Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ głubczycki

Tworzenie stron internetowych głubczycki, obsługa stron www. Modernizacja oraz naprawa stron internetowych. Usługi SEO, optymalizacja stron www, SEO Copywriting, teksty SEO. Strony internetowe dla firm z szybką widocznością w Google.
Obszar usług: Głubczyce, Kietrz, Branice, Baborów.

Responsywne strony RWD + CMS + SSL


Proponujemy wartościowe strony internetowe dla mniejszych działalności z bardzo szybką indeksacją w wyszukiwarce internetowej Google. Zapraszamy do skorzystania z oferowanych przez nas gotowych rozwiązań, które pozyskają dla Ciebie nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie są już tylko wizytówką firmy w przestrzeni internetowej. To gruntowne i olbrzymie narzędzie jakie można, a nawet należy wykorzystać w reklamie online XXI wieku, by nie zaginąć pośród ogromnej konkurencji. Zależy nam na tym by nasi klienci dostawali do swoich potrzeb narzędzie lepsze od innych, więc oferujemy solidne tworzenie stron internetowych oraz serwisów www na miarę przyszłości!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Twoich kontrahentach!


Dbamy o to aby nasza oferta była stale udoskonalana pod względem wszelkich trendów i technologii, jakie stawia obecnym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie ustajemy w jej udoskonalaniu. Usługi jakie wam proponujemy to projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w dzisiejszych czasach są mobilne strony RWD, które w połączeniu z systemem CMS, ułatwiają nam pracę w komunikacji z klientem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie zakres w którym umiemy pokazać na co nas stać. Bez znaczenia, z jakiej branży jesteście oraz jakie są wasze preferencje – jeśli chodzi o stworzenie przyjacielskiego środowiska dla użytkowników online jest jedna droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, oryginalne i nowe rozwiązania – zapraszamy!Zamów usługę, a otrzymasz

stronę o solidnych fundamentach!


Stronę Responsywną RWD z CMS

Responsive web design (RWD) – technologia tworzenia strony www polegająca na ułożeniu kodu strony w taki sposób aby wyświetlała się poprawnie na dowolnym urządzeniu mobilnym.Dostosowaną funkcjonalnie

Programowana witryna www dostosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej użytkownika. Funkcjonalność portalu uzgadniana jest już w pierwszym etapie projektowania.Zoptymalizowaną pod SEO

Budowany kod portalu www pisany jest w sposób zgodny z zasadami poprawnej optymalizacji SEO czyli strona po ukończeniu przystosowana jest już do następnego etapu pozycjonowania.Z szybką widocznością w Google

Strony ukazują się szybko w wyszukiwarce Google z uwagi na fakt iż są wykonywane solidnie oraz zgłaszane zaraz po skończeniu witryny do indeksu Google przy pomocy mapy strony.Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda stworzona przez nas praca jest we wszelkim calu dobrana do specjalności działalności oraz grupy docelowej, pod jaką jest przygotowywana. Świetnie znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w sieci również nie ma przed nami sekretów. To efektywna mieszanka wiedzy, z którą możemy się z wami podzielić!

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google


Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
głubczycki

Nasza agencja internetowa dkstrony.pl proponuje atrakcyjne w odniesieniu do ceny oraz jakości strony www. Bezdyskusyjnym faktem jest, iż cena strony internetowej uwarunkowana jest od mnóstwa aspektów. Najistotniejsze z nich wypisaliśmy w formie pytań w naszym formularzu, z którego zachęcamy skorzystać w celu prostszego i bardziej doprecyzowanego podania wartości zaprojektowania i stworzenia strony www. Portale, które tworzymy, spełniają w pełni warunki wymaganej optymalizacji SEO, co jest sprawą niezmiernie ważną z punktu widzenia wyszukiwarek. Umiejętnie zaprogramowana i zoptymalizowana strona ma duże znaczenie także dla pozycjonera. Zanim ten rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz wylicza usługę. Projekt strony www tworzymy w Adobe Photoshop, a następnie kodujemy w odpowiedniej do danego projektu technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli ktoś nie potrzebuje CMS, to kodujemy także bez wersji CMS. Po ukończeniu projektu otrzymujesz od nas mocny, szybki, wyrazisty oraz oryginalny serwis www, który na pewno przyniesie dla Państwa nowe profity w postaci: większych wyświetleń strony, sprowadzeniu więcej partnerów oraz zapytań. Skontaktuj się z nami!Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
głubczycki

Czy dysponujesz już swoją stronę www, odnośnie której użyteczność pozostawia wiele do życzenia, a design nie spełnia zaplanowanych wyników? Skontaktuj się z dkstrony, a spróbujemy zdiagnozować gdzie leży przyczyna takiej sytuacji. W skład naszej oferty wchodzi również usługa taka jak naprawa stron internetowych. Informujemy jednakowo, że naprawa strony www nie zawsze jest realna oraz nie zawsze jest warta. Niejednokrotnie o wiele prościej zaprojektować stronę www od zera oszczędzając czas oraz środki finansowe. Wszystko uwarunkowane jest od jej kondycji technicznej. Bardzo często bywa jednak tak, iż nasza www się po prostu postarzała i potrzeba jej zmodernizowania, dlatego dodatkowo proponujemy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, też i modyfikacja witryn www może okazać się niekorzystna. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z dkstrony.pl w celu omówienia niezbędnych szczegółów. Ponadto oprócz modernizacji i naprawy portalu www ważna jest również obsługa stron internetowych. Zachęcamy przemyśleć więc administrację strony internetowej aby rozszerzyć jej produktywność i konkurencyjność. Czym prędzej zapraszamy do kontaktu z nami w celu omówienia warunków współpracy. Bardzo chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie wątpliwości.


Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
głubczycki

Filarem efektu widoczności w Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Warto jest zadbać o to już w początkowej fazie jej projektowania, tak aby zapobiec w przyszłości zbędnych nakładów pieniężnych. Wielokrotnie kontrahenci zgłaszają się z problemem słabo widocznej lub wcale niewidocznej swojej strony www w wynikach wyszukiwarki Google. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów proponując usługi SEO, a w zasadzie kilka fundamentalnych w tej dziedzinie usług. W przypadku kłopotów z widocznością oraz indeksacją strony internetowej, proponujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawnej optymalizacji SEO. Ustalamy, gdzie i co powinno się zmienić aby udoskonalić jej efektywność i widoczność w wynikach wyszukiwarek. Audyt strony www wykonujemy nieodpłatnie. Kolejnym, a jednocześnie jednym z najistotniejszych czynników, na jakie wyszukiwarka internetowa aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli odpowiednie pisanie tekstów pod SEO. Piszemy unikalne teksty oraz artykuły wykorzystując kombinację strategicznych wyrazów kluczowych. Piszemy także synonimiczne teksty SEO, to skuteczna metoda użycia jednego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji powtarzania się tekstu. Zadzwoń po więcej szczegółów!
Strony www głubczycki

kilka przydatnch wskazówek!Na co zwrócić uwagę podczas wyboru wykonawcy?

Przy projektowaniu strony warto w szczególności zwrócić uwagę na konsens pomiędzy jej wyglądem graficznym, a użytecznością. Kontrahenci, jak również projektanci, odmiennie patrzą na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów podstawową sprawą jest skupienie się na wyglądzie graficznym portalu. Użytkownik, który znajdzie się na stronie www, nie powinien mieć trudności z zauważeniem do czego odnosi się witryna, jaka jest jej nazwa, jakie działy podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im szybciej odszuka poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że zatrzyma się na stronie dłużej i skorzysta z oferty. Projektanci oprócz tego skupiają się na poprawności wykonania od strony technicznej, aby dana witryna www pojawiła się jak najwyżej w wyszukiwarce Google opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi z tego względu skupione są nie tylko na kwestii technicznej i prawidłowej optymalizacji portalu, ale także i na graficznej, przejrzystej i minimalistycznej szacie graficznej. Dołożymy wszelkich starań, aby tworzone przez nas portale www były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna słabo funkcjonuje?

Modernizacja stron www dodatkowo wchodzi w zakres naszych możliwości. A więc w wypadku kiedy odnosisz odczucie, że Państwa strona www nie działa właściwie, to nadszedł najlepszy okres, by skorzystać z naszych usług. Dokonamy dla was bezpłatnej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności strony www w Google. Zapewnimy solidne rozwiązanie, aby po Państwa akceptacji przedsięwziąć działania. Czasem potrzebna jest kompletna modernizacja, innym razem już drobna poprawa wystarczy, by uzyskać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji Państwa strona www będzie także przystosowana do obecnych standardów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz obsługi Twojej witryny?

Często zdarza się tak, że masz już swoją stronę www (bądź strony www) w internecie i nie masz odpowiednio kompetentnego pracownika do jej użytkowania. Z reguły regularnie zachodzi potrzeba, by wprowadzać zmiany dotyczące usług, produktów, zdjęć czy treści. Stosownie jest też cyklicznie wykonywać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także zrobić kopię witryny www. Jeżeli strona znajduje się już na dobrej pozycji w Google, nie jest powiedziane, że bez wykonywania aktualizacji oraz dbania o jej kondycję ta pozycja pozostanie. Tak więc do oferowanych przez dkstrony.pl usług oferujemy również prowadzenie strony internetowej.


W takim razie nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z usługi, a w przypadku jakichkolwiek pytań czekamy na kontakt!
UDOSTĘPNIJ OFERTĘ DALEJ:
Aktualności z naszego bloga

Data wpisu: 2020-09-02 | Autor wpisu: administrator

Data wpisu: 2018-08-24 | Autor wpisu: administrator

Data wpisu: 2018-07 -14 | Autor wpisu: administrator