Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Kietrz

Obszar usług: Kietrz - powiat głubczycki.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Tworzymy solidne strony internetowe dla mniejszych działalności z szybką widocznością w wyszukiwarce internetowej Google. Zapraszamy do skorzystania z oferowanych przez nas gotowych rozwiązań, które zdobędą dla Państwa nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie są już tylko wizytówką działalności w sieci. To kompleksowe oraz olbrzymie narzędzie jakie można, a nawet trzeba wdrożyć w reklamie online XXI wieku, by nie zaginąć pośród ogromnej konkurencji. Zależy nam na tym by nasi nabywcy dostawali do swoich rąk mechanizm lepszy od innych, więc przedstawiamy nowoczesne tworzenie stron www oraz serwisów internetowych na miarę dzisiejszych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Konsumencie oraz jego Kontrahentach!


Troszczymy się o to by nasza usługa była nieustannie aktualizowana pod względem wszelkich aktualnych trendów oraz technologii, jakie stawia współczesnym przedsiębiorcom e-rynek i nie ustajemy w jej ulepszaniu. W zakres naszych usług wchodzi projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnych czasach są mobilne strony www, które w połączeniu z systemem CMS, znacznie ułatwiają pracę w komunikacji z klientem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia obszar w którym umiemy zademonstrować na co nas stać. Bez różnicy, jaki jest wasz zakres działalności oraz jakie są wasze potrzeby – jeśli chodzi o stworzenie przyjacielskiego środowiska dla użytkowników online jest jeden kierunek dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nowe mechanizmy i rozwiązania – zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technika tworzenia serwisu www polegająca na ułożeniu źródła kodu strony w taki sposób aby wczytywała się dobrze na dowolnym urządzeniu.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Kodowana strona internetowa dostosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej użytkowania. Funkcjonalność portalu ustalana jest już w pierwszym etapie kodowania projektu.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod strony www pisany jest w sposób zgodny z zasadami poprawnej optymalizacji SEO czyli strona po wgraniu na serwer przystosowana jest już do dalszego procesu pozycjonowania w sieci.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Witryny pojawiają się bardzo szybko w wyszukiwarce Google ponieważ są wykonywane fachowo oraz zgłaszane zaraz po skończeniu usługi do indeksacji Google za pomocą mapy portalu.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda przekazana przez nas strona jest w każdym aspekcie dobrana do tematyki działalności oraz grupy końcowej, dla jakiej jest opracowywana. Świetnie znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w sieci także nie ma przed nami sekretów. To kreatywna kombinacja doświadczenia i wiedzy, z którą chcielibyśmy się z Tobą podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Kietrz

Agencja internetowa dkstrony.pl proponuje atrakcyjne w odniesieniu do kosztów i jakości wizytówki stron www. Bezdyskusyjnym faktem jest, że cena strony internetowej zależna jest od dużo aspektów. Te podstawowe z nich wyszczególniliśmy w formie pytań w naszym formularzu kontaktowym, z którego należałoby skorzystać w celu efektywniejszego i bardziej doprecyzowanego oszacowania kosztu wykonania strony www. Serwisy, które projektujemy i tworzymy, wypełniają w pełni wymogi poprawnej optymalizacji SEO, co jest sprawą szalenie istotną pod kątem widzenia Google. Prawidłowo zaprogramowana i zoptymalizowana strona ma duże znaczenie także dla pozycjonera. Zanim ten zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz wycenia usługę. Projekt strony www tworzymy w programie graficznym, a następnie kodujemy w odpowiedniej do danego projektu technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli ktoś nie potrzebuje CMS, to tworzymy także bez wersji z edycją treści. Po ukończeniu pracy otrzymujesz od nas mocny, szybki, atrakcyjny i profesjonalny serwis www, który z pewnością przyniesie dla Państwa wyczekiwane korzyści w postaci: wyświetleń, zgromadzeniu dodatkowych klientów oraz zapytań. Zapraszamy serdecznie!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Kietrz

Czy masz już swoją stronę www, odnośnie której funkcjonalność pozostawia wiele do życzenia, a design nie spełnia oczekiwanych efektów? Skontaktuj się z naszą agencją, a postaramy się sprecyzować gdzie leży powód niepowodzenia. W zakres działania naszej oferty wchodzi również usługa taka jak naprawa stron internetowych. Podkreślamy zarazem, że naprawa strony www nie zawsze bywa możliwa i nie zawsze ma sens. Czasami znacznie lepiej zaprojektować portal od początku zaoszczędzając czas oraz fundusze. Niemal wszystko uzależnione jest od jej wykonania i stanu technicznego. Ogólnie jest jednak tak, iż nasza witryna po prostu się postarzała i potrzeba jej odnowienia, dlatego też proponujemy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, toteż i przebudowa strony może okazać się nieopłacalna. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z dkstrony.pl w celu omówienia niezbędnych szczegółów. Dodatkowo oprócz modernizacji lub naprawy strony ważna jest również obsługa stron internetowych. Proponujemy przemyśleć więc administrację strony internetowej aby rozszerzyć jej skuteczność i konkurencyjność. Koniecznie namawiamy do kontaktu z nami w celu omówienia szczegółów współpracy. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Kietrz

Podstawą efektu widzialności w wyszukiwarce Google jest właściwa optymalizacja stron www. Warto jest zadbać o to już we wczesnym etapie ich tworzenia, tak aby uniknąć na przyszłość niepotrzebnych środków. Dosyć często kontrahenci kontaktują się z problemami słabo widocznej lub w ogóle niewidocznej strony www w wynikach wyszukiwania Google. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw waszym oczekiwaniom oferując usługi SEO, a szczególnie kilka bardzo fundamentalnych w tej dziedzinie usług. W przypadku problemów z widocznością oraz indeksowania portalu, sugerujemy audyt strony internetowej pod kątem odpowiedniej optymalizacji SEO. Ustalamy, gdzie i co należy zmienić aby polepszyć jej kondycję oraz widzialność w wynikach wyszukiwarek. Audyt strony www wykonamy nieodpłatnie. Kolejnym, i zarazem jednym z decydujących aspektów, na jakie wyszukiwarka internetowa aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli odpowiednie pisanie tekstów pod SEO. Piszemy niepowtarzalne treści oraz artykuły z wykorzystaniem istotnych wyrazów kluczowych. Sporządzamy również synonimiczne teksty SEO, jest to specjalna metoda zastosowania tylko jednego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji powtarzania się tekstu. Sprawdź to!Strony www Kietrz

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W trakcie projektowania strony internetowej warto w szczególności zwrócić uwagę na konsensus pomiędzy jej wyglądem wizualnym, a używalnością. Klienci, ale również projektanci, odmiennie spoglądają na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów priorytetową sprawą jest skupienie się na oprawie strony. Użytkownik, który znajdzie się na stronie, nie powinien mieć trudności z ustaleniem do czego nawiązuje witryna www, jaka jest jej nazwa, jakie kategorie podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im szybciej znajdzie poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że pozostanie na witrynie www dłużej i skorzysta z usług. Projektanci ponadto zwracają uwagę na drobiazgowości wykonania od strony technicznej, by dana witryna www pojawiła się wysoko w wyszukiwarce internetowej opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi z tego względu skupione są nie tylko na kwestii technicznej oraz odpowiedniej optymalizacji strony www, ale również i na graficznej, przejrzystej i zminimalizowanej szacie. Dokładamy wszelkich starań, aby tworzone przez nas witryny www były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www także wchodzi w zakres naszych możliwości. A więc w przypadku gdy odnosisz odczucie, że Państwa strona www nie funkcjonuje prawidłowo, to nadszedł dogodny czas, by się z nami skontaktować. Dokonamy dla Państwa nieodpłatnej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności strony www w wynikach wyszukiwania Google. Proponujemy solidne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu przez Państwa zabrać się za działania. Często jednak konieczny jest generalny remont, innym razem już mała poprawa wystarczy, by uzyskać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji wasza strona www będzie także dostosowana do aktualnych standardów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często zdarza się tak, że posiadasz już swoją stronę (bądź strony) w sieci ale nie masz odpowiednio kompetentnego pracownika do jej użytkowania. Z reguły systematycznie zachodzi konieczność, by dokonywać zmian dotyczących usług, produktów, fotografii czy tekstu. Stosownie jest też regularnie co pewien czas wykonywać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także sporządzić kopię witryny www. Jeśli strona znajduje się już na wysokiej pozycji w w wyszukiwarkach internetowych, wcale nie jest powiedziane, że bez aktualizacji oraz dbania o jej stan owa pozycja się utrzyma. Tak więc do przedstawianych przez dkstrony.pl usług oferujemy także prowadzenie strony internetowej.


A więc nie zostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszej oferty, a w razie dodatkowych pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga