Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Zwierzyniec

Obszar usług: Zwierzyniec - powiat zamojski.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Projektujemy profesjonalne strony internetowe dla mniejszych firm z bardzo szybką indeksacją w Google. Zapraszamy do skorzystania z oferowanych przez nas metod, które zdobędą dla Ciebie więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie są już wyłącznie wizytówką działalności w Internecie. To gruntowne i ogromne narzędzie jakie można, a nawet trzeba wprowadzić w reklamie online XXI wieku, by nie zniknąć pośród olbrzymiej konkurencji. Pragniemy by nasi Kontrahenci dostawali do swoich rąk produkt wydajniejszy od innych, więc oferujemy wartościowe tworzenie stron internetowych oraz serwisów www na miarę przyszłości!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Tobie i Twoich kontrahentach!


Uporczywie dbamy o to aby nasza oferta była systematycznie aktualizowana pod względem wszelkich bieżących trendów oraz technologii, jakie stawia obecnym przedsiębiorcom e-rynek i nie ustajemy w jej udoskonalaniu. Zakresem naszych usług jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnym świecie są już tylko mobilne strony RWD, które w połączeniu z systemem CMS, ułatwiają nam pracę w komunikacji z klientem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia dziedzina w której umiemy pokazać na co nas stać. Bez różnicy, z jakiej branży jesteście oraz jakie są wasze potrzeby – jeżeli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie wygodnego środowiska dla użytkownika online pozostaje prosta droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, oryginalne i nowe rozwiązania – zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technika tworzenia serwisu www polegająca na ułożeniu kodu strony w taki sposób aby wyświetlała się bez zarzutu na dowolnym urządzeniu mobilnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Programowana strona www dostosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej obsługi. Funkcjonalność strony omawiana jest już na wczesnym etapie kodowania.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod serwisu www pisany jest zgodnie z zasadami poprawnej optymalizacji SEO czyli witryna po ukończeniu przystosowana jest już do kolejnego procesu pozycjonowania w sieci.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony pojawiają się szybko w wyszukiwarce Google gdyż są projektowane fachowo oraz zgłaszane zaraz po skończeniu portalu do indeksacji Google za pomocą mapy serwisu www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda ukończona przez nas witryna jest w każdym calu przystosowana do sfery działalności oraz grupy końcowej, dla której jest tworzona. Świetnie znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w sieci także nie ma przed nami zagadek. To owocna mieszanka wiedzy, z którą możemy się z wami podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Zwierzyniec

Nasza agencja internetowa dkstrony proponuje atrakcyjne w odniesieniu do kosztów oraz jakości portale. Oczywistym faktem jest, iż cena strony internetowej uzależniona jest od masy aspektów. Najważniejsze z nich wymieniliśmy w postaci pytań w naszym formularzu, z którego należałoby skorzystać w celu prostszego oraz bardziej precyzyjnego wyliczenia wartości stworzenia strony www. Serwisy, które projektujemy, spełniają w pełni wymogi wymaganej optymalizacji SEO, co jest rzeczą kolosalnie ważną z punktu widzenia Google i wyszukiwarek internetowych. Dobrze zaprogramowana i zoptymalizowana strona ma elementarne znaczenie także dla pozycjonera. Zanim zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz wykonuje ofertę cenową. Projekt strony www tworzymy w programie graficznym, a następnie kodujemy w odpowiedniej do projektu technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebujesz CMS, to programujemy również bez wersji z systemem edycji. Po skończeniu projektu otrzymujesz od nas mocny, lekki, wyrazisty oraz oryginalny serwis www, który na pewno przyniesie dla Państwa dodatkowe profity pod postacią: większej liczby wyświetleń, zgromadzeniu więcej kontrahentów oraz zapytań. Serdecznie zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Zwierzyniec

Czy posiadasz już własną stronę www, której funkcjonalność pozostawia sporo do życzenia, a design nie spełnia zamierzonych efektów? Skontaktuj się z dkstrony.pl, a postaramy się ustalić gdzie jest przyczyna takiej sytuacji. W obszar naszych usług wchodzi także usługa taka jak naprawa stron internetowych. Informujemy jednakowo, że naprawa strony www nie zawsze jest realna oraz nie zawsze się opłaca. Czasami o wiele prościej zaprojektować witrynę od początku zaoszczędzając czas oraz środki. Wszystko zależy od jej wykonania i stanu technicznego. Zwykle jest jednak tak, że nasza strona www tylko się postarzała i potrzeba jej nowej odsłony, dlatego też oferujemy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, też i rekonstrukcja portalu www może okazać się nieopłacalna. Zachęcamy do kontaktu z z naszą agencją w celu omówienia koniecznych szczegółów. Ponadto oprócz modernizacji lub naprawy portalu www istotna jest także obsługa stron internetowych. Można przemyśleć więc administrację strony internetowej aby podnieść jej wydajność i konkurencyjność. Czym prędzej zachęcamy do kontaktu z nami celem ustalenia warunków współpracy. Bardzo chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Zwierzyniec

Fundamentem efektywnej widzialności w Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Warto zadbać o to już w początkowej fazie jej tworzenia, tak aby zapobiec w przyszłości dodatkowych kosztów. Dosyć często klienci kontaktują się z problemem mało widocznej lub wcale niewidocznej strony www w wynikach wyszukiwarki Google. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw zapotrzebowaniom klientów proponując usługi SEO, a szczególnie kilka bardzo fundamentalnych w tym zakresie usług. W przypadku problemów widoczności oraz indeksacją portalu, proponujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawności optymalizacji SEO. Ustalamy, gdzie i co powinno się zmienić aby podnieść jej kondycję oraz widoczność w wynikach wyszukiwarek. Audyt strony www oferujemy w pełni bezpłatnie. Następnym, a zarazem jednym z ważnych czynników, na jakie wyszukiwarka Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalistyczne pisanie tekstów pod SEO. Piszemy unikalne teksty oraz artykuły z wykorzystaniem wyselekcjonowanych zasadniczych wyrazów kluczowych. Tworzymy także synonimiczne teksty SEO, to sprawdzony system użycia jednego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji duplikatu tekstu. Wypróbuj to!Strony www Zwierzyniec

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W czasie tworzenia strony internetowej należy przede wszystkim wziąć pod uwagę konsensus pomiędzy jej wyglądem, a użytecznością. Kontrahenci, a również projektanci, odmiennie spoglądają na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów ważną sprawą jest skupienie się na wyglądzie portalu www. Odwiedzający, który znajdzie się na witrynie www, nie powinien mieć trudności z ustaleniem do czego odnosi się witryna www, jaka jest jej branża, jakie działy podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im prędzej odnajdzie poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że zatrzyma się na witrynie www dłużej i skorzysta z oferty. Projektanci do tego zwracają uwagę na rzetelność wykonania od strony programistycznej, aby dana witryna www pojawiła się wysoko w w Google opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi z tego względu skupione są nie tylko na kwestii technicznej i odpowiedniej optymalizacji strony www, ale również i na wizualnej, przejrzystej i minimalistycznej oprawie. Dołożymy wszelkich starań, by projektowane przez nas portale były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www również wchodzi w obszar naszych usług. A więc gdy odnosisz odczucie, że Wasza witryna nie działa właściwie, to nadszedł idealny okres, by skorzystać z naszych usług. Dokonamy bezpłatnej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności portalu www w wynikach wyszukiwania. Zapewnimy konkretne rozwiązanie, aby po waszej akceptacji przystąpić do działania. Nierzadko jednak potrzebna jest kompletna modernizacja, innym razem mała poprawa wystarczy, by uzyskać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji Twoja strona www będzie także przystosowana do aktualnych standardów zabezpieczeń (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często bywa tak, że posiadasz już swoją witrynę (bądź witryny) w internecie ale nie masz odpowiednio wyspecjalizowanego pracownika do jej obsługi. Do tego regularnie zachodzi potrzeba, by dokonywać zmian dotyczących usług, produktów, zdjęć czy treści. Skutecznie jest też czasem wykonywać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także sporządzić kopię strony. Jeśli strona znajduje się już na wysokiej pozycji w Google, nie jest powiedziane, że bez aktualizacji oraz dbania o jej stan ta pozycja pozostanie utrzymana. Tak więc do przedstawianych przez dkstrony.pl usług proponujemy także prowadzenie strony internetowej.


Stąd nie zostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszych usług, a w przypadku jakichkolwiek pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga