Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Gogolin

Tworzenie stron internetowych Gogolin, obsługa stron www. Modernizacja oraz naprawa stron internetowych. Usługi SEO, optymalizacja stron www, SEO Copywriting, teksty SEO. Strony internetowe dla firm z szybką widocznością w Google.
Obszar usług: Gogolin - powiat krapkowicki.

Responsywne strony RWD + CMS + SSL


Posiadamy bogate doświadczenie, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych firm o węższym lub szerszym obrębie. Projektowane przez nas nowoczesne strony www w pełni wypełniają wymagania nakładane przez wyszukiwarkę Google, co zapewnia im bardzo dobrą lokalizację w wynikach wyszukiwania.


Internet to doskonałe podstawowe narzędzie które umożliwia dotarcie do potencjalnych odbiorców produktów i usług. Nawet małe i średnie firmy, dzięki wielkim możliwościom jakie umożliwia nam sieć internetowa, mogą zarządzać sprzedażą krajową i zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił na amen pogląd na funkcjonowanie wielu firm konkurujących o uzyskanie potencjalnego kontrahenta. Co więcej, w sieci internetowej, można przyciągnąć o dużo więcej odbiorców naszych towarów lub usług.


Już od dziś zatroszcz się o to, by wyszukiwarka Google posiadała aktualne informacje o Twoim biznesie. Podniesienie widoczności w sieci internetowej pomoże Ci odnieść znaczną przewagę na e-rynku. My Tobie w tym pomożemy!


Posiadamy sporo pomysłów oraz rozwiązań, dzięki którym Twoja firma będzie mogła się rozwijać oraz zdobywać nowych klientów. Zaprojektujemy od zera, bądź dokonamy modernizacji gotową witrynę www tak, aby była wizytówką Twojej działalności w internecie. Nasze strony internetowe tworzone są w technologii RWD, czyli są przystosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych tj. tablet lub telefon. Dodatkowo, tworzenie stron www w WordPress, pozwala nam na klarowną strukturę informacji systemu zarządzania treścią CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych a także kompleksowy serwis www jest naszą specjalnością. Zadzwoń do nas już teraz!bezpłatna wycena strony


Zamów usługę u nas, a otrzymasz


Stronę Responsywną RWD z CMS

Technologia projektowania witryny, polegająca na samoczynnym ułożeniu struktury strony do rozmiaru okna przeglądarki na mobilnych oraz stacjonarnych urządzeniach.

Dostosowaną funkcjonalnie

Użytkownik, któremu zostaje przekazana dana witryna www, powinien automatycznie zorientować się w jej budowie, i bez trudu znaleźć zawarte w niej materiały.

Profesjonalną i nowoczesną

Strony internetowe wykonane są zgodnie z najwyższymi standardami jakościowymi i użytkowymi, dzięki czemu o wiele prościej jest uzyskać zainteresowanie kontrahentów poszukiwanymi produktami lub usługami.

Zoptymalizowaną pod SEO

Optymalizacja (ang. Search Engine Optimalization) stron internetowych, mająca na celu odpowiednie usprawnienie portalu, aby była w stanie osiągnąć jak najlepsze wyniki na określone frazy i wyrazy kluczowe w wynikach wyszukiwarek.

Z szybką widocznością w Google

W skutek wprowadzenia odpowiednich informacji i zmian, strona www jest czytelna, funkcjonalna oraz wysoko oceniana przez algorytm wyszukiwarek internetowych.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Aby zyskać kontrahentów, potrzeba Ci więcej niż jedynie dobrych produktów oraz profesjonalnej jakości obsługi klienta. Bardzo istotną częścią marketingu w sieci jest w obecnych czasach firmowa strona www, dzięki której wypromujesz efektywnie swoją firmę w sieci. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku danej branży, firm konkurencyjnych oraz wyznaczeniem grupy docelowej kontrahentów. Wyznaczenie targetu z całą pewnością doprowadzi do zwiększenia ilości kontaktu z Państwa firmą.


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowany standard


 • WERSJA Z EDYCJĄ TREŚCI STRONY CMS
 • WERSJA MOBILNA STRONY - RWD
 • FAVICON BAZUJĄCY NA LOGO
 • STRONA ZOPTYMALIZOWANA POD SEO
 • INFORMACJA O WYKORZYSTANIU COOKIES
 • POLITYKA OCHRONY PRYWATNOŚCI
 • SLIDER Z PRZESUWANYMI ZDJĘCIAMI
 • MAPA GOOGLE Z ADRESEM FIRMY
 • FORMULARZ KONTAKTOWY NA STRONIE WWW
 • PRZEJRZYSTA SZYBKO DZIAŁAJĄCA STRONA
 • PRZYJAZNA DLA WYSZUKIWARKI GOOGLE


Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Gogolin

Od 9 lat agencja internetowa dkstrony tworzy lekkie, responsywne i schludne witryny www. Całkowity koszt witryny www uwarunkowany jest od wymiaru skomplikowania usługi, i co za tym idzie, czasu potrzebnego do jej stworzenia. Warto także skorzystać z naszego formularza w zakładce wycena, który dostępny jest na naszej stronie, aby sprecyzować o wiele szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla Twojej firmy. Każde zaczęte przez dkstrony zadanie poprzedza dopasowany odpowiednio do danej branży oraz specyfiki działalności, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu i Twojej pełnej akceptacji, projekt graficzny strony www w następnej kolejności poddawany jest programowaniu w odpowiedniej wedle zapotrzebowania technologii AMP, a także w postaci standardowej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na sugestię kontrahenta możemy również zaprogramować stronę www w wersji systemu edycji treści CMS. Zapewniona także przez nas jest poprawna optymalizacja pod SEO witryny www, jest to podstawą indeksacji strony w wynikach Google oraz dużym ułatwieniem dla osoby wykonującej audyt strony www przed pozycjonowaniem w sieci. Na koniec otrzymujesz profesjonalny, przejrzysty i użyteczny serwis www odpowiedni do branży Twojej firmy. Sprawdź nas!


Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Gogolin

Wizytówka strony w sieci posiada bardzo duże znaczenie dla wizerunku działalności, a możliwe jej błędy mogą w istocie negatywnie oddziaływać na komunikację naszych kontrahentów odwiedzających stronę z właścicielem strony. Modernizacja strony internetowej bez wątpienia pomoże w dostarczeniu nowych klientów. Czasami wystarczy tylko odświeżyć graficznie istniejącą stronę www, aby zwiększyć jej konwersję. By utrzymać strony www na możliwie wysokim poziomie widoczności oraz zapewnić im odpowiednie funkcjonowanie, wymagana jest ich nieustanna obsługa. Jeśli nie posiadasz wolnego czasu, możliwości oraz umiejętności, to z przyjemnością zapewnimy wam taką usługę, jaką jest administracja i obsługa stron internetowych. W skład naszych obowiązków wchodzi m.in. aktualizacja oprogramowania strony, modułów czy zapewnienie optymalnej mobilności. Szczególnie istotne są także cykliczne aktualizacje systemu WordPress w sytuacji użytkowania witryny www z edycją treści CMS w panelu systemu WordPress. W skomplikowanych sytuacjach, gdy witryna www uległa awarii z różnych przyczyn, m.in. z powodu złośliwego oprogramowania, błędów programistycznych, bądź problemów z serwerem, proponujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych.
Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Gogolin

Optymalizacja SEO strony www jest szalenie ważnym procesem, wpływającym na dobrą widoczność na czołowej stronie w wyszukiwarce Google. Optymalizacja stron www obejmuje cały zestaw działań, stosowanych przez dkstrony już na początkowym etapie projektowania strony internetowej, wpływających w efekcie końcowym na jej rozpoznawalność a również promocję w internecie. Oferujemy także bezpłatnie, solidny audyt strony www istniejącej, pozwalający zlokalizować wszelakie błędy które wpływają na jej złą indeksację w wyszukiwarkach. W następnej kolejności przechodzimy do optymalnych rozwiązań, tak aby Twoja witryna pracowała dobrze. Niemały nacisk nakładamy na edycję treści na stronie, powstałą zgodnie z zasadami SEO, będącą bardzo wartościową dla wyszukiwarek Google, dlatego też oferujemy seo copywriting. Każdy zlecony nam przez Ciebie artykuł na stronę firmową jest niepowtarzalny, indywidualny, wyposażony w mocne frazy i słowa kluczowe, co jest podstawą dla algorytmów wyszukiwarki Google. Nie zapomnij! Płacisz za jeden artykuł, po czym my z niego tworzymy synonimiczne teksty SEO, dzięki czemu otrzymujesz od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu różnorakich artykułów, wspomagające super zaplecze pozycjonerskie. Napisz do nas!


Strony www Gogolin

kilka przydatnch wskazówek!

01

Na co zwrócić uwagę przy projektowaniu www?

Rzetelnie utworzona strona www wyróżni Twoją firmę w porównaniu do konkurencji oraz doprowadzi do odniesienia powodzenia w wyszukiwarkach Google. Projektowanie stron internetowych rozpoczynamy od wyznaczenia celu jaki powinna spełniać dana witryna www i grona kontrahentów, do których przewidujemy dotrzeć. Po czym określamy jakie dane powinny znaleźć się na stronie internetowej, by były oczywiste oraz zamieszczone w sposób taki, by użytkownik w sposób intuicyjny, w krótkim czasie mógł do nich dotrzeć i uzyskał klarowne informacje. Budowa stron internetowych oparta jest na sprawdzonych rozwiązaniach, jakie tworzą prawidłowo wyeksponowane zakładki strony, m.in. strona główna, oferta, galeria, kontakt, opinie klientów. Wstawiane zdjęcia i galerie podnoszą jakość portalu, jednocześnie nie wpływając na szybkość wczytywania oraz zakłócenia przejrzystości. Układ oraz koloryzacja gwarantują miły dla oka wizualny komfort odbioru strony www. Utworzone przez naszą firmę strony internetowe są kompletnie doprowadzone do perfekcji oraz oryginalne. Kierujemy się prostotą oraz prawidłową optymalizację witryny www, co w każdym calu spełnia wszystkie wymogi algorytmów wyszukiwarki Google.

02

Własna strona internetowa już funkcjonuje?

Chcąc nie zostać w tyle za systematycznie rozwijającą się technologią internetową, firmy muszą zatroszczyć się, żeby ich strony internetowe były w pełni dobrym narzędziem marketingowym. Od kiedy masz do dyspozycji już swoją stronę internetową i zaczynasz uświadamiać sobie, iż Twoja strona www przestaje pracować zadowalająco, to warto podjąć decyzję na jedną z naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Wiedza naszych pracowników przełoży się na zapewnienie Twojej stronie internetowej nowego i świeżego wyglądu, dostosowanego do dzisiejszych technologii i standardów. Poprawimy widoczność strony, co wpłynie na zwiększenie jej atrakcyjności na tle konkurencji. Na koszt firmy dokonamy całościowej analizy strony oraz zaproponujemy najlepsze z możliwych rozwiązania, które wdrożymy od razu po Twoim pozytywnym zatwierdzeniu. Czasami po prostu wystarczy kilka niewielkich poprawek, aby zareklamować Twoją firmę w internecie i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach Google. Dokładnie, jasno i przystępnie udzielimy wszelkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiadamy na wszelkie zapytania. Zapraszamy do kontaktu!

03

Przydałaby mi się obsługa strony internetowej?

Zapewne uświadamiasz sobie, iż nie wystarczy mieć doskonale stworzoną firmową witrynę internetową. Bardzo istotna jest jej prawidłowa obsługa, aby całość zawsze sprawnie funkcjonowała i zapewniała konwersję. Bez wahania zdecyduj się na usługi firmy dkstrony.pl, a zapewnimy Twojej firmie konkretne, w zupełności dostosowane i prawidłowe prowadzenie strony internetowej. Regularnie będziemy dokonywać niezbędnych aktualizacji systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej stronie www. Gdy zajdzie owa potrzeba, to odnowimy stronę pod kątem zmiany oprawy wizualnej, rozłożenia i łatwości w użyciu. Na bieżąco dokonamy różne naprawy, zapewniając w efekcie końcowym kompleksową modernizację strony www. Zapraszamy do skontaktowania się z nami!

W tym wypadku nie zostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z usługi, a w razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu!
UDOSTĘPNIJ OFERTĘ DALEJ:
Aktualności z naszego bloga

Data wpisu: 2020-09-02 | Autor wpisu: dkstrony.pl

Data wpisu: 2018-08-24 | Autor wpisu: dkstrony.pl

Data wpisu: 2018-07 -14 | Autor wpisu: dkstrony.pl