Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Nekla

Obszar usług: Nekla - powiat wrzesiński.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Tworzymy nowoczesne strony www dla firm handlowych i usługowych. Sumienność wykonania i prędkość działania to nasze atuty, które składają się na pasję, jaką jest tworzenie stron internetowych. Poprzez ukierunkowanie naszych projektów na optymalizację lokalną umożliwiamy skuteczną widoczność firmy w internecie i zwiększenie wartości marketingowych.


E-handel to posiadająca mnóstwo atutów, rewolucja w sprzedaży, z której korzysta coraz więcej użytkowników. Dostęp do sieci www uzyskujemy niemal w każdym zakątku świata przy użyciu mobilnych odbiorników internetowych. Dojściem do sukcesu dla szerokiej rzeszy przedsiębiorstw staje się aktualnie obecność w internecie, otwierając przed nimi gigantyczne możliwości otwarcia się na szersze rynki zbytu krajowego i zagranicznego.


Nie pozwól na to aż konkurencja Cię wyprzedzi! Dopilnuj tego, aby wasza firmowa strona internetowa znalazła się na dobrej pozycji wyszukiwarki Google. Nasza agencja zrobi to dla Państwa.


Wypracowanie widoczności Twojej strony w sieci to mechanizm, wymagający odpowiedniego przygotowania ale również obeznania na temat użycia dostępnych sposobów i narzędzi. Projektowanie i tworzenie stron www dokonujemy poprzez wykorzystanie najnowszych technologii jak i trendów, jednocześnie uwzględniając potrzeby i oczekiwania naszych zleceniodawców. Nasze strony internetowe są w stu procentach responsywne, czyli płynnie układające się do rozmiarów ekranu wszelkiego rodzaju urządzenia. Tworzenie stron www w WordPress, z systemem edycji treści (CMS), w łatwy sposób umożliwi dokonywanie aktualizacji m.in. zakładek na stronie internetowej.


Nowoczesne strony www, kompleksowy serwis www, oryginalne rozwiązania – Zapraszamy do kontaktu!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technika takiego tworzenia, polegająca na automatycznym dopasowaniu się struktury witryny do wielkości ekranu urządzenia, na którym jest wyświetlany. Ma to wpływ m.in. na lepszą pozycję w Google.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Efektywna nawigacja strony internetowej sprawia, że użytkownik od razu odnajdzie wyszukiwane informacje. Strona internetowa posiada wbudowany system edycji treści strony CMS Wordpress na stronie www.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Sporządzenie kodu a także struktury witryny tak, aby jej treść w sposób jasny i wyczerpujący dostarczała wszelkich poszukiwanych informacji lub odpowiedzi na pytania internautów korzystających z wyszukiwarki internetowej.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Tworząc strony dla naszych kontrahentów, konstruujemy zoptymalizowany kod a także przywiązujemy uwagę do tego, by były one wypełnione dobrej jakości treścią, co zapewni wysoką wartość algorytmu Google.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Ocena rynku, działań konkurencji i wyznaczenie grupy docelowej to zadania, które mają ogromny wpływ na projektowanie i tworzenie stron internetowych. Śledzimy także na bieżąco wszystkie nowinki techniczne, które stosujemy podczas projektowania i tworzenia witryny. Niezależnie od tego, czym się zajmujesz a także w jakiej działasz branży, zaprojektujemy dla Ciebie poprawną i funkcjonalną stronę internetową, zoptymalizowaną pod kątem SEO oraz wyglądu. Dzięki dkstrony wasza firmowa strona www będzie miała świetną szansę na odniesienie sukcesu w sieci.


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Nekla

Nasze agencja internetowa zdobyła bogate doświadczenie dzięki wielu wykonanym projektom, których ukończyliśmy na przestrzeni dziesięciu lat. Cena strony internetowej zależy od kilku elementarnych czynników, między innymi stopnia skomplikowania projektu a także innych ważnych elementów. Dokładny koszt projektu uzyskasz po wypełnieniu formularza w zakładce wycena. Projekt strony www pochłania nam mnóstwo czasu, biorąc pod uwagę także wizję kontrahenta, jak i również właściwości branży, w której funkcjonuje firma. Nasz projekt strony internetowej rozpoczynamy od przedstawienia nieodpłatnej wersji graficznej stworzonej w Adobe Photoshop. Właściwie przemyślaną strukturę i konstrukcję elementów nawigacyjnych strony www następnie poddajemy kodowaniu we właściwej do potrzeb technologii AMP, czy też w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS z systemem WordPress, lub też jako wizytówkę bez edycji treści. Wszystkie wykonane strony zakodowane są w zgodzie z wymaganymi wytycznymi właściwej optymalizacji SEO a także zgodne z W3C. Audyt strony www to czynność jaką przeprowadzi pozycjoner, dzięki skrupulatnej optymalizacji nie musi wiele pozycjonować aby zdobyć dobrą pozycję. Zapraszamy do kontaktu już teraz, a przekonamy Cię że solidna, poprawnie zaprojektowana strona nie zawsze kosztować musi duże pieniądze.

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Nekla

Firmowa strona www jest Twoją wizytówką w sieci. Grafika, treści i użyteczność strony internetowej ma duży wpływ na to, jak Państwa firma postrzegana jest przez kontrahentów. Kontrahenci pragną zredukować czas poświęcony na podejmowanie decyzji o zakupie do minimum. Jeśli Państwa oferta nie zostanie porządnie przedłożona, to mogą zrezygnować na samym starcie i w ogóle z niej nie skorzystać, a Ty nie osiągniesz wyczekiwanego rezultatu. Skontaktuj się z nami, wówczas dokonamy rzetelnej oceny stanu technicznego i wizualnego Państwa witryny oraz przedstawimy konkretną usługę, jak: modernizacja strony www która polega na poprawie i unowocześnieniu jej designu oraz funkcjonalności celem podwyższenia jej wartości, naprawa strony www, podczas gdy strona www uległa programistycznej awarii lub potrzebna jest aktualizacja wtyczek w CMS oraz została zaatakowana przez hakera. Czasami najlepszym wyjściem jest zrobienie od początku nowej strony, administracja strony www czyli stała współpraca z z nasza agencją w celu wykonywania bieżących uaktualnień witryny www. Obsługa stron internetowych jest niezbędna dla stabilnego funkcjonowania firmowej strony. Zapraszamy do kontaktu a zaproponujemy dla Ciebie właściwe rozwiązanie tak, by Twoja strona www przyciągała oraz zatrzymywała jak najwięcej użytkowników.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Nekla

Każdy dysponent firmowej strony internetowej chciałby, aby jego witryna była atrakcyjna, zachęcała oraz pozyskiwała do siebie kontrahentów, co rzutowałoby na podwyższenie kontaktów biznesowych, skutkującym zwiększeniem transakcji i subskrypcji. Jednak nie zawsze tak jest. Wpływ na to ma wiele czynników, a także wiedzy do ich użycia i odpowiedniego wyeksponowania. Optymalizacja SEO strony firmowej jest podstawą indeksacji witryny www na wysokich pozycjach w wyszukiwarce Google. Dodatkowo kładziemy nacisk na SEO lokalne, czyli optymalizację strony internetowej lokalnie czyli pozyskiwania kontrahentów na rynku lokalnym. Dlatego w pierwszej kolejności wykonujemy nieodpłatny, sumienny audyt strony internetowej, by wychwycić wszystkie wady oraz nieprawidłowości na stronie, które wpływają źle na pozycję i konwersję w wyszukiwarce Google. Za pomocą usługi seo copywriting zapewniamy oryginalne, ciekawe oraz zrozumiałe artykuły na stronie, które zawierają wystarczającą ilość niezbędnych słów oraz fraz kluczowych dla Google. Tworzymy synonimiczne teksty seo na podstawie jednego artykułu, za który płacisz tylko raz, a otrzymujesz niezbędne treści mające duże znaczenie pozycjonerskie które napisane są przy pomocy odpowiedniej składni, dzięki temu uzyskasz kilkanaście niepowtarzalnych, niezbędnych dla Google artykułów. Zadzwoń do nas już teraz, a przedstawimy Tobie nasze usługi SEO, by polepszyć ruch na Twojej stronie oraz zadbać o dochody ze sprzedaży.Strony www Nekla

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Pomożemy w budowie efektywnego wizerunku Państwa firmy w internecie. Postaramy się aby Twoja firmowa wizytówka internetowa w sposób pozytywny wyróżniała się pośród konkurencji, zarówno pod względem technicznym a także jej wyglądu, zadbamy też o poprawną optymalizację www która wpłynie na szybkość a także widoczność w sieci. Projektowanie stron internetowych w których się specjalizujemy poprzedzone jest szeregiem ściśle sprecyzowanych działań dostosowanych do danej branży, mających na celu wyeksponować waszą firmę w sieci www. Projektowana przez nas każda strona internetowa ma na celu w sposób prosty a także skuteczny wysłać przekaz, który dotrze do użytkownika docelowego wykorzystując do tego opracowane wyrazy i frazy kluczowe. Nasz wypracowany system sprawi iż wasza strona www w sposób szybki i naturalny pojawi się na czołowych pozycjach w wynikach wyszukiwarki, po wpisaniu przez użytkownika poszukiwanej usługi, rzeczy, oraz informacji związanej z daną branżą, dziedziną czy usługami. Layout strony zaprojektowany jest w sposób czytelny bez zbytniej ilości grafiki co wpływa na jej szybkość wczytywania a także przejrzystość odbioru z wykorzystaniem dobrej jakości treści SEO. Ciekawe treści SEO zawarte na stronie internetowej są w pełni przejrzyste których celem jest w sposób prosty dotarcie do istotnych informacji, produktów lub usług celem zwiększenia zysków oraz użytkowników witryny. Stuprocentowa satysfakcja oraz zadowolenie naszego kontrahenta jest naszym celem, dlatego bierzemy pod uwagę wasze sugestie na każdym etapie wykonywania strony www.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Obecnie trafnie skonkretyzowana strona internetowa jest jednym z najlepszych sposobów marketingowych. Branża IT szczególnie tworzenie stron www to cyklicznie zmieniające się trendy a także technologie ich wykonywania. Tak więc aby strona internetowa wypełniała swoje zadanie w postaci wysokiej ilości odwiedzających i konwersji musi być na bieżąco aktualizowana. Przestarzała strona www może zniechęcać klientów, a także generować dodatkowe koszty. Proponowana przez dkstrony usługa, jaką jest modernizacja strony internetowej, zapewni Twojej witrynie www ciekawy design, odpowiednią komunikację z kontrahentem oraz skuteczny content marketing. Przeprowadzamy bezpłatny audyt SEO strony www, na podstawie którego wykonamy modernizację strony internetowej, której celem jest odróżnienia się wśród konkurencji.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Każda funkcjonująca strona internetowa wymaga raz na jakiś czas uaktualnienia elementów grafiki strony, dokonania wszelkich aktualizacji CMS czy mniej lub bardziej skomplikowanych napraw programistycznych. Spowodowane jest to pojawiającymi się trendami, pojawiających się coraz to aktualnych technologii, a czasem zwyczajnie błędami programistycznymi. Obsługa stron internetowych jaką oferujemy to szeroki zakres działań graficznych, oraz programistycznych. Warto już teraz zlecić nam obsługę witryny www, by mieć zapewnioną odpowiednią konwersję oraz wysoką pozycję w Google. Zapraszamy do współpracy z naszą agencją, a Państwa strona internetowa znajdzie się w dobrych rękach.


Dlatego też nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszej oferty, a w przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga