Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ zgierski

Obszar usług: Zgierz, Głowno, Ozorków, Aleksandrów Łódzki, Parzęczew, Stryków.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Wykonujemy nowoczesne strony www dla firm oraz osób indywidualnych. Sumienność wykonania oraz prędkość działania to nasze zalety, które składają się na pasję, jaką jest tworzenie stron internetowych. Poprzez ukierunkowanie naszych działań na lokalną optymalizację zapewniamy skuteczną widzialność firmy w sieci i podniesienie wartości marketingowych.


Handel elektroniczny to mająca wiele pozytywów, rewolucja w handlu, do której dołącza coraz więcej użytkowników. Dostęp do internetu jest już niemalże w każdym zakątku świata za pośrednictwem mobilnych urządzeń internetowych. Kluczem do sukcesu dla dużej rzeszy przedsiębiorców jest w obecnym świecie widzialność w sieci, uchylając przed nimi bardzo dużo możliwości dostania się na szersze rynki zbytu krajowego i zagranicznego.


Nie zwlekaj aż konkurenci Cię wyprzedzą! Zadbaj o to, by Twoja firmowa strona internetowa znalazła się na najlepszej pozycji w Google. Nasz zespół uczyni to dla Ciebie.


Uzyskanie widoczności witryny www w internecie to proces, wymagający specjalnego przygotowania oraz obeznania dotyczącej wykorzystania dostępnych metod i narzędzi. Projektowanie i tworzenie stron www dokonujemy poprzez wykorzystanie najnowszych technologii jak i trendów, a także mając na uwadze potrzeby i oczekiwania kontrahenta. Nasze strony internetowe są w pełni responsywne, czyli płynnie dostosowujące się do rozmiarów ekranu każdego urządzenia. Tworzenie stron www w WordPress, z edycją (CMS), w bardzo wygodny sposób pozwoli na dokonywanie zmian m.in. artykułów na stronie internetowej.


Nowoczesne witryny www, kompleksowy serwis www, aktualne rozwiązania – Zapraszamy do kontaktu!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Metoda takiego tworzenia, polegająca na samoczynnym dopasowaniu się układu portalu internetowego do wielkości ekranu urządzenia, na którym jest wyświetlany. Ma to wpływ m.in. na lepszą indeksację w wyszukiwarkach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Swobodna nawigacja strony sprawia, że użytkownik od razu dotrze do poszukiwanych informacji. Strona www posiada wbudowany system CMS Wordpress do wygodnej samodzielnej edycji treści i galerii na stronie.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Przygotowywanie kodu oraz struktury strony tak, by jej treść w sposób czytelny i kompleksowy dostarczała wszelkich poszukiwanych informacji lub odpowiedzi na pytania użytkowników korzystających z wyszukiwarki internetowej.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Przygotowując witryny www dla naszych kontrahentów, piszemy zgodny z zasadami SEO kod a także zwracamy uwagę na to, aby były one wypełnione skuteczną treścią, co zapewni wysoką ocenę algorytmu wyszukiwarki Google.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Analiza rynku, działań konkurencji oraz wyznaczenie grupy docelowej to zadania, które mają duży wpływ na projektowanie i tworzenie stron internetowych. Śledzimy także na bieżąco wszystkie nowinki techniczne, które wdrażamy podczas projektowania oraz tworzenia strony. Niezależnie od tego, czym się zajmujesz lub w jakiej branży działasz, stworzymy dla Państwa wzorową stronę, w pełni stosując się do zasad poprawnej optymalizacji SEO jak i również nienagannego wyglądu. Dzięki nam Państwa firmowa strona www zdobędzie dobrą szansę na uzyskanie sukcesu w wyszukiwarce Google.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
zgierski

Agencja internetowa dkstrony zyskała bogate doświadczenie dzięki wielu wykonanym projektom, których dokonaliśmy na przestrzeni niemalże dziesięciu lat. Cena strony internetowej wynika z kilku ważnych aspektów, między innymi stopnia rozbudowania projektu a także innych ważnych elementów. Dokładną wycenę poznasz szybko dzięki wypełnieniu formularza w zakładce wycena. Masę czasu wkładamy w projekt strony www, realizujemy również pomysły naszych klientów, oraz charakterystykę branży, w której funkcjonuje firma. Nasz projekt strony internetowej zaczynamy od wykonania nieodpłatnej wersji graficznej stworzonej w programie graficznym. Gdy dojdziemy do porozumienia w kwestii grafiki strony, rozmieszczenia elementów oraz jej struktury przystępujemy do kodowania według wybranej technologii AMP, czy też w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS z systemem WordPress, lub też jako wizytówkę bez systemu CMS. Wszystkie skończone strony zakodowane są zgodnie z obowiązującymi zasadami poprawnej optymalizacji SEO i również zgodne z W3C. Pozycjoner przeprowadzający audyt strony www nie musi za dużo pracować, by zapewnić jej dobrą pozycję na pierwszych wynikach w wyszukiwarce. Skontaktuj się z nami już teraz, a przekonasz się, że można mieć właściwie działającą firmową stronę niewielkim nakładem pieniędzy. Zapraszamy!.

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
zgierski

Strona www jest wizytówką waszej działalności w internecie. Design, treści i użyteczność witryny www ma duży wpływ na to, jak Państwa działalność jest postrzegana przez klientów. Kontrahenci pragną zredukować czas poświęcony na podjęcie decyzji zakupowej do minimum. Jeśli nie zaprezentujesz im odpowiednio swojej oferty, to mogą zrezygnować już na starcie i w ogóle z niej nie skorzystać, a Ty nie osiągniesz oczekiwanego celu. Jeśli się z nami skontaktujesz wykonamy ocenę techniczną i wizualną witryny www oraz zaproponować odpowiednie działanie, jak: modernizacja strony www polegająca na odświeżeniu layoutu oraz poprawie jej konstrukcji aby bardziej wypełniała swoją rolę, naprawa strony www, gdy strona www została zaatakowana przez hakera, uległa awarii w wyniku błędów programistycznych a także jeśli konieczne są aktualizacje pluginów w CMS. Czasami lepszym rozwiązaniem jest utworzenie od początku nowej witryny internetowej, administracja strony www to stała współpraca z naszą agencją dokonującą bieżących aktualizacji na stronie. Obsługa stron internetowych jest zalecana dla stabilnego funkcjonowania firmowej witryny. Zapraszamy do kontaktu i zaproponujemy dla Ciebie właściwe rozwiązanie tak, by Twoja strona www przyciągała oraz zatrzymywała jak najwięcej użytkowników.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
zgierski

Strona www to narzędzie na które każdy jej właściciel liczy by przyciągała do siebie więcej odwiedzających w efekcie podwyższając procent kontaktów biznesowych, klientów przekładając się na przyrost transakcji bądź subskrypcji dlatego musi być atrakcyjna. Jednak nie zawsze tak jest. Wpływ na to ma wiele czynników, a także wiedzy do ich użycia oraz dobrego wyeksponowania. Optymalizacja SEO strony firmowej jest podstawą wyświetlenia witryny na wysokich miejscach wyszukiwania w Google. Ponadto kładziemy nacisk na SEO lokalne, czyli optymalizację strony internetowej pod kątem wyszukiwania użytkowników z rynku lokalnego. Dlatego w pierwszych krokach wykonujemy nieodpłatny, dogłębny audyt strony internetowej, aby wyłapać wszelkie wady oraz nieprawidłowości na stronie, wpływające niekorzystnie na pozycję i konwersję w Google. Za pomocą usługi seo copywriting gwarantujemy niepowtarzalne, ciekawe oraz zrozumiałe treści na stronie, które łączą odpowiednią ilość ważnych wyrazów oraz fraz kluczowych dla wyszukiwarki Google. Tworzymy synonimiczne teksty seo na podstawie jednego artykułu, za który płacisz jeden raz, a otrzymujesz unikalne artykuły mające duże znaczenie dla wyszukiwarki które stworzone są przy pomocy odpowiedniej składni, dzięki temu otrzymasz kilkadziesiąt unikalnych, wartościowych dla wyszukiwarki artykułów. Zwróć się do nas już teraz, a przedstawimy Tobie nasze usługi SEO, aby polepszyć ruch na Twojej stronie i zadbać o przychody ze sprzedaży.Strony www zgierski

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Stworzymy dla Państwa efektowną wizytówkę firmowej strony w sieci. Postaramy się by Państwa firmowa wizytówka internetowa z zyskiem wyróżniała się wśród konkurencji, zarówno od strony technicznej a także jej wyglądu, dbamy również o odpowiednią optymalizację strony mającą wpływ na szybkość oraz widoczność w sieci www. Projektowanie stron internetowych przez nas poprzedzone jest szeregiem skrupulatnie sprecyzowanych działań dostosowanych do określonej branży, mających na celu wyeksponować Państwa firmę w sieci internetowej. Budowa projektowanej przez nas każdej strony internetowej opiera się na prostym, a zarazem skutecznym przekazie, który będzie w stanie dotrzeć do docelowego odbiorcy na podstawie opracowanych słów kluczowych i fraz. Nasz stworzony system sprawi iż Państwa strona internetowa w sposób szybki oraz naturalny pojawi się na dobrych pozycjach w wynikach wyszukiwarki, po wpisaniu przez użytkownika wyszukiwanej usługi, rzeczy, oraz informacji związanej z daną branżą, dziedziną czy usługami. Układ witryny www stworzony jest w sposób przejrzysty bez zbytniej ilości grafiki co przekłada się na jej szybkość pracy a także czytelność odbioru z wykorzystaniem dobrej jakości tekstów SEO. Teksty zawarte na stronie www są chwytliwe, w pełni przejrzyste oraz przybliżające intuicyjnie krok po kroku do spełnienia celu, jakim jest sprzedaż produktów lub usług. Stuprocentowa satysfakcja oraz zadowolenie naszego kontrahenta jest naszym celem, co istotne uwzględniamy Państwa sugestie na każdym etapie wykonywania strony www.


Stara witryna nie przynosi efektów?

W aktualnych czasach odpowiednio stworzona strona internetowa to jedno z najlepszych narzędzi marketingowych. Branża IT szczególnie tworzenie stron www to nieustannie zmieniające się trendy oraz technologie ich tworzenia. Tak więc aby strona internetowa wypełniała swoje zadanie czyli przyciągała wysokiej ilości odwiedzin i konwersji powinna być na bieżąco administrowana. Przestarzała strona www może odstraszać klientów, a także generować na darmo niepotrzebne koszty. Oferowana przez dkstrony usługa, jaką jest modernizacja strony internetowej, pomoże Twojej stronie www uzyskać nowoczesny design, właściwą komunikację z klientem oraz skuteczny content marketing. Na podstawie wykonanego przez nas darmowego audytu strony www, wykonamy dostosowane odpowiednio prace modernizacyjne, których celem jest wyróżnienie Państwa działalności na tle konkurencji.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Każda istniejąca strona internetowa wymaga raz na jakiś czas uaktualnienia layoutu, dokonania aktualizacji systemu CMS czy mniej lub bardziej poważnych zmian programistycznych. Wraz z zmieniającymi się trendami, wdrażaniem coraz to aktualnych technologii, a czasem po prostu błędami programistycznymi. Obsługa stron internetowych w naszym wykonaniu to szeroki zakres prac graficznych, a także programistycznych. Warto już dziś zlecić nam prowadzenie strony internetowej, by mieć pewność poprawnej pracy strony i dobrą pozycję w Google. Zapraszamy do współpracy z naszą agencją, a Państwa strona internetowa znajdzie się w dobrych rękach.


Dlatego też nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z usługi, a w przypadku dodatkowych pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga