Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ krapkowicki

Tworzenie stron internetowych krapkowicki, obsługa stron www. Modernizacja oraz naprawa stron internetowych. Usługi SEO, optymalizacja stron www, SEO Copywriting, teksty SEO. Strony internetowe dla firm z szybką widocznością w Google.
Obszar usług: Krapkowice, Gogolin, Zdzieszowice, Strzeleczki, Walce.

Responsywne strony RWD + CMS + SSL


Dysponujemy bogatym doświadczeniem, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych biznesów o węższym lub szerszym obrębie. Nasze nowoczesne strony www wypełniają wytyczne wyznaczane przez wyszukiwarkę internetową Google, co gwarantuje im wysoką widoczność w wyszukiwarce Google.


Internet to doskonałe bezwzględnie potrzebne narzędzie dzięki któremu dotrzemy do potencjalnych nabywców towarów i usług. Nawet mniejsze i średnie przedsiębiorstwa, dzięki dużym możliwościom jakie umożliwia nam sieć internetowa, mogą prowadzić sprzedaż krajową oraz zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił kompletnie filozofię działania wielu przedsiębiorstw konkurujących o zainteresowanie potencjalnego klienta. Poza tym, za pomocą internetu, można osiągnąć o dużo więcej odbiorców naszych produktów a także usług.


Od teraz zadbaj o to, by wyszukiwarka dysponowała aktualnymi informacjami o działalności. Podniesienie aktywności w sieci internetowej pozwoli Ci odnieść znaczną przewagę na e-rynku. My Tobie w tym pomożemy!


Posiadamy mnóstwo pomysłów oraz rozwiązań, dzięki którym Twoja firma będzie mogła się rozwijać oraz przyciągać nowych klientów. Zaprojektujemy od zera, bądź dokonamy modernizacji istniejącą stronę tak, by była wizytówką firmy w sieci. Nasze strony internetowe projektowane są w technologii RWD, czyli są dostosowane do wyświetlania na ekranach różnych urządzeń mobilnych tj. tablet i telefon. Ponadto, tworzenie stron www w WordPress, zapewnia przejrzystą strukturę informacji systemu edycji treści strony CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych a także kompleksowy serwis www to nasza specjalność. Zapraszamy do kontaktu już teraz!Zamów usługę, a otrzymasz

stronę o solidnych fundamentach!


Stronę Responsywną RWD z CMS

Technika tworzenia witryny www, polegająca na samoczynnym ułożeniu struktury strony do wymiarów okna przeglądarki na mobilnych i stacjonarnych komputerach.Dostosowaną funkcjonalnie

Użytkownik, któremu zostaje zasugerowana dana witryna www, powinien naturalnie rozpoznać się w jej konstrukcji, oraz bez trudu odnaleźć poszukiwane w niej materiały.Zoptymalizowaną pod SEO

Search Engine Optimalization to optymalizacja stron www, mająca na celu takie przygotowanie strony internetowej, aby była w stanie osiągnąć jak najlepsze pozycje w wynikach wyszukiwania na wybrane frazy oraz wyrazy kluczowe w wynikach wyszukiwarek.Z szybką widocznością w Google

W skutek wprowadzenia specjalnych modyfikacji, witryna internetowa jest wyrazista, funkcjonalna i wysoko oceniana przez algorytm wyszukiwarek internetowych.Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Aby pozyskać klientów, potrzeba Ci więcej niż tylko dobrych produktów oraz fachowej obsługi klienta. Bardzo ważną częścią marketingu w sieci jest obecnie firmowa strona www, dzięki której rozleklamujesz efektywnie swoją działalność w sieci. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku konkretnej branży, działalności konkurencyjnej i ustaleniem grupy docelowej kontrahentów. Wyznaczenie celu w prostej lini doprowadzi do poprawy liczby kontaktu z waszą firmą.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google


Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
krapkowicki

Od 9 lat agencja internetowa dkstrony wykonuje efektywne, mobilne oraz czytelne strony internetowe. Całkowity koszt witryny www uzależniony jest od poziomu rozbudowania zlecenia, a co za tym idzie, czasu potrzebnego na jej wykonanie. Zachęcamy również skorzystać z formularza wyceny strony www, który dostępny jest na naszej stronie, by obliczyć expresowo, jaka będzie cena strony internetowej dla Twojej firmy. Każde nasze zadanie poprzedza dopasowany odpowiednio do branży oraz charakteru działalności firmy, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu oraz Twojej akceptacji, projekt graficzny witryny www w dalszej kolejności poddawany jest kodowaniu w odpowiedniej dla zapotrzebowania technologii AMP, lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na żądanie klienta możemy także zakodować stronę internetową w wersji systemu edycji treści. Zapewniona także przez nas jest poprawna optymalizacja pod SEO witryny www, jest to podstawą indeksacji strony w wyszukiwarce Google oraz dużym ułatwieniem dla pozycjonera wykonującego audyt strony www przed pozycjonowaniem. W efekcie końcowym dostajesz profesjonalny, czytelny a zarazem funkcjonalny serwis www odpowiednio dostosowany do tematyki Twojej firmy. Zapraszamy!


Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
krapkowicki

Wizytówka strony www posiada duże znaczenie dla wizerunku działalności, a możliwe jej błędy mogą w istocie negatywnie wpływać na komunikację potencjalnych klientów odwiedzających stronę z właścicielem portalu. Modernizacja strony internetowej na pewno pomoże w dostarczeniu nowych odwiedzin naszej witryny. Czasem wystarczy unowocześnić i odświeżyć istniejącą witrynę www, aby powiększyć jej konwersję. By utrzymać strony www na najwyższym poziomie widoczności a także zapewnić im poprawną pracę, konieczna jest ich systematyczna obsługa. Jeśli brak Tobie wolnego czasu, możliwości lub umiejętności, to z chęcią zapewnimy Ci taką usługę, jak administracja i obsługa stron internetowych. W zakres naszej obsługi wchodzi m.in. aktualizacja wtyczek witryny, modułów lub zapewnienie odpowiedniej responsywności. Ważne są także cykliczne aktualizacje systemu WordPress w przypadku posiadania strony www z wersją edytowalną w CMS w zapleczu systemu CMS – WordPress. W trudnych przypadkach, gdy witryna www uległa awarii z jakichś przyczyn, m.in. z powodu wtargnięcia wirusa, błędów programistycznych, bądź problemów z serwerem, oferujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Przeprowadzimy uczciwy w pełni darmowy audyt Twojej strony internetowej, i możemy zaoferować najbardziej korzystne rozwiązania!


Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
krapkowicki

Optymalizacja SEO strony internetowej jest szczególnie istotnym procesem, mającym wpływ na okazanie się na wysokiej pozycji w wyszukiwarce Google. Optymalizacja stron www obejmuje szeroki zestaw działań, stosowanych przez dkstrony już w początkowym etapie tworzenia strony internetowej, wpływających w efekcie końcowym na jej rozpoznawalność oraz promocję w internecie. Proponujemy także w 100% bezpłatny, dokładny audyt strony www już funkcjonującej, ułatwiający zlokalizować wszystkie niepoprawności które odwzorowują na jej słabą indeksację w wyszukiwarce Google. W następnej kolejności przystępujemy do optymalnych rozwiązań, aby Państwa witryna internetowa funkcjonowała poprawnie. Niemały nacisk nakładamy na samą treść na stronie, powstałą zgodnie z zasadami SEO, będącą bardzo wartościową dla wyszukiwarek, toteż dlatego przedstawiamy seo copywriting. Każdy zamówiony przez was artykuł na stronę firmową jest unikalny, indywidualny, wyposażony w wybrane frazy oraz wyrazy, co jest niezbędne dla algorytmów Google. Pamiętaj! Płacisz tylko za jeden artykuł, a następnie my tworzymy z niego synonimiczne teksty SEO, dzięki temu dostajesz od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu różnych tekstów, budujących extra zaplecze pozycjonerskie. Skontaktuj się!

Strony www krapkowicki

kilka przydatnch wskazówek!Na co zwrócić uwagę podczas wyboru wykonawcy?

Właściwie utworzona strona www wyróżni Waszą firmę względem konkurencji i sprawi odniesienie powodzenia w internecie. Projektowanie stron internetowych rozpoczynamy od określenia celu jaki ma spełniać dana witryna www oraz rzeszy kontrahentów, do których spodziewamy się dotrzeć. W drugiej kolejności ustalamy jakie treści powinne znajdować się na stronie www, aby były oczywiste oraz zamieszczone w sposób taki, aby odwiedzający w sposób intuicyjny, w krótkim czasie do nich dotarł i uzyskał precyzyjne materiały. Budowa stron internetowych opiera się na efektywnych rozwiązaniach, jakie tworzą prawidłowo wyeksponowane zakładki strony www, m.in. strona główna, usługi, cennik, kontakt, referencje. Wstawiane zdjęcia i galerie podnoszą atrakcyjność witryny, a zarazem nie wpływając na szybkość wczytywania oraz zakłócenia czytelności. Struktura oraz kolorystyka gwarantują przyjazny dla oczu komfort wizualny odbioru strony www. Opracowane przez naszą firmę strony internetowe są w pełni zoptymalizowane oraz nowoczesne. Zwracamy uwagę na prostotę i należytą optymalizację witryny internetowej, co w każdym calu spełnia wszelkie wymogi algorytmów wyszukiwarek internetowych.


Stara witryna słabo funkcjonuje?

Chcąc podążyć za systematycznie rozwijającą się technologią internetową, firmy muszą zatroszczyć się, żeby ich witryny www wyróżniały się w pełni działającym narzędziem marketingowym. Od kiedy dysponujesz już własną witryną www i zaczynasz stwierdzać, iż Twoja strona www przestaje działać zadowalająco, wówczas warto zdecydować się na jedną z wielu naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Doświadczenie naszych informatyków przełoży się na zapewnienie Twojej witrynie internetowej innowacyjnego wyglądu, dostosowanego do najnowszych technologii i standardów. Usprawnimy widoczność strony, co wpłynie na zwiększenie jej atrakcyjności na tle konkurencji. Bezpłatnie dokonamy całościowej analizy witryny internetowej i doradzimy najlepsze z możliwych rozwiązania, które wprowadzimy od razu po zatwierdzeniu przez klienta. Czasem po prostu wystarczy kilka małych poprawek, aby zareklamować Twoją firmę w Google i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Dokładnie, zrozumiale i przystępnie udzielimy wszystkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiadamy na każde pytanie. Zapraszamy do kontaktu!


Potrzebujesz obsługi Twojej witryny?

Bez wątpienia jesteś świadomy, iż nie wystarczy mieć doskonale stworzoną firmową witrynę www. Istotna jest jej właściwa obsługa, aby wszystko non stop sprawnie działało i zapewniało konwersję. Bez wahania zdecyduj się na pomoc firmy dkstrony.pl, a umożliwimy Twojej firmie konkretne, całkowicie dopasowane i prawidłowe prowadzenie strony internetowej. Bez przerwy będziemy dokonywać niezbędnych aktualizacji systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej witrynie internetowej. Gdy zdarzy się taka potrzeba, to odnowimy stronę w odniesieniu do zmiany oprawy graficznej, formy i użyteczności. Niezwłocznie zrealizujemy wszystkie naprawy, zapewniając docelowo kompleksową optymalizację strony internetowej. Skontaktuj się z nami!


Z tego względu nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszej oferty, a w razie jakichkolwiek pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!
UDOSTĘPNIJ OFERTĘ DALEJ:
Aktualności z naszego bloga

Data wpisu: 2020-09-02 | Autor wpisu: administrator

Data wpisu: 2018-08-24 | Autor wpisu: administrator

Data wpisu: 2018-07 -14 | Autor wpisu: administrator