Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ chodzieski

Obszar usług: Chodzież, Budzyń, Margonin, Szamocin.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Dysponujemy bogatym doświadczeniem, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych firm o węższym lub szerszym zasięgu. Tworzone przez nas nowoczesne strony www spełniają zasady nakładane przez wyszukiwarkę Google, co zapewnia im bardzo dobrą widoczność w Google.


Internet to wspaniałe niezbędne narzędzie które umożliwia dotarcie do potencjalnych nabywców towarów i usług. Nawet mniejsze i średnie przedsiębiorstwa, dzięki wielkim możliwościom jakie umożliwia nam sieć internetowa, mogą prowadzić sprzedaż krajową lub zagraniczną. E-commerce zmienił totalnie strategię działania wielu działalności konkurujących o pozyskanie potencjalnego kontrahenta. Co więcej, za pomocą działalności w sieci, można pozyskać o wiele więcej interesantów naszych towarów oraz usług.


Już dziś zatroszcz się o to, aby wyszukiwarka posiadała aktualne informacje o Twojej firmie. Wzmocnienie widoczności w sieci internetowej pozwoli Ci odnieść przewagę na e-rynku. My Tobie w tym pomożemy!


Posiadamy dużo chęci oraz rozwiązań, dzięki którym wasza firma będzie mogła się rozwijać i zyskiwać nowych kontrahentów. Stworzymy od początku, bądź zmodernizujemy istniejącą już witrynę www tak, by była wizytówką biznesu w internecie. Nasze strony internetowe tworzone są w responsywnej technologii RWD, czyli są dostosowane do wyświetlania na ekranach różnych urządzeń mobilnych tj. tablet i telefon. Do tego, tworzenie stron www w WordPress, pozwala nam na klarowną strukturę nawigacyjną systemu edycji treści strony CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz kompleksowy serwis www są naszą specjalnością. Zadzwoń do nas już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technika projektowania strony internetowej, polegająca na samoczynnym ułożeniu struktury strony do rozmiaru okna przeglądarki na mobilnych lub stacjonarnych urządzeniach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Użytkownik, dla którego zostaje przekazana dana strona www, powinien naturalnie rozpoznać się w jej logicznym układzie, i bez najmniejszego kłopotu wyszukiwać zawarte w niej informacje.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Search Engine Optimalization to optymalizacja stron www, mająca na celu specjalistyczne uskutecznienie strony www, by była w stanie osiągnąć jak najwyższe wyniki w wyszukiwarce na poszczególne frazy a także wyrazy kluczowe w wynikach wyszukiwarki Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

W skutek wprowadzenia odpowiednich modyfikacji, witryna www jest czytelna, funkcjonalna oraz sowicie klasyfikowana przez algorytm wyszukiwarek.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Aby przyciągnąć klientów, potrzeba Tobie więcej niż jedynie dobrych produktów oraz fachowej obsługi klienta. Istotną częścią marketingu w sieci jest właśnie firmowa strona www, dzięki której zareklamujesz skutecznie Twoją firmę w internecie. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku danej branży, działalności konkurencyjnej i ustaleniem grupy docelowej kontrahentów. Sprecyzowanie celu z całą pewnością doprowadzi do przyrostu kontaktu z Państwa firmą.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
chodzieski

Od 9 lat agencja internetowa dkstrony projektuje szybkie, mobilne oraz przejrzyste witryny. Całkowity koszt witryny www zależny jest od miary rozbudowania projektu, i co się z tym wiąże, czasu który należy poświęcić na jej stworzenie. Zachęcamy również skorzystać z naszego formularza wyceny projektu, dostępnym na naszej stronie internetowej, by sprecyzować już teraz, jaka będzie cena strony internetowej dla Państwa. Każde nasze zlecenie poprzedza dostosowany do branży oraz charakteru branży, indywidualnie skrojony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu i Twojej akceptacji, projekt graficzny strony www w następnej kolejności poddany jest programowaniu w odpowiedniej dla potrzeb technologii AMP, oraz w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na życzenie kontrahenta możemy również zbudować witrynę www w wersji bez edycji treści. Gwarantowana również przez dkstrony jest poprawna optymalizacja pod SEO witryny www, która jest podstawą widoczności strony w wyszukiwarkach i znacznym ułatwieniem dla osoby wykonującej audyt strony www przed pozycjonowaniem w sieci. Finalnie otrzymujesz profesjonalny, przejrzysty oraz użyteczny serwis www dostosowany do zakresu Twojej firmy. Napisz do nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
chodzieski

Witryna ma duże znaczenie dla wizerunku firmy, a ewentualne jej błędy mogą w konsekwencji źle oddziaływać na komunikację potencjalnych klientów odwiedzających stronę z właścicielem strony internetowej. Modernizacja strony internetowej na pewno pomoże w dostarczeniu nowych kontrahentów. Czasami wystarczy unowocześnić i odświeżyć istniejącą stronę www, aby pomnożyć jej konwersję. By utrzymać witryny www na możliwie wysokim poziomie widoczności a także zapewnić im sprawną pracę, wymagana jest ich systematyczna obsługa. Jeśli brak Tobie wolnego czasu, możliwości lub umiejętności, to możemy zapewnić wam takową usługę, jaką jest administracja i obsługa stron internetowych. W skład obowiązków wchodzi m.in. aktualizacja wtyczek strony www, modułów oraz zapewnienie optymalnej responsywności. Ważne są także aktualizacje systemu CMS – WordPress w sytuacji posiadania witryny www z systemem treści CMS w zapleczu administratora systemu WordPress. W trudnych przypadkach, gdy witryna www uległa awarii z różnych przyczyn, m.in. z powodu ingerencji osób trzecich, błędów programistycznych, bądź problemów z serwerem, oferujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Przeprowadzimy dogłębny bezpłatny audyt Państwa witryny internetowej, a kolejnie możemy zaoferować najkorzystniejsze rozwiązanie!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
chodzieski

Optymalizacja SEO strony firmowej jest szczególnie obowiązkowym procesem, mającym wpływ na okazanie się na wysokiej pozycji w Google. Optymalizacja stron www obejmuje szeroki zestaw praktyk, stosowanych przez dkstrony już na wczesnym etapie projektowania strony internetowej, wpływających w efekcie końcowym na jej rozpoznawalność a również promocję w sieci. Oferujemy również w 100% darmowy, rzetelny audyt strony www już funkcjonującej, ułatwiający znaleźć wszelakie nieprawidłowości rzutujące na jej słabą indeksację w wyszukiwarkach. W następnej kolejności przystępujemy do precyzyjnych rozwiązań, tak by Państwa witryna internetowa funkcjonowała poprawnie. Spory nacisk kładziemy na edycję treści na stronie, powstałą zgodnie z wytycznymi SEO, będącą bardzo atrakcyjną dla wyszukiwarek Google, dlatego też oferujemy seo copywriting. Każdy zamówiony przez was artykuł na stronę www jest unikalny, indywidualny, wyposażony w poszukiwane frazy oraz wyrazy, co jest podstawą dla algorytmów wyszukiwarek. Co ważne! Płacisz za jeden artykuł, po czym my z niego tworzymy synonimiczne teksty SEO, dzięki czemu dostajesz od kilkunastu do kilkudziesięciu różnorakich tekstów, wspomagające poprawne zaplecze dla pozycjonowania. Zadzwoń do nas!Strony www chodzieski

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Profesjonalnie utworzona strona www wyróżni Twoją firmę w porównaniu do konkurencji oraz doprowadzi do odniesienia znacznych efektów widoczności w wyszukiwarkach internetowych. Projektowanie stron internetowych rozpoczynamy od sprecyzowania celu jaki powinna pełnić dana strona i grona klientów, do których przewidujemy dotrzeć. Kolejnie określamy jakie informacje powinne znajdować się na stronie www, tak by były zrozumiałe oraz umieszczone w sposób taki, by odwiedzający w łatwy sposób, w bardzo krótkim czasie do nich dotarł oraz uzyskał klarowne informacje. Budowa stron internetowych oparta jest na efektywnych rozwiązaniach, jakie tworzą dobrze wyeksponowane stałe elementy, m.in. strona główna, oferta, cennik, kontakt, realizacje. Umieszczanie zdjęcia oraz galerie wzmacniają jakość strony, jednocześnie nie mając wpływu na szybkość wczytywania oraz zakłócenia przejrzystości. Kompozycja oraz koloryzacja gwarantują przyjazny dla oczu komfort wizualny odbioru strony www. Przygotowane przez nas strony internetowe są całkowicie doprowadzone do perfekcji i nowoczesne. Zwracamy uwagę na prostotę i profesjonalną optymalizację www, co w każdym calu spełnia kompleksowo wymagania algorytmów wyszukiwarek.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Ażeby nadążyć za stale rozwijającą się technologią internetową, firmy muszą zatroszczyć się, by ich strony internetowe wyróżniały się w pełni działającym narzędziem reklamowym. Od czasu gdy masz do dyspozycji już swoją witrynę internetową i zaczynasz dostrzegać, iż Twoja strona internetowa przestaje funkcjonować jak należy, to warto zdecydować się na jedną spośród naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Zawodowstwo naszych pracowników przełoży się na zapewnienie Twojej witrynie innowacyjnego wyglądu, w sam raz do aktualnych technologii i standardów. Ulepszymy widoczność witryny internetowej, co wpłynie na zwiększenie jej atrakcyjności na tle konkurencji. Nieodpłatnie wykonamy całościową analizę witryny www i zaproponujemy najlepsze z możliwych rozwiązania, które zastosujemy natychmiast po zatwierdzeniu przez klienta. Czasami po prostu wystarczy kilka niewielkich poprawek, aby zareklamować Twoją firmę w Google i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Dokładnie, konkretnie i przystępnie udzielimy wszelkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiadamy na każde pytanie. Czekamy na kontakt!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bez wątpliwości jesteś świadomy, iż nie wystarczy posiadać świetnie wykonaną firmową stronę internetową. Ważna jest też prawidłowa obsługa, aby wszystko ciągle sprawnie funkcjonowało i zapewniało konwersję. Już dziś zdecyduj się na pomoc firmy dkstrony.pl, a zapewnimy Twojej firmie konkretne, całkowicie dostosowane i profesjonalne prowadzenie strony internetowej. Regularnie będziemy dokonywać niezbędnych aktualizacji systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej stronie internetowej. W przypadku gdy tylko zajdzie owa potrzeba, to odnowimy stronę internetową pod kątem zmiany oprawy graficznej, rozłożenia i łatwości w użyciu. Błyskawicznie zrealizujemy wszelkie naprawy, gwarantując w efekcie końcowym kompleksową optymalizację strony www. Nawiążmy współpracę już dziś!


Zatem nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszej oferty, a w przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z nami!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga