Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ legnicki

Obszar usług: Legnica, Miłkowice, Prochowice, Ruja, Chojnów, Krotoszyce, Kunice, Legnickie Pole.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Projektujemy profesjonalne i nowoczesne strony internetowe dla mniejszych firm z bardzo szybką indeksacją w wyszukiwarce internetowej Google. Zapraszamy do skorzystania z oferowanych przez nas rozwiązań, które pozyskają dla was nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie są już tylko wizytówką firmy w sieci. To kompleksowe oraz potężne narzędzie jakie można, a nawet trzeba wprowadzić w reklamie online XXI wieku, by nie zaginąć pośród ogromnej konkurencji. Skupiamy się na tym by nasi klienci otrzymywali do swoich rąk produkt lepszy od innych, więc proponujemy profesjonalne i nowoczesne tworzenie stron internetowych oraz serwisów internetowych na miarę XXI wieku!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Tobie i Twoich kontrahentach!


Uporczywie dbamy o to aby nasza propozycja była nieustannie odświeżana pod względem wszelkich bieżących trendów i technologii, jakie stawia obecnym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie przestajemy w jej udoskonalaniu. Naszą specjalnością jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnych czasach są responsywne strony internetowe, które w połączeniu z systemem edycji treści CMS, bardzo ułatwiają wygodę komunikacji z klientem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie dziedzina w której umiemy zademonstrować na co nas stać. Nie ma dla nas znaczenia, jaki jest wasz zakres działalności lub jakie są wasze preferencje – jeżeli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie wygodnego dla użytkownika środowiska online jest prosta droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, innowacyjne rozwiązania – zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia projektowania serwisu internetowego polegająca na ułożeniu struktury kodu strony w specjalistyczny sposób aby wczytywała się idealnie na dowolnym urządzeniu przenośnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Tworzona witryna internetowa dostosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej obsługi. Funkcjonalność strony ustalana jest już w pierwszym etapie tworzenia www.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod strony www pisany jest zgodnie z zasadami poprawnej optymalizacji SEO czyli witryna po skończeniu przystosowana jest już do następnego procesu pozycjonowania w sieci.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Witryny pojawiają się bardzo szybko w wyszukiwarce gdyż są wdrażane fachowo oraz zgłaszane zaraz po skończeniu witryny do indeksacji Google przy pomocy mapy portalu.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda wdrożona przez nas praca jest w każdym calu przystosowana do sektora działalności i grupy docelowej, pod jaką jest tworzona. Doskonale znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w sieci www również nie ma przed nami sekretów. To owocna mieszanka wiedzy, z jaką chcielibyśmy się z Tobą podzielić!

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
legnicki

Nasza agencja internetowa dkstrony oferuje atrakcyjne w odniesieniu do kosztów oraz jakości portale. Oczywistym faktem jest, że cena strony internetowej uzależniona jest od masy aspektów. Najistotniejsze z nich wymieniliśmy w postaci zapytań w naszym formularzu wyceny, z którego zachęcamy skorzystać w celu prostszego oraz bardziej doprecyzowanego oszacowania ceny stworzenia strony www. Portale, które projektujemy, spełniają w pełni wymogi prawidłowej optymalizacji SEO, co jest sprawą wysoce znaczącą z punktu widzenia wyszukiwarek. Solidnie stworzona i zoptymalizowana witryna ma duże znaczenie również dla pozycjonera. Zanim ten rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz dokonuje wyceny usługi. Projekt strony www tworzymy w Adobe Photoshop, a w następnej kolejności kodujemy w odpowiedniej do potrzeb technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebny Tobie CMS, to wykonujemy zarówno bez wersji CMS. Po ukończeniu zlecenia dostajesz od nas mocny, lekki, atrakcyjny oraz oryginalny serwis www, który z pewnością przyniesie dla Państwa oczekiwane profity pod postacią: większych wyświetleń strony, pozyskaniu dodatkowych kontrahentów oraz zapytań. Zapraszamy serdecznie!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
legnicki

Czy posiadasz już swą stronę www, której to funkcjonalność pozostawia wiele do życzenia, a layout nie spełnia założonych wyników? Skontaktuj się z naszą agencją, a postaramy się wyjaśnić gdzie leży powód problemu. W zakres naszej oferty wchodzi również usługa taka jak naprawa stron internetowych. Informujemy równocześnie, że naprawa strony www nie zawsze bywa realna i nie zawsze jest opłacalna. Niejednokrotnie o wiele prościej zrobić stronę www od zera oszczędzając czas oraz fundusze. Prawie wszystko uzależnione jest od jej wykonania i stanu technicznego. Zwykle bywa jednak tak, że nasza witryna się po prostu zestarzała i potrzebuje odnowienia, dlatego dodatkowo oferujemy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, toteż i modernizacja strony może okazać się niekorzystna. Zatem zapraszamy do kontaktu z dkstrony w celu ustalenia koniecznych szczegółów. Co więcej oprócz modernizacji i naprawy witryny www ważna jest również obsługa stron internetowych. Proponujemy przemyśleć więc administrację strony internetowej aby pogłębić jej skuteczność i konkurencyjność. Koniecznie zachęcamy do kontaktu z dkstrony.pl celem omówienia warunków współpracy. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
legnicki

Podstawą efektywnej widzialności w Google jest właściwa optymalizacja stron www. Najlepiej zatroszczy się o to już we wczesnym etapie ich tworzenia, aby uniknąć w przyszłości kolejnych kosztów. Dość często kontrahenci kontaktują się z problemem słabo widocznej lub wcale niewidocznej swojej strony internetowej w wynikach wyszukiwarki. Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom świadcząc usługi SEO, a szczególnie kilka fundamentalnych w tym obszarze usług. W przypadku problemów z widocznością oraz indeksacją strony, oferujemy audyt strony internetowej pod kątem odpowiedniej optymalizacji SEO. Ustalamy, gdzie i co należy zmienić aby udoskonalić jej kondycję oraz widoczność w wynikach wyszukiwarek Google. Audyt strony www oferujemy w pełni bezpłatnie. Następnym, a jednocześnie jednym z kluczowych aspektów, na jakie wyszukiwarka internetowa aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalistyczne pisanie tekstów pod SEO. Piszemy niepowtarzalne teksty oraz artykuły wykorzystując kombinację istotnych wyrazów kluczowych. Tworzymy też synonimiczne teksty SEO, jest to specjalna metoda wykorzystania tylko jednego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu powtarzania się tekstu. Zapytaj o szczegóły!Strony www legnicki

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Przy tworzeniu portalu www warto w szczególności wziąć pod uwagę konsens pomiędzy jej wyglądem portalu, a używalnością. Klienci, a ponadto wykonawcy, bardzo różnie spoglądają na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów istotną rzeczą jest skupienie się na wyglądzie graficznym witryny. Użytkownik, który znajdzie się na stronie www, nie powinien mieć dylematów z zauważeniem do czego odnosi się strona, jaka jest jej branża, jakie działy podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im szybciej odnajdzie poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że pozostanie na stronie www dłużej i skorzysta z usług. Twórcy co więcej koncentrują się na drobiazgowości wykonania od strony programistycznej, by dana witryna pojawiła się wysoko w wyszukiwarce Google opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi w związku z tym skupiają się nie tylko na kwestiach technicznych i odpowiedniej optymalizacji www, lecz i na graficznej, przejrzystej i zminimalizowanej szacie graficznej. Dołożymy wszelkich starań, aby projektowane przez nas portale były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www również wchodzi w zakres naszej oferty. Więc jeżeli odnosisz wrażenie, że Państwa strona nie funkcjonuje prawidłowo, to przyszedł właściwy czas, by skorzystać z naszej usługi. Wykonamy dla was usługę bezpłatnej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności strony w wynikach Google. Proponujemy konkretne rozwiązanie, aby po waszej akceptacji zabrać się za działania. Czasem potrzebny jest kompletny remont, innym razem mała poprawa wystarczy, by pozyskać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji Państwa strona www będzie także dostosowana do aktualnych mechanizmów zabezpieczeń (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często bywa tak, że posiadasz już swoją witrynę (bądź witryny) w sieci ale nie masz odpowiednio kompetentnego pracownika do jej użytkowania. Do tego regularnie zachodzi potrzeba, by wprowadzać zmiany dotyczące usług, produktów, zdjęć czy tekstu. Skutecznie jest też regularnie przeprowadzać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także wykonać kopię strony www. Gdy strona znajduje się już na dobrej pozycji w wyszukiwarce internetowej, wcale nie jest powiedziane, że bez wykonywania aktualizacji i dbania o jej stan owa pozycja pozostanie. Tak więc do przedstawianych przez dkstrony.pl usług oferujemy także prowadzenie strony internetowej.


Dlatego też nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszej oferty, a w razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga