Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Niepołomice

Obszar usług: Niepołomice - powiat wielicki.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Projektujemy profesjonalne strony internetowe dla mniejszych działalności z expresową indeksacją w Google. Skorzystaj z naszych gotowych rozwiązań, które zdobędą dla was nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie są już wyłącznie wizytówką firmy w Internecie. To kompleksowe oraz ogromne narzędzie jakie można, a nawet trzeba wykorzystać w obecnych czasach, by nie zaginąć pośród olbrzymiej konkurencji. Skupiamy się na tym by nasi Kontrahenci dostawali do swoich potrzeb produkt lepszy od innych, więc oferujemy profesjonalne i nowoczesne projektowanie stron www oraz serwisów www na miarę XXI wieku!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Twoich kontrahentach!


Troszczymy się o to aby nasza usługa była permanentnie aktualizowana pod względem wszelkich aktualnych trendów i technologii, jakie stawia obecnym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie przestajemy w jej doszlifowaniu. Naszą specjalnością jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem są już dzisiaj responsywne strony internetowe, które w połączeniu z systemem CMS, pozwalają na doskonałą wygodę komunikacji z klientem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie obszar w którym umiemy zaprezentować na co nas stać. Bez względu na to, jaki jest wasz zakres działalności i jakie są wasze preferencje – jeśli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie wygodnego dla was i waszych kontrahentów środowiska online jest prosta droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nieszablonowe rozwiązania – serdecznie zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia projektowania serwisu internetowego polegająca na ułożeniu struktury strony w taki sposób aby wczytywała się dobrze na każdym urządzeniu mobilnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Kodowana strona internetowa dostosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej użytkownika. Funkcjonalność portalu omawiana jest już w początkowym etapie kodowania projektu.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Budowany kod strony pisany jest w sposób zgodny z zasadami poprawnej optymalizacji SEO czyli strona po oddaniu przygotowana jest już do kolejnego procesu pozycjonowania.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony ukazują się błyskawicznie w Google ponieważ są wdrażane fachowo i zgłaszane tuż po uruchomieniu witryny do indeksu Google na podstawie mapy strony.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda przekazana przez nas strona jest we wszelkim aspekcie przystosowana do specjalizacji biznesu i grupy docelowej, dla jakiej jest opracowywana. Doskonale znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w Internecie także nie ma przed nami zagadek. To kreatywna kombinacja doświadczenia i wiedzy, z jaką możemy się z wami podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Niepołomice

Nasza agencja internetowa dkstrony.pl oferuje atrakcyjne pod względem ceny i jakości wizytówki stron. Oczywistym faktem jest, iż cena strony internetowej uwarunkowana jest od dużo aspektów. Najważniejsze z nich wypisaliśmy w formie zapytań w naszym formularzu, z którego należałoby skorzystać w celu szybszego oraz bardziej doprecyzowanego obliczenia kosztu stworzenia strony www. Serwisy, które projektujemy, spełniają w pełni wymogi poprawnej optymalizacji SEO, co jest rzeczą ogromnie istotną z punktu widzenia wyszukiwarek internetowych. Dobrze stworzona i zoptymalizowana strona ma spore znaczenie również dla pozycjonera. Zanim zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i dokonuje wyceny usługi. Projekt strony www tworzymy w programie graficznym, a w następnej kolejności kodujemy w dobranej do zapotrzebowania technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli ktoś nie potrzebuje CMS, to tworzymy zarówno bez wersji z edycją treści. Po wykonaniu pracy otrzymujesz od nas mocny, szybki, konkretny i profesjonalny serwis www, który na pewno przyniesie dla Ciebie nowe korzyści pod postacią: odsłon strony, pozyskaniu kolejnych partnerów oraz zleceń. Zapraszamy serdecznie!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Niepołomice

Czy masz już swoją stronę www, której to funkcjonalność pozostawia sporo do życzenia, a layout nie spełnia zaplanowanych rezultatów? Skontaktuj się z naszą agencją, a spróbujemy odkryć gdzie jest powód tego stanu rzeczy. W zakres działania naszych usług wchodzi również taka usługa jak naprawa stron internetowych. Zaznaczamy równocześnie, że naprawa strony www nie zawsze bywa realna i nie zawsze się opłaca. Niejednokrotnie o wiele prościej zaprojektować witrynę od nowa przyoszczędzając czas i pieniądze. Praktycznie wszystko uwarunkowane jest od jej wykonania. Zwykle bywa jednak tak, iż nasza witryna najzwyczajniej się zestarzała i potrzebuje odnowienia, toteż proponujemy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, też i przebudowa portalu może okazać się nieekonomiczna. Zatem zapraszamy do kontaktu z dkstrony.pl celem omówienia szczegółów. Oprócz modernizacji i naprawy portalu www znacząca jest także obsługa stron internetowych. Proponujemy rozważyć więc administrację strony internetowej aby uefektywnić jej sprawność i konkurencyjność. Koniecznie namawiamy do kontaktu z dkstrony celem omówienia szczegółów współpracy. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na wszelkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Niepołomice

Fundamentem efektywnej widoczności w Google jest właściwa optymalizacja stron www. Dobrze jest zadbać o to już w początkowej fazie ich tworzenia, tak aby uniknąć na przyszłość następnych środków pieniężnych. Wielokrotnie klienci zgłaszają się z problemami słabej lub wcale niewidocznej strony www w wynikach wyszukiwarki Google. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw waszych zapotrzebowań proponując usługi SEO, a szczególnie kilka fundamentalnych w tym zakresie usług. W przypadku kłopotów widoczności oraz indeksacją strony, sugerujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawności optymalizacji SEO. Ustalamy, gdzie i co trzeba zmienić aby udoskonalić jej kondycję oraz widoczność w Google. Audyt strony www wykonujemy oczywiście bezpłatnie. Dalszym, a zarazem jednym z bardzo ważnych aspektów, na jakie Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalistyczne pisanie tekstów pod SEO. Piszemy unikalne treści oraz artykuły z wykorzystaniem zasadniczych słów kluczowych. Piszemy także synonimiczne teksty SEO, jest to specjalna metoda użycia tego samego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu duplikatu tekstu. Sprawdź to!Strony www Niepołomice

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Przy projektowaniu portalu www należy szczególnie wziąć pod uwagę kompromis pomiędzy jej wyglądem wizualnym, a łatwością w obsłudze. Kontrahenci, ale również projektanci, bardzo różnie spoglądają na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów ważną sprawą jest skupienie się na oprawie witryny www. Użytkownik, który znajdzie się na portalu, nie powinien mieć dylematu z ustaleniem do czego odnosi się witryna www, jaka jest jej nazwa, jakie działy podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im prędzej odszuka poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że pozostanie na witrynie dłużej i skorzysta z oferty. Twórcy ponadto zwracają uwagę na rzetelność wykonania od strony programistycznej, aby dana witryna pojawiła się wysoko w w Google opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi zatem skupione są nie tylko na kwestiach technicznych oraz prawidłowej optymalizacji witryny, ale również i na wizualnej, przejrzystej i zminimalizowanej szacie graficznej. Dołożymy wszelkich starań, by tworzone przez nas witryny www były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www także wchodzi w zakres naszych kompetencji. Więc jeżeli odnosisz odczucie, że Wasza strona www nie działa właściwie, to przyszedł zasadny moment, by skorzystać z naszej oferty. Dokonamy nieodpłatnej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności witryny w wynikach Google. Oferujemy precyzyjne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu przez was przedsięwziąć działania. Nierzadko jednak konieczna jest kompletna modernizacja, innym razem już mała zmiana wystarczy, by pozyskać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji Państwa strona www będzie także przystosowana do obecnych standardów zabezpieczeń (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często bywa tak, że masz już własną stronę www (bądź strony www) w internecie ale nie posiadasz odpowiednio umiejętnego pracownika do jej użytkowania. Z reguły regularnie zachodzi konieczność, by dokonywać zmian dotyczących usług, produktów, zdjęć czy tekstu. Bardzo dobrze jest też czasem wykonywać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także sporządzić kopię portalu. Gdy strona znajduje się już na dobrej pozycji w w wyszukiwarkach internetowych, wcale nie jest powiedziane, że bez wykonywania aktualizacji oraz dbania o jej stan ta pozycja pozostanie. Tak więc do proponowanych przez nas usług oferujemy także prowadzenie strony internetowej.


A więc nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z usługi, a w przypadku dodatkowych pytań o kontakt z nami!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga