Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Szadek

Obszar usług: Szadek - powiat zduńskowolski.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Oferujemy nowoczesne strony internetowe dla mniejszych działalności z bardzo szybką indeksacją w Google. Zapraszamy do skorzystania z naszych metod, które zdobędą dla Ciebie nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie są już tylko wizytówką działalności w przestrzeni internetowej. To kompleksowe oraz wielkie narzędzie jakie można, a nawet należy wdrożyć w obecnych czasach, by nie zniknąć pośród olbrzymiej konkurencji. Pragniemy by nasi Kontrahenci dostawali do swoich dłoni produkt wydajniejszy od innych, więc oferujemy nowoczesne tworzenie stron internetowych oraz serwisów internetowych na miarę przyszłości!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Twoich kontrahentach!


Dbamy o to aby nasza oferta była stale odświeżana pod względem wszelkich trendów oraz technologii, jakie stawia dzisiejszym przedsiębiorcom e-rynek i nie przestajemy w jej doszlifowaniu. Zakresem naszych usług jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem są już dzisiaj mobilne strony internetowe, które w połączeniu z systemem CMS, pozwalają nam na wygodę komunikacji z kontrahentem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia zakres w którym umiemy pokazać to co potrafimy dla was zrobić. Nie ma dla nas znaczenia, w jakiej branży działacie lub jakie są wasze życzenia – jeżeli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie efektywnego dla użytkownika środowiska online jest prosta, jasna i klarowna droga jaką jest dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, innowacyjne rozwiązania – zapraszamy do kontaktu – sprawdź nas!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technika tworzenia strony internetowej polegająca na zaprogramowaniu struktury kodu strony w odpowiedni sposób aby wczytywała się dobrze na dowolnym urządzeniu przenośnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Programowana witryna internetowa przystosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej użytkownika. Funkcjonalność strony uzgadniana jest już na wczesnym etapie kodowania serwisu.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod serwisu www pisany jest zgodnie z optymalizacją SEO czyli strona po ukończeniu dostosowana jest już do kolejnego etapu pozycjonowania w sieci.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony ukazują się szybko w Google gdyż są wykonywane fachowo i zgłaszane tuż po uruchomieniu usługi do indeksacji Google za pomocą mapy strony.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda zakodowana przez nas witryna internetowa jest w każdym calu dobrana do specjalności biznesu i grupy końcowej, pod jaką jest tworzona. Świetnie znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w sieci również nie ma przed nami zagadek. To funkcjonalna kompozycja wiedzy, z którą chcielibyśmy się z wami podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Szadek

Nasza agencja internetowa dkstrony proponuje atrakcyjne pod kątem ceny oraz jakości wizytówki stron. Oczywistym faktem jest, iż cena strony internetowej uzależniona jest od masy czynników. Te najważniejsze z nich przedstawiliśmy w formie zapytań w naszym formularzu, z którego należałoby skorzystać w celu prostszego oraz bardziej precyzyjnego wyliczenia kosztu wykonania strony www. Portale, które projektujemy, spełniają w pełni warunki prawidłowej optymalizacji SEO, co jest sprawą kolosalnie istotną z punktu widzenia wyszukiwarki Google. Dobrze wykonana i zoptymalizowana witryna ma wielkie znaczenie także dla pozycjonera. Zanim ten rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i wylicza usługę. Projekt strony www wykonujemy w programie graficznym, a w następnej kolejności kodujemy w dobranej do danego projektu technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli ktoś nie potrzebuje CMS, to programujemy także bez wersji CMS. Po skończeniu zlecenia dostajesz od nas mocny, szybki, konkretny oraz profesjonalny serwis www, który na pewno przyniesie dla Państwa oczekiwane profity w postaci: wyświetleń strony, zgromadzeniu dodatkowej ilości partnerów biznesowych oraz zapytań. Serdecznie zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Szadek

Czy dysponujesz już swoją stronę www, odnośnie której użyteczność pozostawia dużo do życzenia, a design nie spełnia zamierzonych wyników? Skontaktuj się z dkstrony, a spróbujemy rozszyfrować gdzie jest przyczyna tego stanu rzeczy. W zakres naszych usług wchodzi także taka usługa jak naprawa stron internetowych. Podkreślamy jednocześnie, że naprawa strony www nie zawsze okazuje się do zrealizowania i nie zawsze jest sensowna. Czasami o wiele prościej zrobić stronę od podstaw przyoszczędzając czas oraz finanse. Praktycznie wszystko zależy od jej wykonania i stanu technicznego. Z reguły jest jednak tak, iż nasza strona www po prostu się zestarzała i potrzebuje odświeżenia, dlatego dodatkowo świadczymy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, też i modernizacja stron www może okazać się niekorzystna. Zapraszamy więc do kontaktu z dkstrony celem ustalenia niezbędnych szczegółów. Oprócz modernizacji oraz naprawy witryny www znacząca jest także obsługa stron internetowych. Proponujemy rozważyć więc administrację strony internetowej aby pogłębić jej użytkowość i konkurencyjność. Czym prędzej namawiamy do kontaktu z dkstrony.pl w celu ustalenia szczegółów współpracy. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Szadek

Filarem efektywnej widoczności w Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Dobrze jest dopilnować tego już na samym początku jej tworzenia, aby uniknąć w przyszłości zbędnych kosztów. Bardzo często kontrahenci kontaktują się z problemami mało widocznej lub wcale niewidocznej swojej www w wynikach wyszukiwania Google. Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw zapotrzebowaniom świadcząc usługi SEO, a w zasadzie kilka fundamentalnych w tej sferze usług. W przypadku kłopotów z widocznością oraz indeksacją portalu, sugerujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawnej optymalizacji SEO. Wskazujemy, w których miejscach i co należałoby uczynić aby usprawnić jej kondycję i widzialność w wynikach Google. Audyt strony www wykonamy w pełni bezpłatnie. Następnym, a zarazem jednym z niezwykle istotnych czynników, na jakie wyszukiwarka internetowa aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalne pisanie tekstów pod SEO. Piszemy unikalne treści oraz artykuły wykorzystując kombinację najważniejszych słów kluczowych. Piszemy również synonimiczne teksty SEO, jest to specjalna metoda użycia jednego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu powtarzania się tekstu. Sprawdź to!Strony www Szadek

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Przy tworzeniu strony internetowej należy w szczególności zwrócić uwagę na konsens pomiędzy jej wyglądem strony, a łatwością w obsłudze. Kontrahenci, a także wykonawcy, różnie spoglądają na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów kluczową sprawą jest skupienie się na wyglądzie witryny. Odwiedzający, który znajdzie się na stronie www, nie powinien mieć dylematu z ustaleniem do czego nawiązuje strona www, jaka jest jej branża, jakie działy podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im szybciej odnajdzie poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że zatrzyma się na witrynie www dłużej i skorzysta z usług. Twórcy co więcej koncentrują się na dokładności wykonania od strony programistycznej, aby dana strona www pojawiła się wysoko w wynikach wyszukiwania Google opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi z tego względu skupione są nie tylko na kwestiach technicznych oraz prawidłowej optymalizacji portalu www, lecz i na wizualnej, czytelnej i zminimalizowanej szacie graficznej. Dokładamy wszelkich starań, aby tworzone przez nas strony www były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www dodatkowo wchodzi w zakres naszej oferty. A więc w przypadku gdy masz przeczucie, że Państwa witryna www nie funkcjonuje prawidłowo, to nadszedł idealny moment, by się do nas zgłosić. Wykonamy dla Państwa usługę darmowej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności portalu w wyszukiwarkach. Oferujemy solidne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu zacząć działania. Nierzadko potrzebne jest wykonanie strony od nowa, innym razem drobna zmiana wystarczy, by uzyskać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji Twoja strona www będzie także dostosowana do aktualnych standardów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często zdarza się tak, że masz już swoją witrynę (bądź witryny) w internecie i nie posiadasz odpowiednio wykwalifikowanego pracownika do jej użytkowania. Z reguły ciągle zachodzi konieczność, by wykonywać zmiany dotyczące oferty, produktów, zdjęć czy tekstu. Mądrze jest też regularnie wykonywać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także sporządzić kopię strony www. Jeśli strona znajduje się już na dobrej pozycji w w wyszukiwarkach internetowych, wcale nie ma pewności, że bez aktualizacji oraz dbania o jej kondycję owa pozycja zostanie utrzymana. Tak więc do przedstawianych przez dkstrony usług proponujemy również prowadzenie strony internetowej.


Dlatego też nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszej oferty, a w przypadku jakichkolwiek pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga