Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ mielecki

Obszar usług: Mielec, Borowa, Czermin, Gawłuszowice, Padew Narodowa, Przecław, Radomyśl Wielki, Tuszów Narodowy, Wadowice Górne.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Oferujemy wartościowe strony internetowe dla mniejszych działalności z expresową widocznością w Google. Zapraszamy do skorzystania z naszych gotowych rozwiązań, które pozyskają dla was nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie są już wyłącznie wizytówką działalności w Internecie. To gruntowne i olbrzymie narzędzie jakie można, a nawet trzeba wdrożyć w teraźniejszych czasach, by nie zniknąć pośród ogromnej konkurencji. Chcemy by nasi klienci dostawali do swoich rąk mechanizm lepszy od innych, więc proponujemy wartościowe i nowoczesne projektowanie stron internetowych oraz serwisów www na miarę dzisiejszych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Tobie i Twoich kontrahentach!


Uporczywie dbamy o to by nasza oferta była permanentnie aktualizowana pod względem wszelkich trendów i technologii, jakie stawia obecnym przedsiębiorcom e-rynek i nie ustajemy w jej doszlifowaniu. W zakres naszych usług wchodzi projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w dzisiejszych czasach są responsywne strony www, które w połączeniu z systemem edycji treści CMS, znacznie ułatwiają pracę w komunikacji z kontrahentem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie obszar w którym umiemy zademonstrować na co nas stać. Bez różnicy, w jakiej branży działacie oraz jakie są wasze potrzeby – jeżeli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie przyjacielskiego dla was i waszych kontrahentów środowiska online pozostaje jedna droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, oryginalne i nowe rozwiązania – zapraszamy do kontaktu – sprawdź nas!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technika tworzenia strony internetowej polegająca na ułożeniu struktury strony w odpowiedni sposób aby wczytywała się bez zarzutu na każdym urządzeniu mobilnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Tworzona strona www dostosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej obsługi. Funkcjonalność strony uzgadniana jest już w początkowym etapie projektowania.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod strony internetowej pisany jest w sposób zgodny z zasadami SEO czyli witryna po wgraniu na serwer przystosowana jest już do kolejnego etapu pozycjonowania.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Witryny ukazują się szybko w wyszukiwarce Google z uwagi na fakt iż są wykonywane profesjonalnie oraz zgłaszane zaraz po ukończeniu projektu do indeksacji Google na podstawie mapy strony.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda wdrożona przez nas witryna internetowa jest we wszelkim calu dobrana do tematyki działalności oraz grupy finalnej, dla jakiej jest opracowywana. Dobrze znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w sieci także nie ma przed nami tajemnic. To funkcjonalna kompozycja doświadczenia i wiedzy, z którą możemy się z wami podzielić!

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
mielecki

Agencja internetowa dkstrony.pl oferuje atrakcyjne pod względem kosztów oraz jakości wizytówki stron. Oczywistym faktem jest, iż cena strony internetowej zależna jest od bardzo wielu czynników. Najistotniejsze z nich wymienione są w postaci pytań w naszym formularzu w zakładce wycena, z którego można skorzystać w celu szybszego oraz bardziej szczegółowego podania wartości stworzenia strony www. Strony, które tworzymy, spełniają w pełni wymogi prawidłowej optymalizacji SEO, co jest rzeczą ogromnie znaczącą pod kątem widzenia Google i wyszukiwarek internetowych. Solidnie zaprogramowana i zoptymalizowana strona ma duże znaczenie również dla pozycjonera. Zanim zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz wycenia usługę. Projekt strony www wykonujemy w Adobe Photoshop, a następnie programujemy w odpowiedniej do projektu technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebujesz CMS, to kodujemy zarówno bez wersji z systemem edycji. Po skończeniu projektu otrzymujesz od nas mocny, lekki, atrakcyjny oraz oryginalny serwis www, który na pewno przyniesie dla Państwa nowe korzyści pod postacią: większej liczby wyświetleń, zgromadzeniu większej ilości klientów oraz zleceń. Serdecznie zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
mielecki

Czy posiadasz już własną stronę www, odnośnie której funkcjonalność pozostawia wiele do życzenia, a layout nie spełnia zaplanowanych wyników? Skontaktuj się z naszą agencją, a spróbujemy określić gdzie leży powód tego stanu rzeczy. W skład naszych usług wchodzi również usługa taka jak naprawa stron internetowych. Podkreślamy zarazem, że naprawa strony www nie zawsze bywa do zrealizowania i nie zawsze ma sens. Czasami o wiele lepiej wykonać witrynę od początku oszczędzając czas oraz środki pieniężne. Prawie wszystko zależy od jej wykonania. Ogólnie jest jednak tak, że nasza strona po prostu się zestarzała i potrzebuje nowej odsłony, dlatego również oferujemy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, też i modernizacja portalu może okazać się nieekonomiczna. Zatem zapraszamy do kontaktu z dkstrony celem ustalenia niezbędnych szczegółów. Ponadto oprócz modernizacji i naprawy strony www ważna jest też obsługa stron internetowych. Proponujemy rozważyć więc administrację strony internetowej aby podnieść jej skuteczność i konkurencyjność. Czym prędzej zapraszamy do kontaktu z nami celem omówienia szczegółów współpracy. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
mielecki

Warunkiem efektywnej widzialności w wyszukiwarce internetowej Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Najlepiej dopilnować tego już w początkowej fazie jej projektowania, tak aby uniknąć w przyszłości zbędnych kosztów. Często klienci zgłaszają się z problemem słabo widocznej lub wcale niewidocznej swojej www w wynikach wyszukiwania Google. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw zapotrzebowaniom świadcząc usługi SEO, a w zasadzie kilka fundamentalnych w tym obszarze usług. W przypadku kłopotów widoczności oraz indeksacją portalu www, proponujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawności optymalizacji SEO. Wskazujemy, w których miejscach i co trzeba uczynić aby uefektywnić jej efektywność oraz widzialność w wynikach wyszukiwarek Google. Audyt strony www wykonamy w pełni bezpłatnie. Następnym, a zarazem jednym z fundamentalnych czynników, na jakie wyszukiwarka internetowa Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli odpowiednie pisanie tekstów pod SEO. Piszemy unikatowe teksty oraz artykuły z wykorzystaniem wyselekcjonowanych najważniejszych wyrazów kluczowych. Tworzymy także synonimiczne teksty SEO, jest to sprawdzona metoda użycia jednego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji duplikatu tekstu. Sprawdź to!Strony www mielecki

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Podczas projektowania strony www warto przede wszystkim wziąć pod uwagę harmonię pomiędzy jej wyglądem, a wygodą użytkowania. Klienci, jak też sami projektanci, różnie spoglądają na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów priorytetową sprawą jest skupienie się na oprawie graficznej portalu. Użytkownik, który znajdzie się na witrynie www, nie powinien mieć dylematów z określeniem o czym jest witryna www, jaka jest jej branża, jakie kategorie podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im prędzej wyszuka poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że zatrzyma się na witrynie www dłużej i skorzysta z usług. Twórcy dodatkowo skupiają się na drobiazgowości wykonania od strony programistycznej, aby dana witryna pojawiła się jak najwyżej w wyszukiwarce opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi w związku z tym skupiają się nie tylko na kwestiach technicznych i poprawnej optymalizacji www, ale także i na graficznej, przejrzystej i zminimalizowanej oprawie. Dołożymy wszelkich starań, aby projektowane przez nas witryny były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www dodatkowo wchodzi w zakres naszych usług. Więc jeżeli odnosisz przeczucie, że Państwa strona nie działa właściwie, to nadszedł idealny czas, by skorzystać z naszej usługi. Dokonamy dla Państwa nieodpłatnej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności strony internetowej w wynikach wyszukiwarek. Proponujemy konkretne rozwiązanie, aby po waszej akceptacji rozpocząć działania. Często bywa tak że potrzebny jest kompletny remont, innym razem drobna poprawa wystarczy, by pozyskiwać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji Państwa strona www będzie także dostosowana do aktualnych standardów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Zdarza się tak, że posiadasz już swoją stronę (bądź strony) w sieci i nie posiadasz odpowiednio umiejętnego pracownika do jej użytkowania. Stale zachodzi potrzeba, by przeprowadzać zmiany dotyczące oferty, towarów, zdjęć czy tekstu. Racjonalnie jest też regularnie przeprowadzać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także wykonać kopię witryny. Gdy strona znajduje się już na wysokiej pozycji w Google, nie jest powiedziane, że bez wykonywania aktualizacji i dbania o jej stan owa pozycja pozostanie. Tak więc do oferowanych przez dkstrony usług proponujemy także prowadzenie strony internetowej.


Tak więc nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszej oferty, a w przypadku jakichkolwiek pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga