Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Trzciel

Obszar usług: Trzciel - powiat międzyrzecki.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Dysponujemy bogatym doświadczeniem, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych biznesów o węższym lub szerszym obrębie. Nasze nowoczesne strony www wypełniają wytyczne stawiane przez wyszukiwarki internetowe, co gwarantuje im dobrą lokalizację w Google.


Internet to wspaniałe narzędzie pozwalające dotrzeć do potencjalnych nabywców towarów i usług. Nawet małe i średnie przedsiębiorstwa, dzięki gigantycznym możliwościom jakie umożliwia nam sieć internetowa, mogą prowadzić sprzedaż krajową oraz zagraniczną. E-commerce zmienił totalnie pogląd na działania wielu działalności konkurujących o znalezienie potencjalnego klienta. Dodatkowo, za pomocą działalności w sieci, można szybciej zdobyć o dużo więcej klientów naszych towarów oraz usług.


Od teraz powinieneś zadbać o to, aby wyszukiwarka internetowa posiadała aktualne informacje o działalności jaką prowadzisz. Wzrost aktywności w internecie pozwoli Ci osiągnąć znaczną przewagę na e-rynku. My Tobie w tym pomożemy!


Mamy dużo pomysłów i rozwiązań, dzięki którym Twoja działalność będzie mogła się rozwijać i przyciągać nowych klientów. Stworzymy od podstaw, bądź dokonamy modernizacji aktualną witrynę internetową tak, aby była wizytówką Twojego biznesu w sieci. Nasze strony internetowe tworzone są w technologii RWD, czyli są dostosowane do wyświetlania na ekranach różnych urządzeń mobilnych tj. tablet oraz telefon. Ponadto, tworzenie stron www w WordPress, pozwala nam na uporządkowaną strukturę nawigacyjną systemu zarządzania treścią CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych a także kompleksowy serwis www to nasza specjalność. Napisz do nas już teraz! Zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technika projektowania witryny internetowej, polegająca na samoczynnym dopasowaniu się struktury strony do rozmiaru okna przeglądarki na mobilnych a także stacjonarnych urządzeniach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Użytkownik, któremu zostaje zasugerowana dana strona internetowa, powinien w krótkim czasie rozpoznać się w jej logicznym układzie, oraz bez kłopotu wyszukiwać poszukiwane w niej materiały.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Optymalizacja (ang. Search Engine Optimalization) witryn www, mająca na celu specjalistyczne przygotowanie witryny, by była ona w stanie osiągnąć jak najwyższe wyniki na poszczególne frazy i wyrazy kluczowe w wynikach wyszukiwarek.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

W wyniku wprowadzenia odpowiednich usprawnień, strona internetowa jest przejrzysta, funkcjonalna oraz wysoce klasyfikowana przez algorytm wyszukiwarek.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Aby przyciągnąć kontrahentów, niezbędnie potrzeba Tobie więcej niż jedynie dobrych produktów i profesjonalnej jakości obsługi klienta. Niezwykle ważną częścią marketingu w sieci jest aktualnie firmowa strona www, dzięki której rozreklamujesz skutecznie swoją działalność w internecie. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku właściwej branży, firm konkurencyjnych i określeniem grupy docelowej kontrahentów. Sprecyzowanie targetu z pewnością doprowadzi do wzrostu konwersji.


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Trzciel

Od 9 lat agencja internetowa dkstrony tworzy efektywne, responsywne i schludne strony wizytówki. Całkowity koszt witryny www zależny jest od miary skomplikowania zlecenia, co ma wpływ na wymiar, czasu który trzeba poświęcić na jej wykonanie. Prosimy także skorzystać z naszego formularza wyceny strony www, dostępnym na naszej stronie internetowej, aby sprecyzować znacznie szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla Ciebie. Każde nasze jedno zadanie poprzedza odpowiednio dopasowany do branży oraz specyfiki firmy, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu i Twojej akceptacji, szablon graficzny witryny w dalszej kolejności poddany jest kodowaniu w odpowiedniej wedle potrzeb technologii AMP, bądź w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na żądanie kontrahenta jesteśmy w stanie także zakodować stronę w wersji systemu edycji treści CMS. Zapewniona również przez dkstrony jest odpowiednia optymalizacja pod SEO witryny www, jest to podstawą widoczności strony w wynikach Google oraz dużym ułatwieniem dla osoby wykonującej audyt strony www przed pozycjonowaniem. Finalnie dostajesz profesjonalny, czytelny a zarazem funkcjonalny serwis www dokładnie dopasowany do branży Twojej firmy. Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Trzciel

Witryna internetowa ma wielkie znaczenie dla wizerunku działalności, a potencjalne jej błędy mogą w istocie źle oddziaływać na komunikację naszych wyczekiwanych klientów odwiedzających stronę z właścicielem strony internetowej. Modernizacja strony internetowej może pomóc w dostarczeniu nowych kontrahentów. Czasem wystarczy unowocześnić i odświeżyć istniejącą stronę www, aby powiększyć jej konwersję. By utrzymać witryny www na optymalnym poziomie widoczności i zagwarantować im odpowiednie funkcjonowanie, wymagana jest ich ciągła obsługa. Jeśli brak Tobie wolnego czasu, możliwości oraz umiejętności, to z chęcią zapewnimy wam takową usługę, jak administracja i obsługa stron internetowych. W zakres naszych obowiązków wchodzi m.in. aktualizacja oprogramowania strony, modułów oraz zapewnienie odpowiedniej responsywności. Istotne są także cykliczne aktualizacje systemu WP w sytuacji posiadania witryny www z systemem treści CMS w zapleczu systemu WordPress. W trudnych przypadkach, gdy witryna www uległa awarii z różnych przyczyn, m.in. z powodu wtargnięcia wirusa, błędów w kodzie strony, bądź problemów z serwerem, oferujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Wykonamy solidny bezpłatny audyt Twojej witryny www, a kolejnie zaoferujemy najlepsze rozwiązanie!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Trzciel

Optymalizacja SEO strony firmowej jest szczególnie niezbędnym procesem, wpływającym na dobrą widoczność na pierwszej pozycji w Google. Optymalizacja stron www obejmuje cały zestaw praktyk, stosowanych przez dkstrony już na wczesnym etapie projektowania witryny, które w efekcie końcowym wpływają na jej rozpoznawalność oraz promocję w internecie. Oferujemy także zupełnie bezpłatny, rzetelny audyt strony www która już istnieje, pozwalający zlokalizować wszelakie niepoprawności rzutujące na jej niską indeksację w wyszukiwarce. W następnej kolejności możemy przejść do właściwych rozwiązań, aby Twoja strona internetowa funkcjonowała poprawnie. Niemały nacisk kładziemy na samą treść na stronie, powstałą zgodnie z zaleceniami SEO, będącą bardzo wartościową dla Google, toteż dlatego przedstawiamy seo copywriting. Każdy zlecony nam przez Ciebie artykuł na stronę firmową jest niepowtarzalny, indywidualny, wyposażony w poszukiwane frazy i wyrazy, co jest podstawą dla algorytmów wyszukiwarek. Co ważne! Płacisz tylko za jeden artykuł, a kolejnie my tworzymy z niego synonimiczne teksty SEO, dzięki temu dostajesz od kilkunastu do kilkudziesięciu odmiennych treści, wspomagające super zaplecze dla pozycjonowania. Napisz do nas!Strony www Trzciel

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Właściwie utworzona strona www wyróżni Waszą firmę względem konkurencji oraz doprowadzi do polepszenia efektów widoczności w internecie. Projektowanie stron internetowych zaczynamy od sprecyzowania celu jaki powinna pełnić dana witryna www oraz rzeszy użytkowników, do których spodziewamy się dotrzeć. W następnej kolejności ustalamy jakie materiały powinny znaleźć się na stronie internetowej, by były oczywiste oraz zamieszczone w sposób taki, by użytkownik w prosty sposób, w bardzo krótkim czasie do nich dotarł i uzyskał konkretne materiały. Budowa stron internetowych opiera się na przetestowanych rozwiązaniach, jakie tworzą w prawidłowy sposób wyeksponowane elementy witryny, m.in. strona główna, usługi, cennik, kontakt, opinie klientów. Umieszczanie zdjęcia oraz galerie podwyższają zalety estetyczne portalu, jednocześnie nie wpływając na szybkość ładowania i zakłócenia czytelności. Układ i kolorystyka gwarantują przyjazny dla oczu wizualny komfort odbioru strony www. Utworzone przez nas strony internetowe są kompletnie doprowadzone do perfekcji oraz oryginalne. Stawiamy na prostotę oraz profesjonalną optymalizację www, co w każdym calu spełnia wszelkie wytyczne algorytmów wyszukiwarek internetowych.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Ażeby podążyć za wiecznie rozwijającą się technologią internetową, firmy muszą zadbać o to, by ich strony www wyróżniały się w pełni skutecznym narzędziem reklamowym. Od czasu gdy masz do dyspozycji już swoją stronę internetową oraz zaczynasz odnosić wrażenie, iż Twoja witryna przestaje działać jak należy, wówczas warto zdecydować się na jedną z wielu naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Fachowość naszych informatyków przełoży się na zapewnienie Twojej witrynie www oryginalnego wyglądu, w sam raz do dzisiejszych technologii i standardów. Poprawimy widoczność witryny, co wpłynie na zwiększenie jej atrakcyjności na tle konkurencji. Na koszt firmy przeprowadzimy całościową analizę witryny internetowej oraz doradzimy optymalne rozwiązania, które wprowadzimy natychmiast po zatwierdzeniu przez klienta. Czasem po prostu wystarczy kilka niewielkich poprawek, aby wypromować Twoją firmę w internecie i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach Google. Solidnie, jasno i przystępnie udzielimy wszystkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Niewątpliwie uświadamiasz sobie, iż nie wystarczy mieć znakomicie zrobioną firmową stronę www. Istotna jest jej fachowa obsługa, aby wszystko non stop sprawnie funkcjonowało i zapewniało konwersję. Od razu zdecyduj się na pomoc firmy dkstrony.pl, a umożliwimy Twojej firmie konkretne, całkowicie dopasowane i prawidłowe prowadzenie strony internetowej. Bez przerwy będziemy dokonywać niezbędnych aktualizacji systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej witrynie www. Gdy tylko zajdzie taka potrzeba, to odświeżymy stronę internetową odnośnie do zmiany oprawy graficznej, budowy i właściwości. Bez wahania dokonamy różne naprawy, zapewniając docelowo kompleksową optymalizację strony www. Czekamy na kontakt!


Odpowiadamy na każde pytanie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga