Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Baborów

Obszar usług: Baborów - powiat głubczycki.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Projektujemy profesjonalne strony internetowe dla mniejszych firm z szybką indeksacją w wyszukiwarce internetowej Google. Skorzystaj z oferowanych przez nas gotowych rozwiązań, które pozyskają dla Ciebie więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie spełniają już wyłącznie roli wizytówki firmy w przestrzeni internetowej. To gruntowne i potężne narzędzie jakie można, a nawet trzeba wykorzystać w obecnych czasach, by nie zaginąć pośród olbrzymiej konkurencji. Chcemy by nasi klienci otrzymywali do swoich rąk produkt lepszy od innych, więc przedstawiamy profesjonalne projektowanie stron internetowych oraz serwisów internetowych na miarę przyszłości!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Konsumencie oraz jego Kontrahentach!


Z uporem dbamy o to by nasza oferta była systematycznie odświeżana pod względem wszelkich bieżących trendów oraz technologii, jakie stawia obecnym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie ustajemy w jej ulepszaniu. Usługi jakie wam proponujemy to projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w dzisiejszych czasach są responsywne strony internetowe RWD, które w połączeniu z systemem CMS, znacznie ułatwiają pracę w komunikacji z klientem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie dziedzina w której umiemy pokazać to co potrafimy dla was zrobić. Bez względu na to, jaki jest wasz zakres działalności i jakie są wasze potrzeby – jeśli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie efektywnego dla użytkownika środowiska online pozostaje prosta droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, oryginalne i nowe rozwiązania – zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technika projektowania serwisu internetowego polegająca na zaprogramowaniu źródła kodu strony w odpowiedni sposób aby wczytywała się dobrze na dowolnym urządzeniu przenośnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Projektowana witryna www przystosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej użytkownika. Funkcjonalność serwisu omawiana jest już na wczesnym etapie kodowania serwisu.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Budowany kod strony pisany jest zgodnie z zasadami SEO czyli witryna po wgraniu na serwer przystosowana jest już do następnego procesu pozycjonowania w wyszukiwarce Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Witryny pojawiają się szybko w Google gdyż są projektowane profesjonalnie oraz zgłaszane zaraz po uruchomieniu usługi do indeksacji Google przy pomocy mapy portalu www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda ukończona przez nas praca jest we wszelkim aspekcie dostosowana do specjalizacji branży i grupy końcowej, pod jaką jest tworzona. Dobrze znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w sieci www także nie ma przed nami tajemnic. To owocna mieszanka wiedzy, z jaką chcemy się z Tobą podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Baborów

Nasza agencja internetowa dkstrony.pl proponuje atrakcyjne pod kątem ceny i jakości portale. Bezdyskusyjnym faktem jest, że cena strony internetowej uwarunkowana jest od wielu czynników. Najważniejsze z nich opracowaliśmy w formie pytań w naszym formularzu kontaktowym, z którego można skorzystać w celu wygodniejszego oraz bardziej szczegółowego obliczenia wartości stworzenia strony www. Witryny, które projektujemy i tworzymy, wypełniają w pełni założenia prawidłowej optymalizacji SEO, co jest rzeczą zasadniczo istotną z punktu widzenia wyszukiwarki Google. Sumiennie wykonana i zoptymalizowana witryna ma zasadnicze znaczenie również dla pozycjonera. Zanim rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz dokonuje wyceny usługi. Projekt strony www wykonujemy w Adobe Photoshop, a następnie kodujemy w odpowiedniej do danego projektu technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebny Tobie CMS, to kreujemy też bez wersji z edycją treści. Po wykonaniu usługi dostajesz od nas mocny, szybki, atrakcyjny oraz nowoczesny serwis www, który na pewno przyniesie dla Ciebie nowe profity w postaci: wyświetleń strony, zgromadzeniu dodatkowej ilości partnerów biznesowych oraz zapytań. Sprawdź nas! Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Baborów

Czy użytkujesz już swoją stronę www, odnośnie której funkcjonalność pozostawia sporo do życzenia, a design nie spełnia oczekiwanych efektów? Skontaktuj się z naszą agencją, a spróbujemy rozstrzygnąć gdzie leży przyczyna niepowodzenia. W skład naszej oferty wchodzi także taka usługa jak naprawa stron internetowych. Informujemy równocześnie, że naprawa strony www nie zawsze bywa do zrealizowania oraz nie zawsze się opłaca. Czasami o wiele prościej zrobić stronę www od nowa zachowując czas i fundusze. Niemal wszystko zależy od jej kondycji technicznej. Z reguły jest jednak tak, że nasza www tylko się zestarzała i potrzebuje rekonstrukcji, dlatego dodatkowo proponujemy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, też i modyfikacja witryn www może okazać się nieopłacalna. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z dkstrony celem omówienia koniecznych szczegółów. Ponadto oprócz modernizacji lub naprawy strony www istotna jest też obsługa stron internetowych. Proponujemy rozważyć więc administrację strony internetowej aby pogłębić jej użytkowość i konkurencyjność. Bezzwłocznie zapraszamy do kontaktu z dkstrony.pl w celu omówienia warunków współpracy. Bardzo chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Baborów

Warunkiem efektywnej widoczności w wyszukiwarce internetowej Google jest właściwa optymalizacja stron www. Warto jest zadbać o to już w początkowej fazie jej projektowania, aby zapobiec w przyszłości zbędnych środków pieniężnych. Dosyć często kontrahenci kontaktują się z problemem słabo widocznej lub w ogóle niewidocznej swojej strony www w wynikach wyszukiwarki Google. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw waszym zapotrzebowaniom proponując usługi SEO, a w zasadzie kilka fundamentalnych w tej sferze usług. W przypadku problemów widoczności oraz indeksacją witryny, sugerujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawnej optymalizacji SEO. Ustalamy, gdzie i co należałoby zmienić aby udoskonalić jej kondycję oraz pozycję w wyszukiwarkach. Audyt strony www wykonujemy nieodpłatnie. Następnym, a jednocześnie jednym z kluczowych czynników, na jakie wyszukiwarka internetowa aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalistyczne pisanie tekstów pod SEO. Piszemy niepowtarzalne teksty i artykuły z wykorzystaniem najważniejszych wyrazów kluczowych. Sporządzamy również synonimiczne teksty SEO, to skuteczna metoda zastosowania tylko jednego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji powtarzania się tekstu. Sprawdź to!Strony www Baborów

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Przy projektowaniu witryny www warto przede wszystkim zwrócić uwagę na harmonię pomiędzy jej wyglądem, a wygodą użytkowania. Klienci, jak również sami projektanci, odmiennie spoglądają na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów kluczową rzeczą jest skupienie się na oprawie portalu. Odwiedzający, który znajdzie się na stronie, nie powinien mieć kłopotu z zauważeniem do czego nawiązuje witryna www, jaka jest jej nazwa, jakie działy podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im prędzej odnajdzie poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że zatrzyma się na stronie www dłużej i skorzysta z oferty. Projektanci oprócz tego koncentrują się na poprawności wykonania od strony programistycznej, by dana strona pojawiła się jak najwyżej w wyszukiwarce Google opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi w związku z tym skupione są nie tylko na kwestiach technicznych oraz odpowiedniej optymalizacji portalu, ale także i na wizualnej, przejrzystej i minimalistycznej oprawie. Dokładamy wszelkich starań, by tworzone przez nas portale były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www także wchodzi w zakres naszych możliwości. A więc w wypadku gdy odnosisz odczucie, że Wasza witryna www nie działa prawidłowo, to przyszedł odpowiedni czas, by skorzystać z naszej oferty. Wykonamy dla Państwa usługę bezpłatnej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności witryny w wynikach wyszukiwania. Proponujemy konkretne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu przez was podjąć działania. Często bywa tak że konieczna jest kompletna modernizacja, innym razem mała zmiana wystarczy, by pozyskiwać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji Państwa strona www będzie także dostosowana do aktualnych standardów zabezpieczeń (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często zdarza się tak, że masz już własną witrynę (bądź witryny) w sieci ale nie posiadasz odpowiednio kompetentnego pracownika do jej obsługi. Do tego ciągle zachodzi konieczność, by przeprowadzać zmiany dotyczące usług, produktów, zdjęć czy treści. Rozsądnie jest też cyklicznie co pewien czas wykonywać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także sporządzić kopię portalu. Gdy strona znajduje się już na dobrej pozycji w wyszukiwarce internetowej, wcale nie ma pewności, że bez wykonywania aktualizacji i dbania o jej jakość owa pozycja pozostanie utrzymana. Tak więc do oferowanych przez nas usług proponujemy również prowadzenie strony internetowej.


W tym wypadku nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszych usług, a w razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga