Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Krasnobród

Obszar usług: Krasnobród - powiat zamojski.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Tworzymy wartościowe strony internetowe dla mniejszych działalności z szybką indeksacją w Google. Skorzystaj z naszych metod, które pozyskają dla Państwa nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie są już wyłącznie wizytówką firmy w Internecie. To gruntowne i ogromne narzędzie jakie można, a nawet należy wykorzystać w obecnych czasach, by nie zaginąć pośród olbrzymiej konkurencji. Zależy nam na tym by nasi nabywcy dostawali do swoich potrzeb produkt wydajniejszy od innych, więc proponujemy nowoczesne tworzenie stron internetowych oraz serwisów internetowych na miarę przyszłości!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Twoich kontrahentach!


Staramy się na bieżąco dbać o to aby nasza propozycja była nieustannie udoskonalana pod względem wszelkich aktualnych trendów i technologii, jakie stawia współczesnym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie ustajemy w jej udoskonalaniu. Usługi jakie wam proponujemy to projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnych czasach są mobilne strony RWD, które w połączeniu z systemem CMS, pozwalają nam na wygodę komunikacji z kontrahentem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia obszar w którym umiemy pokazać to co potrafimy dla was zrobić. Nie ma dla nas znaczenia, w jakiej branży działacie oraz jakie są wasze potrzeby – jeśli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie efektywnego środowiska dla użytkownika online jest jeden kierunek dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, oryginalne i nowe rozwiązania – serdecznie zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia tworzenia serwisu internetowego polegająca na ułożeniu struktury strony w taki sposób aby wczytywała się prawidłowo na każdym urządzeniu mobilnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Programowana strona przystosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej użytkownika. Funkcjonalność portalu dogadywana jest już w pierwszym etapie projektowania.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod serwisu pisany jest w sposób zgodny z optymalizacją SEO czyli witryna po wgraniu na serwer przystosowana jest już do kolejnego procesu pozycjonowania w wyszukiwarce Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony pojawiają się błyskawicznie w wyszukiwarce Google ponieważ są wykonywane fachowo oraz zgłaszane zaraz po ukończeniu witryny do indeksacji Google na podstawie mapy strony www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda zakodowana przez nas praca jest w każdym calu dostosowana do specjalizacji biznesu i grupy docelowej, pod jaką jest przygotowywana. Doskonale znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w sieci także nie ma przed nami tajemnic. To funkcjonalna kompozycja doświadczenia i wiedzy, z którą możemy się z Tobą podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Krasnobród

Agencja internetowa dkstrony proponuje atrakcyjne pod względem ceny oraz jakości wizytówki stron. Oczywistym faktem jest, że cena strony internetowej zależna jest od bardzo wielu czynników. Te najważniejsze z nich wymieniliśmy w formie pytań w naszym formularzu wyceny, z którego zachęcamy skorzystać w celu wygodniejszego oraz bardziej szczegółowego obliczenia wartości wykonania strony www. Strony, które tworzymy, wypełniają w pełni wymogi odpowiedniej optymalizacji SEO, co jest rzeczą niesłychanie ważną z punktu widzenia wyszukiwarki Google. Poprawnie wykonana i zoptymalizowana strona ma elementarne znaczenie również dla pozycjonera. Zanim ten zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i wykonuje ofertę cenową. Projekt strony www tworzymy w Adobe Photoshop, a w następnej kolejności kodujemy w dobranej do potrzeb technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebujesz CMS, to tworzymy zarówno bez wersji edytowalnej. Po wykonaniu projektu dostajesz od nas mocny, lekki, atrakcyjny oraz profesjonalny serwis www, który z pewnością przyniesie dla Państwa wyczekiwane profity w postaci: wyświetleń strony, sprowadzeniu większej ilości klientów oraz zapytań. Sprawdź nas! Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Krasnobród

Czy masz już swą stronę www, której użyteczność pozostawia sporo do życzenia, a layout nie spełnia zamierzonych efektów? Skontaktuj się z dkstrony, a spróbujemy rozstrzygnąć gdzie leży powód tego stanu rzeczy. W zakres naszej oferty wchodzi także taka usługa jak naprawa stron internetowych. Zaznaczamy jednakowo, że naprawa strony www nie zawsze bywa do zrealizowania oraz nie zawsze jest warta. Niejednokrotnie lepiej zaprojektować stronę www od nowa zachowując czas i pieniądze. Wszystko zależy od jej kondycji technicznej. Często bywa jednak tak, iż nasza strona się po prostu zestarzała i potrzebuje zmodernizowania, dlatego dodatkowo świadczymy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, też i przebudowa stron może okazać się nieopłacalna. Zapraszamy więc do kontaktu z dkstrony celem omówienia koniecznych aspektów. Ponadto oprócz modernizacji oraz naprawy witryny znacząca jest także obsługa stron internetowych. Warto przemyśleć więc administrację strony internetowej aby rozszerzyć jej skuteczność i konkurencyjność. Czym prędzej zachęcamy do kontaktu z dkstrony.pl w celu ustalenia warunków współpracy. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Krasnobród

Fundamentem efektywnej widoczności w Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Warto jest dopilnować tego już z początku ich projektowania, tak aby uniknąć na przyszłość kolejnych środków. Wielokrotnie kontrahenci zgłaszają się z problemami zbyt małej lub wcale niewidocznej swojej strony internetowej w wynikach wyszukiwarki Google. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw waszych zapotrzebowań świadcząc usługi SEO, a szczególnie kilka bardzo fundamentalnych w tym zakresie usług. W przypadku problemów z widocznością oraz indeksowania portalu www, sugerujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawności optymalizacji SEO. Wskazujemy, gdzie i co trzeba uczynić aby uefektywnić jej kondycję i widoczność w wynikach Google. Audyt strony www oferujemy oczywiście bezpłatnie. Dalszym, i zarazem jednym z kluczowych aspektów, na jakie wyszukiwarka internetowa Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalistyczne pisanie tekstów pod SEO. Piszemy unikatowe teksty i artykuły z wykorzystaniem ważnych wyrazów kluczowych. Piszemy także synonimiczne teksty SEO, to skuteczny system zastosowania jednego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu duplikatu tekstu. Wypróbuj to!Strony www Krasnobród

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W trakcie tworzenia strony www należy przede wszystkim zwrócić uwagę na harmonię pomiędzy jej wyglądem portalu, a funkcjonalnością. Kontrahenci, a ponadto sami projektanci, odmiennie spoglądają na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów podstawową rzeczą jest skupienie się na wyglądzie strony www. Odwiedzający, który znajdzie się na portalu, nie powinien mieć problemu z zauważeniem o czym jest witryna, jaka jest jej nazwa, jakie kategorie podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im prędzej odszuka poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że zatrzyma się na stronie dłużej i skorzysta z oferty. Wykonawcy poza tym zwracają uwagę na profesjonalizmie wykonania od strony technicznej, aby dana strona pojawiła się wysoko w wyszukiwarce Google opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi z tego względu skupiają się nie tylko na kwestii technicznej i prawidłowej optymalizacji portalu, ale także i na wizualnej, czytelnej i minimalistycznej szacie. Dokładamy wszelkich starań, by projektowane przez nas strony były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www także wchodzi w zakres naszych usług. Jeżeli odnosisz wrażenie, że Twoja witryna nie funkcjonuje właściwie, to nadszedł idealny okres, by się do nas zgłosić. Dokonamy dla was nieodpłatnej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności witryny w wynikach Google. Oferujemy solidne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu zabrać się za działania. Często konieczna jest kompletna modernizacja, innym razem już mała poprawa wystarczy, by pozyskiwać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji Państwa strona www będzie także przystosowana do obecnych standardów zabezpieczeń (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często zdarza się tak, że masz już własną stronę (bądź strony) w internecie ale nie posiadasz odpowiednio wyspecjalizowanego pracownika do jej użytkowania. Do tego ciągle zachodzi konieczność, by przeprowadzać zmiany dotyczące usług, towarów, zdjęć czy tekstu. Dobrze jest też cyklicznie co pewien czas wykonywać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także sporządzić kopię witryny www. Gdy strona znajduje się już na dobrej pozycji w w wyszukiwarkach internetowych, nie jest powiedziane, że bez wykonywania aktualizacji i dbania o jej jakość ta pozycja zostanie utrzymana. Tak więc do oferowanych przez dkstrony usług proponujemy również prowadzenie strony internetowej.


Stąd nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszych usług, a w razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga