Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Biecz

Obszar usług: Biecz - powiat gorlicki.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Dysponujemy bogatym doświadczeniem, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych działalności o węższym lub szerszym obrębie. Projektowane przez nas nowoczesne strony www w pełni spełniają standardy stawiane przez wyszukiwarkę internetową Google, co gwarantuje im bardzo dobrą pozycję w wyszukiwarce internetowej.


Internet to wspaniałe narzędzie które umożliwia dotarcie do potencjalnych nabywców towarów i usług. Nawet mniejsze i większe firmy, dzięki gigantycznym możliwościom jakie daje nam sieć internetowa, mogą obsługiwać sprzedaż krajową lub zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił totalnie filozofię działania wielu przedsiębiorstw konkurujących o znalezienie potencjalnego kontrahenta. Na dodatek, poprzez działalność w internecie, można szybciej zdobyć o dużo więcej odbiorców naszych towarów a także usług.


Już teraz zatroszcz się o to, aby wyszukiwarka Google posiadała aktualne informacje o Twojej działalności. Wzmocnienie aktywności w sieci pozwoli Ci osiągnąć znaczną przewagę na e-rynku. My Tobie w tym pomożemy!


Posiadamy mnóstwo pomysłów i rozwiązań, dzięki którym wasza działalność będzie mogła się rozwijać i przyciągać nowych kontrahentów. Zaprojektujemy od podstaw, bądź zmodernizujemy istniejącą witrynę internetową tak, aby była wizytówką Twojego biznesu w przestrzeni internetowej. Nasze strony internetowe powstają w technologii RWD, czyli są przystosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych tj. tablet oraz telefon. Ponadto, tworzenie stron www w WordPress, gwarantuje klarowną strukturę informacji systemu do zarządzania treścią CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych a także kompleksowy serwis www jest naszą specjalnością. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technologia tworzenia stron internetowych, polegająca na samoistnym ułożeniu wyglądu graficznego strony do wymiarów okna przeglądarki na mobilnych a także stacjonarnych urządzeniach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Użytkownik, dla którego zostaje przekazana dana strona internetowa, powinien w szybkim czasie zorientować się w jej logicznym układzie, i bez trudu wyszukiwać poszukiwane w niej informacje.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Optymalizacja (ang. Search Engine Optimalization) portali www, mająca na celu specjalistyczne uskutecznienie strony, aby była ona w stanie osiągnąć jak najwyższe wyniki w wyszukiwarce na zdefiniowane frazy lub słowa kluczowe w wyszukiwarkach.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

W skutek wprowadzenia specjalnych usprawnień, strona internetowa jest przejrzysta, funkcjonalna i sowicie klasyfikowana przez algorytm wyszukiwarek.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Chcąc przyciągnąć kontrahentów, na pewno potrzebujesz więcej niż jedynie dobrych produktów i profesjonalnej obsługi klienta. Bardzo istotną częścią marketingu internetowego jest w dzisiejszych czasach firmowa strona www, poprzez którą wypromujesz skutecznie Twoją firmę w internecie. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku właściwej branży, działalności konkurencyjnej i określeniem grupy docelowej klientów. Wyznaczenie celu z całą pewnością doprowadzi do zwiększenia ilości Kontaktu z Państwem.


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Biecz

Od 9 lat agencja internetowa dkstrony projektuje lekkie, mobilne oraz schludne witryny www. Całkowity koszt witryny www uwarunkowany jest od wymiaru rozbudowania zlecenia, a co się z tym wiąże, czasu który należy poświęcić do jej ukończenia. Polecamy również skorzystać z naszego formularza w zakładce wycena, który dostępny jest na naszej stronie, by wyliczyć dużo szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla Twojego biznesu. Każde zaczęte przez dkstrony zadanie poprzedza odpowiednio dostosowany do danej branży oraz specyfiki działalności, indywidualnie skrojony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu i Twojej akceptacji, projekt graficzny strony następnie poddany jest programowaniu w odpowiedniej dla potrzeb technologii AMP, oraz w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na życzenie klienta możemy także zbudować stronę w wersji bez edycji CSM. Zapewniona także przez nas jest poprawna optymalizacja pod SEO witryny www, która jest podstawą indeksacji strony w Google i znacznym ułatwieniem dla pozycjonera wykonującego audyt strony www przed pozycjonowaniem. Finalnie otrzymujesz profesjonalny, schludny a zarazem praktyczny serwis www dokładnie dopasowany do branży Twojej firmy. Napisz do nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Biecz

Strona www posiada wielkie znaczenie dla wizerunku działalności, a ewentualne jej błędy mogą w istocie źle oddziaływać na komunikację naszych klientów odwiedzających stronę z właścicielem strony internetowej. Modernizacja strony internetowej może pomóc w dostarczeniu nowych klientów. Czasami wystarczy tylko odświeżyć graficznie istniejącą stronę www, by podnieść jej konwersję. By utrzymać witryny na odpowiednim poziomie widoczności i zagwarantować im sprawne funkcjonowanie, wymagana jest ich fachowa obsługa. Jeśli brak Tobie wolnego czasu, możliwości oraz umiejętności, to zapewnimy Ci taką usługę, jak administracja i obsługa stron internetowych. W skład naszych obowiązków wchodzi m.in. aktualizacja oprogramowania strony www, modułów czy zapewnienie odpowiedniej mobilności. Szczególnie istotne są także aktualizacje systemu WP w przypadku użytkowania witryny www z wersją edytowalną w CMS w panelu administracyjnym systemu WordPress. W trudnych przypadkach, gdy witryna www uległa awarii z jakichś przyczyn, m.in. z powodu utraty hasła, błędów programistycznych, bądź zmianie parametrów serwera, proponujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Przeprowadzimy dokładny darmowy audyt waszej witryny www, a następnie możemy zaproponować najlepsze rozwiązania!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Biecz

Optymalizacja SEO strony internetowej jest szczególnie ważnym procesem, mającym wpływ na dobrą widoczność na wysokiej pozycji wyników wyszukiwania Google. Optymalizacja stron www obejmuje cały zestaw działań, stosowanych przez nas już na początkowym etapie tworzenia strony internetowej, które w efekcie końcowym wpływają na jej rozpoznawalność a również promocję w sieci. Proponujemy także w 100% bezpłatny, profesjonalny audyt strony www już istniejącej, pozwalający zbadać wszelakie błędy rzutujące na jej złą indeksację w Google. W następnej kolejności możemy przejść do precyzyjnych rozwiązań, by Twoja strona firmowa była skuteczna. Spory nacisk nakładamy na edycję treści na stronie, która powinna powstać zgodnie z zaleceniami SEO, będącą bardzo atrakcyjną dla wyszukiwarek internetowych, dlatego też oferujemy seo copywriting. Każdy zlecony przez was artykuł na bloga jest unikatowy, indywidualny, wyposażony w wyselekcjonowane frazy oraz słowa kluczowe, co jest niezbędne dla algorytmów wyszukiwarki. Pamiętaj! Płacisz tylko raz za artykuł, po czym my tworzymy z niego synonimiczne teksty SEO, dzięki czemu otrzymujesz od kilkunastu do kilkudziesięciu odmiennych artykułów, budujących extra zaplecze dla pozycjonowania. Sprawdź nas!Strony www Biecz

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Odpowiednio wykonana strona www wyróżni Państwa firmę w odniesieniu do konkurencji i doprowadzi do odniesienia lepszych pozycji w sieci. Projektowanie stron internetowych zaczyna się zwykle od sprecyzowania celu jaki musi spełniać dana witryna oraz grupy kontrahentów, do których przewidujemy dotrzeć. Kolejnie określamy jakie dane powinne znajdować się na stronie www, aby były oczywiste i umieszczone w sposób taki, by odwiedzający w prosty sposób, w bardzo krótkim czasie do nich dotarł oraz uzyskał dokładne informacje. Budowa stron internetowych opiera się na sprawdzonych rozwiązaniach, jakie tworzą dobrze wyeksponowane zakładki witryny, m.in. strona główna, usługi, cennik, kontakt, referencje. Wstawiane zdjęcia i galerie wzmacniają atrakcyjność portalu, a zarazem nie mając wpływu na szybkość ładowania oraz zakłócenia czytelności. Kompozycja i koloryzacja gwarantują przyjazny dla oka komfort wizualny odbioru strony www. Przygotowane przez nas strony internetowe są w pełni doprowadzone do perfekcji oraz nowoczesne. Stawiamy na prostotę i odpowiednią optymalizację strony, co w zupełności spełnia kompleksowo wymogi algorytmów wyszukiwarki Google.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Pragnąc nie zostać w tyle za systematycznie rozwijającą się technologią internetową, przedsiębiorstwa muszą dopilnować, aby ich witryny www wyróżniały się w pełni skutecznym narzędziem reklamowym. Od czasu gdy dysponujesz już własną stronę www oraz zaczynasz uświadamiać sobie, że Twoja witryna www przestaje działać odpowiednio, to warto zdecydować się na jedną z naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Wiedza naszych programistów przełoży się na zapewnienie Twojej stronie internetowej nowego i świeżego wyglądu, dostosowanego do najnowszych technologii i standardów. Ulepszymy widoczność strony www, co wpłynie na zwiększenie jej atrakcyjności na tle konkurencji. Nieodpłatnie przeprowadzimy całościową analizę strony i podpowiemy optymalne rozwiązania, które wprowadzimy natychmiast po zatwierdzeniu przez klienta. Czasami po prostu wystarczy kilka małych poprawek, aby wypromować Twoją firmę w Google i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Rzetelnie, zrozumiale i przystępnie udzielimy wszelkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiadamy na każde pytanie. Zapraszamy do kontaktu!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Z pewnością jesteś świadomy, iż nie wystarczy posiadać bardzo dobrze zrobioną firmową witrynę internetową. Bardzo ważna jest jej fachowa obsługa, aby całość stale sprawnie funkcjonowała i zapewniała konwersję. Od razu zdecyduj się na usługi firmy dkstrony.pl, a zapewnimy Ci konkretne, w całości dostosowane i prawidłowe prowadzenie strony internetowej. Systematycznie będziemy dokonywać niezbędnych aktualizacji systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej witrynie. Gdy tylko zajdzie taka potrzeba, to zmienimy stronę www z punktu widzenia zmiany szaty wizualnej, rozmieszczenia i łatwości w użyciu. Bez wahania dokonamy wszelkie naprawy, gwarantując finalnie kompleksową optymalizację strony internetowej. Czekamy na kontakt!


Dlatego nie zostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszych usług, a w razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga