Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Bobowa

Obszar usług: Bobowa - powiat gorlicki.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Dysponujemy bogatym doświadczeniem, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych biznesów o mniejszym lub większym obrębie. Tworzone przez nas nowoczesne strony www w pełni spełniają wytyczne określane przez wyszukiwarki, co zapewnia im dobrą pozycję w wyszukiwarkach.


Internet to wspaniałe podstawowe narzędzie pozwalające dotrzeć do potencjalnych odbiorców towarów oraz usług. Nawet małe i większe firmy, dzięki tym możliwościom jakie daje nam sieć internetowa, mogą obsługiwać sprzedaż krajową oraz zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił diametralnie metody funkcjonowanie wielu firm konkurujących o znalezienie potencjalnego klienta. Notabene, za pomocą internetu, można szybciej osiągnąć o sporo więcej odbiorców naszych produktów bądź usług.


Już teraz zatroszcz się o to, by wyszukiwarka dysponowała aktualnymi informacjami o Twoim biznesie. Zwiększenie widoczności w sieci pozwoli Ci odnieść przewagę na e-rynku. My zrobimy to dla Ciebie!


Mamy mnóstwo chęci oraz rozwiązań, dzięki którym Twoja firma będzie mogła się rozwijać i zyskiwać nowych kontrahentów. Stworzymy od początku, bądź dokonamy modernizacji istniejącą już stronę tak, aby była wizytówką firmy w internecie. Nasze strony internetowe powstają w technologii RWD, czyli są dostosowane do wyświetlania na ekranach różnych urządzeń mobilnych tj. tablet i telefon. Poza tym, tworzenie stron www w WordPress, gwarantuje klarowną strukturę informacji systemu do zarządzania treścią CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz kompleksowy serwis www to nasza specjalność. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technologia tworzenia stron www, polegająca na samoistnym dostosowaniu się wyglądu graficznego strony do rozmiaru okna przeglądarki na mobilnych oraz stacjonarnych komputerach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Użytkownik, dla którego zostaje oddana dana strona www, powinien naturalnie zorientować się w jej schemacie, i bez kłopotu odczytać zawarte w niej dane.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Search Engine Optimalization to optymalizacja witryn www, mająca na celu specjalistyczne usprawnienie witryny, aby była w stanie osiągnąć jak najwyższe pozycje w wynikach wyszukiwania na poszczególne frazy a także wyrazy kluczowe w wynikach wyszukiwarek.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

W skutek wprowadzenia specjalnych modyfikacji, strona www jest przejrzysta, funkcjonalna oraz sowicie klasyfikowana przez algorytm wyszukiwarki.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Żeby zdobyć klientów, potrzeba Tobie czegoś więcej niż jedynie dobrego produktu oraz profesjonalnej jakości obsługi klienta. Bardzo ważną częścią marketingu internetowego jest aktualnie firmowa strona www, dzięki której wypromujesz skutecznie swoją działalność w internecie. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku konkretnej branży, konkurentów oraz sprecyzowaniem grupy docelowej kontrahentów. Wyznaczenie targetu z całą pewnością doprowadzi do wzrostu ilości kontaktu z waszą firmą.


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Bobowa

Od 9 lat agencja internetowa dkstrony projektuje lekkie, responsywne i schludne strony www. Całkowity koszt witryny www zależny jest od wymiaru rozbudowania projektu, co ma wpływ na ilość, czasu który trzeba poświęcić do jej stworzenia. Polecamy także skorzystać z formularza wyceny, dostępnym na naszej stronie www, aby obliczyć expresowo, jaka będzie cena strony internetowej dla Ciebie. Każde zaczęte przez dkstrony zadanie poprzedza odpowiednio dopasowany do danej branży oraz specyfiki firmy, indywidualnie skrojony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu i Twojej akceptacji, szablon graficzny witryny www w dalszej kolejności poddawany jest programowaniu w odpowiedniej do potrzeb technologii AMP, oraz w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na Twoją prośbę jesteśmy w stanie również zbudować witrynę www w wersji bez edycji CSM. Gwarantowana także przez nas jest poprawna optymalizacja pod SEO witryny www, jest to podstawą indeksacji strony w wyszukiwarkach oraz dużą pomocą dla osoby wykonującej audyt strony www przed pozycjonowaniem. W efekcie końcowym dostajesz profesjonalny, przejrzysty a również użyteczny serwis www dokładnie dopasowany do branży Twojej firmy. Sprawdź nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Bobowa

Strona www posiada duże znaczenie dla wizerunku działalności, a ewentualne jej błędy mogą w istocie negatywnie oddziaływać na komunikację potencjalnych klientów odwiedzających stronę z właścicielem strony. Modernizacja strony internetowej z pewnością pomoże w dostarczeniu nowych osób odwiedzających witrynę. Nierzadko wystarczy unowocześnić i odświeżyć istniejącą witrynę www, by spotęgować jej konwersję. By utrzymać witryny na możliwie jak najwyższym poziomie widoczności i zapewnić im sprawną pracę, konieczna jest ich systematyczna obsługa. Jeśli brak Ci wolnego czasu, możliwości oraz umiejętności, to z chęcią zapewnimy Tobie takową usługę, jak administracja i obsługa stron internetowych. W zakres naszych zadań wchodzi m.in. aktualizacja wtyczek strony, modułów czy zapewnienie optymalnej mobilności. Szczególnie Ważne są także aktualizacje systemu WP w sytuacji posiadania witryny www z wersją edytowalną w CMS w zapleczu systemu CMS – WordPress. W skomplikowanych przypadkach, gdy witryna www uległa awarii z różnych przyczyn, m.in. z powodu utraty hasła, błędów programistycznych, bądź zmianie parametrów serwera, oferujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Wykonamy dogłębny darmowy audyt Twojej strony internetowej, i możemy zaproponować korzystne rozwiązanie!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Bobowa

Optymalizacja SEO strony firmowej jest niezwykle koniecznym procesem, wpływającym na uzyskanie widoczności na wysokiej pozycji w wyszukiwarce Google. Optymalizacja stron www obejmuje cały zestaw działań, stosowanych przez dkstrony już na wczesnym etapie projektowania witryny, które w efekcie końcowym wpływają na jej rozpoznawalność a również promocję w internecie. Oferujemy również zupełnie bezpłatny, profesjonalny audyt strony www która już istnieje, ułatwiający wyszukać wszelakie niepoprawności które wpływają na jej słabą indeksację w wyszukiwarce Google. Następnie przystępujemy do konkretnych rozwiązań, tak by wasza strona www pracowała skutecznie. Także duży nacisk nakładamy na samą treść na stronie, która powinna powstać zgodnie z zaleceniami SEO, będącą bardzo atrakcyjną dla wyszukiwarek Google, toteż dlatego oferujemy seo copywriting. Każdy zamówiony przez Państwa artykuł na bloga jest unikatowy, indywidualny, wyposażony w mocne frazy oraz słowa kluczowe, co jest niezbędne dla algorytmów Google. Co istotne! Płacisz raz za artykuł, po czym my tworzymy z niego synonimiczne teksty SEO, dzięki temu dostajesz od kilkunastu do kilkudziesięciu odmiennych treści, budujących dobre zaplecze dla pozycjonowania. Sprawdź to!Strony www Bobowa

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Profesjonalnie stworzona strona www wyróżni Waszą firmę w odniesieniu do konkurencji oraz wpłynie na odniesienie lepszych pozycji w Google. Projektowanie stron internetowych rozpoczynamy od sprecyzowania celu jaki powinna pełnić dana witryna www oraz grupy klientów, do których oczekujemy dotrzeć. Po czym ustalamy jakie materiały powinne znajdować się na stronie www, tak aby były zrozumiałe oraz zamieszczone w sposób taki, by użytkownik w sposób intuicyjny, w bardzo krótkim czasie do nich dotarł oraz uzyskał klarowne materiały. Budowa stron internetowych opiera się na efektywnych rozwiązaniach, jakie tworzą dobrze wyeksponowane zakładki witryny www, m.in. strona główna, usługi, galeria, kontakt, referencje. Wstawiane zdjęcia i galerie polepszają wartość strony, jednocześnie nie mając wpływu na szybkość ładowania i zakłócenia przejrzystości. Kompozycja oraz koloryzacja gwarantują przyjazny dla oka komfort wizualny odbioru strony www. Przygotowane przez naszą agencję strony internetowe są w pełni doprowadzone do perfekcji oraz nowoczesne. Kierujemy się prostotą oraz prawidłową optymalizację www, co w zupełności spełnia wszelkie wytyczne algorytmów wyszukiwarki Google.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Aby podążyć za bezustannie rozwijającą się technologią internetową, firmy muszą zatroszczyć się, ażeby ich witryny www były w pełni funkcjonującym narzędziem reklamowym. Od czasu gdy dysponujesz już własną witrynę internetową oraz zaczynasz odnosić wrażenie, iż Twoja strona przestaje działać dobrze, to warto podjąć decyzję na jedną z naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Doświadczenie zawodowe naszych programistów przełoży się na zapewnienie Twojej stronie internetowej innowacyjnego wyglądu, adekwatnego do aktualnych technologii i standardów. Usprawnimy widoczność witryny internetowej, co spowoduje zwiększenie jej atrakcyjności na tle konkurencji. Nieodpłatnie dokonamy całościowej analizy witryny internetowej oraz zaproponujemy najlepiej dostosowane rozwiązania, które wdrożymy natychmiast po zatwierdzeniu przez klienta. Czasami po prostu wystarczy kilka niewielkich poprawek, aby zareklamować Twoją firmę w Google i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Rzetelnie, jasno i przystępnie udzielimy wszelkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiemy na wszelkie zapytania. Czekamy na kontakt!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Z całą pewnością rozumiesz, że nie wystarczy posiadać świetnie wykonaną firmową stronę www. Istotna jest jej prawidłowa obsługa, aby całość wciąż sprawnie funkcjonowała i zapewniała konwersję. Już dziś zdecyduj się na pomoc firmy dkstrony.pl, a umożliwimy Twojej firmie konkretne, całkowicie dopasowane i niezawodne prowadzenie strony internetowej. Bez końca będziemy przeprowadzać niezbędne aktualizacje systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej witrynie. Gdy tylko zajdzie owa potrzeba, to odświeżymy stronę www pod kątem zmiany oprawy wizualnej, całokształtu i użyteczności. Niezwłocznie przeprowadzimy różne naprawy, gwarantując finalnie kompleksową modernizację strony internetowej. Nawiążmy współpracę już dziś!


A więc nie zostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszych usług, a w przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z nami!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga