Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ gorlicki

Tworzenie stron www i obsługa stron internetowych. Modernizacja oraz naprawa stron internetowych. Usługi SEO - optymalizacja stron www, SEO Copywriting, teksty SEO. Strony internetowe dla firm z szybką widocznością w Google.
Obszar usług: Gorlice, Biecz, Bobowa, Lipinki, Łużna, Moszczenica, Ropa, Sękowa, Uście Gorlickie.

Responsywne strony RWD + CMS + SSL


Posiadamy bogate doświadczenie, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych biznesów o mniejszym lub większym obszarze. Projektowane przez nas nowoczesne strony www wypełniają wytyczne nakładane przez Google, co gwarantuje im dobrą widoczność wyszukiwarkach internetowych.


Internet to doskonałe podstawowe narzędzie dzięki któremu dotrzemy do potencjalnych odbiorców produktów i usług. Nawet małe i większe biznesy, dzięki gigantycznym możliwościom jakie umożliwia nam sieć internetowa, mogą prowadzić sprzedaż krajową i zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił totalnie metody funkcjonowanie wielu działalności konkurujących o uzyskanie potencjalnego kontrahenta. Na dodatek, za pomocą działalności w sieci, można szybciej przyciągnąć o sporo więcej odbiorców naszych produktów i usług.


Już teraz zadbaj o to, by wyszukiwarka internetowa dysponowała aktualnymi informacjami o Twoim biznesie. Zwiększenie aktywności w sieci internetowej pozwoli Ci odnieść dużą przewagę na e-rynku. My Tobie w tym pomożemy!


Mamy sporo chęci oraz rozwiązań, dzięki którym wasza działalność będzie mogła się rozwijać i pozyskiwać nowych klientów. Zaprojektujemy od początku, bądź zmodernizujemy aktualną witrynę www tak, aby była wizytówką Twojego biznesu w sieci. Nasze strony internetowe powstają w responsywnej technologii RWD, czyli są dostosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych tj. tablet oraz telefon. Dodatkowo, tworzenie stron www w WordPress, pozwala nam na uporządkowaną strukturę nawigacyjną systemu edycji treści strony CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych a także kompleksowy serwis www jest naszą specjalnością. Napisz do nas już teraz! Zapraszamy!bezpłatna wycena strony


Zamów usługę u nas, a otrzymasz


Stronę Responsywną RWD z CMS

Technika tworzenia witryny, polegająca na samoistnym ułożeniu elementów strony do rozmiaru okna przeglądarki na mobilnych lub stacjonarnych urządzeniach.

Dostosowaną funkcjonalnie

Nabywca, dla którego zostaje oddana dana witryna, powinien szybko zorientować się w jej budowie, i bez problemu znaleźć zawarte w niej materiały.

Profesjonalną i nowoczesną

Strony www wykonane są zgodnie z wytycznymi organizacji W3C oraz użytkowymi, dzięki czemu znacznie łatwiej jest uzyskać zainteresowanie klientów danym produktem lub usługą.

Zoptymalizowaną pod SEO

Optymalizacja (ang. Search Engine Optimalization) witryn, mająca na celu specjalistyczne przygotowanie strony internetowej, aby była w stanie osiągnąć jak najlepsze wyniki na wybrane frazy i słowa kluczowe w wynikach wyszukiwarki Google.

Z szybką widocznością w Google

W wyniku wprowadzenia specjalistycznych modyfikacji, witryna www jest przejrzysta, funkcjonalna oraz wysoce oceniana przez algorytm wyszukiwarek internetowych.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Chcąc zyskać klientów, z pewnością potrzeba Tobie coś więcej niż tylko dobrych produktów oraz profesjonalnej obsługi klienta. Niezbędną częścią marketingu internetowego jest w obecnych czasach firmowa strona www, poprzez którą rozreklamujesz efektywnie Twoją działalność w sieci. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku danej branży, konkurencji oraz ustaleniem grupy docelowej klientów. Wyznaczenie celu z całą pewnością doprowadzi do poprawy liczby konwersji oraz zysków.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowany standard


 • WERSJA Z EDYCJĄ TREŚCI STRONY CMS
 • WERSJA MOBILNA STRONY - RWD
 • FAVICON BAZUJĄCY NA LOGO
 • STRONA ZOPTYMALIZOWANA POD SEO
 • INFORMACJA O WYKORZYSTANIU COOKIES
 • POLITYKA OCHRONY PRYWATNOŚCI
 • SLIDER Z PRZESUWANYMI ZDJĘCIAMI
 • MAPA GOOGLE Z ADRESEM FIRMY
 • FORMULARZ KONTAKTOWY NA STRONIE WWW
 • PRZEJRZYSTA SZYBKO DZIAŁAJĄCA STRONA
 • PRZYJAZNA DLA WYSZUKIWARKI GOOGLE


Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe

Od 9 lat agencja internetowa dkstrony wykonuje efektywne, responsywne i czytelne strony www. Całkowity koszt witryny www uwarunkowany jest od miary rozbudowania projektu, i co za tym idzie, czasu który należy poświęcić na jej stworzenie. Polecamy również skorzystać z naszego formularza wyceny projektu www, dostępnym na naszej stronie, by obliczyć dużo szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla Państwa. Każde nasze jedno zlecenie poprzedza dostosowany do branży i specyfiki branży, indywidualnie skrojony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu i Twojej akceptacji, szablon graficzny witryny www w następnej kolejności poddawany jest programowaniu w odpowiedniej do zapotrzebowania technologii AMP, oraz w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na Twoje życzenie jesteśmy w stanie także zaprogramować witrynę www w wersji bez edycji CSM. Zapewniona również przez dkstrony jest poprawna optymalizacja pod SEO witryny www, co jest fundamentem efektu widoczności strony w wyszukiwarkach i niemałym ułatwieniem dla pozycjonera wykonującego audyt strony www przed pozycjonowaniem. Na koniec dostajesz profesjonalny, przejrzysty oraz użyteczny serwis www dokładnie dopasowany do zakresu Twojej działalności. Sprawdź nas!Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www

Wizytówka strony w internecie posiada duże znaczenie dla wizerunku firmy, a potencjalne jej błędy mogą w konsekwencji negatywnie wpływać na komunikację potencjalnych klientów odwiedzających stronę z właścicielem strony. Modernizacja strony internetowej może pomóc w dostarczeniu nowych odwiedzin naszej strony. Czasami wystarczy unowocześnić i odświeżyć istniejącą stronę www, aby zwiększyć jej konwersję. By utrzymać witryny na najwyższym poziomie widoczności a także zapewnić im poprawną pracę, potrzebna jest ich systematyczna obsługa. Jeśli brak Ci wolnego czasu, możliwości oraz umiejętności, to z przyjemnością zapewnimy Tobie takową usługę, jaką jest administracja i obsługa stron internetowych. W zakres obowiązków wchodzi m.in. aktualizacja silnika witryny www, modułów oraz zapewnienie optymalnej responsywności. Istotne są także cykliczne aktualizacje systemu WP w przypadku posiadania strony www z wersją edytowalną w CMS w panelu administracyjnym systemu CMS – WordPress. W skomplikowanych sytuacjach, gdy witryna www uległa awarii z różnych przyczyn, m.in. z powodu ingerencji osób trzecich, błędów programistycznych, bądź problemów z serwerem, proponujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Przeprowadzimy solidny bezpłatny audyt Państwa witryny internetowej, i możemy zaoferować najlepsze rozwiązania!


Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci

Optymalizacja SEO strony internetowej jest Niezmiernie obowiązkowym procesem, mającym wpływ na okazanie się na pierwszej pozycji wyników wyszukiwania Google. Optymalizacja stron www obejmuje cały zestaw działań, stosowanych przez dkstrony już w początkowym etapie tworzenia witryny, wpływających w efekcie końcowym na jej rozpoznawalność oraz promocję w sieci. Oferujemy również zupełnie darmowy, solidny audyt strony www już funkcjonującej, ułatwiający znaleźć wszystkie błędy rzutujące na jej złą indeksację w wyszukiwarce. W następnej kolejności przechodzimy do precyzyjnych rozwiązań, tak by wasza witryna internetowa działała skutecznie. Duży nacisk kładziemy na samą treść na stronie, która powinna powstać zgodnie z zasadami SEO, będącą bardzo atrakcyjną dla Google, toteż dlatego przedstawiamy seo copywriting. Każdy zamówiony przez was tekst na stronę internetową jest niepowtarzalny, indywidualny, uzbrojony w wybrane frazy oraz wyrazy, co jest podstawą dla algorytmów wyszukiwarek internetowych. Pamiętaj! Płacisz za jeden artykuł, a my z niego tworzymy synonimiczne teksty SEO, dzięki czemu otrzymujesz od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu różniących się tekstów, budujących bardzo dobre zaplecze pozycjonerskie. Sprawdź nas!
Na co zwrócić uwagę przy projektowaniu www?

Należycie utworzona strona www wyróżni Państwa firmę w odniesieniu do konkurencji i wpłynie na odniesienie lepszych pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Projektowanie stron internetowych rozpoczynamy od wyznaczenia celu jaki powinna pełnić dana witryna www i grupy odbiorców, do których pragniemy dotrzeć. Kolejnie określamy jakie dane powinny znaleźć się na stronie internetowej, by były oczywiste oraz umieszczone w sposób taki, aby użytkownik w łatwy sposób, w bardzo krótkim czasie mógł do nich dotrzeć oraz uzyskał jasne odpowiedzi. Budowa stron internetowych oparta jest na skutecznych rozwiązaniach, jakie tworzą prawidłowo wyeksponowane zakładki witryny www, m.in. strona główna, usługi, galeria, kontakt, referencje. Wstawiane zdjęcia oraz galerie podwyższają jakość portalu, a zarazem nie mając wpływu na szybkość ładowania i zakłócenia czytelności. Układ i koloryzacja gwarantują miły dla oczu wizualny komfort odbioru strony www. Utworzone przez naszą firmę strony internetowe są w pełni doprowadzone do perfekcji i oryginalne. Kierujemy się prostotą i prawidłową optymalizację strony, co w zupełności spełnia kompleksowo wytyczne algorytmów wyszukiwarek.

Przydałaby mi się obsługa strony internetowej?

Niewątpliwie jesteś świadomy, że nie wystarczy mieć znakomicie wykonaną firmową witrynę internetową. Istotna jest jej właściwa obsługa, aby wszystko bez przerwy sprawnie działało i zapewniało konwersję. Bez wahania zdecyduj się na usługi agencji dkstrony.pl, a zapewnimy Ci konkretne, w zupełności dostosowane i niezawodne prowadzenie strony internetowej. Systematycznie będziemy realizować niezbędne aktualizacje systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej stronie www. Gdy zdarzy się taka potrzeba, to odnowimy stronę internetową z punktu widzenia zmiany oprawy wizualnej, całokształtu i użyteczności. Ekspresowo dokonamy wszelkie naprawy, zapewniając na końcu kompleksową optymalizację strony internetowej. Skontaktuj się z nami!


Własna strona internetowa już funkcjonuje?

Aby podążyć za wiecznie rozwijającą się technologią internetową, firmy muszą przypilnować, aby ich strony www wyróżniały się w pełni właściwym narzędziem marketingowym. Od kiedy masz do dyspozycji już własną witryną www oraz zaczynasz zauważać, że Twoja strona internetowa przestaje funkcjonować bezawaryjnie, to warto zdecydować się na jedną z naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Wiedza naszych pracowników przełoży się na zapewnienie Twojej witrynie www nowego i świeżego wyglądu, adekwatnego do aktualnych technologii i standardów. Poprawimy widoczność witryny www, co spowoduje zwiększenie jej atrakcyjności na tle konkurencji. Bezpłatnie wykonamy całościową analizę witryny i zaproponujemy najlepiej dostosowane rozwiązania, które zastosujemy od razu po Twoim pozytywnym zatwierdzeniu. Czasami po prostu wystarczy kilka małych poprawek, aby zareklamować Twoją firmę w internecie i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach Google. Solidnie, jasno i przystępnie udzielimy wszystkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiadamy na wszystkie pytania. Zapraszamy do kontaktu!

A więc nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z usługi, a w razie dodatkowych pytań czekamy na kontakt!UDOSTĘPNIJ OFERTĘ DALEJ:


Aktualności z naszego bloga

Data wpisu: 2020-09-02 | Autor wpisu: dkstrony.pl

Data wpisu: 2018-08-24 | Autor wpisu: dkstrony.pl

Data wpisu: 2018-07 -14 | Autor wpisu: dkstrony.pl