Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Chojnów

Obszar usług: Chojnów - powiat legnicki.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Proponujemy solidne strony internetowe dla mniejszych firm z szybką widocznością w Google. Zapraszamy do skorzystania z naszych metod, które pozyskają dla was więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie są już tylko wizytówką firmy w sieci. To kompleksowe oraz ogromne narzędzie jakie można, a nawet trzeba wprowadzić w reklamie online XXI wieku, by nie zniknąć pośród olbrzymiej konkurencji. Zależy nam na tym by nasi nabywcy otrzymywali do swoich potrzeb mechanizm lepszy od innych, więc proponujemy solidne projektowanie stron internetowych oraz serwisów internetowych na miarę XXI wieku!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Tobie i Twoich kontrahentach!


Troszczymy się o to aby nasza oferta była nieustannie dopracowywana pod względem wszelkich trendów oraz technologii, jakie stawia współczesnym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie przestajemy w jej ulepszaniu. Zakresem naszych usług jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w dzisiejszych czasach są responsywne strony internetowe, które w połączeniu z systemem edycji treści CMS, pozwalają nam na wygodę komunikacji z klientem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie dziedzina w której umiemy zademonstrować to co potrafimy dla was zrobić. Bez znaczenia, jaki jest wasz zakres działalności oraz jakie są wasze preferencje – jeżeli chodzi o stworzenie przyjacielskiego środowiska dla użytkownika online jest jeden kierunek dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, oryginalne i nowe rozwiązania – serdecznie zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia projektowania serwisu www polegająca na zakodowaniu źródła strony www w specjalistyczny sposób aby wyświetlała się poprawnie na dowolnym urządzeniu przenośnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Kodowana strona przystosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej użytkowania. Funkcjonalność serwisu uzgadniana jest już w pierwszym etapie projektowania.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod strony pisany jest w sposób zgodny z zasadami poprawnej optymalizacji SEO czyli strona po wgraniu na serwer przystosowana jest już do dalszego procesu pozycjonowania w wyszukiwarce Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Witryny pojawiają się bardzo szybko w wyszukiwarce ponieważ są projektowane solidnie oraz zgłaszane zaraz po skończeniu witryny do indeksu Google na podstawie mapy serwisu www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda przekazana przez nas strona jest w każdym aspekcie dostosowana do sektora działalności oraz grupy finalnej, dla której jest tworzona. Świetnie znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w sieci także nie ma przed nami sekretów. To kreatywna mieszanka wiedzy, z jaką możemy się z Państwem podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Chojnów

Nasza agencja internetowa dkstrony.pl proponuje atrakcyjne w odniesieniu do kosztów oraz jakości wizytówki stron www. Zasadniczym faktem jest, iż cena strony internetowej zależna jest od dużo czynników. Najistotniejsze z nich wyszczególniliśmy w postaci pytań w naszym formularzu, z którego można skorzystać w celu wygodniejszego i bardziej precyzyjnego obliczenia kosztu stworzenia strony www. Serwisy, które tworzymy, wypełniają w pełni wymagania prawidłowej optymalizacji SEO, co jest rzeczą wielce istotną z punktu widzenia Google i wyszukiwarek internetowych. Dobrze zakodowana i zoptymalizowana witryna ma duże znaczenie także dla pozycjonera. Zanim ten zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz wykonuje ofertę cenową. Projekt strony www wykonujemy w Adobe Photoshop, a w następnej kolejności programujemy w odpowiedniej do potrzeb technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebny Tobie CMS, to programujemy również bez wersji edycją treści strony. Po wykonaniu pracy dostajesz od nas mocny, lekki, wyrazisty i profesjonalny serwis www, który z pewnością przyniesie dla Ciebie spodziewane profity w postaci: wyświetleń, zgromadzeniu więcej klientów oraz zleceń. Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Chojnów

Czy użytkujesz już swą stronę www, której użyteczność pozostawia dużo do życzenia, a layout nie spełnia zaplanowanych efektów? Skontaktuj się z dkstrony.pl, a spróbujemy rozszyfrować gdzie jest przyczyna takiej sytuacji. W zakres działania naszych usług wchodzi także taka usługa jak naprawa stron internetowych. Podkreślamy równocześnie, że naprawa strony www nie zawsze jest realna i nie zawsze się opłaca. Czasami o wiele lepiej zrobić portal od podstaw przyoszczędzając czas i środki pieniężne. Praktycznie wszystko uzależnione jest od jej wykonania i stanu technicznego. Często jest jednak tak, że nasza strona tylko się zestarzała i potrzebuje odnowienia, dlatego też wykonujemy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, też i modernizacja witryny www może okazać się nieekonomiczna. Zatem zapraszamy do kontaktu z dkstrony celem omówienia koniecznych szczegółów. Oprócz modernizacji oraz naprawy portalu www znacząca jest również obsługa stron internetowych. Zachęcamy przemyśleć więc administrację strony internetowej aby poszerzyć jej skuteczność i konkurencyjność. Czym prędzej namawiamy do kontaktu z dkstrony celem omówienia szczegółów współpracy. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Chojnów

Warunkiem efektywnej widoczności w Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Warto jest zadbać o to już we wczesnej fazie ich projektowania, aby zapobiec na przyszłość późniejszych środków pieniężnych. Niejednokrotnie kontrahenci zgłaszają się z problemem słabej lub w ogóle niewidocznej strony w wynikach wyszukiwarki. Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw waszym oczekiwaniom oferując usługi SEO, a w zasadzie kilka bardzo fundamentalnych w tym obszarze usług. W przypadku kłopotów z widocznością oraz indeksowania witryny www, sugerujemy audyt strony internetowej pod kątem odpowiedniej optymalizacji SEO. Wskazujemy, gdzie i co trzeba uczynić aby usprawnić jej kondycję oraz widzialność w wyszukiwarkach internetowych. Audyt strony www wykonamy nieodpłatnie. Kolejnym, i zarazem jednym z istotnych czynników, na jakie wyszukiwarka internetowa Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalistyczne pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy niepowtarzalne teksty i artykuły wykorzystując kombinację najważniejszych słów kluczowych. Tworzymy także synonimiczne teksty SEO, to sprawdzony system wykorzystania tylko jednego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu powtarzania się treści. Zadzwoń po więcej szczegółów!Strony www Chojnów

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Podczas projektowania witryny należy szczególnie wziąć pod uwagę kompromis pomiędzy jej wyglądem portalu, a łatwością w użytkowaniu. Kontrahenci, ale także sami wykonawcy, odmiennie spoglądają na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów pierwszoplanową rzeczą jest skupienie się na wyglądzie strony. Użytkownik, który znajdzie się na stronie, nie powinien mieć problemów z ustaleniem do czego nawiązuje strona, jaka jest jej branża, jakie działy podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im szybciej wyszuka poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że zostanie na witrynie www dłużej i skorzysta z usług. Twórcy do tego koncentrują się na dokładności wykonania od strony programistycznej, by dana witryna pojawiła się jak najwyżej w wyszukiwarce opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi wobec tego skupiają się nie tylko na kwestii technicznej i odpowiedniej optymalizacji strony, ale także i na graficznej, czytelnej i minimalistycznej oprawie. Dołożymy wszelkich starań, by tworzone przez nas witryny były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www również wchodzi w zakres naszych kompetencji. A więc w przypadku kiedy masz odczucie, że Twoja witryna www nie działa prawidłowo, to nadszedł zasadny czas, by skorzystać z naszej oferty. Wykonamy dla was usługę bezpłatnej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności portalu www w wynikach wyszukiwania. Proponujemy precyzyjne rozwiązanie, aby po waszej akceptacji zabrać się za działania. Nierzadko potrzebne jest wykonanie strony od nowa, innym razem już drobna zmiana wystarczy, by uzyskać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji Twoja strona www będzie także dostosowana do aktualnych mechanizmów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bywa tak, że posiadasz już swoją witrynę (bądź witryny) w sieci ale nie posiadasz odpowiednio wykwalifikowanego pracownika do jej użytkowania. Do tego regularnie zachodzi konieczność, by przeprowadzać zmiany dotyczące usług, towarów, zdjęć czy tekstu. Skutecznie jest też czasem okresowo wykonywać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także zrobić kopię strony www. Jeśli strona znajduje się już na dobrej pozycji w wyszukiwarce Google, wcale nie jest powiedziane, że bez aktualizacji i dbania o jej stan owa pozycja pozostanie utrzymana. Tak więc do proponowanych przez dkstrony.pl usług oferujemy również prowadzenie strony internetowej.


Tym samym nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszych usług, a w przypadku dodatkowych pytań o kontakt z nami!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga