Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ międzyrzecki

Obszar usług: Międzyrzecz, Bledzew, Przytoczna, Pszczew, Skwierzyna, Trzciel.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Posiadamy bogate doświadczenie, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych działalności o węższym lub szerszym sektorze. Projektowane przez nas nowoczesne strony www w pełni wypełniają wymagania nakładane przez wyszukiwarkę internetową Google, co gwarantuje im dobrą widoczność w wyszukiwarce internetowej.


Internet to wspaniałe niezbędne narzędzie które umożliwia dotarcie do potencjalnych nabywców produktów oraz usług. Nawet małe i większe firmy, dzięki wielkim możliwościom jakie daje nam sieć internetowa, mogą prowadzić sprzedaż krajową i zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił gruntownie filozofię działania wielu przedsiębiorstw konkurujących o pozyskanie potencjalnego klienta. Na dodatek, przy pomocy internetu, można zdobyć o dużo więcej odbiorców naszych produktów a także usług.


Już od dziś zadbaj o to, aby wyszukiwarka dysponowała aktualnymi informacjami o Twojej firmie. Wzmocnienie aktywności w sieci internetowej pomoże Ci osiągnąć dużą przewagę na e-rynku. My Tobie w tym pomożemy!


Mamy dużo chęci i rozwiązań, dzięki którym wasza firma będzie mogła się rozwijać i zyskiwać nowych kontrahentów. Stworzymy od początku, bądź dokonamy modernizacji istniejącą stronę tak, aby była wizytówką Twojej firmy w internecie. Nasze strony internetowe projektowane są w technologii RWD, czyli są dostosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych tj. tablet oraz telefon. Poza tym, tworzenie stron www w WordPress, gwarantuje klarowną strukturę informacji systemu edycji treści CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz kompleksowy serwis www jest naszą specjalnością. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technika projektowania witryny internetowej, polegająca na samoczynnym dostosowaniu się struktury strony do rozmiaru okna przeglądarki na mobilnych i stacjonarnych urządzeniach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Nabywca, dla którego zostaje przekazana dana witryna www, powinien w krótkim czasie spostrzec się w jej logicznym układzie, i bez kłopotów odczytać zawarte w niej dane.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Search Engine Optimalization to optymalizacja portali, mająca na celu takie uskutecznienie witryny, aby była ona w stanie osiągnąć jak najlepsze wyniki na poszczególne frazy a także słowa kluczowe w wyszukiwarkach.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Dzięki wprowadzeniu specjalistycznych usprawnień, witryna www jest wyrazista, funkcjonalna oraz wysoko oceniana przez algorytm wyszukiwarek internetowych.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Aby przyciągnąć kontrahentów, potrzeba Tobie coś więcej aniżeli tylko dobrego produktu i fachowej jakości obsługi klienta. Bardzo ważną częścią marketingu internetowego jest właśnie firmowa strona www, poprzez którą rozreklamujesz efektywnie Twoją działalność w sieci. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku właściwej branży, konkurentów oraz wyznaczeniem grupy docelowej klientów. Sprecyzowanie celu w prostej lini doprowadzi do zwiększenia kontaktu z Państwa firmą.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
międzyrzecki

Od 9 lat agencja internetowa dkstrony tworzy lekkie, responsywne oraz przejrzyste strony www. Całkowity koszt witryny www zależny jest od wymiaru skomplikowania zlecenia, a co za tym idzie, czasu potrzebnego na jej ukończenie. Warto również skorzystać z naszego formularza wyceny witryny, który dostępny jest na naszej stronie www, by sprecyzować expresowo, jaka będzie cena strony internetowej dla Twojej firmy. Każde nasze jedno zadanie poprzedza dopasowany odpowiednio do branży oraz specyfiki firmy, indywidualnie skrojony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu i Twojej akceptacji, projekt graficzny witryny w dalszej kolejności poddany jest kodowaniu w odpowiedniej do potrzeb technologii AMP, oraz w postaci standardowej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na życzenie kontrahenta możemy także zakodować witrynę www w wersji bez CMS. Gwarantowana także przez nas jest poprawna optymalizacja pod SEO witryny www, która jest fundamentem widoczności strony w wyszukiwarkach oraz niemałym ułatwieniem dla osoby wykonującej audyt strony www przed pozycjonowaniem. W efekcie końcowym otrzymujesz profesjonalny, przejrzysty oraz użyteczny serwis www odpowiednio dopasowany do tematyki Twojej firmy. Skontaktuj się!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
międzyrzecki

Wizytówka strony www ma wielkie znaczenie dla wizerunku firmy, a możliwe jej błędy mogą w istocie źle wpływać na komunikację naszych kontrahentów odwiedzających stronę z właścicielem witryny www. Modernizacja strony internetowej na pewno pomoże w dostarczeniu nowych zainteresowanych danymi usługami. Czasami wystarczy tylko odświeżyć graficznie istniejącą witrynę www, by podnieść jej konwersję. By utrzymać witryny internetowe na odpowiednim poziomie widoczności a także zapewnić im odpowiednie funkcjonowanie, potrzebna jest ich nieustanna obsługa. Jeśli nie masz na to czasu, możliwości oraz umiejętności, to możemy zapewnić wam takową usługę, jak administracja i obsługa stron internetowych. W skład zadań wchodzi m.in. aktualizacja silnika strony, modułów oraz zapewnienie odpowiedniej mobilności. Szczególnie istotne są także cykliczne aktualizacje systemu WP w sytuacji użytkowania strony www z systemem treści CMS w panelu WordPress. W skomplikowanych przypadkach, gdy strona www uległa awarii z różnych przyczyn, m.in. z powodu utraty hasła, błędów programistycznych, bądź problemów z serwerem, proponujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Wykonamy rzetelny darmowy audyt Państwa strony www, a kolejnie zaproponujemy jak najbardziej odpowiednie rozwiązanie!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
międzyrzecki

Optymalizacja SEO strony internetowej jest szczególnie niezbędnym procesem, wpływającym na uzyskanie widoczności na pierwszej pozycji w wyszukiwarce Google. Optymalizacja stron www obejmuje cały zestaw działań, stosowanych przez dkstrony już na wstępnym etapie projektowania witryny www, które w efekcie końcowym wpływają na jej rozpoznawalność a także promocję w internecie. Proponujemy również bezpłatny, rzetelny audyt strony www działającej, ułatwiający wybadać wszelakie nieprawidłowości które wpływają na jej niską indeksację w wynikach Google. W następnej kolejności możemy przejść do precyzyjnych rozwiązań, tak by wasza witryna www funkcjonowała poprawnie. Także duży nacisk nakładamy na edycję treści na stronie, która powinna powstać zgodnie z zaleceniami SEO, będącą bardzo wartościową dla wyszukiwarek internetowych, dlatego też oferujemy seo copywriting. Każdy zlecony przez Państwa tekst na bloga jest unikalny, indywidualny, uzbrojony w mocne frazy i słowa kluczowe, co jest podstawą dla algorytmów Google. Pamiętaj! Płacisz tylko za jeden artykuł, a kolejnie my z niego tworzymy synonimiczne teksty SEO, dzięki temu dostajesz od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu różnych tekstów, budujących extra zaplecze dla pozycjonowania. Zadzwoń do nas!Strony www międzyrzecki

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Sumiennie stworzona strona www wyróżni Waszą działalność w porównaniu do konkurencji oraz przyczyni się do polepszenia efektów widoczności w sieci. Projektowanie stron internetowych rozpoczyna się zwykle od sprecyzowania celu jaki powinna pełnić dana strona internetowa oraz grona użytkowników, do których przewidujemy dotrzeć. Następnie ustalamy jakie dane powinne znajdować się na stronie, by były oczywiste i umieszczone w sposób taki, by użytkownik w łatwy sposób, w krótkim czasie do nich dotarł oraz uzyskał dokładne informacje. Budowa stron internetowych oparta jest na sprawdzonych rozwiązaniach, jakie tworzą dobrze wyeksponowane zakładki witryny www, m.in. strona główna, usługi, cennik, kontakt, opinie klientów. Umieszczanie zdjęcia i galerie podnoszą jakość strony, a zarazem nie mając wpływu na szybkość wczytywania i zakłócenia przejrzystości. Struktura i koloryzacja gwarantują przyjazny dla oczu wizualny komfort odbioru strony www. Przygotowane przez naszą agencję strony internetowe są w pełni zoptymalizowane oraz nowoczesne. Kierujemy się prostotą oraz profesjonalną optymalizację witryny www, co całkiem spełnia wszystkie wymogi algorytmów wyszukiwarek internetowych.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Pragnąc nadążyć za systematycznie rozwijającą się technologią internetową, przedsiębiorstwa muszą dopilnować, ażeby ich strony www wyróżniały się w pełni funkcjonującym narzędziem reklamowym. Od czasu gdy dysponujesz już własną witrynę internetową i zaczynasz spostrzegać, że Twoja witryna internetowa przestaje funkcjonować bezawaryjnie, wówczas warto podjąć decyzję na jedną spośród naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Profesjonalność naszych pracowników przełoży się na zapewnienie Twojej stronie internetowej nowego i świeżego wyglądu, dopasowanego do dzisiejszych technologii i standardów. Ulepszymy widoczność witryny, co doprowadzi do zwiększenia jej atrakcyjności na tle konkurencji. Na koszt firmy wykonamy całościową analizę witryny oraz doradzimy najlepiej dostosowane rozwiązania, które wdrożymy od razu po zatwierdzeniu przez klienta. Czasami po prostu wystarczy kilka niewielkich poprawek, aby wypromować Twoją firmę w Google i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Rzetelnie, konkretnie i przystępnie udzielimy wszelkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Zapewne uświadamiasz sobie, iż nie wystarczy mieć znakomicie stworzoną firmową witrynę internetową. Bardzo ważna jest jej fachowa obsługa, aby wszystko bez przerwy sprawnie funkcjonowało i zapewniało konwersję. Bez wahania zdecyduj się na usługi agencji dkstrony.pl, a umożliwimy Ci konkretne, w pełni dopasowane i niezawodne prowadzenie strony internetowej. Bez przerwy będziemy realizować niezbędne aktualizacje systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej stronie. Kiedy zdarzy się owa potrzeba, to odświeżymy stronę internetową pod kątem zmiany szaty wizualnej, struktury i użyteczności. Ekspresowo zrealizujemy wszystkie naprawy, zapewniając w efekcie końcowym całościową modernizację strony www. Nawiążmy współpracę już dziś!


Odpowiadamy na wszelkie zapytania. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga