Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Wojcieszów

Obszar usług: Wojcieszów - powiat złotoryjski.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Proponujemy solidne strony internetowe dla mniejszych firm z expresową indeksacją w Google. Zapraszamy do skorzystania z naszych rozwiązań, które pozyskają dla Ciebie nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie spełniają już wyłącznie roli wizytówki firmy w Internecie. To kompleksowe oraz gigantyczne narzędzie jakie można, a nawet należy wdrożyć w teraźniejszych czasach, by nie zaginąć pośród olbrzymiej konkurencji. Pragniemy by nasi nabywcy dostawali do swoich potrzeb mechanizm lepszy od innych, więc oferujemy wartościowe i nowoczesne projektowanie stron internetowych oraz serwisów www na miarę XXI wieku!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Tobie i Twoich kontrahentach!


Dbamy o to by nasza oferta była systematycznie udoskonalana pod względem wszelkich trendów oraz technologii, jakie stawia dzisiejszym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie ustajemy w jej ulepszaniu. Zakresem naszych usług jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem są już dzisiaj mobilne strony www, które w połączeniu z systemem CMS, pozwalają na pełny komfortu komunikacji z kontrahentem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia zakres w którym umiemy zaprezentować to co potrafimy dla was zrobić. Bez względu na to, z jakiej branży jesteście i jakie są wasze życzenia – jeśli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie efektywnego dla was i waszych kontrahentów środowiska online pozostaje prosta droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nieszablonowe rozwiązania – serdecznie zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia tworzenia serwisu www polegająca na zaprogramowaniu struktury kodu strony w specjalistyczny sposób aby wyświetlała się dobrze na każdym urządzeniu.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Kodowana witryna www dostosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej użytkowania. Funkcjonalność serwisu ustalana jest już w pierwszym etapie projektowania.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Budowany kod portalu pisany jest w sposób zgodny z zasadami SEO czyli strona po skończeniu przygotowana jest już do kolejnego procesu pozycjonowania w sieci.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Witryny ukazują się bardzo szybko w wyszukiwarce Google gdyż są wdrażane fachowo i zgłaszane zaraz po ukończeniu projektu do indeksu Google na podstawie mapy portalu www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda ukończona przez nas witryna jest we wszelkim calu dobrana do obszaru biznesu oraz grupy docelowej, pod jaką jest tworzona. Doskonale znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w sieci także nie ma przed nami zagadek. To funkcjonalna mieszanka doświadczenia i wiedzy, z jaką możemy się z wami podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Wojcieszów

Agencja internetowa dkstrony.pl proponuje atrakcyjne w odniesieniu do ceny oraz jakości serwisy. Oczywistym faktem jest, że cena strony internetowej uwarunkowana jest od wielu aspektów. Te najważniejsze z nich wymieniliśmy w formie zapytań w naszym formularzu wyceny, z którego warto skorzystać w celu wygodniejszego oraz bardziej doprecyzowanego wyliczenia kosztu wykonania strony www. Portale, które projektujemy i tworzymy, spełniają w pełni wymogi poprawnej optymalizacji SEO, co jest sprawą wysoce znaczącą z punktu widzenia wyszukiwarek. Dobrze wykonana i zoptymalizowana strona ma zasadnicze znaczenie również dla pozycjonera. Zanim ten rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i wykonuje ofertę cenową. Projekt strony www tworzymy w Adobe Photoshop, a w następnej kolejności kodujemy w dobranej do potrzeb technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli ktoś nie potrzebuje CMS, to kreujemy również bez wersji edycją treści strony. Po wykonaniu pracy otrzymujesz od nas mocny, szybki, konkretny oraz profesjonalny serwis www, który z pewnością przyniesie dla Ciebie spodziewane korzyści w postaci: odsłon strony, sprowadzeniu nowych klientów oraz zapytań. Sprawdź nas! Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Wojcieszów

Czy dysponujesz już własną stronę www, której użyteczność pozostawia dużo do życzenia, a design nie spełnia zamierzonych rezultatów? Skontaktuj się z dkstrony.pl, a spróbujemy wgłębić się gdzie leży powód tego stanu rzeczy. W obszar naszych usług wchodzi także usługa taka jak naprawa stron internetowych. Podkreślamy równocześnie, że naprawa strony www nie zawsze okazuje się realna i nie zawsze się opłaca. Czasami lepiej zaprojektować stronę od nowa zaoszczędzając czas i fundusze. Prawie wszystko zależy od jej wykonania. Często bywa jednak tak, iż nasza strona www najzwyczajniej się postarzała i potrzeba jej rekonstrukcji, dlatego też świadczymy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, toteż i modyfikacja witryn może okazać się nieekonomiczna. Zatem zapraszamy do kontaktu z z naszą agencją celem omówienia koniecznych szczegółów. Ponadto oprócz modernizacji lub naprawy portalu www ważna jest także obsługa stron internetowych. Proponujemy przemyśleć więc administrację strony internetowej aby polepszyć jej użytkowość i konkurencyjność. Niezwłocznie zapraszamy do kontaktu z dkstrony.pl celem ustalenia szczegółów współpracy. Bardzo chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Wojcieszów

Fundamentem efektywnej widoczności w wyszukiwarce Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Warto dopilnować tego już z początku ich tworzenia, aby zapobiec w przyszłości powtórnych środków. Wielokrotnie kontrahenci zgłaszają się z problemami mało widocznej lub w ogóle niewidocznej swojej strony www w wynikach Google. Dlatego wychodzimy naprzeciw zapotrzebowaniom klientów świadcząc usługi SEO, a szczególnie kilka fundamentalnych w tej dziedzinie usług. W przypadku kłopotów z widocznością oraz indeksacją witryny, sugerujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawnej optymalizacji SEO. Wskazujemy, gdzie i co należy uczynić aby ulepszyć jej efektywność i pozycję w wyszukiwarkach internetowych. Audyt strony www oferujemy oczywiście bezpłatnie. Dalszym, i jednocześnie jednym z fundamentalnych aspektów, na jakie Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli odpowiednie pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy niepowtarzalne teksty i artykuły wykorzystując kombinację istotnych słów kluczowych. Tworzymy też synonimiczne teksty SEO, to skuteczna metoda wykorzystania tylko jednego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji duplikatu treści. Skontaktuj się z nami!Strony www Wojcieszów

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Podczas projektowania strony www warto w szczególności wziąć pod uwagę konsensus pomiędzy jej wyglądem wizualnym, a użytecznością. Kontrahenci, jak również wykonawcy, bardzo różnie spoglądają na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów zasadniczą sprawą jest skupienie się na wyglądzie portalu. Użytkownik, który znajdzie się na portalu www, nie powinien mieć kłopotu z ustaleniem do czego odnosi się witryna, jaka jest jej branża, jakie działy podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im prędzej odnajdzie poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że zatrzyma się na witrynie www dłużej i skorzysta z usług. Wykonawcy oprócz tego zwracają uwagę na poprawności wykonania od strony programistycznej, aby dana strona www pojawiła się wysoko w w Google opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi z tego względu skupione są nie tylko na kwestii technicznej i poprawnej optymalizacji www, ale także i na wizualnej, przejrzystej i minimalistycznej oprawie. Dokładamy wszelkich starań, aby tworzone przez nas witryny były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www również wchodzi w obszar naszej oferty. Gdy odnosisz odczucie, że Państwa strona www nie działa właściwie, to przyszedł idealny moment, by skorzystać z naszych usług. Przeprowadzimy dla Państwa usługę nieodpłatnej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności witryny w Google. Proponujemy solidne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu przez was zacząć działania. Nierzadko jednak konieczna jest modernizacja, innym razem mała poprawa wystarczy, by uzyskać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji Twoja strona www będzie także dostosowana do obecnych mechanizmów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bywa tak, że masz już swoją stronę (bądź strony) w internecie i nie posiadasz odpowiednio kompetentnego pracownika do jej obsługi. Do tego okresowo zachodzi konieczność, by dokonywać zmian dotyczących usług, towarów, fotografii czy tekstu. Mądrze jest też czasem wykonywać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także zrobić kopię strony www. Jeśli strona znajduje się już na dobrej pozycji w wyszukiwarce Google, wcale nie jest powiedziane, że bez aktualizacji oraz dbania o jej jakość ta pozycja się utrzyma. Tak więc do przedstawianych przez nas usług proponujemy również prowadzenie strony internetowej.


W tym wypadku nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszej oferty, a w przypadku dodatkowych pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga