Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Lewin Brzeski

Obszar usług: Lewin Brzeski - powiat brzeski.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Oferujemy profesjonalne strony internetowe dla mniejszych działalności z expresową widocznością w wyszukiwarce Google. Skorzystaj z naszych rozwiązań, które pozyskają dla Ciebie nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie spełniają już wyłącznie roli wizytówki działalności w Internecie. To kompleksowe oraz gigantyczne narzędzie jakie można, a nawet trzeba wykorzystać w teraźniejszych czasach, by nie zaginąć pośród ogromnej konkurencji. Skupiamy się na tym by nasi klienci dostawali do swoich dłoni produkt lepszy od innych, więc przedstawiamy profesjonalne i nowoczesne tworzenie stron internetowych oraz serwisów internetowych na miarę XXI wieku!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Twoich kontrahentach!


Dbamy o to by nasza oferta była na bieżąco odświeżana pod względem wszelkich trendów oraz technologii, jakie stawia nowoczesnym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie przestajemy w jej doszlifowaniu. Naszą specjalnością jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnych czasach są responsywne strony internetowe RWD, które w połączeniu z systemem edycji treści CMS, znacznie ułatwiają pracę w komunikacji z kontrahentem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia dziedzina w której umiemy zademonstrować na co nas stać. Bez względu na to, z jakiej branży jesteście i jakie są wasze potrzeby – jeśli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie efektywnego dla użytkownika środowiska online pozostaje prosta, jasna i klarowna droga jaką jest dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nieszablonowe rozwiązania – zapraszamy do kontaktu – sprawdź nas!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia projektowania serwisu www polegająca na zakodowaniu kodu strony w taki sposób aby wczytywała się poprawnie na każdym urządzeniu.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Tworzona witryna www przystosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej użytkowania. Funkcjonalność strony ustalana jest już na wczesnym etapie kodowania projektu.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod portalu www pisany jest zgodnie z zasadami poprawnej optymalizacji SEO czyli witryna po przekazaniu przystosowana jest już do kolejnego etapu pozycjonowania w sieci.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony ukazują się expressowo w wyszukiwarce z uwagi na fakt iż są projektowane poprawnie i zgłaszane tuż po wykonaniu witryny do indeksu Google na podstawie mapy strony www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda ukończona przez nas strona jest we wszelkim calu dobrana do specjalizacji branży i grupy finalnej, dla której jest tworzona. Świetnie znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w sieci www także nie ma przed nami zagadek. To efektywna mieszanka wiedzy, z jaką chcemy się z wami podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Lewin Brzeski

Nasza agencja internetowa dkstrony.pl proponuje atrakcyjne odnośnie ceny i jakości wizytówki stron www. Zasadniczym faktem jest, iż cena strony internetowej zależna jest od bardzo wielu aspektów. Najważniejsze z nich opracowaliśmy w postaci zapytań w naszym formularzu kontaktowym, z którego można skorzystać w celu prostszego oraz bardziej doprecyzowanego oszacowania kosztu stworzenia strony www. Portale, które projektujemy, spełniają w pełni założenia zalecanej optymalizacji SEO, co jest sprawą zasadniczo ważną pod kątem widzenia wyszukiwarki internetowej Google. Przemyślanie zaprogramowana i zoptymalizowana witryna ma elementarne znaczenie również dla pozycjonera. Zanim zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i wykonuje ofertę cenową. Projekt strony www wykonujemy w programie graficznym, a w następnej kolejności programujemy w dobranej do potrzeb technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebujesz CMS, to wykonujemy także bez wersji edytowalnej. Po wykonaniu zlecenia dostajesz od nas mocny, lekki, konkretny oraz oryginalny serwis www, który z pewnością przyniesie dla Ciebie spodziewane profity pod postacią: większych wyświetleń, sprowadzeniu kolejnych klientów oraz zapytań. Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Lewin Brzeski

Czy dysponujesz już swą stronę www, której to funkcjonalność pozostawia dużo do życzenia, a design nie spełnia zamierzonych efektów? Skontaktuj się z nami, a spróbujemy sprecyzować gdzie jest powód tego stanu rzeczy. W zakres działania naszej oferty wchodzi również usługa taka jak naprawa stron internetowych. Informujemy zarazem, że naprawa strony www nie zawsze jest realna oraz nie zawsze ma sens. Niejednokrotnie znacznie lepiej wykonać witrynę www od podstaw oszczędzając czas oraz środki pieniężne. Praktycznie wszystko uzależnione jest od jej wykonania. Ogólnie jest jednak tak, iż nasza witryna tylko się postarzała i potrzeba jej odświeżenia, dlatego również świadczymy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, toteż i modernizacja witryn www może okazać się nieekonomiczna. Zachęcamy więc do kontaktu z nami celem ustalenia niezbędnych szczegółów. Oprócz modernizacji oraz naprawy portalu ważna jest również obsługa stron internetowych. Warto przemyśleć więc administrację strony internetowej aby rozszerzyć jej efektywność i konkurencyjność. Bezzwłocznie zachęcamy do kontaktu z dkstrony.pl celem omówienia szczegółów współpracy. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Lewin Brzeski

Podstawą efektywnej widoczności w Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Dobrze jest dopilnować tego już w początkowej fazie jej projektowania, aby uniknąć w przyszłości następnych nakładów pieniężnych. Wielokrotnie kontrahenci kontaktują się z problemami słabej lub w ogóle niewidocznej strony w wynikach wyszukiwarki Google. Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw waszym zapotrzebowaniom oferując usługi SEO, a szczególnie kilka fundamentalnych w tym obszarze usług. W przypadku kłopotów widoczności oraz indeksowania strony internetowej, oferujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawnej optymalizacji SEO. Ustalamy, gdzie i co powinno się zmienić aby podciągnąć jej kondycję oraz widzialność w wyszukiwarkach internetowych. Audyt strony www wykonamy nieodpłatnie. Dalszym, i jednocześnie jednym z podstawowych aspektów, na jakie wyszukiwarka internetowa aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalne pisanie tekstów pod SEO. Piszemy unikatowe teksty i artykuły z wykorzystaniem wyselekcjonowanych głównych słów kluczowych. Sporządzamy również synonimiczne teksty SEO, jest to specjalna metoda użycia jednego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji powtarzania się treści. Zapytaj o szczegóły!Strony www Lewin Brzeski

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Podczas projektowania portalu należy szczególnie zwrócić uwagę na konsens pomiędzy jej stroną wizualną, a funkcjonalnością. Kontrahenci, ale także sami wykonawcy, różnie patrzą na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów priorytetową sprawą jest skupienie się na wyglądzie graficznym witryny www. Odwiedzający, który znajdzie się na www, nie powinien mieć kłopotu z określeniem o czym jest strona, jaka jest jej nazwa, jakie kategorie podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im szybciej odnajdzie poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że zatrzyma się na stronie www dłużej i skorzysta z oferty. Wykonawcy co więcej zwracają uwagę na solidność wykonania od strony technicznej, aby dana witryna pojawiła się jak najwyżej w wynikach wyszukiwania Google opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi wobec tego skupiają się nie tylko na kwestiach technicznych oraz odpowiedniej optymalizacji www, ale także i na graficznej, przejrzystej i minimalistycznej szacie graficznej. Dołożymy wszelkich starań, by projektowane przez nas portale www były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www dodatkowo wchodzi w obszar naszej oferty. Gdy masz przeczucie, że Twoja witryna www nie działa właściwie, to nadszedł dogodny moment, by skorzystać z naszej oferty. Przeprowadzimy dla Państwa usługę nieodpłatnej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności witryny www w wynikach wyszukiwarek. Zapewnimy solidne rozwiązanie, aby po Państwa akceptacji przystąpić do działania. Nierzadko potrzebna jest kompletna modernizacja, innym razem mała poprawa wystarczy, by pozyskiwać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji wasza strona www będzie także przystosowana do obecnych standardów zabezpieczeń (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bywa tak, że masz już swoją stronę (bądź strony) w internecie i nie posiadasz odpowiednio wyspecjalizowanego pracownika do jej obsługi. Z reguły systematycznie zachodzi konieczność, by przeprowadzać zmiany dotyczące usług, towarów, zdjęć czy tekstu. Skutecznie jest też regularnie wykonywać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także wykonać kopię strony. Jeśli strona znajduje się już na wysokiej pozycji w w wyszukiwarkach internetowych, wcale nie jest powiedziane, że bez wykonywania aktualizacji oraz dbania o jej stan ta pozycja zostanie utrzymana. Tak więc do oferowanych przez nas usług proponujemy także prowadzenie strony internetowej.


A zatem nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszych usług, a w razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga