Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ brzeski

Obszar usług: Brzeg, Skarbimierz, Grodków, Lewin Brzeski, Lubsza, Olszanka.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Oferujemy wartościowe i nowoczesne strony internetowe dla mniejszych firm z expresową indeksacją w Google. Skorzystaj z oferowanych przez nas metod, które zdobędą dla Państwa więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie spełniają już wyłącznie roli wizytówki firmy w Internecie. To kompleksowe oraz gigantyczne narzędzie jakie można, a nawet należy wdrożyć w obecnych czasach, by nie zaginąć pośród ogromnej konkurencji. Pragniemy by nasi nabywcy dostawali do swoich dłoni produkt lepszy od innych, więc przedstawiamy solidne tworzenie stron www oraz serwisów www na miarę obecnych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Konsumencie oraz jego Kontrahentach!


Z uporem dbamy o to by nasza propozycja była permanentnie odświeżana pod względem wszelkich aktualnych trendów i technologii, jakie stawia dzisiejszym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie ustajemy w jej doszlifowaniu. Zakresem naszych usług jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem są już dzisiaj mobilne strony internetowe, które w połączeniu z systemem edycji treści CMS, dają nam dużą wygodę w komunikacji z klientem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia specjalizacja w której umiemy pokazać na co nas stać. Nie ma dla nas znaczenia, jaki jest wasz zakres działalności i jakie są wasze potrzeby – jeżeli chodzi o stworzenie wygodnego dla użytkownika środowiska online jest jeden kierunek dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nowe mechanizmy i rozwiązania – zapraszamy do kontaktu – sprawdź nas!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technika tworzenia serwisu www polegająca na zakodowaniu kodu strony w specjalistyczny sposób aby wyświetlała się idealnie na każdym urządzeniu mobilnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Kodowana witryna www przystosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej obsługi. Funkcjonalność portalu ustalana jest już w pierwszym etapie kodowania projektu.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Budowany kod serwisu www pisany jest zgodnie z zasadami poprawnej optymalizacji SEO czyli witryna po oddaniu przystosowana jest już do dalszego etapu pozycjonowania w wyszukiwarce Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony ukazują się expressowo w wyszukiwarce ponieważ są wdrażane solidnie oraz zgłaszane tuż po wykonaniu witryny do indeksacji Google przy pomocy mapy serwisu www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda udostępniona przez nas strona jest we wszelkim aspekcie dostosowana do gałęzi działalności oraz grupy docelowej, dla której jest opracowywana. Dobrze znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w sieci www także nie ma przed nami zagadek. To owocna kombinacja doświadczenia i wiedzy, z jaką możemy się z Państwem podzielić!

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
brzeski

Agencja internetowa dkstrony.pl oferuje atrakcyjne w odniesieniu do kosztów i jakości strony www. Zasadniczym faktem jest, że cena strony internetowej uzależniona jest od dużo czynników. Te podstawowe z nich wymienione są w postaci pytań w naszym formularzu w zakładce wycena, z którego zachęcamy skorzystać w celu wygodniejszego i bardziej doprecyzowanego wyliczenia wartości wykonania strony www. Portale, które projektujemy, spełniają w pełni warunki poprawnej optymalizacji SEO, co jest sprawą szalenie istotną pod kątem widzenia Google i wyszukiwarek internetowych. Poprawnie zaprojektowana i zoptymalizowana strona ma duże znaczenie także dla pozycjonera. Zanim ten rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i wycenia swoją usługę. Projekt strony www wykonujemy w Adobe Photoshop, a następnie programujemy w odpowiedniej do projektu technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli ktoś nie potrzebuje CMS, to kodujemy zarówno bez wersji z edycją treści. Po skończeniu usługi otrzymujesz od nas mocny, szybki, wyrazisty oraz nieszablonowy serwis www, który z pewnością przyniesie dla Ciebie spodziewane profity pod postacią: większych wyświetleń, sprowadzeniu dodatkowej ilości kontrahentów oraz zapytań. Zadzwoń do nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
brzeski

Czy dysponujesz już swą stronę www, której funkcjonalność pozostawia sporo do życzenia, a design nie spełnia zaplanowanych wyników? Skontaktuj się z naszą agencją, a postaramy się zdiagnozować gdzie leży przyczyna tego stanu rzeczy. W skład naszej oferty wchodzi także usługa taka jak naprawa stron internetowych. Podkreślamy zarazem, że naprawa strony www nie zawsze bywa do zrealizowania oraz nie zawsze jest warta. Niejednokrotnie lepiej zrobić witrynę www od nowa oszczędzając czas i środki. Wszystko uwarunkowane jest od jej kondycji technicznej. Częstokroć bywa jednak tak, że nasza strona www zwyczajnie się zestarzała i potrzebuje zmodernizowania, dlatego również oferujemy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, toteż i przebudowa portalu www może okazać się nieekonomiczna. Zapraszamy więc do kontaktu z dkstrony.pl celem ustalenia koniecznych szczegółów. Dodatkowo oprócz modernizacji lub naprawy witryny www istotna jest także obsługa stron internetowych. Warto rozważyć więc administrację strony internetowej aby podnieść jej sprawność i konkurencyjność. Bezzwłocznie namawiamy do kontaktu z dkstrony w celu ustalenia warunków współpracy. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
brzeski

Podstawą efektywnej widzialności w wyszukiwarce internetowej Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Warto zadbać o to już w początkowym etapie jej tworzenia, aby zapobiec w przyszłości niepotrzebnych środków pieniężnych. Niejednokrotnie klienci zgłaszają się z problemami zbyt małej lub w ogóle niewidocznej swojej www w wynikach Google. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw zapotrzebowaniom proponując usługi SEO, a szczególnie kilka fundamentalnych w tej dziedzinie usług. W przypadku problemów z widocznością oraz indeksacją strony www, sugerujemy audyt strony internetowej pod kątem odpowiedniej optymalizacji SEO. Ustalamy, gdzie i co należy zmienić aby poprawić jej efektywność oraz pozycję w wynikach wyszukiwarek. Audyt strony www wykonamy nieodpłatnie. Dalszym, i zarazem jednym z podstawowych czynników, na jakie wyszukiwarka Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli odpowiednie pisanie tekstów pod SEO. Piszemy unikalne teksty i artykuły z wykorzystaniem głównych wyrazów kluczowych. Piszemy również synonimiczne teksty SEO, to skuteczna metoda użycia tylko jednego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji duplikatu treści. Skontaktuj się!Strony www brzeski

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W czasie projektowania witryny warto przede wszystkim wziąć pod uwagę konsensus pomiędzy jej stroną wizualną, a funkcjonalnością. Kontrahenci, ale także sami projektanci, bardzo różnie patrzą na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów istotną rzeczą jest skupienie się na wyglądzie witryny. Odwiedzający, który znajdzie się na stronie www, nie powinien mieć dylematu z określeniem do czego nawiązuje witryna, jaka jest jej branża, jakie działy podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im prędzej zlokalizuje poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że pozostanie na witrynie dłużej i skorzysta z usług. Wykonawcy co więcej przywiązują uwagę na drobiazgowości wykonania od strony programistycznej, aby dana witryna www pojawiła się wysoko w wyszukiwarce Google opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi wobec tego skupione są nie tylko na kwestiach technicznych oraz poprawnej optymalizacji strony www, ale również i na graficznej, czytelnej i minimalistycznej szacie. Dokładamy wszelkich starań, by tworzone przez nas witryny były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www także wchodzi w obszar naszych możliwości. A więc w przypadku gdy masz odczucie, że Państwa strona www nie funkcjonuje prawidłowo, to przyszedł dogodny moment, by skorzystać z naszych usług. Dokonamy dla Państwa bezpłatnej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności strony www w wynikach wyszukiwarek. Proponujemy konkretne rozwiązanie, aby po waszej akceptacji zabrać się za działania. Często bywa tak że konieczny jest generalny remont, innym razem już drobna poprawa wystarczy, by pozyskiwać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji Państwa strona www będzie także przystosowana do aktualnych standardów zabezpieczeń (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Zdarza się tak, że masz już swoją stronę www (bądź strony www) w sieci i nie posiadasz odpowiednio wyspecjalizowanego pracownika do jej obsługi. Do tego często zachodzi potrzeba, by wykonywać zmiany dotyczące oferty, produktów, zdjęć czy treści. Skutecznie jest też regularnie przeprowadzać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także sporządzić kopię strony www. Gdy strona znajduje się już na dobrej pozycji w wyszukiwarce Google, wcale nie jest powiedziane, że bez wykonywania aktualizacji oraz dbania o jej jakość owa pozycja pozostanie. Tak więc do proponowanych przez dkstrony.pl usług proponujemy również prowadzenie strony internetowej.


Dlatego nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszych usług, a w przypadku jakichkolwiek pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga