Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ zduńskowolski

Tworzenie stron internetowych zduńskowolski, obsługa stron www. Modernizacja oraz naprawa stron internetowych. Usługi SEO, optymalizacja stron www, SEO Copywriting, teksty SEO. Strony internetowe dla firm z szybką widocznością w Google.
Obszar usług: Zduńska Wola, Szadek, Zapolice.

Responsywne strony RWD + CMS + SSL


Oferujemy profesjonalne i nowoczesne strony internetowe dla mniejszych firm z bardzo szybką indeksacją w wyszukiwarce Google. Skorzystaj z oferowanych przez nas rozwiązań, które pozyskają dla was więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie spełniają już wyłącznie roli wizytówki działalności w sieci. To gruntowne i potężne narzędzie jakie można, a nawet trzeba wdrożyć w obecnych czasach, by nie zniknąć pośród olbrzymiej konkurencji. Zależy nam na tym by nasi klienci otrzymywali do swoich dłoni produkt wydajniejszy od innych, więc przedstawiamy wartościowe i nowoczesne tworzenie stron www oraz serwisów www na miarę przyszłości!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Twoich kontrahentach!


Staramy się na bieżąco dbać o to by nasza propozycja była systematycznie dopracowywana pod względem wszelkich aktualnych trendów i technologii, jakie stawia współczesnym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie przestajemy w jej ulepszaniu. Usługi jakie wam proponujemy to projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w dzisiejszych czasach są mobilne strony RWD, które w połączeniu z systemem edycji treści CMS, dają nam pełną wygodę komunikacji z klientem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie dziedzina w której umiemy zademonstrować na co nas stać. Nie ma dla nas znaczenia, z jakiej branży jesteście i jakie są wasze preferencje – jeżeli chodzi o stworzenie przyjacielskiego dla użytkownika środowiska online pozostaje jeden kierunek dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nieszablonowe rozwiązania – zapraszamy!Zamów usługę, a otrzymasz

stronę o solidnych fundamentach!


Stronę Responsywną RWD z CMS

Responsive web design (RWD) – technika projektowania serwisu internetowego polegająca na zakodowaniu źródła strony www w taki sposób aby wyświetlała się prawidłowo na dowolnym urządzeniu.Dostosowaną funkcjonalnie

Projektowana strona internetowa przystosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej użytkowania. Funkcjonalność portalu ustalana jest już na wczesnym etapie kodowania serwisu.Zoptymalizowaną pod SEO

Tworzony kod portalu www pisany jest zgodnie z zasadami optymalizacji SEO czyli strona po oddaniu dostosowana jest już do następnego procesu pozycjonowania w Google.Z szybką widocznością w Google

Strony pojawiają się szybko w wyszukiwarce Google gdyż są wdrażane profesjonalnie i zgłaszane zaraz po wykonaniu projektu do indeksu Google przy pomocy mapy serwisu www.Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda przekazana przez nas strona jest w każdym calu dostosowana do obszaru biznesu oraz grupy finalnej, dla jakiej jest przygotowywana. Świetnie znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w sieci www także nie ma przed nami sekretów. To funkcjonalna mieszanka doświadczenia i wiedzy, z którą możemy się z Tobą podzielić!

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google


Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
zduńskowolski

Agencja internetowa dkstrony.pl oferuje atrakcyjne odnośnie kosztów i jakości serwisy. Zasadniczym faktem jest, że cena strony internetowej zależna jest od wielu czynników. Te najistotniejsze z nich przedstawiliśmy w postaci zapytań w naszym formularzu, z którego można skorzystać w celu wygodniejszego oraz bardziej doprecyzowanego obliczenia kosztu wykonania strony www. Serwisy, które tworzymy, spełniają w pełni wymogi wymaganej optymalizacji SEO, co jest rzeczą niezmiernie istotną pod kątem widzenia wyszukiwarki internetowej Google. Porządnie wykonana i zoptymalizowana witryna ma spore znaczenie także dla pozycjonera. Zanim ten rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz dokonuje wyceny usługi. Projekt strony www wykonujemy w Adobe Photoshop, a w następnej kolejności programujemy w dobranej do projektu technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebujesz CMS, to kreujemy też bez wersji edytowalnej. Po wykonaniu projektu dostajesz od nas mocny, szybki, atrakcyjny oraz nieszablonowy serwis www, który na pewno przyniesie dla Ciebie oczekiwane korzyści w postaci: większej liczby odsłon, zgromadzeniu większej ilości kontrahentów oraz zapytań. Zapraszamy!Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
zduńskowolski

Czy dysponujesz już swoją stronę www, której funkcjonalność pozostawia dużo do życzenia, a layout nie spełnia zamierzonych rezultatów? Skontaktuj się z dkstrony.pl, a postaramy się określić gdzie leży przyczyna problemu. W zakres naszej oferty wchodzi także usługa taka jak naprawa stron internetowych. Podkreślamy równocześnie, że naprawa strony www nie zawsze jest możliwa oraz nie zawsze się opłaca. Czasami lepiej zaprojektować witrynę od początku zachowując czas oraz pieniądze. Wszystko uzależnione jest od jej wykonania. Ogólnie jest jednak tak, iż nasza witryna www się po prostu postarzała i potrzeba jej nowej odsłony, toteż wykonujemy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, też i rekonstrukcja portalu www może okazać się niekorzystna. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami celem ustalenia niezbędnych szczegółów. Co więcej oprócz modernizacji lub naprawy witryny www ważna jest też obsługa stron internetowych. Można rozważyć więc administrację strony internetowej aby uefektywnić jej wydajność i konkurencyjność. Czym prędzej zachęcamy do kontaktu z dkstrony w celu omówienia warunków współpracy. Bardzo chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania.
Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
zduńskowolski

Podstawą efektu widoczności w wyszukiwarce internetowej Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Warto zadbać o to już w początkowej fazie ich tworzenia, tak aby uniknąć na przyszłość kolejnych nakładów pieniężnych. Dość często kontrahenci kontaktują się z problemem mało widocznej lub wcale niewidocznej swojej strony www w wynikach wyszukiwarki Google. Dlatego wychodzimy naprzeciw waszym oczekiwaniom świadcząc usługi SEO, a szczególnie kilka bardzo fundamentalnych w tej dziedzinie usług. W przypadku problemów widoczności oraz indeksacją strony www, proponujemy audyt strony internetowej pod kątem odpowiedniej optymalizacji SEO. Ustalamy, w których miejscach i co powinno się zmienić aby uefektywnić jej kondycję i widoczność w wyszukiwarkach. Audyt strony www wykonujemy w pełni bezpłatnie. Następnym, a zarazem jednym z najważniejszych aspektów, na jakie wyszukiwarka internetowa Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalne pisanie tekstów pod SEO. Piszemy unikatowe teksty i artykuły wykorzystując kombinację zasadniczych słów kluczowych. Piszemy też synonimiczne teksty SEO, to skuteczny system zastosowania tylko jednego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji powtarzania się treści. Sprawdź to!
Strony www zduńskowolski

kilka przydatnch wskazówek!Na co zwrócić uwagę podczas wyboru wykonawcy?

W czasie projektowania strony www należy szczególnie zwrócić uwagę na konsensus pomiędzy jej stroną graficzną, a używalnością. Klienci, a ponadto projektanci, różnie spoglądają na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów istotną sprawą jest skupienie się na oprawie graficznej witryny www. Użytkownik, który znajdzie się na witrynie, nie powinien mieć dylematów z zauważeniem czego dotyczy strona, jaka jest jej branża, jakie działy podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im prędzej odszuka poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że zostanie na witrynie dłużej i skorzysta z oferty. Twórcy poza tym przywiązują uwagę na solidność wykonania od strony technicznej, aby dana strona pojawiła się wysoko w w Google opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi z tego względu skupione są nie tylko na kwestiach technicznych oraz poprawnej optymalizacji strony, lecz i na wizualnej, przejrzystej i zminimalizowanej szacie graficznej. Dołożymy wszelkich starań, aby tworzone przez nas portale były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna słabo funkcjonuje?

Modernizacja stron www także wchodzi w obszar naszych usług. A więc jeśli odnosisz przeczucie, że Wasza witryna nie działa prawidłowo, to przyszedł stosowny okres, by się do nas zgłosić. Przeprowadzimy dla Państwa usługę bezpłatnej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności strony www w wynikach wyszukiwania. Oferujemy precyzyjne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu przejść do działania. Nierzadko potrzebny jest kompletny remont, innym razem mała zmiana wystarczy, by uzyskać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji wasza strona www będzie także przystosowana do obecnych standardów zabezpieczeń (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz obsługi Twojej witryny?

Bywa tak, że posiadasz już swoją witrynę (bądź witryny) w internecie ale nie posiadasz odpowiednio wykwalifikowanego pracownika do jej obsługi. Do tego ciągle zachodzi potrzeba, by przeprowadzać zmiany dotyczące oferty, towarów, fotografii czy treści. Skutecznie jest też regularnie przeprowadzać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także sporządzić kopię portalu www. Jeżeli strona znajduje się już na dobrej pozycji w wyszukiwarce Google, nie ma pewności, że bez wykonywania aktualizacji i dbania o jej jakość owa pozycja pozostanie. Tak więc do przedstawianych przez nas usług proponujemy również prowadzenie strony internetowej.


W tym wypadku nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszych usług, a w przypadku dodatkowych pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!
UDOSTĘPNIJ OFERTĘ DALEJ:
Aktualności z naszego bloga

Data wpisu: 2020-09-02 | Autor wpisu: administrator

Data wpisu: 2018-08-24 | Autor wpisu: administrator

Data wpisu: 2018-07 -14 | Autor wpisu: administrator