Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Skwierzyna

Obszar usług: Skwierzyna - powiat międzyrzecki.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Posiadamy bogate doświadczenie, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych firm o mniejszym lub większym obszarze. Projektowane przez nas nowoczesne strony www wypełniają standardy określane przez wyszukiwarkę Google, co gwarantuje im bardzo dobrą lokalizację w wynikach wyszukiwania.


Internet to wspaniałe narzędzie pozwalające dotrzeć do potencjalnych nabywców produktów i usług. Nawet małe i średnie przedsiębiorstwa, dzięki wielkim możliwościom jakie umożliwia nam sieć internetowa, mogą zarządzać sprzedażą krajową lub zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił zupełnie strategię funkcjonowanie wielu podmiotów konkurujących o uzyskanie potencjalnego kontrahenta. Na dodatek, poprzez działalność w internecie, można szybciej przyciągnąć o wiele więcej klientów naszych towarów bądź usług.


Już od teraz powinieneś zadbać o to, by wyszukiwarka internetowa posiadała aktualne informacje o działalności jaką prowadzisz. Podniesienie aktywności w internecie pozwoli Ci odnieść przewagę na e-rynku. My zrobimy to dla Ciebie!


Posiadamy sporo chęci i rozwiązań, dzięki którym wasza działalność będzie mogła się rozwijać oraz zdobywać nowych kontrahentów. Zaprojektujemy od podstaw, bądź dokonamy modernizacji istniejącą witrynę tak, aby była wizytówką Twojego biznesu w sieci. Nasze strony internetowe tworzone są w technologii RWD, czyli są dostosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych tj. tablet oraz telefon. Notabene, tworzenie stron www w WordPress, zapewnia klarowną strukturę nawigacyjną systemu do zarządzania treścią CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych a także kompleksowy serwis www to nasza specjalność. Zadzwoń do nas już teraz! Zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technologia tworzenia strony internetowej, polegająca na automatycznym ułożeniu struktury graficznej strony do rozmiaru okna przeglądarki na mobilnych i stacjonarnych komputerach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Nabywca, dla którego zostaje przekazana dana strona internetowa, powinien momentalnie zorientować się w jej konstrukcji, oraz bez trudu znaleźć poszukiwane w niej dane.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Optymalizacja (ang. Search Engine Optimalization) witryn www, mająca na celu odpowiednie uskutecznienie strony www, aby była w stanie osiągnąć jak najwyższe wyniki na poszczególne frazy lub wyrazy kluczowe w wynikach wyszukiwarek.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

W wyniku wprowadzenia odpowiednich modyfikacji, strona www jest czytelna, funkcjonalna i sowicie oceniana przez algorytm wyszukiwarki Google.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Żeby zdobyć klientów, z pewnością potrzeba Tobie czegoś więcej aniżeli tylko dobrego produktu i fachowej jakości obsługi klienta. Niezbędną częścią marketingu w sieci jest w dzisiejszym świecie firmowa strona www, poprzez którą rozreklamujesz efektywnie swoją działalność w internecie. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku konkretnej branży, działalności konkurencyjnej i sprecyzowaniem grupy docelowej kontrahentów. Wyznaczenie targetu z pewnością doprowadzi do zwiększenia ilości konwersji oraz zysków.


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Skwierzyna

Od 9 lat nasza agencja internetowa tworzy szybkie, mobilne i czytelne strony wizytówki. Całkowity koszt witryny www zależny jest od poziomu skomplikowania zlecenia, i co się z tym wiąże, czasu potrzebnego na jej ukończenie. Prosimy także skorzystać z naszego formularza wyceny, dostępnym na naszej stronie internetowej, aby sprecyzować o wiele szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla Twojej działalności. Każde nasze zlecenie poprzedza dopasowany odpowiednio do branży i charakteru branży, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu oraz Twojej akceptacji, projekt graficzny strony w następnej kolejności poddawany jest kodowaniu w odpowiedniej dla zapotrzebowania technologii AMP, lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na Twoją sugestię możemy również zakodować witrynę www w wersji systemu edycji treści CMS. Zapewniona także przez dkstrony jest odpowiednia optymalizacja SEO witryny www, jest to fundamentem zaindeksowania strony w wyszukiwarkach i dużym ułatwieniem dla osoby wykonującej audyt strony www przed pozycjonowaniem w sieci. Na koniec dostajesz profesjonalny, estetyczny a również praktyczny serwis www dokładnie dopasowany do branży Twojej firmy. Sprawdź nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Skwierzyna

Wizytówka strony www ma bardzo duże znaczenie dla wizerunku działalności, a ewentualne jej błędy mogą w konsekwencji negatywnie wpływać na komunikację naszych wyczekiwanych klientów odwiedzających stronę z właścicielem portalu www. Modernizacja strony internetowej na pewno pomoże w dostarczeniu nowych zainteresowanych danymi usługami. Czasem wystarczy unowocześnić i odświeżyć istniejącą witrynę www, by spotęgować jej konwersję. By utrzymać strony www na możliwie jak najwyższym poziomie widoczności oraz zagwarantować im poprawną pracę, konieczna jest ich nieustanna obsługa. Jeśli nie posiadasz wolnego czasu, możliwości lub umiejętności, to zapewnimy Ci taką usługę, jak administracja i obsługa stron internetowych. W skład naszej obsługi wchodzi m.in. aktualizacja wtyczek witryny www, modułów czy zapewnienie optymalnej responsywności. Szczególnie Ważne są także aktualizacje systemu WP w przypadku posiadania witryny www z systemem treści CMS w zapleczu administratora systemu WordPress. W trudnych sytuacjach, gdy strona www uległa awarii z jakichś przyczyn, m.in. z powodu utraty hasła, błędów programistycznych, bądź zmianie parametrów serwera, proponujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Skwierzyna

Optymalizacja SEO strony firmowej jest Niezmiernie niezbędnym procesem, wpływającym na uzyskanie widoczności na czołowej stronie w Google. Optymalizacja stron www obejmuje szeroki zestaw praktyk, wdrażanych przez dkstrony już we wczesnym etapie projektowania witryny, wpływających w efekcie końcowym na jej rozpoznawalność oraz promocję w internecie. Wykonujemy również bezpłatnie, profesjonalny audyt strony www która już działa, pozwalający znaleźć wszelakie nieprawidłowości mające wpływ na jej słabą indeksację w wyszukiwarce Google. Następnie przystępujemy do precyzyjnych rozwiązań, by Twoja strona www funkcjonowała poprawnie. Duży nacisk kładziemy na samą treść na stronie, która powinna powstać zgodnie z zaleceniami SEO, będącą bardzo atrakcyjną dla Google, dlatego też oferujemy seo copywriting. Każdy zlecony nam przez Państwa artykuł na stronę internetową jest unikalny, indywidualny, uzbrojony w mocne frazy oraz słowa kluczowe, co jest niezbędne dla algorytmów wyszukiwarek internetowych. Nie zapomnij! Płacisz tylko za jeden artykuł, a kolejnie my tworzymy z niego synonimiczne teksty SEO, dzięki czemu otrzymujesz od kilkunastu do kilkudziesięciu indywidualnych tekstów, wspomagające poprawne zaplecze dla pozycjonowania. Skontaktuj się!Strony www Skwierzyna

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Należycie stworzona strona www wyróżni Państwa firmę na tle konkurencji oraz doprowadzi do lepszych efektów widoczności w internecie. Projektowanie stron internetowych zaczyna się zwykle od sprecyzowania celu jaki powinna pełnić dana strona i rzeszy odbiorców, do których oczekujemy dotrzeć. Kolejnie ustalamy jakie treści powinny znaleźć się na stronie, tak by były zrozumiałe i zamieszczone w sposób taki, aby odwiedzający w łatwy sposób, w krótkim czasie mógł do nich dotrzeć oraz uzyskał klarowne materiały. Budowa stron internetowych oparta jest na przetestowanych rozwiązaniach, jakie tworzą w prawidłowy sposób wyeksponowane stałe elementy, m.in. strona główna, usługi, cennik, kontakt, opinie klientów. Umieszczanie zdjęcia i galerie polepszają walory estetyczne witryny, jednocześnie nie wpływając na szybkość wczytywania oraz zakłócenia przejrzystości. Kompozycja oraz koloryzacja gwarantują przyjazny dla oczu wizualny komfort odbioru strony www. Opracowane przez naszą agencję strony internetowe są w pełni doprowadzone do perfekcji oraz oryginalne. Nastawiamy się na prostotę oraz odpowiednią optymalizację strony, co doskonale spełnia kompleksowo wymogi algorytmów wyszukiwarek internetowych.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Pragnąc podążyć za nieustannie rozwijającą się technologią internetową, przedsiębiorstwa muszą przypilnować, aby ich strony internetowe były w pełni właściwym narzędziem marketingowym. Gdy masz do dyspozycji już swoją stronę www oraz zaczynasz zauważać, że Twoja strona internetowa przestaje funkcjonować odpowiednio, to warto podjąć decyzję na jedną z wielu naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Profesjonalizm naszych programistów przełoży się na zapewnienie Twojej witrynie www nowego i świeżego wyglądu, adekwatnego do aktualnych technologii i standardów. Ulepszymy widoczność strony www, co przyczyni się do zwiększenia jej atrakcyjności na tle konkurencji. Na koszt firmy przeprowadzimy całościową analizę witryny internetowej oraz doradzimy najlepiej dostosowane rozwiązania, które wprowadzimy natychmiast po zatwierdzeniu przez klienta. Czasem po prostu wystarczy kilka niewielkich poprawek, aby wypromować Twoją firmę w Google i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Dokładnie, jasno i przystępnie udzielimy wszystkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Niewątpliwie jesteś świadomy, iż nie wystarczy posiadać bardzo dobrze zrobioną firmową witrynę internetową. Bardzo ważna jest jej fachowa obsługa, aby całość zawsze sprawnie funkcjonowała i zapewniała konwersję. Już dziś zdecyduj się na usługi firmy dkstrony.pl, a umożliwimy Twojej firmie konkretne, w pełni dostosowane i niezawodne prowadzenie strony internetowej. Systematycznie będziemy dokonywać niezbędnych aktualizacji systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej witrynie internetowej. Kiedy zdarzy się owa potrzeba, to odnowimy stronę internetową w odniesieniu do zmiany oprawy graficznej, rozłożenia i użyteczności. Błyskawicznie zrealizujemy różne naprawy, zapewniając w efekcie końcowym kompleksową modernizację strony internetowej. Zapraszamy do skontaktowania się z nami!


Odpowiemy na każde pytanie. Zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga