Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ żuromiński

Obszar usług: Żuromin, Bieżuń, Kuczbork-Osada, Lubowidz, Lutocin, Siemiątkowo.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Dysponujemy bogatym doświadczeniem, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych biznesów o węższym lub szerszym obszarze. Nasze nowoczesne strony www wypełniają zasady nakładane przez wyszukiwarkę internetową Google, co zapewnia im wysoką widoczność w Google.


Internet to wspaniałe narzędzie które umożliwia dotarcie do potencjalnych nabywców towarów i usług. Nawet mniejsze i średnie działalności, dzięki bardzo dużym możliwościom jakie daje nam sieć internetowa, mogą obsługiwać sprzedaż krajową oraz zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił diametralnie strategię funkcjonowanie wielu przedsiębiorstw konkurujących o uzyskanie potencjalnego klienta. Notabene, poprzez działalność w sieci, jest duża szansa pozyskać o sporo więcej klientów naszych produktów a także usług.


Już od dziś zadbaj o to, aby wyszukiwarka Google posiadała aktualne informacje o Twojej działalności. Podniesienie widoczności w sieci pomoże Ci odnieść przewagę na e-rynku. My Tobie w tym pomożemy!


Mamy sporo chęci i rozwiązań, dzięki którym Twoja firma będzie mogła się rozwijać oraz pozyskiwać nowych klientów. Zaprojektujemy od zera, bądź dokonamy modernizacji aktualną stronę internetową tak, aby była wizytówką Twojej działalności w internecie. Nasze strony internetowe wykonywane są w technologii RWD, czyli są przystosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych tj. tablet lub telefon. Dodatkowo, tworzenie stron www w WordPress, gwarantuje przejrzystą strukturę nawigacyjną systemu zarządzania treścią CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych a także kompleksowy serwis www to nasza specjalność. Zapraszamy do kontaktu już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technika projektowania witryny internetowej, polegająca na samoistnym dopasowaniu się struktury graficznej strony do rozmiaru okna przeglądarki na mobilnych i stacjonarnych komputerach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Użytkownik, któremu zostaje oddana dana strona internetowa, powinien automatycznie spostrzec się w jej logicznym układzie, oraz bez kłopotów odnaleźć poszukiwane w niej informacje.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Optymalizacja (ang. Search Engine Optimalization) witryn www, mająca na celu odpowiednie usprawnienie witryny www, by była ona w stanie osiągnąć jak najwyższe wyniki na poszczególne frazy lub wyrazy kluczowe w wyszukiwarkach.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Dzięki wprowadzeniu specjalnych informacji i zmian, strona www jest wyrazista, funkcjonalna oraz wysoko klasyfikowana przez algorytm wyszukiwarki Google.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Chcąc pozyskać klientów, na pewno potrzebujesz więcej niż jedynie dobrego produktu i profesjonalnej obsługi klienta. Bardzo ważną częścią marketingu w sieci jest w teraźniejszych czasach firmowa strona www, poprzez którą rozreklamujesz skutecznie swoją działalność w internecie. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku konkretnej branży, konkurentów i określeniem grupy docelowej kontrahentów. Wyznaczenie targetu z całą pewnością doprowadzi do poprawy liczby konwersji oraz zysków.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
żuromiński

Od 9 lat nasza agencja internetowa tworzy szybkie, responsywne oraz czytelne strony www. Całkowity koszt witryny www uzależniony jest od stopnia skomplikowania usługi, a co za tym idzie, czasu który należy poświęcić na jej wykonanie. Warto również skorzystać z naszego formularza wyceny, dostępnym na naszej stronie internetowej, aby wyliczyć znacznie szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla Ciebie. Każde nasze jedno zlecenie poprzedza odpowiednio dostosowany do branży i specyfiki działalności firmy, indywidualnie skrojony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu i Twojej pełnej akceptacji, projekt graficzny witryny www następnie poddany jest programowaniu w odpowiedniej do potrzeb technologii AMP, oraz w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na Twoją sugestię możemy także zaprogramować stronę w wersji systemu edycji. Zapewniona także przez nas jest poprawna optymalizacja pod SEO witryny www, co jest fundamentem zaindeksowania strony w wyszukiwarce Google oraz dużą pomocą dla pozycjonera wykonującego audyt strony www przed pozycjonowaniem. W efekcie końcowym otrzymujesz profesjonalny, przejrzysty i funkcjonalny serwis www dopasowany do zakresu Twojej działalności. Zadzwoń teraz!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
żuromiński

Witryna internetowa posiada duże znaczenie dla wizerunku firmy, a ewentualne jej błędy mogą w istocie źle wpływać na komunikację naszych kontrahentów odwiedzających stronę z właścicielem witryny www. Modernizacja strony internetowej na pewno pomoże w dostarczeniu nowych osób odwiedzających witrynę. Nierzadko wystarczy unowocześnić i odświeżyć istniejącą stronę www, aby poszerzyć jej konwersję. By utrzymać witryny na możliwie wysokim poziomie widoczności i zagwarantować im odpowiednie funkcjonowanie, konieczna jest ich fachowa obsługa. Jeśli nie masz na to czasu, możliwości oraz umiejętności, to z chęcią zapewnimy Ci takową usługę, jak administracja i obsługa stron internetowych. W zakres zadań wchodzi m.in. aktualizacja oprogramowania witryny www, modułów lub zapewnienie odpowiedniej mobilności. Szczególnie Ważne są także cykliczne aktualizacje systemu WP w sytuacji posiadania witryny www z edycją treści CMS w zapleczu systemu WordPress. W trudnych przypadkach, gdy witryna www uległa awarii z jakichś przyczyn, m.in. z powodu utraty hasła, błędów w kodzie strony, bądź problemów z serwerem, proponujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Wykonamy dogłębny w pełni darmowy audyt Twojej strony internetowej, i zaproponujemy korzystne rozwiązania!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
żuromiński

Optymalizacja SEO strony www jest szczególnie niezbędnym procesem, mającym wpływ na dobrą widoczność na czołowej stronie wyników wyszukiwania Google. Optymalizacja stron www obejmuje szeroki zestaw działań, stosowanych przez dkstrony już na wczesnym etapie projektowania strony www, które w efekcie końcowym wpływają na jej rozpoznawalność a także promocję w internecie. Wykonujemy również w 100% darmowy, dobry audyt strony www już funkcjonującej, pozwalający odnaleźć wszelakie błędy mające wpływ na jej złą indeksację w wyszukiwarce. Następnie możemy przejść do optymalnych rozwiązań, tak by wasza witryna internetowa działała idealnie. Również duży nacisk nakładamy na samą treść na stronie, powstałą zgodnie z zaleceniami SEO, będącą bardzo wartościową dla wyszukiwarek, toteż dlatego oferujemy seo copywriting. Każdy zlecony przez Państwa artykuł na stronę internetową jest unikalny, indywidualny, uzbrojony w mocne frazy oraz słowa kluczowe, co jest podstawą dla algorytmów wyszukiwarki Google. Pamiętaj! Płacisz za jeden artykuł, a kolejnie my tworzymy z niego synonimiczne teksty SEO, dzięki czemu otrzymujesz od kilkunastu do kilkudziesięciu innych treści, wspomagające bardzo dobre zaplecze pozycjonerskie. Napisz do nas!Strony www żuromiński

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Rzetelnie wykonana strona www wyróżni Waszą firmę w porównaniu do konkurencji oraz przyczyni się do odniesienia wyższych pozycji w internecie. Projektowanie stron internetowych zaczyna się zwykle od wyznaczenia celu jaki ma spełniać dana witryna i grupy klientów, do których chcielibyśmy dotrzeć. W następnej kolejności ustalamy jakie materiały powinny znaleźć się na stronie, by były zrozumiałe i umieszczone w sposób taki, by odwiedzający w łatwy sposób, w krótkim czasie mógł do nich dotrzeć oraz uzyskał konkretne informacje. Budowa stron internetowych oparta jest na sprawdzonych rozwiązaniach, jakie tworzą prawidłowo wyeksponowane zakładki witryny www, m.in. strona główna, usługi, galeria, kontakt, realizacje. Wstawiane zdjęcia i galerie podnoszą atrakcyjność portalu, jednocześnie nie wpływając na szybkość wczytywania oraz zakłócenia czytelności. Układ i kolorystyka zapewniają przyjazny dla oka komfort wizualny odbioru strony www. Przygotowane przez nas strony internetowe są kompletnie zoptymalizowane oraz nowoczesne. Nastawiamy się na prostotę oraz odpowiednią optymalizację witryny internetowej, co w zupełności spełnia kompleksowo wymagania algorytmów wyszukiwarek.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Pragnąc nie zostać w tyle za wiecznie rozwijającą się technologią internetową, przedsiębiorstwa muszą przypilnować, żeby ich strony www były w pełni sprawnie działającym narzędziem marketingowym. Od kiedy posiadasz już własną witrynę internetową i zaczynasz dostrzegać, że Twoja strona przestaje funkcjonować bezawaryjnie, wówczas warto zdecydować się na jedną z naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Kwalifikacje naszych pracowników przełoży się na zapewnienie Twojej stronie innowacyjnego wyglądu, dostosowanego do dzisiejszych technologii i standardów. Ulepszymy widoczność strony internetowej, co doprowadzi do zwiększenia jej atrakcyjności na tle konkurencji. Na koszt firmy dokonamy całościowej analizy witryny internetowej oraz zaproponujemy najlepsze z możliwych rozwiązania, które wdrożymy natychmiast po Twoim pozytywnym zatwierdzeniu. Czasami po prostu wystarczy kilka niewielkich poprawek, aby zareklamować Twoją firmę w internecie i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach Google. Solidnie, zrozumiale i przystępnie udzielimy wszelkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiadamy na wszystkie pytania. Zapraszamy do kontaktu!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Zapewne uświadamiasz sobie, że nie wystarczy posiadać znakomicie wykonaną firmową stronę internetową. Bardzo ważna jest jej właściwa obsługa, aby całość wciąż sprawnie funkcjonowała i zapewniała konwersję. Od razu zdecyduj się na pomoc firmy dkstrony.pl, a umożliwimy Twojej firmie konkretne, doskonale dopasowane i profesjonalne prowadzenie strony internetowej. Bez przerwy będziemy dokonywać niezbędnych aktualizacji systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej stronie. Jak tylko zajdzie taka potrzeba, to zmienimy stronę internetową odnośnie do zmiany szaty wizualnej, formy i funkcjonalności. Niezwłocznie przeprowadzimy wszelkie naprawy, zapewniając docelowo kompleksową optymalizację strony internetowej. Zapraszamy do kontaktu!


W tym wypadku nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszej oferty, a w razie dodatkowych pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga