Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Trzebiatów

Obszar usług: Trzebiatów - powiat gryficki.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Posiadamy bogate doświadczenie, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych działalności o węższym lub szerszym horyzoncie. Projektowane przez nas nowoczesne strony www wypełniają zasady wyznaczane przez Google, co zapewnia im wysoką pozycję w wyszukiwarkach.


Internet to doskonałe konieczne narzędzie które umożliwia dotarcie do potencjalnych nabywców towarów i usług. Nawet małe i średnie działalności, dzięki bardzo dużym możliwościom jakie umożliwia nam sieć internetowa, mogą obsługiwać sprzedaż krajową i zagraniczną. E-commerce zmienił na dobre strategię funkcjonowanie wielu przedsiębiorstw konkurujących o uwagę potencjalnego klienta. Co więcej, poprzez działalność w internecie, jest duża szansa zdobyć o sporo więcej odbiorców naszych produktów oraz usług.


Już od teraz zadbaj o to, aby wyszukiwarka Google posiadała aktualne informacje o działalności jaką prowadzisz. Podniesienie aktywności w sieci internetowej pozwoli Ci osiągnąć przewagę na e-rynku. My Tobie w tym pomożemy!


Posiadamy sporo chęci i rozwiązań, dzięki którym wasza firma będzie mogła się rozwijać oraz zyskiwać nowych kontrahentów. Zaprojektujemy od początku, bądź dokonamy modernizacji aktualną stronę internetową tak, by była wizytówką Twojej firmy w przestrzeni internetowej. Nasze strony internetowe wykonywane są w responsywnej technologii RWD, czyli są przystosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych tj. tablet lub telefon. Poza tym, tworzenie stron www w WordPress, gwarantuje uporządkowaną strukturę nawigacyjną systemu do zarządzania treścią CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz kompleksowy serwis www to nasza specjalność. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technologia tworzenia witryny internetowej, polegająca na automatycznym ułożeniu układu strony do rozmiaru okna przeglądarki na mobilnych a także stacjonarnych urządzeniach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Użytkownik, któremu zostaje zasugerowana dana witryna www, powinien szybko spostrzec się w jej logicznym układzie, i bez kłopotów odczytać poszukiwane w niej dane.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Search Engine Optimalization to optymalizacja witryn, mająca na celu odpowiednie przygotowanie strony www, aby była ona w stanie osiągnąć jak najwyższe wyniki w wyszukiwarce na wybrane frazy i wyrazy kluczowe w wyszukiwarkach internetowych.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Dzięki wprowadzeniu specjalistycznych usprawnień, witryna www jest czytelna, funkcjonalna oraz wysoce klasyfikowana przez algorytm wyszukiwarek.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Żeby pozyskać klientów, niezbędnie potrzeba Tobie czegoś więcej niż tylko dobrych produktów oraz profesjonalnej obsługi klienta. Bardzo ważną częścią marketingu w sieci jest właśnie firmowa strona www, poprzez którą wypromujesz efektywnie Twoją działalność w sieci. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku właściwej branży, firm konkurencyjnych oraz wyznaczeniem grupy docelowej kontrahentów. Wyznaczenie celu z pewnością doprowadzi do wzrostu ilości kontaktu z Państwa firmą.


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Trzebiatów

Od 9 lat agencja internetowa dkstrony wykonuje lekkie, mobilne i czytelne strony wizytówki. Całkowity koszt witryny www uzależniony jest od poziomu skomplikowania usługi, a co za tym idzie, czasu który trzeba poświęcić do jej stworzenia. Zachęcamy również skorzystać z naszego formularza wyceny projektu www, który dostępny jest na naszej stronie internetowej, by obliczyć szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla Twojej działalności. Każde jedno zlecenie poprzedza dostosowany odpowiednio do branży i charakteru firmy, indywidualnie skrojony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu i Twojej akceptacji, szablon graficzny strony w następnej kolejności poddany jest kodowaniu w odpowiedniej dla zapotrzebowania technologii AMP, a także w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na sugestię kontrahenta możemy także zakodować stronę w wersji bez edycji CSM. Gwarantowana również przez dkstrony jest poprawna optymalizacja SEO witryny www, co jest fundamentem zaindeksowania strony w Google oraz ułatwieniem dla pozycjonera wykonującego audyt strony www przed pozycjonowaniem w sieci. Finalnie dostajesz profesjonalny, przejrzysty oraz użyteczny serwis www dokładnie dopasowany do zakresu Twojej działalności. Zadzwoń teraz!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Trzebiatów

Strona www posiada bardzo duże znaczenie dla wizerunku działalności, a ewentualne jej błędy mogą w konsekwencji negatywnie oddziaływać na komunikację potencjalnych klientów odwiedzających stronę z właścicielem portalu internetowego. Modernizacja strony internetowej z pewnością pomoże w dostarczeniu nowych osób odwiedzających stronę. Nierzadko wystarczy tylko odświeżyć graficznie istniejącą stronę www, by podnieść jej konwersję. By utrzymać witryny internetowe na najwyższym poziomie widoczności i zagwarantować im sprawne funkcjonowanie, konieczna jest ich systematyczna obsługa. Jeśli brak Tobie wolnego czasu, możliwości i umiejętności, to z wielką chęcią zapewnimy Ci taką usługę, jaką jest administracja i obsługa stron internetowych. W zakres naszych obowiązków wchodzi m.in. aktualizacja oprogramowania witryny www, modułów czy zapewnienie odpowiedniej mobilności. Ważne są także aktualizacje systemu WordPress w przypadku posiadania witryny www z wersją edytowalną w CMS w zapleczu administratora systemu CMS – WordPress. W skomplikowanych przypadkach, gdy witryna www uległa awarii z różnych przyczyn, m.in. z powodu złośliwego oprogramowania, błędów programistycznych, bądź zmianie parametrów serwera, oferujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Trzebiatów

Optymalizacja SEO strony internetowej jest szczególnie istotnym procesem, wpływającym na okazanie się na czołowej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Optymalizacja stron www obejmuje szeroki zestaw działań, stosowanych przez dkstrony już w początkowym etapie tworzenia witryny, wpływających w efekcie końcowym na jej rozpoznawalność a także promocję w internecie. Oferujemy także w 100% bezpłatny, dobry audyt strony www istniejącej, umożliwiający wyszukać wszystkie błędy które odwzorowują na jej słabą indeksację w Google. Kolejnie przystępujemy do konkretnych rozwiązań, tak by Państwa strona internetowa pracowała dobrze. Także duży nacisk kładziemy na samą treść na stronie, powstałą zgodnie z zaleceniami SEO, będącą bardzo atrakcyjną dla wyszukiwarek, toteż dlatego przedstawiamy seo copywriting. Każdy zlecony nam przez Państwa artykuł na stronę internetową jest unikalny, indywidualny, uzbrojony w mocne frazy oraz słowa kluczowe, co jest podstawą dla algorytmów wyszukiwarki Google. Co ważne! Płacisz tylko raz za artykuł, po czym my z niego tworzymy synonimiczne teksty SEO, dzięki czemu dostajesz od kilkunastu do kilkudziesięciu indywidualnych artykułów, wspomagające poprawne zaplecze dla pozycjonowania. Sprawdź nas!Strony www Trzebiatów

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Profesjonalnie stworzona strona www wyróżni Waszą firmę względem konkurencji oraz sprawi odniesienie lepszych efektów widoczności w Google. Projektowanie stron internetowych zaczyna się zwykle od określenia celu jaki powinna spełniać dana strona www i grona kontrahentów, do których pragniemy dotrzeć. Po czym określamy jakie materiały powinne znajdować się na stronie, tak by były oczywiste i zamieszczone w sposób taki, by użytkownik w łatwy sposób, w krótkim czasie do nich dotarł oraz uzyskał jasne odpowiedzi. Budowa stron internetowych oparta jest na efektywnych rozwiązaniach, jakie tworzą w prawidłowy sposób wyeksponowane elementy witryny, m.in. strona główna, usługi, galeria, kontakt, realizacje. Wstawiane zdjęcia i galerie wzmacniają wartość witryny, a zarazem nie mając wpływu na szybkość wczytywania oraz zakłócenia przejrzystości. Kompozycja i koloryzacja zapewniają przyjazny dla oczu komfort wizualny odbioru strony www. Opracowane przez naszą firmę strony internetowe są kompletnie zoptymalizowane oraz nowoczesne. Kierujemy się prostotą oraz odpowiednią optymalizację witryny, co całkiem spełnia wszelkie wytyczne algorytmów Google.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Ażeby nadążyć za nieustannie rozwijającą się technologią internetową, firmy muszą przypilnować, ażeby ich strony www wyróżniały się w pełni niezawodnym narzędziem marketingowym. Gdy masz już własną stronę www i zaczynasz zauważać, iż Twoja witryna www przestaje funkcjonować jak należy, to warto zdecydować się na jedną spośród naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Fachowość naszych pracowników przełoży się na zapewnienie Twojej stronie internetowej innowacyjnego wyglądu, dostosowanego do najnowszych technologii i standardów. Ulepszymy widoczność witryny, co doprowadzi do zwiększenia jej atrakcyjności na tle konkurencji. Nieodpłatnie wykonamy całościową analizę witryny internetowej i doradzimy optymalne rozwiązania, które wprowadzimy natychmiast po zatwierdzeniu przez klienta. Czasem po prostu wystarczy kilka małych poprawek, aby zareklamować Twoją firmę w Google i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Solidnie, jasno i przystępnie udzielimy wszelkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiemy na wszystkie pytania. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bez wątpliwości zdajesz sobie sprawę, iż nie wystarczy mieć bardzo dobrze wykonaną firmową witrynę internetową. Bardzo istotna jest jej odpowiednia obsługa, by całość non stop sprawnie działała i zapewniała konwersję. Od razu zdecyduj się na usługi firmy dkstrony.pl, a zapewnimy Twojej firmie konkretne, doskonale dostosowane i niezawodne prowadzenie strony internetowej. Bez końca będziemy przeprowadzać niezbędne aktualizacje systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej stronie www. W przypadku gdy tylko zajdzie taka potrzeba, to odświeżymy stronę internetową pod kątem zmiany szaty graficznej, rozmieszczenia i łatwości w użyciu. Ekspresowo przeprowadzimy różne naprawy, gwarantując na końcu całościową modernizację strony internetowej. Zapraszamy do skontaktowania się z nami!


A zatem nie zostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z usługi, a w przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga