Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Grodków

Obszar usług: Grodków - powiat brzeski.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Projektujemy wartościowe i nowoczesne strony internetowe dla mniejszych działalności z szybką indeksacją w wyszukiwarce internetowej Google. Skorzystaj z oferowanych przez nas gotowych metod, które pozyskają dla Ciebie więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie spełniają już wyłącznie roli wizytówki firmy w Internecie. To kompleksowe oraz olbrzymie narzędzie jakie można, a nawet trzeba wdrożyć w teraźniejszych czasach, by nie zaginąć pośród ogromnej konkurencji. Pragniemy by nasi Kontrahenci dostawali do swoich potrzeb produkt lepszy od innych, więc przedstawiamy wartościowe tworzenie stron www oraz serwisów www na miarę dzisiejszych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Tobie i Twoich kontrahentach!


Dbamy o to aby nasza usługa była na bieżąco udoskonalana pod względem wszelkich bieżących trendów i technologii, jakie stawia nowoczesnym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie ustajemy w jej doszlifowaniu. Naszą specjalnością jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnych czasach są mobilne strony www, które w połączeniu z systemem CMS, znacznie ułatwiają pracę w komunikacji z klientem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie obszar w którym umiemy zademonstrować na co nas stać. Bez różnicy, jaki jest wasz zakres działalności oraz jakie są wasze potrzeby – jeżeli chodzi o stworzenie efektywnego środowiska dla użytkownika online jest prosta droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nieszablonowe rozwiązania – zapraszamy do kontaktu – sprawdź nas!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia tworzenia serwisu internetowego polegająca na zakodowaniu źródła strony www w taki sposób aby wyświetlała się bez zarzutu na dowolnym urządzeniu przenośnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Projektowana strona www przystosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej użytkownika. Funkcjonalność portalu omawiana jest już w pierwszym etapie kodowania projektu.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Budowany kod strony internetowej pisany jest w sposób zgodny z zasadami poprawnej optymalizacji SEO czyli witryna po skończeniu przygotowana jest już do kolejnego procesu pozycjonowania.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony ukazują się expressowo w Google z uwagi na fakt iż są wykonywane poprawnie i zgłaszane zaraz po ukończeniu projektu do indeksu Google za pomocą mapy strony.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda zakodowana przez nas witryna internetowa jest we wszelkim calu dostosowana do sektora biznesu i grupy finalnej, dla której jest programowana. Świetnie znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w Internecie także nie ma przed nami sekretów. To efektywna mieszanka doświadczenia i wiedzy, z którą chcemy się z Tobą podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Grodków

Nasza agencja internetowa dkstrony.pl proponuje atrakcyjne odnośnie ceny oraz jakości wizytówki stron. Bezdyskusyjnym faktem jest, że cena strony internetowej uwarunkowana jest od dużo aspektów. Te najistotniejsze z nich wymieniliśmy w postaci zapytań w naszym formularzu wyceny, z którego zachęcamy skorzystać w celu prostszego i bardziej szczegółowego obliczenia kosztu wykonania strony www. Strony, które projektujemy i tworzymy, wypełniają w pełni wymogi zalecanej optymalizacji SEO, co jest sprawą szczególnie ważną z punktu widzenia wyszukiwarek. Przemyślanie wykonana i zoptymalizowana strona ma wielkie znaczenie także dla pozycjonera. Zanim rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz wycenia usługę. Projekt strony www tworzymy w programie graficznym, a następnie kodujemy w dobranej do potrzeb technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebny Tobie CMS, to kreujemy też bez wersji edytowalnej. Po skończeniu projektu dostajesz od nas mocny, szybki, wyrazisty oraz profesjonalny serwis www, który na pewno przyniesie dla Ciebie dodatkowe profity w postaci: większych wyświetleń strony, przyciągnięciu dodatkowej ilości partnerów biznesowych oraz zapytań. Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Grodków

Czy masz już swoją stronę www, której użyteczność pozostawia sporo do życzenia, a design nie spełnia zamierzonych wyników? Skontaktuj się z dkstrony.pl, a postaramy się dojść gdzie leży przyczyna problemu. W skład naszych usług wchodzi także taka usługa jak naprawa stron internetowych. Zaznaczamy zarazem, że naprawa strony www nie zawsze jest realna i nie zawsze jest warta. Czasami znacznie prościej wykonać portal od podstaw zaoszczędzając czas oraz pieniądze. Wszystko uzależnione jest od jej kondycji technicznej. Częstokroć bywa jednak tak, iż nasza strona www się po prostu postarzała i potrzeba jej modernizacji, toteż wykonujemy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, toteż i modernizacja portalu może okazać się niekorzystna. Zapraszamy zatem do kontaktu z nami w celu omówienia niezbędnych szczegółów. Oprócz modernizacji lub naprawy strony www znacząca jest także obsługa stron internetowych. Warto przemyśleć więc administrację strony internetowej aby poprawić jej efektywność i konkurencyjność. Czym prędzej zachęcamy do kontaktu z dkstrony.pl celem omówienia szczegółów współpracy. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Grodków

Podstawą efektu widoczności w wyszukiwarce Google jest właściwa optymalizacja stron www. Warto dopilnować tego już na samym początku jej tworzenia, tak aby zapobiec na przyszłość następnych środków. Niejednokrotnie kontrahenci kontaktują się z problemem słabo widocznej lub wcale niewidocznej strony w wynikach wyszukiwarki Google. Dlatego wychodzimy naprzeciw zapotrzebowaniom klientów świadcząc usługi SEO, a szczególnie kilka bardzo fundamentalnych w tej tematyce usług. W przypadku problemów z widocznością oraz indeksowania strony, oferujemy audyt strony internetowej pod kątem odpowiedniej optymalizacji SEO. Wskazujemy, w których miejscach i co trzeba uczynić aby uefektywnić jej efektywność oraz pozycję w wynikach wyszukiwarek. Audyt strony www wykonujemy oczywiście bezpłatnie. Dalszym, i jednocześnie jednym z bardzo ważnych aspektów, na jakie wyszukiwarka internetowa aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalistyczne pisanie tekstów pod SEO. Piszemy niepowtarzalne teksty i artykuły wykorzystując kombinację ważnych słów kluczowych. Tworzymy także synonimiczne teksty SEO, jest to sprawdzona metoda zastosowania jednego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji powtarzania się treści. Sprawdź to!Strony www Grodków

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Przy tworzeniu portalu należy w szczególności wziąć pod uwagę konsens pomiędzy jej stroną wizualną, a łatwością w obsłudze. Klienci, a również projektanci, różnie patrzą na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów ważną rzeczą jest skupienie się na oprawie graficznej witryny www. Odwiedzający, który znajdzie się na witrynie, nie powinien mieć problemów z ustaleniem do czego nawiązuje strona, jaka jest jej nazwa, jakie kategorie podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im prędzej znajdzie poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że zostanie na stronie www dłużej i skorzysta z usług. Twórcy do tego koncentrują się na rzetelność wykonania od strony programistycznej, by dana strona pojawiła się wysoko w wyszukiwarkach internetowych opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi w związku z tym skupione są nie tylko na kwestiach technicznych oraz prawidłowej optymalizacji strony, ale również i na graficznej, przejrzystej i minimalistycznej szacie. Dołożymy wszelkich starań, aby projektowane przez nas witryny były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www także wchodzi w obszar naszych możliwości. Jeśli odnosisz odczucie, że Twoja witryna nie funkcjonuje właściwie, to nadszedł właściwy okres, by się z nami skontaktować. Wykonamy dla was usługę nieodpłatnej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności strony internetowej w wynikach wyszukiwania. Proponujemy solidne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu przez was rozpocząć działania. Czasem potrzebny jest kompletny remont, innym razem drobna poprawa wystarczy, by uzyskać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji Państwa strona www będzie także przystosowana do obecnych standardów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bywa tak, że posiadasz już własną witrynę (bądź witryny) w sieci ale nie posiadasz odpowiednio kompetentnego pracownika do jej obsługi. Z reguły często zachodzi konieczność, by dokonywać zmian dotyczących oferty, produktów, fotografii czy tekstu. Skutecznie jest też czasem wykonywać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także zrobić kopię portalu www. Jeżeli strona znajduje się już na wysokiej pozycji w Google, nie ma pewności, że bez aktualizacji oraz dbania o jej stan owa pozycja pozostanie utrzymana. Tak więc do oferowanych przez dkstrony usług proponujemy także prowadzenie strony internetowej.


Tak więc nie zostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszej oferty, a w razie jakichkolwiek pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga