Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Szamocin

Obszar usług: Szamocin - powiat chodzieski.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Posiadamy bogate doświadczenie, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych biznesów o mniejszym lub większym horyzoncie. Nasze nowoczesne strony www w pełni wypełniają standardy stawiane przez Google, co zapewnia im wysoką lokalizację na tle konkurencji.


Internet to doskonałe podstawowe narzędzie pozwalające dotrzeć do potencjalnych odbiorców produktów oraz usług. Nawet małe i większe firmy, dzięki gigantycznym możliwościom jakie daje nam sieć internetowa, mogą obsługiwać sprzedaż krajową oraz zagraniczną. E-commerce zmienił na dobre metody funkcjonowanie wielu przedsiębiorstw konkurujących o dotarcie do potencjalnego klienta. Dodatkowo, poprzez działalność w sieci, jest duża szansa pozyskać o wiele więcej interesantów naszych towarów bądź usług.


Od teraz powinieneś zadbać o to, aby wyszukiwarka internetowa dysponowała aktualnymi informacjami o Twojej firmie. Wzmocnienie widoczności w sieci internetowej pomoże Ci osiągnąć znaczną przewagę na e-rynku. My zrobimy to dla Ciebie!


Mamy sporo chęci oraz rozwiązań, dzięki którym Twoja firma będzie mogła się rozwijać oraz przyciągać nowych kontrahentów. Zaprojektujemy od zera, bądź dokonamy modernizacji gotową stronę tak, aby była wizytówką Twojego biznesu w przestrzeni internetowej. Nasze strony internetowe wykonywane są w technologii RWD, czyli są dostosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych tj. tablet oraz telefon. Co więcej, tworzenie stron www w WordPress, zapewnia uporządkowaną strukturę informacji systemu edycji treści strony CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz kompleksowy serwis www to nasza specjalność. Skontaktuj się z nami już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technologia tworzenia strony www, polegająca na automatycznym ułożeniu elementów strony do wymiarów okna przeglądarki na mobilnych oraz stacjonarnych komputerach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Nabywca, dla którego zostaje zasugerowana dana strona internetowa, powinien automatycznie rozpoznać się w jej konstrukcji, i bez najmniejszych kłopotów wyszukiwać poszukiwane w niej dane.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Search Engine Optimalization to optymalizacja witryn www, mająca na celu odpowiednie przygotowanie strony www, by była ona w stanie osiągnąć jak najlepsze wyniki na określone frazy lub słowa kluczowe w wynikach wyszukiwarek.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

W skutek wprowadzenia specjalnych usprawnień, witryna www jest czytelna, funkcjonalna i wysoce klasyfikowana przez algorytm wyszukiwarki.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Chcąc pozyskać kontrahentów, niezbędnie potrzeba Tobie czegoś więcej niż tylko dobrego produktu oraz fachowej jakości obsługi klienta. Niezwykle istotną częścią marketingu w sieci jest w dzisiejszym świecie firmowa strona www, poprzez którą rozreklamujesz efektywnie Twoją firmę w internecie. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku danej branży, działalności konkurencyjnej i sprecyzowaniem grupy docelowej klientów. Wyznaczenie targetu z całą pewnością doprowadzi do poprawy liczby konwersji.


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Szamocin

Od 9 lat nasza agencja internetowa wykonuje efektywne, mobilne i schludne strony www. Całkowity koszt witryny www zależny jest od poziomu skomplikowania projektu, i co za tym idzie, czasu potrzebnego na jej wykonanie. Zachęcamy również skorzystać z naszego formularza wyceny witryny, dostępnym na naszej stronie www, aby sprecyzować dużo szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla Ciebie. Każde nasze jedno zlecenie poprzedza dostosowany odpowiednio do danej branży oraz charakteru działalności firmy, indywidualnie skrojony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu i Twojej akceptacji, szablon graficzny strony następnie poddany jest kodowaniu w odpowiedniej do potrzeb technologii AMP, oraz w postaci standardowej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na życzenie kontrahenta jesteśmy w stanie również zbudować witrynę w wersji bez CMS. Gwarantowana także przez dkstrony jest odpowiednia optymalizacja pod SEO witryny www, jest to fundamentem indeksacji strony w wynikach Google i dużym ułatwieniem dla pozycjonera wykonującego audyt strony www przed pozycjonowaniem w sieci. Finalnie otrzymujesz profesjonalny, przejrzysty a także praktyczny serwis www odpowiedni do zakresu Twojej firmy. Napisz do nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Szamocin

Wizytówka strony www ma wielkie znaczenie dla wizerunku działalności, a ewentualne jej błędy mogą w istocie źle oddziaływać na komunikację naszych wyczekiwanych kontrahentów odwiedzających stronę z właścicielem strony www. Modernizacja strony internetowej bez wątpienia pomoże w dostarczeniu nowych kontrahentów. Czasem wystarczy unowocześnić i odświeżyć istniejącą witrynę www, by zwiększyć jej konwersję. By utrzymać strony www na możliwie wysokim poziomie widoczności oraz zapewnić im sprawną pracę, potrzebna jest ich bieżąca obsługa. Jeśli brak Ci wolnego czasu, możliwości czy umiejętności, to z chęcią zapewnimy Ci taką usługę, jaką jest administracja i obsługa stron internetowych. W skład naszej obsługi wchodzi m.in. aktualizacja oprogramowania strony, modułów oraz zapewnienie optymalnej responsywności. Szczególnie istotne są także aktualizacje systemu WP w sytuacji użytkowania strony www z edycją treści CMS w panelu administracyjnym WordPress. W trudnych sytuacjach, gdy strona www uległa awarii z różnych przyczyn, m.in. z powodu wtargnięcia wirusa, błędów programistycznych, bądź zmianie parametrów serwera, proponujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Przeprowadzimy profesjonalny bezpłatny audyt waszej witryny internetowej, a następnie zaproponujemy najbardziej korzystne rozwiązania!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Szamocin

Optymalizacja SEO strony firmowej jest szczególnie niezbędnym procesem, mającym wpływ na okazanie się na wysokiej stronie wyników wyszukiwania Google. Optymalizacja stron www obejmuje szeroki zestaw działań, stosowanych przez nas już na wstępnym etapie projektowania witryny, wpływających w efekcie końcowym na jej rozpoznawalność i promocję w internecie. Wykonujemy także bezpłatny, rzetelny audyt strony www istniejącej, pozwalający odnaleźć wszystkie niepoprawności które wpływają na jej słabą indeksację w Google. Następnie możemy przejść do właściwych rozwiązań, tak by Twoja witryna www działała skutecznie. Spory nacisk kładziemy na samą treść na stronie, która powinna powstać zgodnie z zaleceniami SEO, będącą bardzo wartościową dla wyszukiwarek internetowych, dlatego też przedstawiamy seo copywriting. Każdy zamówiony przez was artykuł na stronę www jest unikalny, indywidualny, uzbrojony w poszukiwane frazy i słowa kluczowe, co jest podstawą dla algorytmów wyszukiwarki Google. Pamiętaj! Płacisz tylko za jeden artykuł, a kolejnie my z niego tworzymy synonimiczne teksty SEO, dzięki czemu otrzymujesz od kilkunastu do kilkudziesięciu indywidualnych artykułów, budujących właściwe zaplecze dla pozycjonowania. Zapytaj o szczegóły!Strony www Szamocin

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Właściwie wykonana strona www wyróżni Państwa działalność względem konkurencji oraz doprowadzi do polepszenia efektów widoczności w internecie. Projektowanie stron internetowych rozpoczynamy od sprecyzowania celu jaki musi spełniać dana witryna oraz rzeszy kontrahentów, do których przewidujemy dotrzeć. W drugiej kolejności ustalamy jakie informacje powinny znaleźć się na stronie internetowej, aby były zrozumiałe i umieszczone w sposób taki, by odwiedzający w łatwy sposób, w krótkim czasie mógł do nich dotrzeć oraz uzyskał dokładne odpowiedzi. Budowa stron internetowych oparta jest na sprawdzonych rozwiązaniach, jakie tworzą w prawidłowy sposób wyeksponowane stałe elementy, m.in. strona główna, oferta, galeria, kontakt, realizacje. Umieszczanie zdjęcia oraz galerie wzmacniają zalety estetyczne portalu, a zarazem nie mając wpływu na szybkość wczytywania i zakłócenia przejrzystości. Struktura oraz kolorystyka zapewniają przyjazny dla oczu wizualny komfort odbioru strony www. Zaprojektowane przez naszą agencję strony internetowe są w pełni doprowadzone do perfekcji oraz nowoczesne. Zwracamy uwagę na prostotę oraz profesjonalną optymalizację strony, co całkiem spełnia kompleksowo wymagania algorytmów wyszukiwarek.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Żeby podążyć za wiecznie rozwijającą się technologią internetową, przedsiębiorstwa muszą dopilnować, by ich witryny www były w pełni oryginalnym narzędziem marketingowym. Gdy dysponujesz już swoją stronę internetową oraz zaczynasz zdawać sobie sprawę, że Twoja witryna internetowa przestaje działać właściwie, wówczas warto podjąć decyzję na jedną z wielu naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Profesjonalność naszych informatyków przełoży się na zapewnienie Twojej stronie nowego i świeżego wyglądu, dostosowanego do dzisiejszych technologii i standardów. Ulepszymy widoczność strony www, co wpłynie na zwiększenie jej atrakcyjności na tle konkurencji. Nieodpłatnie dokonamy całościowej analizy strony i doradzimy najlepsze z możliwych rozwiązania, które wprowadzimy natychmiast po zatwierdzeniu przez klienta. Czasem po prostu wystarczy kilka małych poprawek, aby zareklamować Twoją firmę w Google i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Dokładnie, konkretnie i przystępnie udzielimy wszelkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiadamy na wszystkie pytania. Zapraszamy do kontaktu!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bez wątpienia zdajesz sobie sprawę, że nie wystarczy posiadać bardzo dobrze stworzoną firmową stronę internetową. Bardzo ważna jest jej prawidłowa obsługa, by całość ciągle sprawnie działała i zapewniała konwersję. Już dziś zdecyduj się na usługi agencji dkstrony.pl, a umożliwimy Twojej firmie konkretne, całkowicie dostosowane i profesjonalne prowadzenie strony internetowej. Systematycznie będziemy dokonywać niezbędnych aktualizacji systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej stronie www. Jak tylko zajdzie owa potrzeba, to odświeżymy stronę www pod kątem zmiany oprawy graficznej, rozmieszczenia i właściwości. Na bieżąco wykonamy wszystkie naprawy, zapewniając na końcu całościową modernizację strony internetowej. Nawiążmy współpracę już dziś!


A zatem nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszej oferty, a w przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z nami!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga