Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ wrzesiński

Obszar usług: Września, Pyzdry, Nekla, Miłosław, Kołaczkowo.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Wykonujemy nowoczesne strony www dla firm oraz osób indywidualnych. Solidność wykonania i prędkość działania to nasze zalety, które składają się na pasję, jaką jest tworzenie stron internetowych. Poprzez skierowanie naszych działań na lokalną optymalizację umożliwiamy skuteczną obecność firmy w wyszukiwarce oraz podniesienie skuteczności handlowych.


Handel elektroniczny to posiadająca mnóstwo atutów, nowa jakość w sprzedaży, do której dołącza coraz więcej użytkowników. Dostęp do tej technologii można uzyskać niemal w każdym miejscu przy użyciu mobilnych urządzeń internetowych. Dojściem do sukcesu dla dużej rzeszy przedsiębiorstw jest w dzisiejszym świecie widoczność w sieci www, otwierając przed nimi ogromne możliwości przedostania się na szersze rynki zbytu krajowego i zagranicznego.


Nie zwlekaj aż konkurenci Cię wyprzedzą! Zadbaj o to, aby Państwa firmowa strona internetowa znalazła się na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach. Dkstrony zrobi to dla was.


Uzyskanie widzialności Twojej strony w sieci www to proces, wymagający odpowiedniego przygotowania oraz obeznania odnośnie spożytkowania aktualnych metod i narzędzi. Projektowanie i tworzenie stron www dokonujemy poprzez korzystanie z najnowszych technologii oraz trendów, a także dbając o wymagania i oczekiwania klientów. Nasze strony internetowe są w pełni responsywne, czyli płynnie układające się do rozmiarów ekranu każdego rodzaju urządzenia. Tworzenie stron www w WordPress, z systemem (CMS), w bardzo prosty sposób zapewni wykonywanie uaktualnień m.in. galerii na stronie www.


Nowoczesne witryny www, kompleksowy serwis www, innowacyjne rozwiązania – Wyceń za darmo stronę!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Sposób takiego projektowania, polegająca na automatycznym dopasowaniu się układu portalu www do wielkości ekranu urządzenia, na którym jest wyświetlany. Google wspiera strony o tej strukturze.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Efektywna nawigacja strony internetowej sprawia, że użytkownik od razu dotrze do istotnych informacji. Witryna www posiada wbudowany system CMS Wordpress do wygodnej samodzielnej edycji treści oraz zdjęć na stronie internetowej.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Sporządzenie kodu jak i również struktury portalu www tak, aby jej treść w sposób przejrzysty i wyczerpujący dostarczała wszelkich poszukiwanych informacji lub odpowiedzi na pytania internautów korzystających z wyszukiwarki internetowej.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Projektując strony dla naszych kontrahentów, konstruujemy zoptymalizowany kod a także przywiązujemy uwagę do tego, by były wypełnione dobrej jakości treścią, co zapewni wysoką ocenę algorytmu wyszukiwarek internetowych.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Przegląd rynku, działań konkurencji i określanie grupy docelowej to zadania, które mają wielki wpływ na projektowanie i tworzenie stron internetowych. Śledzimy również na bieżąco wszystkie nowinki techniczne, które wykorzystujemy w swojej pracy. Bez znaczenia jest dla nas, czym się zajmujesz oraz w jakiej branży działasz, stworzymy dla was poprawną i funkcjonalną witrynę internetową, zoptymalizowaną pod kątem SEO a także wyglądu. Dzięki nam Twoja firmowa strona www będzie miała świetną szansę na odniesienie odpowiedniej pozycji w internecie.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
wrzesiński

Agencja internetowa dkstrony zdobyła bogate doświadczenie dzięki wielu wykonanym projektom, których wykonaliśmy na przestrzeni niemalże dziesięciu lat. Cena strony internetowej wynika z kilku ważnych czynników, między innymi stopnia rozbudowania projektu oraz innych ważnych elementów. Precyzyjną cenę dostaniesz szybko dzięki wysłaniu formularza w zakładce wycena. Projekt strony www pochłania nam masę czasu, realizujemy także koncepcje naszych kontrahentów, również właściwości branży, w której funkcjonuje firma. Nasz projekt strony internetowej rozpoczynamy od wykonania bezpłatnej wersji graficznej wykonanej w programie graficznym. Gdy dojdziemy do porozumienia w kwestii grafiki witryny, rozmieszczenia elementów oraz jej struktury przystępujemy do kodowania według odpowiedniej technologii AMP, bądź w postaci pospolitej strony www z edycją treści CMS w panelu WordPress, a także jako wizytówkę bez CMS. Każda zaprojektowana przez nas witryna www spełnia warunki odpowiedniej optymalizacji SEO korzystnej dla algorytmu wyszukiwarki internetowej. Audyt strony www to czynność jaką przeprowadzi pozycjoner, dzięki poprawnej optymalizacji nie musi wiele pracować by uzyskać dobrą pozycję. Zapraszamy do kontaktu już teraz, a przekonasz się że solidna, dobrze wykonana strona nie zawsze kosztować musi duże pieniądze.

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
wrzesiński

Strona internetowa jest wizytówką Państwa działalności w sieci. Struktura strony, jej funkcjonalność, grafika oraz treści posiadają duży wpływ odnośnie postrzegania Państwa działalności przez kontrahentów. Czas poświęcony do minimum na decyzję zakupową przez klienta jest bardzo ważny. Jeśli Państwa oferta nie zostanie rzeczowo zaprezentowana, to mogą zrezygnować na samym starcie i w ogóle z niej nie skorzystać, a Ty nie zyskasz wyczekiwanego celu. Jeśli się z nami skontaktujesz wykonamy ocenę techniczną i wizualną witryny www oraz zaproponować konkretne działanie, jak: modernizacja strony www polegająca na odświeżeniu designu i unowocześnieniu jej konstrukcji tak aby lepiej spełniała swoją funkcję, naprawa strony www, podczas gdy strona uległa awarii od strony programistycznej lub konieczna jest aktualizacja wtyczek w CMS oraz została zhakowana lub zawirusowana. Naprawa a także modernizacja nie zawsze jest opłacalna, czasem lepiej zrobić ją od początku, administracja strony www to stała współpraca z z dkstrony w celu dokonywania bieżących uaktualnień na stronie www. Obsługa stron internetowych usługa potrzebna dla poprawnego funkcjonowania Twojej strony www. Zapraszamy do kontaktu a zaproponujemy dla Ciebie korzystne rozwiązanie tak, by Twoja strona www przyciągała i zatrzymywała jak najwięcej użytkowników.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
wrzesiński

Strona internetowa to narzędzie na które każdy jej właściciel liczy aby przyciągała do siebie więcej odwiedzających w efekcie zwiększając ilość kontaktów biznesowych, klientów przekładając się na wzrost transakcji oraz subskrypcji dlatego warunkiem jest jej atrakcyjność. Nie zawsze tak się dzieje. Wpływ na to ma wiele czynników, a także umiejętność ich użycia i odpowiedniego wyeksponowania. Optymalizacja SEO strony firmowej wpływa na osiągnięcie widoczności na pierwszej stronie w wynikach wyszukiwarek. Ponadto kładziemy nacisk na lokalne SEO, czyli optymalizację strony internetowej pod kątem wyszukiwania kontrahentów z danego miasta oraz regionu. Dlatego w pierwszych krokach wykonujemy bezpłatny, dogłębny audyt strony internetowej, aby zlokalizować wszystkie błędy oraz nieprawidłowości na stronie, które wpływają źle na indeksację i konwersję w Google. Za pomocą usługi seo copywriting gwarantujemy niepowtarzalne, ciekawe oraz zrozumiałe treści na stronie www, które zawierają wystarczającą ilość niezbędnych wyrazów oraz fraz kluczowych pod wyszukiwarki Google. Tworzymy synonimiczne teksty seo na podstawie jednego artykułu, za który zapłacisz jeden raz, a otrzymujesz unikalne treści mające duże znaczenie dla SEO które stworzone są przy pomocy specjalnej składni, dzięki temu uzyskasz wiele unikatowych, niezbędnych dla Google artykułów. Zwróć się do nas już dziś, a zaoferujemy Tobie nasze usługi SEO, aby zwiększyć ruch na Twojej stronie oraz zadbać o dochody ze sprzedaży.Strony www wrzesiński

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Pomożemy w budowie efektywnego wizerunku Państwa firmy w sieci. Dołożymy dużo starań, do tego aby Twoja firmowa strona www pozytywnie wyróżniała się wśród konkurencji, zarówno od strony wizualnej, jak i spełniała wszystkie techniczne wytyczne które wpływają na jej widoczność, sprawność oraz szybkość użytkowania. Projektowanie stron internetowych którymi się zajmujemy poprzedzone jest mnóstwem ściśle sprecyzowanych działań dostosowanych pod kątem określonej branży, mających na celu wyeksponować waszą działalność w sieci internetowej. Stworzona przez nas każda strona internetowa ma na celu w sposób prosty a także skuteczny wysłać przekaz, który z pewnością dotrze do odbiorcy docelowego wykorzystując do tego odpowiednio dobrane słowa i frazy kluczowe. Za sprawą naszych działań Twoja strona www w naturalny sposób pojawi się na wysokich miejscach wyszukiwarki po wpisaniu przez użytkownika wyszukiwanego hasła związanego z daną działalnością. Layout strony www jest uzupełniony jakościową treścią, oraz nie jest przeciążony niepotrzebnymi ozdobnikami i grafikami, co przekłada się na jej poprawną szybkość ładowania oraz czytelność odbioru. Teksty zawarte na stronie internetowej są ciekawe, w pełni przejrzyste i przybliżające w sposób intuicyjny krok po kroku do wypełnienia celu, jakim jest sprzedaż produktów bądź usług. Duży nacisk kładziemy na pełną satysfakcję i zadowolenie naszego klienta, dlatego też otwarci jesteśmy na wasze sugestie na każdym etapie projektowania strony www.


Stara witryna nie przynosi efektów?

W teraźniejszym czasie prawidłowo wykonana strona internetowa jest jednym z najlepszych sposobów marketingowych. Powinieneś zdawać sobie sprawę, że aby Twoja firmowa strona internetowa była sprawna a także miała dobrą konwersję, powinna być na bieżąco dostosowywana do zmieniających się trendów projektowania stron internetowych. Przestarzała witryna www może zniechęcać klientów, a także generować na darmo niepotrzebne koszty. Oferowana przez dkstrony usługa, jaką jest modernizacja strony internetowej, zapewni Twojej witrynie www ciekawy design, właściwą komunikację z klientem i efektywny content marketing. Na podstawie dokonanego przez nas darmowego audytu strony www, wykonamy dostosowane odpowiednio prace modernizacyjne, mające na celu wyróżnienie Państwa działalności na tle konkurencji.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Istniejąca już od jakiegoś czasu strona co pewien czas wymaga jej uaktualnienia grafiki lub też programistycznej, ważną rzeczą jest również uaktualnienie systemu CMS oraz jej zainstalowanych rozszerzeń. Wraz z pojawiającymi się trendami, pojawiających się coraz to aktualnych technologii, a czasami po prostu błędami programistycznymi. Oferujemy również usługę jaką jest obsługa stron internetowych której celem są bieżące prace odnośnie konieczności uaktualnień graficznych i programistycznych witryny internetowej. Warto już dziś zlecić nam obsługę witryny www, aby mieć zapewnioną odpowiednią konwersję oraz dobrą pozycję w wyszukiwarkach internetowych. Zapraszamy do skorzystania z usług naszej agencji, a Twoja strona internetowa przyniesie jeszcze więcej korzyści.


Tak więc nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszych usług, a w razie dodatkowych pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga