Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Świerzawa

Obszar usług: Świerzawa - powiat złotoryjski.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Proponujemy wartościowe i nowoczesne strony internetowe dla mniejszych firm z szybką widocznością w wyszukiwarce Google. Skorzystaj z naszych metod, które zdobędą dla Ciebie nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie spełniają już wyłącznie roli wizytówki firmy w sieci. To kompleksowe oraz gigantyczne narzędzie jakie można, a nawet należy wykorzystać w reklamie online XXI wieku, by nie zniknąć pośród ogromnej konkurencji. Skupiamy się na tym by nasi nabywcy otrzymywali do swoich dłoni narzędzie lepsze od innych, więc proponujemy wartościowe i nowoczesne projektowanie stron internetowych oraz serwisów internetowych na miarę XXI wieku!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Twoich kontrahentach!


Troszczymy się o to by nasza oferta była stale aktualizowana pod względem wszelkich aktualnych trendów oraz technologii, jakie stawia obecnym przedsiębiorcom e-rynek i nie przestajemy w jej udoskonalaniu. W zakres naszych usług wchodzi projektowanie i tworzenie stron www, których standardem są już dzisiaj mobilne strony www, które w połączeniu z systemem CMS, bardzo ułatwiają wygodę komunikacji z kontrahentem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie specjalizacja w której umiemy zademonstrować to co potrafimy dla was zrobić. Nie ma dla nas znaczenia, jaki jest wasz zakres działalności oraz jakie są wasze potrzeby – jeżeli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie efektywnego dla użytkownika środowiska online pozostaje prosta droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nowe mechanizmy i rozwiązania – zapraszamy do kontaktu – sprawdź nas!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technika projektowania strony internetowej polegająca na ułożeniu kodu strony w taki sposób aby wczytywała się idealnie na każdym urządzeniu przenośnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Projektowana witryna www przystosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej użytkownika. Funkcjonalność strony omawiana jest już w początkowym etapie kodowania serwisu.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod strony internetowej pisany jest zgodnie z zasadami optymalizacji SEO czyli witryna po oddaniu przygotowana jest już do kolejnego etapu pozycjonowania w wyszukiwarce Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony pojawiają się błyskawicznie w Google z uwagi na fakt iż są wykonywane fachowo i zgłaszane zaraz po wykonaniu usługi do indeksacji Google na podstawie mapy strony.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda oddana przez nas witryna jest we wszelkim aspekcie przystosowana do niuansów branży oraz grupy docelowej, dla jakiej jest programowana. Znakomicie znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w sieci www także nie ma przed nami zagadek. To funkcjonalna kompozycja wiedzy, z którą możemy się z Państwem podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Świerzawa

Agencja internetowa dkstrony.pl proponuje atrakcyjne odnośnie ceny oraz jakości strony www. Zrozumiałym faktem jest, że cena strony internetowej uzależniona jest od wielu aspektów. Te najważniejsze z nich wyszczególniliśmy w postaci zapytań w naszym formularzu kontaktowym, z którego można skorzystać w celu szybszego i bardziej doprecyzowanego podania ceny wykonania strony www. Serwisy, które projektujemy i tworzymy, wypełniają w pełni zasady wymaganej optymalizacji SEO, co jest sprawą niezmiernie ważną pod kątem widzenia wyszukiwarek. Przemyślanie zakodowana i zoptymalizowana strona ma wielkie znaczenie także dla pozycjonera. Zanim ten rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i dokonuje wyceny usługi. Projekt strony www tworzymy w programie graficznym, a w następnej kolejności programujemy w odpowiedniej do potrzeb technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebujesz CMS, to tworzymy zarówno bez wersji CMS. Po skończeniu usługi otrzymujesz od nas mocny, szybki, atrakcyjny i oryginalny serwis www, który z pewnością przyniesie dla Ciebie oczekiwane profity w postaci: większej liczby odsłon, przyciągnięciu kolejnych klientów oraz zapytań. Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Świerzawa

Czy posiadasz już swą stronę www, której użyteczność pozostawia sporo do życzenia, a design nie spełnia zaplanowanych rezultatów? Skontaktuj się z dkstrony, a postaramy się wyjaśnić gdzie jest przyczyna tego stanu rzeczy. W zakres działania naszych usług wchodzi także taka usługa jak naprawa stron internetowych. Podkreślamy jednocześnie, że naprawa strony www nie zawsze bywa do zrealizowania i nie zawsze ma sens. Czasami o wiele prościej wykonać portal www od podstaw przyoszczędzając czas i fundusze. Praktycznie wszystko uwarunkowane jest od jej wykonania i stanu technicznego. Częstokroć bywa jednak tak, iż nasza strona www się po prostu zestarzała i potrzebuje modernizacji, dlatego też wykonujemy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, też i przebudowa witryny www może okazać się nieekonomiczna. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z dkstrony.pl celem ustalenia niezbędnych szczegółów. Dodatkowo oprócz modernizacji oraz naprawy www ważna jest również obsługa stron internetowych. Proponujemy przemyśleć więc administrację strony internetowej aby rozszerzyć jej użytkowość i konkurencyjność. Koniecznie zachęcamy do kontaktu z dkstrony celem ustalenia warunków współpracy. Bardzo chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Świerzawa

Filarem efektu widzialności w wyszukiwarce Google jest właściwa optymalizacja stron www. Warto zadbać o to już w początkowej fazie jej tworzenia, aby uniknąć w przyszłości następnych nakładów pieniężnych. Często klienci zgłaszają się z problemami mało widocznej lub wcale niewidocznej swojej www w wynikach wyszukiwania. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw zapotrzebowaniom klientów oferując usługi SEO, a szczególnie kilka bardzo fundamentalnych w tej dziedzinie usług. W przypadku kłopotów z widocznością oraz indeksacją portalu www, sugerujemy audyt strony internetowej pod kątem odpowiedniej optymalizacji SEO. Ustalamy, gdzie i co należy uczynić aby poprawić jej efektywność oraz widzialność w wynikach wyszukiwarek. Audyt strony www wykonamy nieodpłatnie. Kolejnym, a zarazem jednym z najważniejszych czynników, na jakie wyszukiwarka internetowa Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalistyczne pisanie tekstów pod SEO. Piszemy unikatowe teksty i artykuły z wykorzystaniem ważnych słów kluczowych. Tworzymy również synonimiczne teksty SEO, to skuteczna metoda użycia tylko jednego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji powtarzania się tekstu. Skontaktuj się z nami!Strony www Świerzawa

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Przy projektowaniu strony warto w szczególności zwrócić uwagę na kompromis pomiędzy jej stroną wizualną, a użytecznością. Kontrahenci, jak też wykonawcy, bardzo różnie spoglądają na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów istotną rzeczą jest skupienie się na oprawie projektu www. Odwiedzający, który znajdzie się na witrynie, nie powinien mieć kłopotów z określeniem do czego nawiązuje strona www, jaka jest jej branża, jakie działy podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im prędzej wyszuka poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że pozostanie na witrynie dłużej i skorzysta z oferty. Wykonawcy ponadto przywiązują uwagę na poprawności wykonania od strony technicznej, aby dana witryna pojawiła się wysoko w wyszukiwarkach opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi z tego względu skupione są nie tylko na kwestiach technicznych oraz poprawnej optymalizacji strony, ale również i na wizualnej, przejrzystej i zminimalizowanej szacie graficznej. Dołożymy wszelkich starań, aby tworzone przez nas strony były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www również wchodzi w zakres naszych usług. A więc w wypadku kiedy masz wrażenie, że Państwa strona www nie działa właściwie, to nadszedł odpowiedni moment, by się do nas zgłosić. Wykonamy dla Państwa usługę darmowej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności strony www w wynikach wyszukiwarek. Oferujemy precyzyjne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu zabrać się za działania. Niejednokrotnie jednak potrzebne jest wykonanie strony od nowa, innym razem już drobna poprawa wystarczy, by pozyskać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji wasza strona www będzie także przystosowana do aktualnych standardów zabezpieczeń (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Zdarza się tak, że posiadasz już swoją witrynę (bądź witryny) w sieci i nie masz odpowiednio wyspecjalizowanego pracownika do jej obsługi. Z reguły systematycznie zachodzi potrzeba, by dokonywać zmian dotyczących usług, produktów, zdjęć czy tekstu. Stosownie jest też regularnie co pewien czas wykonywać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także zrobić kopię portalu www. Jeżeli strona znajduje się już na wysokiej pozycji w Google, nie jest powiedziane, że bez wykonywania aktualizacji oraz dbania o jej kondycję owa pozycja pozostanie utrzymana. Tak więc do proponowanych przez dkstrony.pl usług proponujemy także prowadzenie strony internetowej.


A zatem nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszej oferty, a w razie jakichkolwiek pytań o kontakt z nami!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga