Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Zdzieszowice

Obszar usług: Zdzieszowice - powiat krapkowicki.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Dysponujemy bogatym doświadczeniem, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych firm o węższym lub szerszym wymiarze. Projektowane przez nas nowoczesne strony www w pełni spełniają standardy określane przez wyszukiwarki internetowe, co gwarantuje im bardzo dobrą lokalizację wyszukiwarkach internetowych.


Internet to wspaniałe niezastąpione narzędzie które umożliwia dotarcie do potencjalnych nabywców towarów i usług. Nawet małe i większe firmy, dzięki nieograniczonym możliwościom jakie umożliwia nam sieć internetowa, mogą zarządzać sprzedażą krajową oraz zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił na dobre pogląd na działania wielu działalności konkurujących o zainteresowanie potencjalnego klienta. Na dodatek, poprzez działalność w internecie, można osiągnąć o dużo więcej klientów naszych produktów bądź usług.


Już od dziś zadbaj o to, by wyszukiwarka internetowa posiadała aktualne informacje o działalności. Zwiększenie aktywności w sieci pomoże Ci osiągnąć przewagę na e-rynku. My Tobie w tym pomożemy!


Mamy sporo pomysłów i rozwiązań, dzięki którym wasza działalność będzie mogła się rozwijać i przyciągać nowych klientów. Zaprojektujemy od zera, bądź zmodernizujemy istniejącą już witrynę tak, by była wizytówką firmy w przestrzeni internetowej. Nasze strony internetowe powstają w technologii RWD, czyli są dostosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych tj. tablet lub telefon. W dodatku, tworzenie stron www w WordPress, pozwala nam na uporządkowaną strukturę informacji systemu edycji treści CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz kompleksowy serwis www są naszą specjalnością. Napisz do nas już teraz! Zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technologia projektowania serwisu www, polegająca na samoistnym dopasowaniu się wyglądu graficznego strony do rozmiaru okna przeglądarki na mobilnych oraz stacjonarnych urządzeniach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Nabywca, dla którego zostaje przekazana dana strona internetowa, powinien szybko zorientować się w jej konstrukcji, oraz bez najmniejszych kłopotów znaleźć poszukiwane w niej materiały.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Optymalizacja (ang. Search Engine Optimalization) stron www, mająca na celu takie przygotowanie witryny, by była w stanie osiągnąć jak najwyższe wyniki na poszczególne frazy a także słowa kluczowe w Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

W skutek wprowadzenia specjalnych informacji i zmian, witryna www jest czytelna, funkcjonalna oraz wysoko oceniana przez algorytm wyszukiwarek internetowych.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Chcąc przyciągnąć klientów, potrzeba Tobie więcej niż tylko dobrego produktu i profesjonalnej obsługi klienta. Niezwykle istotną częścią marketingu internetowego jest obecnie firmowa strona www, poprzez którą rozleklamujesz skutecznie Twoją działalność w sieci. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku konkretnej branży, firm konkurencyjnych oraz wyznaczeniem grupy docelowej kontrahentów. Wyznaczenie celu z całą pewnością doprowadzi do wzrostu ilości konwersji.


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Zdzieszowice

Od 9 lat agencja internetowa dkstrony tworzy lekkie, mobilne oraz schludne witryny www. Całkowity koszt witryny www uwarunkowany jest od stopnia skomplikowania usługi, co ma wpływ na ilość, czasu który należy poświęcić na jej ukończenie. Warto także skorzystać z naszego formularza wyceny projektu, dostępnym na naszej stronie, by oszacować dużo szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla Twojego biznesu. Każde nasze jedno zlecenie poprzedza dopasowany odpowiednio do danej branży i charakteru działalności, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu oraz Twojej pełnej akceptacji, projekt graficzny strony kolejnie poddany jest kodowaniu w odpowiedniej wedle potrzeb technologii AMP, oraz w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na sugestię kontrahenta możemy także zaprogramować witrynę www w wersji bez CMS. Zapewniona również przez nas jest poprawna optymalizacja SEO witryny www, która jest podstawą indeksacji strony w wyszukiwarkach oraz dużym ułatwieniem dla osoby wykonującej audyt strony www przed pozycjonowaniem. Finalnie otrzymujesz profesjonalny, estetyczny i funkcjonalny serwis www odpowiednio dopasowany do zakresu Twojej działalności. Skontaktuj się!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Zdzieszowice

Witryna internetowa posiada wielkie znaczenie dla wizerunku firmy, a możliwe jej błędy mogą w konsekwencji źle oddziaływać na komunikację naszych klientów odwiedzających stronę z właścicielem portalu internetowego. Modernizacja strony internetowej bez wątpienia pomoże w dostarczeniu nowych zainteresowanych danymi usługami. Czasem wystarczy unowocześnić i odświeżyć istniejącą stronę www, by zwieloktornić jej konwersję. By utrzymać witryny na optymalnym poziomie widoczności a także zapewnić im sprawne funkcjonowanie, konieczna jest ich systematyczna obsługa. Jeśli nie posiadasz wolnego czasu, możliwości oraz umiejętności, to możemy zapewnić wam taką usługę, jaką jest administracja i obsługa stron internetowych. W skład zadań wchodzi m.in. aktualizacja silnika witryny, modułów lub zapewnienie odpowiedniej mobilności. Szczególnie istotne są także cykliczne aktualizacje systemu WP w przypadku użytkowania witryny www z edycją treści CMS w zapleczu administratora systemu WordPress. W trudnych przypadkach, gdy strona www uległa awarii z jakichś przyczyn, m.in. z powodu wtargnięcia wirusa, błędów w kodzie strony, bądź problemów z serwerem, proponujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Wykonamy rzetelny nieodpłatny audyt Państwa strony www, a kolejnie zaproponujemy korzystne rozwiązanie!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Zdzieszowice

Optymalizacja SEO strony internetowej jest szalenie istotnym procesem, mającym wpływ na okazanie się na wysokiej stronie w wyszukiwarkach internetowych. Optymalizacja stron www obejmuje cały zestaw działań, wdrażanych przez nas już na wczesnym etapie tworzenia witryny, wpływających w efekcie końcowym na jej rozpoznawalność a również promocję w internecie. Wykonujemy także nieodpłatny, dobry audyt strony www która już funkcjonuje, ułatwiający wyszukać wszystkie nieprawidłowości wpływające na jej złą indeksację w wynikach Google. W dalszej kolejności przystępujemy do precyzyjnych rozwiązań, aby Twoja strona www funkcjonowała poprawnie. Niemały nacisk nakładamy na edycję treści na stronie, która powinna powstać zgodnie z zaleceniami SEO, będącą bardzo wartościową dla wyszukiwarek internetowych, toteż dlatego oferujemy seo copywriting. Każdy zamówiony przez Ciebie artykuł na witrynę jest unikalny, indywidualny, uzbrojony we właściwe frazy i słowa kluczowe, co jest podstawą dla algorytmów wyszukiwarek internetowych. Nie zapomnij! Płacisz tylko za jeden artykuł, a my z niego tworzymy synonimiczne teksty SEO, dzięki czemu dostajesz od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu odmiennych treści, budujących właściwe zaplecze pozycjonerskie. Zadzwoń do nas!Strony www Zdzieszowice

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Fachowo wykonana strona www wyróżni Waszą firmę na tle konkurencji i doprowadzi do odniesienia lepszych pozycji w internecie. Projektowanie stron internetowych rozpoczynamy od określenia celu jaki musi pełnić dana strona www oraz rzeszy kontrahentów, do których pragniemy dotrzeć. W następnej kolejności określamy jakie informacje powinne znajdować się na stronie, aby były zrozumiałe oraz zamieszczone w sposób taki, aby czytelnik w prosty sposób, w krótkim czasie do nich dotarł oraz uzyskał jasne odpowiedzi. Budowa stron internetowych oparta jest na skutecznych rozwiązaniach, jakie tworzą dobrze wyeksponowane zakładki strony www, m.in. strona główna, usługi, galeria, kontakt, realizacje. Wstawiane zdjęcia oraz galerie polepszają wartość witryny, jednocześnie nie wpływając na szybkość ładowania oraz zakłócenia czytelności. Układ oraz koloryzacja zapewniają miły dla oka komfort wizualny odbioru strony www. Przygotowane przez naszą firmę strony internetowe są całkowicie zoptymalizowane i oryginalne. Zwracamy uwagę na prostotę oraz prawidłową optymalizację www, co w każdym calu spełnia wszystkie wymagania algorytmów wyszukiwarek.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Żeby podążyć za wciąż rozwijającą się technologią internetową, przedsiębiorstwa muszą zadbać o to, żeby tylko ich strony www wyróżniały się w pełni dobrym narzędziem marketingowym. Od czasu gdy masz do dyspozycji już swoją witrynę i zaczynasz stwierdzać, że Twoja strona www przestaje pracować bezawaryjnie, wówczas warto podjąć decyzję na jedną z naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Wiedza naszych pracowników przełoży się na zapewnienie Twojej stronie internetowej nowoczesnego i świeżego wyglądu, w sam raz do aktualnych technologii i standardów. Ulepszymy widoczność witryny, co doprowadzi do zwiększenia jej atrakcyjności na tle konkurencji. Na koszt firmy wykonamy całościową analizę witryny oraz zaproponujemy najlepiej dostosowane rozwiązania, które zastosujemy natychmiast po Twoim pozytywnym zatwierdzeniu. Czasem po prostu wystarczy kilka małych poprawek, aby wypromować Twoją firmę w internecie i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach Google. Dokładnie, konkretnie i przystępnie udzielimy wszelkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiemy na wszelkie zapytania. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Zapewne jesteś świadomy, iż nie wystarczy mieć świetnie stworzoną firmową stronę internetową. Bardzo ważna jest jej prawidłowa obsługa, by całość zawsze sprawnie funkcjonowała i zapewniała konwersję. Od razu zdecyduj się na usługi agencji dkstrony.pl, a umożliwimy Ci konkretne, doskonale dostosowane i prawidłowe prowadzenie strony internetowej. Systematycznie będziemy przeprowadzać niezbędne aktualizacje systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej witrynie. Gdy zdarzy się taka potrzeba, to odświeżymy stronę www odnośnie do zmiany szaty wizualnej, rozmieszczenia i łatwości w użyciu. Błyskawicznie dokonamy wszelkie naprawy, gwarantując docelowo całościową optymalizację strony www. Nawiążmy współpracę już dziś!


A więc nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z usługi, a w razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga