Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Przecław

Obszar usług: Przecław - powiat mielecki.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Oferujemy profesjonalne strony internetowe dla mniejszych działalności z bardzo szybką indeksacją w Google. Skorzystaj z oferowanych przez nas gotowych rozwiązań, które zdobędą dla was nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie są już wyłącznie wizytówką działalności w przestrzeni internetowej. To gruntowne i potężne narzędzie jakie można, a nawet należy wprowadzić w reklamie online XXI wieku, by nie zniknąć pośród ogromnej konkurencji. Zależy nam na tym by nasi nabywcy otrzymywali do swoich rąk narzędzie lepsze od innych, więc proponujemy profesjonalne tworzenie stron www oraz serwisów www na miarę przyszłości!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Twoich kontrahentach!


Staramy się na bieżąco dbać o to by nasza propozycja była permanentnie udoskonalana pod względem wszelkich bieżących trendów i technologii, jakie stawia dzisiejszym przedsiębiorcom e-rynek i nie ustajemy w jej ulepszaniu. Usługi jakie wam proponujemy to projektowanie i tworzenie stron www, których standardem są już dzisiaj responsywne strony internetowe, które w połączeniu z systemem CMS, ułatwiają nam pracę w komunikacji z kontrahentem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie specjalizacja w której umiemy zademonstrować to co potrafimy dla was zrobić. Bez względu na to, jaki jest wasz zakres działalności oraz jakie są wasze potrzeby – jeżeli chodzi o stworzenie przyjacielskiego dla użytkownika środowiska online pozostaje prosta, jasna i klarowna droga jaką jest dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nieszablonowe rozwiązania – zapraszamy do kontaktu – sprawdź nas!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia projektowania strony www polegająca na zaprogramowaniu kodu strony w odpowiedni sposób aby wczytywała się poprawnie na dowolnym urządzeniu przenośnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Tworzona witryna www przystosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej obsługi. Funkcjonalność strony uzgadniana jest już na wczesnym etapie kodowania projektu.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Budowany kod strony www pisany jest w sposób zgodny z zasadami poprawnej optymalizacji SEO czyli witryna po oddaniu przygotowana jest już do następnego procesu pozycjonowania w sieci.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Witryny pojawiają się expressowo w Google z uwagi na fakt iż są wykonywane profesjonalnie i zgłaszane tuż po uruchomieniu witryny do indeksacji Google przy pomocy mapy serwisu www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda ukończona przez nas witryna jest w każdym aspekcie przystosowana do gałęzi działalności oraz grupy końcowej, pod jaką jest przygotowywana. Doskonale znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w sieci www również nie ma przed nami sekretów. To funkcjonalna mieszanka wiedzy, z którą możemy się z wami podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Przecław

Nasza agencja internetowa dkstrony oferuje atrakcyjne w odniesieniu do kosztów oraz jakości wizytówki stron www. Oczywistym faktem jest, że cena strony internetowej uzależniona jest od bardzo wielu czynników. Najważniejsze z nich wyszczególniliśmy w postaci pytań w naszym formularzu w zakładce wycena, z którego warto skorzystać w celu prostszego oraz bardziej doprecyzowanego obliczenia kosztu stworzenia strony www. Portale, które projektujemy, wypełniają w pełni wymogi wymaganej optymalizacji SEO, co jest sprawą bardzo ważną pod kątem widzenia wyszukiwarki internetowej Google. Umiejętnie zaprojektowana i zoptymalizowana witryna ma duże znaczenie również dla pozycjonera. Zanim rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i wycenia usługę. Projekt strony www wykonujemy w programie graficznym, a następnie programujemy w odpowiedniej do danego projektu technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebujesz CMS, to programujemy również bez wersji z systemem edycji treści. Po wykonaniu zlecenia otrzymujesz od nas mocny, lekki, konkretny i nowoczesny serwis www, który z pewnością przyniesie dla Ciebie spodziewane korzyści pod postacią: większych wyświetleń, sprowadzeniu dodatkowych klientów oraz zleceń. Zadzwoń do nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Przecław

Czy użytkujesz już swoją stronę www, odnośnie której funkcjonalność pozostawia sporo do życzenia, a layout nie spełnia zaplanowanych rezultatów? Skontaktuj się z nami, a postaramy się wybadać gdzie jest powód problemu. W zakres naszych usług wchodzi także usługa taka jak naprawa stron internetowych. Zaznaczamy zarazem, że naprawa strony www nie zawsze jest możliwa i nie zawsze się opłaca. Czasami o wiele lepiej zrobić stronę od zera zachowując czas oraz finanse. Niemal wszystko zależy od jej kondycji technicznej. Często bywa jednak tak, iż nasza strona www tylko się zestarzała i potrzebuje zmodernizowania, dlatego też świadczymy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, też i przebudowa strony może okazać się niekorzystna. Zapraszamy zatem do kontaktu z dkstrony w celu omówienia koniecznych szczegółów. Dodatkowo oprócz modernizacji i naprawy www znacząca jest także obsługa stron internetowych. Warto rozważyć więc administrację strony internetowej aby usprawnić jej skuteczność i konkurencyjność. Czym prędzej namawiamy do kontaktu z dkstrony w celu ustalenia szczegółów współpracy. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Przecław

Warunkiem efektu widzialności w wyszukiwarce internetowej Google jest właściwa optymalizacja stron www. Najlepiej zatroszczy się o to już w pierwszej fazie jej tworzenia, aby uniknąć w przyszłości powtórnych wydatków. Często klienci zgłaszają się z problemami mało widocznej lub w ogóle niewidocznej strony w wynikach wyszukiwania. Dlatego wychodzimy naprzeciw waszych zapotrzebowań proponując usługi SEO, a w zasadzie kilka fundamentalnych w tym obszarze usług. W przypadku problemów widoczności oraz indeksacją strony, proponujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawności optymalizacji SEO. Ustalamy, gdzie i co powinno się zmienić aby udoskonalić jej kondycję oraz pozycję w wynikach wyszukiwarek. Audyt strony www oferujemy w pełni bezpłatnie. Kolejnym, i zarazem jednym z istotnych czynników, na jakie Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalne pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy niepowtarzalne treści i artykuły z wykorzystaniem istotnych wyrazów kluczowych. Piszemy też synonimiczne teksty SEO, jest to sprawdzona metoda użycia tylko jednego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu powtarzania się tekstu. Wypróbuj to!Strony www Przecław

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Podczas tworzenia witryny należy szczególnie wziąć pod uwagę harmonię pomiędzy jej wyglądem graficznym, a używalnością. Klienci, a także wykonawcy, bardzo różnie spoglądają na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów priorytetową rzeczą jest skupienie się na oprawie witryny. Użytkownik, który znajdzie się na witrynie, nie powinien mieć problemu z określeniem o czym jest strona www, jaka jest jej branża, jakie kategorie podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im szybciej odszuka poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że zostanie na witrynie www dłużej i skorzysta z oferty. Wykonawcy do tego koncentrują się na solidność wykonania od strony programistycznej, by dana strona www pojawiła się wysoko w wyszukiwarkach opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi wobec tego skupiają się nie tylko na kwestiach technicznych oraz poprawnej optymalizacji strony, ale również i na wizualnej, przejrzystej i zminimalizowanej szacie graficznej. Dokładamy wszelkich starań, by tworzone przez nas portale www były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www również wchodzi w obszar naszych możliwości. A więc jeśli masz przeczucie, że Wasza strona www nie działa właściwie, to przyszedł dogodny okres, by się do nas zgłosić. Dokonamy dla Państwa darmowej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności strony internetowej w wyszukiwarkach. Oferujemy precyzyjne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu przez Państwa przedsięwziąć działania. Nierzadko jednak potrzebna jest kompletna modernizacja, innym razem mała poprawa wystarczy, by pozyskiwać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji Państwa strona www będzie także przystosowana do obecnych mechanizmów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często zdarza się tak, że posiadasz już własną witrynę (bądź witryny) w sieci ale nie masz odpowiednio wykwalifikowanego pracownika do jej użytkowania. Stale zachodzi potrzeba, by przeprowadzać zmiany dotyczące oferty, towarów, zdjęć czy treści. Rozsądnie jest też cyklicznie okresowo wykonywać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także wykonać kopię strony. Jeżeli strona znajduje się już na dobrej pozycji w w wyszukiwarkach internetowych, nie jest powiedziane, że bez wykonywania aktualizacji oraz dbania o jej kondycję ta pozycja pozostanie. Tak więc do oferowanych przez dkstrony.pl usług proponujemy również prowadzenie strony internetowej.


Tym samym nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z usługi, a w przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga