Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Margonin

Obszar usług: Margonin - powiat chodzieski.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Dysponujemy bogatym doświadczeniem, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych działalności o mniejszym lub większym obrębie. Nasze nowoczesne strony www wypełniają zasady określane przez wyszukiwarki, co zapewnia im dobrą lokalizację wśród konkurencji.


Internet to wspaniałe konieczne narzędzie które umożliwia dotarcie do potencjalnych odbiorców towarów oraz usług. Nawet mniejsze i średnie przedsiębiorstwa, dzięki wielkim możliwościom jakie daje nam sieć internetowa, mogą zarządzać sprzedażą krajową lub zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił zupełnie strategię funkcjonowanie wielu przedsiębiorstw konkurujących o dotarcie do potencjalnego kontrahenta. Na dodatek, przy pomocy internetu, jest duża szansa osiągnąć o sporo więcej odbiorców naszych produktów bądź usług.


Już teraz zatroszcz się o to, aby wyszukiwarka internetowa dysponowała aktualnymi informacjami o Twoim biznesie. Podniesienie widoczności w sieci pozwoli Ci odnieść dużą przewagę na e-rynku. My zrobimy to dla Ciebie!


Posiadamy dużo chęci i rozwiązań, dzięki którym wasza działalność będzie mogła się rozwijać i przyciągać nowych kontrahentów. Stworzymy od podstaw, bądź zmodernizujemy istniejącą już stronę internetową tak, by była wizytówką Twojej firmy w sieci. Nasze strony internetowe projektowane są w technologii RWD, czyli są dostosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych tj. tablet i telefon. W dodatku, tworzenie stron www w WordPress, zapewnia klarowną strukturę nawigacyjną systemu zarządzania treścią CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz kompleksowy serwis www to nasza specjalność. Zapraszamy do kontaktu już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technika projektowania witryny internetowej, polegająca na automatycznym ułożeniu struktury strony do rozmiaru okna przeglądarki na mobilnych a także stacjonarnych komputerach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Nabywca, któremu zostaje przekazana dana strona www, powinien momentalnie spostrzec się w jej konstrukcji, oraz bez trudu odnaleźć poszukiwane w niej informacje.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Optymalizacja (ang. Search Engine Optimalization) stron www, mająca na celu specjalistyczne usprawnienie strony internetowej, by była ona w stanie osiągnąć jak najwyższe pozycje na określone frazy oraz wyrazy kluczowe w Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Dzięki wprowadzeniu specjalnych modyfikacji, witryna www jest czytelna, funkcjonalna i wysoko oceniana przez algorytm Google.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Żeby pozyskać klientów, z pewnością potrzebujesz czegoś więcej niż tylko dobrych produktów i fachowej obsługi klienta. Bardzo istotną częścią marketingu w sieci jest aktualnie firmowa strona www, dzięki której wypromujesz skutecznie swoją firmę w internecie. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku konkretnej branży, działalności konkurencyjnej i sprecyzowaniem grupy docelowej klientów. Sprecyzowanie targetu w prostej lini doprowadzi do wzrostu ilości konwersji oraz zysków.


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Margonin

Od 9 lat nasza agencja internetowa projektuje lekkie, mobilne oraz czytelne strony www. Całkowity koszt witryny www uzależniony jest od poziomu skomplikowania usługi, a co się z tym wiąże, czasu który trzeba poświęcić do jej ukończenia. Sugerujemy również skorzystać z naszego formularza wyceny witryny www, który dostępny jest na naszej stronie www, aby oszacować znacznie szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla Twojej działalności. Każde nasze zlecenie poprzedza dopasowany odpowiednio do danej branży i specyfiki działalności, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu oraz Twojej pełnej akceptacji, szablon graficzny strony w następnej kolejności poddawany jest programowaniu w odpowiedniej do potrzeb technologii AMP, lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na Twoją sugestię możemy także zbudować witrynę www w wersji systemu edycji treści. Zapewniona także przez dkstrony jest poprawna optymalizacja SEO witryny www, która jest podstawą zaindeksowania strony w Google oraz dużym ułatwieniem dla pozycjonera wykonującego audyt strony www przed pozycjonowaniem w sieci. W efekcie końcowym dostajesz profesjonalny, schludny a także praktyczny serwis www odpowiednio dostosowany do branży Twojej firmy. Napisz do nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Margonin

Witryna posiada duże znaczenie dla wizerunku działalności, a możliwe jej błędy mogą w konsekwencji negatywnie wpływać na komunikację naszych wyczekiwanych kontrahentów odwiedzających stronę z właścicielem portalu internetowego. Modernizacja strony internetowej na pewno pomoże w dostarczeniu nowych odwiedzin naszej witryny. Czasem wystarczy unowocześnić i odświeżyć istniejącą witrynę www, by poszerzyć jej konwersję. By utrzymać strony www na możliwie jak najwyższym poziomie widoczności i zagwarantować im sprawne funkcjonowanie, wymagana jest ich ciągła obsługa. Jeśli brak Ci wolnego czasu, możliwości czy umiejętności, to możemy zapewnić Ci takową usługę, jak administracja i obsługa stron internetowych. W zakres naszych obowiązków wchodzi m.in. aktualizacja oprogramowania witryny www, modułów lub zapewnienie odpowiedniej responsywności. Szczególnie Ważne są także cykliczne aktualizacje systemu CMS – WordPress w przypadku posiadania witryny www z edycją treści CMS w panelu administracyjnym WordPress. W skomplikowanych sytuacjach, gdy witryna www uległa awarii z różnych przyczyn, m.in. z powodu złośliwego oprogramowania, błędów w kodzie strony, bądź problemów z serwerem, oferujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Wykonamy dogłębny bezpłatny audyt Twojej strony internetowej, oraz zaoferujemy najkorzystniejsze rozwiązania!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Margonin

Optymalizacja SEO strony firmowej jest bardzo niezbędnym procesem, wpływającym na uzyskanie widoczności na pierwszej pozycji w wyszukiwarce Google. Optymalizacja stron www obejmuje cały zestaw działań, stosowanych przez nas już w początkowym etapie tworzenia witryny www, wpływających w efekcie końcowym na jej rozpoznawalność a również promocję w sieci. Wykonujemy również zupełnie bezpłatny, profesjonalny audyt strony www która już funkcjonuje, pozwalający wybadać wszelakie błędy mające wpływ na jej niską indeksację w wynikach Google. W następnej kolejności przystępujemy do precyzyjnych rozwiązań, tak aby wasza witryna www pracowała dobrze. Duży nacisk kładziemy na samą treść na stronie, powstałą zgodnie z zasadami SEO, będącą bardzo wartościową dla Google, dlatego też oferujemy seo copywriting. Każdy zlecony nam przez was artykuł na stronę firmową jest niepowtarzalny, indywidualny, uzbrojony w wybrane frazy oraz wyrazy, co jest niezbędne dla algorytmów Google. Pamiętaj! Płacisz tylko raz za artykuł, a kolejnie my z niego tworzymy synonimiczne teksty SEO, dzięki temu otrzymujesz od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu różnych treści, wspomagające dobre zaplecze pozycjonerskie. Zadzwoń do nas!Strony www Margonin

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Profesjonalnie wykonana strona www wyróżni Waszą działalność na tle konkurencji i przyczyni się do odniesienia polepszenia efektów widoczności w wyszukiwarkach Google. Projektowanie stron internetowych rozpoczyna się zwykle od sprecyzowania celu jaki ma pełnić dana witryna oraz grupy kontrahentów, do których spodziewamy się dotrzeć. Kolejnie określamy jakie materiały powinny znaleźć się na stronie, aby były zrozumiałe i zamieszczone w sposób taki, aby użytkownik w prosty sposób, w bardzo krótkim czasie mógł do nich dotrzeć i uzyskał konkretne informacje. Budowa stron internetowych opiera się na przetestowanych rozwiązaniach, jakie tworzą dobrze wyeksponowane elementy witryny, m.in. strona główna, usługi, galeria, kontakt, opinie klientów. Umieszczanie zdjęcia oraz galerie wzmacniają atrakcyjność witryny, a zarazem nie wpływając na szybkość ładowania i zakłócenia czytelności. Układ oraz koloryzacja zapewniają przyjazny dla oka wizualny komfort odbioru strony www. Opracowane przez dkstrony strony internetowe są kompletnie zoptymalizowane i nowoczesne. Stawiamy na prostotę oraz należytą optymalizację witryny, co w każdym calu spełnia wszystkie wytyczne algorytmów wyszukiwarki Google.


Stara witryna nie przynosi efektów?

By nadążyć za stale rozwijającą się technologią internetową, przedsiębiorstwa muszą przypilnować, ażeby ich witryny www wyróżniały się w pełni sprawnie działającym narzędziem reklamowym. Gdy masz do dyspozycji już swoją witrynę i zaczynasz zauważać, iż Twoja witryna przestaje pracować odpowiednio, to warto zdecydować się na jedną z naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Fachowość naszych informatyków przełoży się na zapewnienie Twojej stronie internetowej innowacyjnego wyglądu, adekwatnego do dzisiejszych technologii i standardów. Ulepszymy widoczność strony www, co wpłynie na zwiększenie jej atrakcyjności na tle konkurencji. Nieodpłatnie przeprowadzimy całościową analizę witryny oraz zaproponujemy najlepsze z możliwych rozwiązania, które wdrożymy od razu po Twoim pozytywnym zatwierdzeniu. Czasami po prostu wystarczy kilka małych poprawek, aby wypromować Twoją firmę w Google i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Solidnie, zrozumiale i przystępnie udzielimy wszystkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiadamy na wszelkie zapytania. Czekamy na kontakt!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bez wątpienia uświadamiasz sobie, że nie wystarczy posiadać bardzo dobrze wykonaną firmową witrynę www. Bardzo istotna jest jej fachowa obsługa, by wszystko wciąż sprawnie funkcjonowało i zapewniało konwersję. Bez wahania zdecyduj się na pomoc firmy dkstrony.pl, a umożliwimy Twojej firmie konkretne, całkowicie dostosowane i prawidłowe prowadzenie strony internetowej. Systematycznie będziemy dokonywać niezbędnych aktualizacji systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej stronie. W przypadku gdy tylko zdarzy się taka potrzeba, to odświeżymy stronę www odnośnie do zmiany oprawy wizualnej, struktury i użyteczności. Niezwłocznie wykonamy wszystkie naprawy, zapewniając w efekcie końcowym kompleksową optymalizację strony www. Czekamy na kontakt!


Dlatego też nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z usługi, a w przypadku dodatkowych pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga