Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Prochowice

Obszar usług: Prochowice - powiat legnicki.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Oferujemy nowoczesne strony internetowe dla mniejszych działalności z bardzo szybką indeksacją w Google. Zapraszamy do skorzystania z naszych metod, które zdobędą dla Państwa nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie spełniają już wyłącznie roli wizytówki firmy w Internecie. To kompleksowe oraz potężne narzędzie jakie można, a nawet trzeba wprowadzić w teraźniejszych czasach, by nie zniknąć pośród ogromnej konkurencji. Skupiamy się na tym by nasi klienci dostawali do swoich potrzeb produkt lepszy od innych, więc oferujemy profesjonalne i nowoczesne tworzenie stron internetowych oraz serwisów www na miarę obecnych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Konsumencie oraz jego Kontrahentach!


Troszczymy się o to by nasza usługa była systematycznie aktualizowana pod względem wszelkich bieżących trendów i technologii, jakie stawia współczesnym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie przestajemy w jej udoskonalaniu. W zakres naszych usług wchodzi projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnych czasach są mobilne strony www, które w połączeniu z systemem CMS, znacznie ułatwiają pracę w komunikacji z kontrahentem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie specjalizacja w której umiemy zademonstrować to co potrafimy dla was zrobić. Bez względu na to, z jakiej branży jesteście oraz jakie są wasze życzenia – jeśli chodzi o stworzenie wygodnego dla użytkownika środowiska online jest prosta droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nieszablonowe rozwiązania – zapraszamy do kontaktu – sprawdź nas!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technika tworzenia serwisu www polegająca na zaprogramowaniu źródła strony www w specjalistyczny sposób aby wczytywała się prawidłowo na dowolnym urządzeniu mobilnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Kodowana strona internetowa dostosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej obsługi. Funkcjonalność serwisu ustalana jest już w pierwszym etapie projektowania.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod strony pisany jest zgodnie z zasadami optymalizacji SEO czyli strona po wgraniu na serwer przygotowana jest już do kolejnego procesu pozycjonowania w wyszukiwarce Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Witryny ukazują się bardzo szybko w wyszukiwarce Google gdyż są wdrażane fachowo i zgłaszane zaraz po ukończeniu witryny do indeksacji Google za pomocą mapy portalu www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda przekazana przez nas strona internetowa jest we wszelkim aspekcie dostosowana do tematyki biznesu oraz grupy końcowej, dla jakiej jest opracowywana. Dobrze znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w sieci www także nie ma przed nami sekretów. To funkcjonalna mieszanka doświadczenia i wiedzy, z którą chcielibyśmy się z Tobą podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Prochowice

Nasza agencja internetowa dkstrony proponuje atrakcyjne pod kątem kosztów i jakości portale. Zasadniczym faktem jest, że cena strony internetowej zależna jest od masy czynników. Najistotniejsze z nich rozpisaliśmy w postaci zapytań w naszym formularzu wyceny, z którego zachęcamy skorzystać w celu szybszego oraz bardziej doprecyzowanego oszacowania kosztu wykonania strony www. Strony, które projektujemy, wypełniają w pełni wymogi poprawnej optymalizacji SEO, co jest rzeczą wysoce istotną pod kątem widzenia wyszukiwarek. Starannie zaprogramowana i zoptymalizowana strona ma spore znaczenie także dla pozycjonera. Zanim zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz wykonuje ofertę cenową. Projekt strony www tworzymy w Adobe Photoshop, a następnie kodujemy w odpowiedniej do projektu technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli ktoś nie potrzebuje CMS, to wykonujemy także bez wersji edycją treści strony. Po ukończeniu zlecenia dostajesz od nas mocny, szybki, atrakcyjny i nowoczesny serwis www, który z pewnością przyniesie dla Ciebie wyczekiwane profity pod postacią: odsłon strony, zgromadzeniu dodatkowej ilości klientów oraz zleceń. Zapraszamy serdecznie!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Prochowice

Czy posiadasz już swoją stronę www, której to użyteczność pozostawia sporo do życzenia, a design nie spełnia założonych rezultatów? Skontaktuj się z naszą agencją, a spróbujemy dokonać analizy gdzie leży powód problemu. W skład naszych usług wchodzi również taka usługa jak naprawa stron internetowych. Zaznaczamy zarazem, że naprawa strony www nie zawsze jest możliwa oraz nie zawsze jest warta. Czasami o wiele prościej zaprojektować stronę od podstaw zaoszczędzając czas i środki finansowe. Praktycznie wszystko uzależnione jest od jej wykonania. Często bywa jednak tak, iż nasza www tylko się zestarzała i potrzebuje rekonstrukcji, dlatego również wykonujemy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, toteż i rekonstrukcja witryny www może okazać się nieopłacalna. Zatem zapraszamy do kontaktu z nami celem ustalenia koniecznych szczegółów. Oprócz modernizacji i naprawy www znacząca jest też obsługa stron internetowych. Można rozważyć więc administrację strony internetowej aby poszerzyć jej efektywność i konkurencyjność. Czym prędzej zachęcamy do kontaktu z dkstrony.pl w celu ustalenia warunków współpracy. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na wszelkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Prochowice

Fundamentem efektu widzialności w Google jest właściwa optymalizacja stron www. Najlepiej zatroszczy się o to już w pierwszej fazie jej projektowania, tak aby zapobiec w przyszłości kolejnych nakładów pieniężnych. Dość często klienci zgłaszają się z problemami zbyt małej lub w ogóle niewidocznej swojej strony www w wynikach Google. Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom oferując usługi SEO, a w zasadzie kilka fundamentalnych w tej sferze usług. W przypadku problemów widoczności oraz indeksacją portalu www, oferujemy audyt strony internetowej pod kątem odpowiedniej optymalizacji SEO. Ustalamy, gdzie i co powinno się zmienić aby polepszyć jej kondycję i pozycję w wyszukiwarkach. Audyt strony www oferujemy oczywiście bezpłatnie. Dalszym, a jednocześnie jednym z fundamentalnych czynników, na jakie Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalistyczne pisanie tekstów pod SEO. Piszemy unikatowe teksty i artykuły wykorzystując kombinację ważnych słów kluczowych. Tworzymy także synonimiczne teksty SEO, jest to sprawdzona metoda użycia tego samego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu powtarzania się tekstu. Sprawdź to!Strony www Prochowice

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Przy tworzeniu strony internetowej warto w szczególności wziąć pod uwagę konsens pomiędzy jej wyglądem portalu, a łatwością w użytkowaniu. Klienci, a ponadto sami wykonawcy, odmiennie spoglądają na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów istotną sprawą jest skupienie się na oprawie strony. Użytkownik, który znajdzie się na portalu www, nie powinien mieć dylematów z zauważeniem do czego nawiązuje witryna, jaka jest jej branża, jakie działy podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im szybciej znajdzie poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że zatrzyma się na witrynie www dłużej i skorzysta z oferty. Twórcy poza tym zwracają uwagę na poprawności wykonania od strony technicznej, by dana strona pojawiła się wysoko w w Google opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi zatem skupiają się nie tylko na kwestiach technicznych i odpowiedniej optymalizacji www, lecz i na wizualnej, czytelnej i minimalistycznej oprawie. Dokładamy wszelkich starań, by projektowane przez nas strony były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www także wchodzi w zakres naszych kompetencji. Gdy odnosisz przeczucie, że Twoja strona nie działa prawidłowo, to przyszedł dobry okres, by skorzystać z naszej oferty. Dokonamy dla was darmowej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności strony www w Google. Proponujemy precyzyjne rozwiązanie, aby po Państwa akceptacji zabrać się za działania. Nierzadko konieczna jest kompletna modernizacja, innym razem już drobna poprawa wystarczy, by uzyskać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji Państwa strona www będzie także dostosowana do aktualnych mechanizmów zabezpieczeń (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często zdarza się tak, że masz już własną witrynę (bądź witryny) w internecie ale nie masz odpowiednio kompetentnego pracownika do jej obsługi. Z reguły regularnie zachodzi potrzeba, by wprowadzać zmiany dotyczące usług, produktów, fotografii czy treści. Mądrze jest też cyklicznie przeprowadzać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także wykonać kopię witryny. Jeśli strona znajduje się już na dobrej pozycji w wyszukiwarce Google, nie ma pewności, że bez aktualizacji oraz dbania o jej jakość ta pozycja zostanie utrzymana. Tak więc do oferowanych przez dkstrony.pl usług oferujemy także prowadzenie strony internetowej.


Dlatego nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszej oferty, a w przypadku dodatkowych pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga