Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Lubowidz

Tworzenie stron internetowych Lubowidz, obsługa stron www. Modernizacja oraz naprawa stron internetowych. Usługi SEO, optymalizacja stron www, SEO Copywriting, teksty SEO. Strony internetowe dla firm z szybką widocznością w Google.
Obszar usług: Lubowidz - powiat żuromiński.

Responsywne strony RWD + CMS + SSL


Posiadamy bogate doświadczenie, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych firm o mniejszym lub większym obszarze. Projektowane przez nas nowoczesne strony www spełniają wymagania określane przez wyszukiwarkę Google, co zapewnia im bardzo dobrą pozycję w wyszukiwarce internetowej.


Internet to wspaniałe niezbędne narzędzie dzięki któremu dotrzemy do potencjalnych odbiorców produktów i usług. Nawet małe i większe przedsiębiorstwa, dzięki wielkim możliwościom jakie umożliwia nam sieć internetowa, mogą prowadzić sprzedaż krajową lub zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił na amen metody funkcjonowanie wielu firm konkurujących o zainteresowanie potencjalnego klienta. Ponadto, za pomocą działalności w sieci, można przyciągnąć o sporo więcej interesantów naszych produktów oraz usług.


Już od dziś zatroszcz się o to, by wyszukiwarka internetowa posiadała aktualne informacje o Twojej firmie. Wzrost widoczności w sieci internetowej pozwoli Ci osiągnąć znaczną przewagę na e-rynku. My zrobimy to dla Ciebie!


Posiadamy mnóstwo pomysłów i rozwiązań, dzięki którym wasza firma będzie mogła się rozwijać oraz zyskiwać nowych klientów. Zaprojektujemy od zera, bądź dokonamy modernizacji działającą witrynę www tak, by była wizytówką biznesu w przestrzeni internetowej. Nasze strony internetowe wykonywane są w responsywnej technologii RWD, czyli są dostosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych tj. tablet oraz telefon. Notabene, tworzenie stron www w WordPress, pozwala nam na klarowną strukturę informacji systemu zarządzania treścią CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych a także kompleksowy serwis www są naszą specjalnością. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami już teraz!Zamów usługę, a otrzymasz

stronę o solidnych fundamentach!


Stronę Responsywną RWD z CMS

Technologia projektowania witryny www, polegająca na samoczynnym ułożeniu struktury strony do rozmiaru okna przeglądarki na mobilnych a także stacjonarnych urządzeniach.Dostosowaną funkcjonalnie

Użytkownik, któremu zostaje oddana dana strona www, powinien szybko zorientować się w jej schemacie, i bez kłopotu znaleźć zawarte w niej informacje.Zoptymalizowaną pod SEO

Optymalizacja (ang. Search Engine Optimalization) portali, mająca na celu specjalistyczne przygotowanie strony, aby była ona w stanie osiągnąć jak najlepsze pozycje w wynikach wyszukiwania na poszczególne frazy oraz słowa kluczowe w wynikach wyszukiwarki Google.Z szybką widocznością w Google

W skutek wprowadzenia specjalnych modyfikacji, witryna internetowa jest przejrzysta, funkcjonalna i wysoko klasyfikowana przez algorytm wyszukiwarek.Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Aby zyskać klientów, potrzeba Tobie coś więcej aniżeli tylko dobrych produktów i profesjonalnej jakości obsługi klienta. Niezwykle istotną częścią marketingu w sieci jest obecnie firmowa strona www, poprzez którą wypromujesz skutecznie Twoją firmę w sieci. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku konkretnej branży, działalności konkurencyjnej i ustaleniem grupy docelowej klientów. Wyznaczenie celu w prostej lini doprowadzi do wzrostu ilości konwersji oraz zysków.


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google


Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Lubowidz

Od 9 lat agencja internetowa dkstrony wykonuje efektywne, mobilne i czytelne strony wizytówki. Całkowity koszt witryny www zależny jest od stopnia rozbudowania projektu, co ma wpływ na ilość, czasu który trzeba poświęcić na jej stworzenie. Sugerujemy także skorzystać z formularza wyceny witryny www, który dostępny jest na naszej stronie, aby wyliczyć od razu, jaka będzie cena strony internetowej dla was. Każde przez nas zlecenie poprzedza dostosowany odpowiednio do branży oraz charakteru działalności, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu i Twojej pełnej akceptacji, projekt graficzny witryny www w dalszej kolejności poddany jest programowaniu w odpowiedniej dla zapotrzebowania technologii AMP, oraz w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na prośbę klienta możemy również zakodować witrynę w wersji systemu CMS. Gwarantowana również przez dkstrony jest odpowiednia optymalizacja SEO witryny www, co jest podstawą widoczności strony w Google i wyraźnym sygnałem dla osoby wykonującej audyt strony www przed pozycjonowaniem. W efekcie końcowym otrzymujesz profesjonalny, czytelny a zarazem funkcjonalny serwis www odpowiedni do zakresu Twojej działalności. Napisz do nas!
Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Lubowidz

Witryna ma wielkie znaczenie dla wizerunku działalności, a możliwe jej błędy mogą w istocie źle oddziaływać na komunikację naszych odbiorców odwiedzających stronę z właścicielem portalu. Modernizacja strony internetowej na pewno pomoże w dostarczeniu nowych zainteresowanych danymi usługami. Czasami wystarczy tylko odświeżyć graficznie istniejącą stronę www, by powiększyć jej konwersję. By utrzymać witryny www na możliwie jak najwyższym poziomie widoczności a także zapewnić im sprawne funkcjonowanie, wymagana jest ich bieżąca obsługa. Jeśli brak Ci wolnego czasu, możliwości czy umiejętności, to z wielką chęcią zapewnimy wam takową usługę, jaką jest administracja i obsługa stron internetowych. W zakres obowiązków wchodzi m.in. aktualizacja wtyczek witryny, modułów lub zapewnienie odpowiedniej responsywności. Ważne są także cykliczne aktualizacje systemu WP w sytuacji posiadania witryny www z wersją edytowalną w CMS w panelu systemu CMS – WordPress. W trudnych przypadkach, gdy strona www uległa awarii z różnych przyczyn, m.in. z powodu utraty hasła, błędów programistycznych, bądź zmianie parametrów serwera, proponujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Przeprowadzimy uczciwy w pełni darmowy audyt Państwa strony www, a następnie zaproponujemy optymalne rozwiązania!


Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Lubowidz

Optymalizacja SEO strony firmowej jest bardzo istotnym procesem, mającym wpływ na okazanie się na pierwszej stronie w wyszukiwarce Google. Optymalizacja stron www obejmuje szeroki zestaw działań, stosowanych przez dkstrony już na wczesnym etapie projektowania strony internetowej, wpływających w efekcie końcowym na jej rozpoznawalność i promocję w sieci. Wykonujemy również zupełnie darmowy, dokładny audyt strony www funkcjonującej, ułatwiający zbadać wszelakie nieprawidłowości mające wpływ na jej niską indeksację w wynikach Google. W dalszej kolejności przystępujemy do konkretnych rozwiązań, by wasza witryna internetowa działała skutecznie. Spory nacisk nakładamy na edycję treści na stronie, która powinna powstać zgodnie z zaleceniami SEO, będącą bardzo atrakcyjną dla Google, dlatego też oferujemy seo copywriting. Każdy zlecony nam przez Państwa artykuł na stronę firmową jest unikalny, indywidualny, wyposażony we właściwe frazy i słowa kluczowe, co jest podstawą dla algorytmów wyszukiwarek internetowych. Pamiętaj! Płacisz za jeden artykuł, a następnie my tworzymy z niego synonimiczne teksty SEO, dzięki temu otrzymujesz od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu innych artykułów, budujących dobre zaplecze dla pozycjonowania. Napisz do nas!


Strony www Lubowidz

kilka przydatnch wskazówek!Na co zwrócić uwagę podczas wyboru wykonawcy?

Fachowo stworzona strona www wyróżni Waszą działalność w odniesieniu do konkurencji oraz doprowadzi do odniesienia lepszych efektów widoczności w internecie. Projektowanie stron internetowych rozpoczynamy od określenia celu jaki ma pełnić dana strona internetowa i grona użytkowników, do których chcielibyśmy dotrzeć. Kolejnie ustalamy jakie dane powinny znaleźć się na stronie www, tak aby były oczywiste i umieszczone w sposób taki, by odwiedzający w sposób intuicyjny, w krótkim czasie do nich dotarł oraz uzyskał klarowne materiały. Budowa stron internetowych opiera się na skutecznych rozwiązaniach, jakie tworzą w prawidłowy sposób wyeksponowane stałe elementy, m.in. strona główna, oferta, cennik, kontakt, realizacje. Umieszczanie zdjęcia oraz galerie polepszają zalety estetyczne witryny, a zarazem nie wpływając na szybkość ładowania oraz zakłócenia czytelności. Układ oraz koloryzacja gwarantują miły dla oka wizualny komfort odbioru strony www. Stworzone przez naszą firmę strony internetowe są w pełni doprowadzone do perfekcji i oryginalne. Nastawiamy się na prostotę oraz odpowiednią optymalizację strony, co w każdym calu spełnia wszystkie wymogi algorytmów wyszukiwarek.


Stara witryna słabo funkcjonuje?

Ażeby podążyć za wiecznie rozwijającą się technologią internetową, przedsiębiorstwa muszą dopilnować, żeby tylko ich strony internetowe wyróżniały się w pełni działającym narzędziem marketingowym. Gdy masz do dyspozycji już własną witrynę internetową oraz zaczynasz uświadamiać sobie, iż Twoja strona www przestaje pracować zadowalająco, wówczas warto podjąć decyzję na jedną z naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Kompetencje naszych programistów przełoży się na zapewnienie Twojej witrynie www oryginalnego wyglądu, dopasowanego do aktualnych technologii i standardów. Poprawimy widoczność strony, co przyczyni się do zwiększenia jej atrakcyjności na tle konkurencji. Na koszt firmy wykonamy całościową analizę strony i podpowiemy najlepsze z możliwych rozwiązania, które zastosujemy natychmiast po zatwierdzeniu przez klienta. Czasami po prostu wystarczy kilka niewielkich poprawek, aby zareklamować Twoją firmę w Google i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Dokładnie, jasno i przystępnie udzielimy wszelkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiadamy na wszelkie zapytania. Czekamy na kontakt!


Potrzebujesz obsługi Twojej witryny?

Bez wątpliwości rozumiesz, że nie wystarczy posiadać bardzo dobrze stworzoną firmową stronę www. Ważna jest też fachowa obsługa, by wszystko stale sprawnie działało i zapewniało konwersję. Już dziś zdecyduj się na pomoc firmy dkstrony.pl, a umożliwimy Ci konkretne, całkowicie dopasowane i niezawodne prowadzenie strony internetowej. Regularnie będziemy dokonywać niezbędnych aktualizacji systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej stronie www. Kiedy zdarzy się taka potrzeba, to odnowimy stronę www z punktu widzenia zmiany szaty wizualnej, struktury i właściwości. Bez wahania wykonamy różne naprawy, gwarantując w efekcie końcowym kompleksową modernizację strony www. Skontaktuj się z nami!


Zatem nie zostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszej oferty, a w razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt z nami!
UDOSTĘPNIJ OFERTĘ DALEJ:
Aktualności z naszego bloga

Data wpisu: 2020-09-02 | Autor wpisu: administrator

Data wpisu: 2018-08-24 | Autor wpisu: administrator

Data wpisu: 2018-07 -14 | Autor wpisu: administrator