Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Ozorków

Obszar usług: Ozorków - powiat zgierski.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Wykonujemy nowoczesne strony www dla firm handlowych lub usługowych. Solidność wykonania oraz prędkość działania to nasze atuty, które składają się na pasję, jaką jest tworzenie stron internetowych. Poprzez ukierunkowanie naszych projektów na lokalną optymalizację zapewniamy skuteczną widoczność firmy w internecie i podniesienie wartości marketingowych.


Handel w internecie to mająca dużo zalet, rewolucja w funkcjonowaniu działalności, w której uczestniczy coraz więcej użytkowników. Dostęp do internetu jest już nieomal w każdym zakątku świata za pomocą mobilnych odbiorników internetowych. Dojściem do sukcesu dla szerokiej rzeszy firm staje się w obecnych czasach obecność w internecie, uchylając przed nimi dużo możliwości przedostania się na szersze rynki zbytu krajowego i zagranicznego.


Nie zwlekaj aż konkurencja Cię wyprzedzi! Dopilnuj tego, by Państwa firmowa strona internetowa znalazła się na dobrej pozycji w internecie. Nasza agencja uczyni to dla was.


Zdobycie widzialności firmy w sieci to mechanizm, wymagający odpowiedniego przygotowania ale również obeznania na temat użycia dostępnych sposobów i narzędzi. Projektowanie i tworzenie stron www dokonujemy poprzez wykorzystanie najnowszych technologii jak i trendów, a także mając na uwadze wymagania i oczekiwania naszych kontrahentów. Nasze strony internetowe są w pełni mobilne, czyli płynnie dostosowujące się do rozdzielczości ekranu wszelkiego urządzenia. Tworzenie stron www w WordPress, z systemem zarządzania treścią (CMS), w bardzo wygodny sposób umożliwi wykonywanie uaktualnień m.in. menu na stronie www.


Nowoczesne strony www, kompleksowy serwis www, innowacyjne rozwiązania – Zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technologia takiego tworzenia, polegająca na automatycznym dopasowaniu się układu witryny www do wielkości ekranu urządzenia, na którym jest wyświetlany. Znacznie podwyższa to wyniki m.in. w wyszukiwarkach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Efektywna nawigacja strony www sprawi, że użytkownik od razu odnajdzie poszukiwane informacje. Strona internetowa posiada wbudowany system zarządzania treścią strony CMS Wordpress na stronie.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Wykonanie kodu jak i również samej struktury strony www tak, aby jej treść w sposób przejrzysty i gruntowny dostarczała wszelkich niezbędnych informacji lub odpowiedzi na pytania internautów korzystających z wyszukiwarki internetowej.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Przygotowując witryny internetowe dla naszych kontrahentów, piszemy zoptymalizowany kod a także zwracamy uwagę na to, by były one wypełnione skuteczną treścią, co zapewni wysoką ocenę algorytmu wyszukiwarki internetowej.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Analiza rynku, działań konkurencji i określanie grupy docelowej to zadania, które mają bardzo duży wpływ na projektowanie i tworzenie stron internetowych. Śledzimy także na bieżąco wszystkie nowinki techniczne, które stosujemy podczas projektowania oraz tworzenia strony internetowej. Bez znaczenia jest dla nas, czym się zajmujesz i w jakiej branży działasz, zaprojektujemy dla Państwa poprawną oraz funkcjonalną witrynę internetową, w pełni stosując się do zasad odpowiedniej optymalizacji SEO jak i również nienagannego wyglądu. Dzięki dkstrony wasza firmowa strona www będzie miała doskonałą szansę na uzyskanie odpowiedniej pozycji w internecie.


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Ozorków

Nasze agencja internetowa zyskała zasobne doświadczenie dzięki wielu profesjonalnym realizacjom, których wykonaliśmy na przestrzeni dziesięciu lat. Cena strony internetowej uzależniona jest od podstawowych czynników, między innymi stopnia złożoności projektu oraz innych ważnych elementów. Dokładną wycenę poznasz szybko dzięki wypełnieniu formularza w zakładce wycena. Projekt strony www pochłania nam wiele czasu, realizujemy także pomysły naszych kontrahentów, a także charakterystykę branży, w której funkcjonuje firma. Nasz projekt strony internetowej rozpoczynamy od przedstawienia nieodpłatnej wersji graficznej narysowanej w programie graficznym. Gdy dojdziemy do porozumienia w kwestii grafiki strony, rozmieszczenia elementów oraz jej struktury przystępujemy do kodowania w odpowiedniej technologii AMP, lub w postaci standardowej strony www z edycją treści CMS systemu WordPress, a także jako wizytówkę bez edycji treści. Każda przekazana przez nas witryna www spełnia wytyczne odpowiedniej optymalizacji SEO korzystnej dla algorytmu wyszukiwarek. Pozycjoner robiący audyt strony www nie musi za dużo pracować, aby zdobyć jej dobrą pozycję na pierwszych wynikach w wyszukiwarce. Skontaktuj się z nami już teraz, a przekonasz się, że można mieć dobrze działającą firmową stronę internetową niewielkim nakładem pieniędzy. Zapraszamy!.

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Ozorków

Firmowa strona internetowa jest Państwa wizytówką w internecie. Grafika, artykuły i funkcjonalność strony internetowej wpływa na to, jak Państwa firma jest postrzegana przez kontrahentów. Poświęcony do minimum czas na decyzję kupna dla użytkownika jest bardzo istotny. Jeśli Państwa oferta nie zostanie trafnie zaprezentowana, to mogą zrezygnować na samym starcie oraz w ogóle z niej nie skorzystać, a Ty nie osiągniesz wyczekiwanego rezultatu. Skontaktuj się z nami, a dokonamy odpowiedniej oceny stanu technicznego i wizualnego waszej strony oraz zaproponujemy dopasowaną usługę, jak: modernizacja strony www polegająca na odświeżeniu layoutu i poprawie jej układu by bardziej wypełniała swoją funkcję, naprawa strony www, gdy strona została zhakowana, zawirusowana, uległa awarii w wyniku błędów programistycznych a także jeśli konieczne są aktualizacje wtyczek w CMS. Naprawa jak i modernizacja nie zawsze ma sens, czasem lepiej zrobić ją od początku, administracja strony www czyli stała współpraca z dkstrony odnośnie dokonywania bieżących aktualizacji strony. Obsługa stron internetowych usługa zalecana dla właściwego funkcjonowania firmowej strony. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami celem wyboru odpowiedniej usługi tak, by Twoja witryna www przynosiła dla Ciebie jak najwięcej korzyści.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Ozorków

Strona internetowa to narzędzie na które każdy jej właściciel liczy aby przyciągała do siebie więcej odwiedzających w efekcie podwyższając procent kontaktów biznesowych, klientów przekładając się na wzrost transakcji oraz subskrypcji dlatego musi być atrakcyjna. Nie zawsze tak się dzieje. Składa się na to wiele czynników, a także umiejętność ich użycia oraz właściwego wyeksponowania. Optymalizacja SEO strony firmowej wpływa na osiągnięcie dobrej pozycji na stronie wyników wyszukiwania w Google. Duże znaczenie ma dla nas SEO lokalne, czyli optymalizację strony internetowej lokalnie czyli pozyskiwania użytkowników na lokalnym rynku. W pierwszych krokach wykonujemy rzetelny, zupełnie bezpłatny audyt strony internetowej, by zlokalizować wszystkie wady oraz nieprawidłowości na stronie, które wpływają źle na pozycję i konwersję w wyszukiwarkach. Dzięki usłudze seo copywriting zapewniamy niepowtarzalne, ciekawe oraz zrozumiałe treści na stronie www, zawierające właściwą liczbę wyrazów i słów kluczowych wymaganych przez algorytmy Google. Tworzymy synonimiczne teksty seo na podstawie jednego artykułu, za który zapłacisz tylko raz, a otrzymujesz unikalne treści które mają duże znaczenie dla wyszukiwarek które stworzone są przy pomocy specjalnej składni, dzięki temu uzyskujesz kilkadziesiąt unikalnych, niezbędnych dla Google treści. Zwróć się do nas już dziś, a my zaoferujemy Ci nasze usługi SEO, by polepszyć ruch na Twojej witrynie www oraz zadbać o dochody ze sprzedaży.Strony www Ozorków

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Stworzymy dla Ciebie profesjonalną wizytówkę firmowej strony internetowej. Postaramy się by Twoja firmowa strona www z zyskiem wyróżniała się pośród konkurencji, zarówno od strony technicznej jak i jej wyglądu, zadbamy również o poprawną optymalizację strony www która wpłynie na szybkość oraz widoczność w sieci www. Naszą specjalnością jest projektowanie stron internetowych, praca nad stroną internetową to szereg zwięźle sprecyzowanych działań dostosowanych do danej branży, których efektem jest uwidocznienie waszej firmowej strony www w sieci. Stworzona przez nas każda strona www ma na celu w sposób prosty i skuteczny wysłać przekaz, który z pewnością będzie w stanie dotrzeć do odbiorcy docelowego wykorzystując do tego odpowiednio dobrane słowa oraz frazy kluczowe. Dzięki naszym zabiegom Państwa strona www z pewnością pojawi się na pierwszych pozycjach w wyszukiwarce Google po wpisaniu przez użytkownika potrzebnego hasła związanego z daną działalnością. Layout witryny zaprojektowany jest w sposób czytelny bez zbędnej ilości grafiki co znacznie wpływa na jej szybkość działania a także przejrzystość odbioru z wykorzystaniem dobrej jakości artykułów SEO. Treści zawarte na stronie internetowej są chwytliwe, w pełni zrozumiałe i przybliżające intuicyjnie krok po kroku do uzyskania celu, jakim jest sprzedaż produktów lub usług. Duży nacisk kładziemy na pełną satysfakcję oraz zadowolenie naszego klienta, toteż jesteśmy otwarci na Państwa konsultacje na każdym etapie tworzenia strony www.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Aktualnie odpowiednio skonkretyzowana strona internetowa jest jednym z wiodących działań marketingowych. Pewnie zdajesz sobie sprawę, że aby Twoja firmowa strona internetowa była efektywna i posiadała właściwą konwersję, musi też być na bieżąco dostosowywana do aktualnych trendów tworzenia stron www. Stara, nie zmodernizowana strona www może nie tylko zniechęcić klientów ale także źle wpłynąć na jej pozycję w wyszukiwarce Google. Proponowana przez dkstrony usługa, jaką jest modernizacja strony internetowej, zapewni Twojej witrynie www nowoczesny design, właściwą komunikację z klientem i efektywny content marketing. Przeprowadzamy bezpłatny audyt SEO strony www, na podstawie którego wykonujemy modernizację strony internetowej, ma ona na celu odróżnienia się wśród konkurencji.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Każda działająca już strona internetowa wymaga raz na jakiś czas uaktualnienia szaty graficznej, wykonania wszelkich aktualizacji systemu CMS czy mniej lub bardziej poważnych zmian programistycznych. Wraz z zmieniającymi się trendami, pojawiających się coraz nowszych technologii, a czasami po prostu błędami programistycznymi. Obsługa stron internetowych w naszym wykonaniu to szerokie spektrum prac graficznych, oraz programistycznych. Warto już teraz zlecić nam obsługę strony www, by mieć zapewnioną odpowiednią konwersję oraz dobrą pozycję w wyszukiwarkach internetowych. Serdecznie zapraszamy do współpracy z nami! z pewnością Państwo i wasza strona internetowa na tym skorzystają!.


Tak więc nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszych usług, a w razie dodatkowych pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga