Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Płoty

Tworzenie stron www i obsługa stron internetowych. Modernizacja oraz naprawa stron internetowych. Usługi SEO - optymalizacja stron www, SEO Copywriting, teksty SEO. Strony internetowe dla firm z szybką widocznością w Google.
Obszar usług: Płoty - powiat gryficki.

Responsywne strony RWD + CMS + SSL


Dysponujemy bogatym doświadczeniem, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych biznesów o węższym lub szerszym horyzoncie. Tworzone przez nas nowoczesne strony www wypełniają zasady nakładane przez Google, co zapewnia im wysoką lokalizację w Google.


Internet to wspaniałe niezbędne narzędzie dzięki któremu dotrzemy do potencjalnych nabywców towarów i usług. Nawet mniejsze i średnie przedsiębiorstwa, dzięki bardzo wielkim możliwościom jakie daje nam sieć internetowa, mogą prowadzić sprzedaż krajową oraz zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił diametralnie strategię działania wielu firm konkurujących o uwagę potencjalnego kontrahenta. Co więcej, za pomocą działalności w sieci, jest duża szansa zdobyć o dużo więcej klientów naszych towarów bądź usług.


Od teraz zatroszcz się o to, by wyszukiwarka internetowa dysponowała aktualnymi informacjami o firmie. Wzmocnienie aktywności w sieci pozwoli Ci osiągnąć dużą przewagę na e-rynku. My zrobimy to dla Ciebie!


Mamy sporo chęci i rozwiązań, dzięki którym Twoja działalność będzie mogła się rozwijać i przyciągać nowych klientów. Stworzymy od zera, bądź zmodernizujemy gotową stronę www tak, by była wizytówką biznesu w sieci. Nasze strony internetowe projektowane są w responsywnej technologii RWD, czyli są przystosowane do wyświetlania na ekranach różnych urządzeń mobilnych tj. tablet oraz telefon. Dodatkowo, tworzenie stron www w WordPress, pozwala nam na uporządkowaną strukturę informacji systemu edycji treści strony CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz kompleksowy serwis www jest naszą specjalnością. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami już teraz!bezpłatna wycena strony


Zamów usługę u nas, a otrzymasz


Stronę Responsywną RWD z CMS

Technologia projektowania witryny internetowej, polegająca na automatycznym dopasowaniu się struktury strony do wymiarów okna przeglądarki na mobilnych a także stacjonarnych komputerach.

Dostosowaną funkcjonalnie

Użytkownik, dla którego zostaje oddana dana strona internetowa, powinien w krótkim czasie zorientować się w jej konstrukcji, oraz bez najmniejszych kłopotów wyszukiwać poszukiwane w niej informacje.

Profesjonalną i nowoczesną

Strony www stworzone są zgodnie z poprawnymi standardami i użytkowymi, dzięki czemu dużo prościej jest pozyskać zainteresowanie klientów poszukiwanymi produktami lub usługami.

Zoptymalizowaną pod SEO

Search Engine Optimalization to optymalizacja witryn www, mająca na celu odpowiednie przygotowanie strony, aby była w stanie osiągnąć jak najwyższe wyniki w wyszukiwarce na zdefiniowane frazy i słowa kluczowe w wyszukiwarkach internetowych.

Z szybką widocznością w Google

W wyniku wprowadzenia odpowiednich informacji i zmian, witryna internetowa jest wyrazista, funkcjonalna oraz sowicie oceniana przez algorytm wyszukiwarki.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Chcąc pozyskać klientów, niezbędnie potrzeba Tobie coś więcej aniżeli tylko dobrego produktu i fachowej obsługi klienta. Niezwykle ważną częścią marketingu internetowego jest dzisiaj firmowa strona www, poprzez którą rozreklamujesz skutecznie Twoją firmę w sieci. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku danej branży, firm konkurencyjnych oraz sprecyzowaniem grupy docelowej klientów. Wyznaczenie targetu z całą pewnością doprowadzi do przyrostu kontaktu z waszą firmą.


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowany standard


 • WERSJA Z EDYCJĄ TREŚCI STRONY CMS
 • WERSJA MOBILNA STRONY - RWD
 • FAVICON BAZUJĄCY NA LOGO
 • STRONA ZOPTYMALIZOWANA POD SEO
 • INFORMACJA O WYKORZYSTANIU COOKIES
 • POLITYKA OCHRONY PRYWATNOŚCI
 • SLIDER Z PRZESUWANYMI ZDJĘCIAMI
 • MAPA GOOGLE Z ADRESEM FIRMY
 • FORMULARZ KONTAKTOWY NA STRONIE WWW
 • PRZEJRZYSTA SZYBKO DZIAŁAJĄCA STRONA
 • PRZYJAZNA DLA WYSZUKIWARKI GOOGLE


Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe

Od 9 lat nasza agencja internetowa wykonuje lekkie, responsywne i czytelne witryny www. Całkowity koszt witryny www uwarunkowany jest od wymiaru rozbudowania zlecenia, i co się z tym wiąże, czasu który trzeba poświęcić na jej stworzenie. Prosimy także skorzystać z formularza do wyceny strony, dostępnym na naszej stronie www, by oszacować o wiele szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla Twojej firmy. Każde jedno zadanie poprzedza odpowiednio dostosowany do branży i specyfiki firmy, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu i Twojej pełnej akceptacji, projekt graficzny witryny www następnie poddawany jest kodowaniu w odpowiedniej do zapotrzebowania technologii AMP, a także w postaci standardowej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na prośbę klienta jesteśmy w stanie także zakodować witrynę www w wersji bez edycji treści. Gwarantowana także przez nas jest poprawna optymalizacja SEO witryny www, co jest fundamentem widoczności strony w Google oraz niemałym ułatwieniem dla osoby wykonującej audyt strony www przed pozycjonowaniem w sieci. Na koniec otrzymujesz profesjonalny, schludny i funkcjonalny serwis www odpowiednio dostosowany do tematyki Twojej działalności. Zapraszamy!Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www

Witryna posiada duże znaczenie dla wizerunku działalności, a możliwe jej błędy mogą w konsekwencji źle oddziaływać na komunikację naszych kontrahentów odwiedzających stronę z właścicielem strony. Modernizacja strony internetowej może pomóc w dostarczeniu nowych klientów. Czasem wystarczy tylko odświeżyć graficznie istniejącą witrynę www, aby podnieść jej konwersję. By utrzymać strony www na odpowiednim poziomie widoczności i zagwarantować im sprawną pracę, potrzebna jest ich fachowa obsługa. Jeśli brak Tobie wolnego czasu, możliwości i umiejętności, to możemy zapewnić wam taką usługę, jaką jest administracja i obsługa stron internetowych. W zakres naszej obsługi wchodzi m.in. aktualizacja wtyczek witryny, modułów czy zapewnienie odpowiedniej mobilności. Szczególnie Ważne są także cykliczne aktualizacje systemu WordPress w sytuacji posiadania witryny www z edycją treści CMS w panelu administracyjnym systemu CMS – WordPress. W trudnych sytuacjach, gdy witryna www uległa awarii z różnych przyczyn, m.in. z powodu ingerencji osób trzecich, błędów w kodzie strony, bądź problemów z serwerem, proponujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Wykonamy dogłębny nieodpłatny audyt Państwa strony www, a kolejnie zaoferujemy optymalne rozwiązania!


Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci

Optymalizacja SEO strony www jest szczególnie istotnym procesem, wpływającym na dobrą widoczność na wysokiej stronie wyników wyszukiwania Google. Optymalizacja stron www obejmuje szeroki zestaw działań, wdrażanych przez nas już we wczesnym etapie projektowania witryny, wpływających w efekcie końcowym na jej rozpoznawalność a także promocję w sieci. Oferujemy również zupełnie darmowy, dobry audyt strony www istniejącej, ułatwiający zidentyfikować wszystkie nieprawidłowości wpływające na jej złą indeksację w wyszukiwarce Google. Następnie przystępujemy do precyzyjnych rozwiązań, tak by Twoja witryna internetowa pracowała skutecznie. Duży nacisk nakładamy na edycję treści na stronie, która powinna powstać zgodnie z zaleceniami SEO, będącą bardzo wartościową dla Google, toteż dlatego przedstawiamy seo copywriting. Każdy zlecony nam przez Ciebie artykuł na witrynę jest unikalny, indywidualny, wyposażony w wyselekcjonowane frazy oraz słowa kluczowe, co jest podstawą dla algorytmów wyszukiwarki. Co istotne! Płacisz raz za artykuł, a my tworzymy z niego synonimiczne teksty SEO, dzięki czemu otrzymujesz od kilkunastu do kilkudziesięciu różnych treści, budujących dobre zaplecze pozycjonerskie. Skontaktuj się!Na co zwrócić uwagę przy projektowaniu www?

Solidnie stworzona strona www wyróżni Twoją firmę na tle konkurencji oraz sprawi odniesienie polepszenia efektów widoczności w internecie. Projektowanie stron internetowych zaczynamy od określenia celu jaki powinna pełnić dana strona www oraz grona użytkowników, do których chcielibyśmy dotrzeć. Kolejnie określamy jakie materiały powinny znaleźć się na stronie www, aby były zrozumiałe oraz umieszczone w sposób taki, aby czytelnik w łatwy sposób, w krótkim czasie do nich dotarł i uzyskał jasne informacje. Budowa stron internetowych opiera się na przetestowanych rozwiązaniach, jakie tworzą prawidłowo wyeksponowane elementy witryny, m.in. strona główna, oferta, cennik, kontakt, realizacje. Umieszczanie zdjęcia i galerie polepszają walory estetyczne portalu, jednocześnie nie wpływając na szybkość wczytywania i zakłócenia przejrzystości. Układ oraz koloryzacja zapewniają przyjazny dla oka komfort wizualny odbioru strony www. Utworzone przez naszą agencję strony internetowe są całkowicie doprowadzone do perfekcji i oryginalne. Kierujemy się prostotą i profesjonalną optymalizację strony, co doskonale spełnia wszelkie wymagania algorytmów wyszukiwarek.

Przydałaby mi się obsługa strony internetowej?

Bez wątpienia uświadamiasz sobie, że nie wystarczy posiadać bardzo dobrze stworzoną firmową witrynę www. Ważna jest też odpowiednia obsługa, by całość zawsze sprawnie działała i zapewniała konwersję. Bez wahania zdecyduj się na usługi firmy dkstrony.pl, a zapewnimy Ci konkretne, całkowicie dostosowane i niezawodne prowadzenie strony internetowej. Regularnie będziemy dokonywać niezbędnych aktualizacji systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej stronie. Kiedy zdarzy się taka potrzeba, to odświeżymy stronę internetową w odniesieniu do zmiany szaty graficznej, struktury i łatwości w użyciu. Błyskawicznie wykonamy wszelkie naprawy, zapewniając w efekcie końcowym kompleksową modernizację strony internetowej. Zapraszamy do skontaktowania się z nami!


Własna strona internetowa już funkcjonuje?

Ażeby nie zostać w tyle za systematycznie rozwijającą się technologią internetową, przedsiębiorstwa muszą przypilnować, ażeby ich witryny www były w pełni funkcjonującym narzędziem reklamowym. Od kiedy dysponujesz już swoją witrynę i zaczynasz zdawać sobie sprawę, iż Twoja witryna www przestaje pracować właściwie, to warto podjąć decyzję na jedną z naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Profesjonalizm naszych programistów przełoży się na zapewnienie Twojej witrynie nowoczesnego i świeżego wyglądu, dostosowanego do dzisiejszych technologii i standardów. Usprawnimy widoczność strony www, co doprowadzi do zwiększenia jej atrakcyjności na tle konkurencji. Na koszt firmy wykonamy całościową analizę strony www i zaproponujemy najlepiej dostosowane rozwiązania, które wdrożymy natychmiast po zatwierdzeniu przez klienta. Czasem po prostu wystarczy kilka niewielkich poprawek, aby zareklamować Twoją firmę w internecie i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach Google. Solidnie, zrozumiale i przystępnie udzielimy wszystkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiemy na wszystkie pytania. Zapraszamy do kontaktu!

Tak więc nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z usługi, a w przypadku dodatkowych pytań czekamy na kontakt!UDOSTĘPNIJ OFERTĘ DALEJ:


Aktualności z naszego bloga

Data wpisu: 2020-09-02 | Autor wpisu: dkstrony.pl

Data wpisu: 2018-08-24 | Autor wpisu: dkstrony.pl

Data wpisu: 2018-07 -14 | Autor wpisu: dkstrony.pl