec w przyszłości zbędnych środków. Bardzo często klienci kontaktują się z problemem mało widocznej lub w ogóle niewidocznej strony w wynikach wyszukiwania Google. Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw waszych zapotrzebowań oferując usługi SEO, a w zasadzie kilka fundamentalnych w tej sferze usług. W przypadku kłopotów z widocznością oraz indeksacją strony www, oferujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawnej optymalizacji SEO. Ustalamy, gdzie i co należałoby zmienić aby poprawić jej efektywność oraz pozycję w wyszukiwarkach. Audyt strony www wykonamy nieodpłatnie. Kolejnym, a jednocześnie jednym z bardzo ważnych aspektów, na jakie Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalistyczne pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy niepowtarzalne teksty oraz artykuły wykorzystując kombinację istotnych słów kluczowych. Tworzymy również synonimiczne teksty SEO, jest to specjalna metoda wykorzystania tylko jednego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu duplikatu tekstu. Skontaktuj się z nami!Strony www Radomyśl Wielki

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Podczas tworzenia portalu www należy w szczególności wziąć pod uwagę kompromis pomiędzy jej wyglądem graficznym, a wygodą użytkowania. Kontrahenci, a także sami projektanci, bardzo różnie patrzą na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów priorytetową rzeczą jest skupienie się na oprawie strony www. Odwiedzający, który znajdzie się na stronie www, nie powinien mieć trudności z zauważeniem do czego odnosi się witryna www, jaka jest jej nazwa, jakie działy podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im szybciej zlokalizuje poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że pozostanie na stronie www dłużej i skorzysta z oferty. Wykonawcy oprócz tego koncentrują się na solidność wykonania od strony programistycznej, by dana witryna www pojawiła się wysoko w wyszukiwarce opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi zatem skupione są nie tylko na kwestii technicznej i prawidłowej optymalizacji strony www, lecz i na graficznej, czytelnej i zminimalizowanej szacie graficznej. Dołożymy wszelkich starań, by tworzone przez nas strony były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www również wchodzi w obszar naszych możliwości. A więc kiedy odnosisz odczucie, że Twoja witryna www nie funkcjonuje prawidłowo, to przyszedł dobry czas, by się do nas zgłosić. Dokonamy dla Państwa bezpłatnej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności portalu w wynikach wyszukiwania. Zapewnimy konkretne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu przez Państwa przejść do działania. Czasem konieczny jest generalny remont, innym razem już drobna poprawa wystarczy, by pozyskiwać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji Państwa strona www będzie także dostosowana do obecnych standardów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Zdarza się tak, że posiadasz już własną stronę (bądź strony) w internecie ale nie masz odpowiednio wyspecjalizowanego pracownika do jej użytkowania. Z reguły często zachodzi potrzeba, by przeprowadzać zmiany dotyczące usług, towarów, zdjęć czy treści. Skutecznie jest też czasem co pewien czas wykonywać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także wykonać kopię portalu. Jeżeli strona znajduje się już na dobrej pozycji w wyszukiwarce internetowej, wcale nie ma pewności, że bez aktualizacji i dbania o jej stan ta pozycja się utrzyma. Tak więc do oferowanych przez nas usług oferujemy także prowadzenie strony internetowej.


Dlatego nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszych usług, a w przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga