Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ wielicki

Tworzenie stron internetowych wielicki, obsługa stron www. Modernizacja oraz naprawa stron internetowych. Usługi SEO, optymalizacja stron www, SEO Copywriting, teksty SEO. Strony internetowe dla firm z szybką widocznością w Google.
Obszar usług: Wieliczka, Biskupice, Gdów, Kłaj, Niepołomice.

Responsywne strony RWD + CMS + SSL


Proponujemy nowoczesne strony internetowe dla mniejszych firm z expresową widocznością w wyszukiwarce Google. Skorzystaj z oferowanych przez nas metod, które pozyskają dla Państwa nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie spełniają już wyłącznie roli wizytówki firmy w przestrzeni internetowej. To gruntowne i ogromne narzędzie jakie można, a nawet należy wdrożyć w teraźniejszych czasach, by nie zaginąć pośród ogromnej konkurencji. Chcemy by nasi nabywcy otrzymywali do swoich dłoni mechanizm lepszy od innych, więc proponujemy profesjonalne i nowoczesne tworzenie stron www oraz serwisów www na miarę przyszłości!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Twoich kontrahentach!


Dbamy o to by nasza usługa była systematycznie udoskonalana pod względem wszelkich bieżących trendów oraz technologii, jakie stawia nowoczesnym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie przestajemy w jej doszlifowaniu. Usługi jakie wam proponujemy to projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnym świecie są już tylko mobilne strony RWD, które w połączeniu z systemem CMS, pozwalają na doskonałą wygodę komunikacji z kontrahentem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie zakres w którym umiemy zaprezentować to co potrafimy dla was zrobić. Bez względu na to, jaki jest wasz zakres działalności i jakie są wasze potrzeby – jeżeli chodzi o stworzenie wygodnego dla was i waszych kontrahentów środowiska online pozostaje prosta, jasna i klarowna droga jaką jest dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, innowacyjne rozwiązania – zapraszamy!Zamów usługę, a otrzymasz

stronę o solidnych fundamentach!


Stronę Responsywną RWD z CMS

Responsive web design (RWD) – technika tworzenia serwisu internetowego polegająca na zakodowaniu kodu strony w taki sposób aby wyświetlała się idealnie na dowolnym urządzeniu przenośnym.Dostosowaną funkcjonalnie

Tworzona witryna www dostosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej obsługi. Funkcjonalność serwisu uzgadniana jest już w pierwszym etapie projektowania.Zoptymalizowaną pod SEO

Tworzony kod strony www pisany jest w sposób zgodny z optymalizacją SEO czyli witryna po oddaniu dostosowana jest już do następnego procesu pozycjonowania w wyszukiwarce Google.Z szybką widocznością w Google

Strony pojawiają się szybko w Google ponieważ są wdrażane fachowo i zgłaszane zaraz po wykonaniu usługi do indeksacji Google na podstawie mapy serwisu www.Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda zaprogramowana przez nas witryna jest we wszelkim calu przystosowana do sektora biznesu i grupy końcowej, dla jakiej jest programowana. Znakomicie znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w sieci także nie ma przed nami sekretów. To owocna kombinacja wiedzy, z jaką chcielibyśmy się z Państwem podzielić!

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google


Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
wielicki

Nasza agencja internetowa dkstrony.pl proponuje atrakcyjne odnośnie ceny oraz jakości serwisy. Zrozumiałym faktem jest, iż cena strony internetowej zależna jest od mnóstwa czynników. Podstawowe z nich przedstawiliśmy w postaci pytań w naszym formularzu kontaktowym, z którego zachęcamy skorzystać w celu prostszego oraz bardziej doprecyzowanego obliczenia wartości wykonania strony www. Serwisy, które projektujemy i tworzymy, spełniają w pełni wymogi odpowiedniej optymalizacji SEO, co jest sprawą szalenie istotną pod kątem widzenia wyszukiwarek. Przemyślanie zaprojektowana i zoptymalizowana witryna ma spore znaczenie także dla pozycjonera. Zanim zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i wycenia swoją usługę. Projekt strony www wykonujemy w programie graficznym, a w następnej kolejności kodujemy w odpowiedniej do projektu technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebujesz CMS, to tworzymy też bez wersji z systemem edycji treści. Po skończeniu projektu otrzymujesz od nas mocny, szybki, konkretny oraz nieszablonowy serwis www, który na pewno przyniesie dla Ciebie spodziewane profity pod postacią: wyświetleń strony, pozyskaniu większej ilości partnerów oraz zapytań. Serdecznie zapraszamy!


Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
wielicki

Czy użytkujesz już swą stronę www, co do której funkcjonalność pozostawia wiele do życzenia, a layout nie spełnia zaplanowanych efektów? Skontaktuj się z nami, a postaramy się ustalić gdzie jest przyczyna tego stanu rzeczy. W zakres działania naszych usług wchodzi także usługa taka jak naprawa stron internetowych. Podkreślamy jednocześnie, że naprawa strony www nie zawsze jest możliwa i nie zawsze się opłaca. Czasami o wiele lepiej zrobić portal www od zera zaoszczędzając czas oraz środki pieniężne. Prawie wszystko uzależnione jest od jej wykonania. Ogólnie jest jednak tak, że nasza witryna tylko się zestarzała i potrzebuje rekonstrukcji, toteż wykonujemy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, też i modyfikacja strony może okazać się nieopłacalna. Zachęcamy do kontaktu z nami w celu ustalenia koniecznych aspektów. Ponadto oprócz modernizacji oraz naprawy witryny www istotna jest też obsługa stron internetowych. Zachęcamy rozważyć więc administrację strony internetowej aby pogłębić jej sprawność i konkurencyjność. Czym prędzej zapraszamy do kontaktu z nami w celu omówienia szczegółów współpracy. Bardzo chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania.
Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
wielicki

Filarem efektu widoczności w wyszukiwarce Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Warto zadbać o to już w pierwszej fazie ich projektowania, aby uniknąć na przyszłość zbędnych kosztów. Bardzo często klienci kontaktują się z problemem słabej lub wcale niewidocznej strony w wynikach wyszukiwarki. Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom świadcząc usługi SEO, a w zasadzie kilka bardzo fundamentalnych w tej tematyce usług. W przypadku problemów widoczności oraz indeksowania strony internetowej, sugerujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawności optymalizacji SEO. Ustalamy, w których miejscach i co powinno się zmienić aby podnieść jej kondycję i widzialność w wynikach wyszukiwarek Google. Audyt strony www wykonujemy oczywiście bezpłatnie. Dalszym, a jednocześnie jednym z najistotniejszych aspektów, na jakie wyszukiwarka Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli odpowiednie pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy unikatowe treści oraz artykuły wykorzystując kombinację zasadniczych słów kluczowych. Piszemy też synonimiczne teksty SEO, to skuteczny system wykorzystania tego samego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu duplikatu treści. Skontaktuj się z nami!


Strony www wielicki

kilka przydatnch wskazówek!Na co zwrócić uwagę podczas wyboru wykonawcy?

Podczas projektowania portalu warto przede wszystkim wziąć pod uwagę harmonię pomiędzy jej stroną graficzną, a wygodą użytkowania. Kontrahenci, jak też wykonawcy, różnie patrzą na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów zasadniczą rzeczą jest skupienie się na wyglądzie strony www. Użytkownik, który znajdzie się na portalu, nie powinien mieć dylematów z zauważeniem o czym jest strona www, jaka jest jej branża, jakie kategorie podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im prędzej odnajdzie poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że pozostanie na witrynie www dłużej i skorzysta z usług. Twórcy dodatkowo zwracają uwagę na dokładności wykonania od strony programistycznej, aby dana witryna pojawiła się wysoko w wyszukiwarkach opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi w związku z tym skupione są nie tylko na kwestii technicznej i odpowiedniej optymalizacji witryny, ale także i na graficznej, czytelnej i minimalistycznej szacie. Dołożymy wszelkich starań, aby tworzone przez nas witryny www były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna słabo funkcjonuje?

Modernizacja stron www również wchodzi w zakres naszej oferty. A więc w wypadku gdy odnosisz odczucie, że Twoja witryna www nie działa prawidłowo, to nadszedł dobry moment, by skorzystać z naszej usługi. Dokonamy bezpłatnej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności strony w Google. Zapewnimy precyzyjne rozwiązanie, aby po waszej akceptacji przedsięwziąć działania. Niejednokrotnie jednak potrzebne jest wykonanie strony od nowa, innym razem mała poprawa wystarczy, by pozyskiwać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji Twoja strona www będzie także przystosowana do obecnych standardów zabezpieczeń (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz obsługi Twojej witryny?

Często zdarza się tak, że posiadasz już własną stronę (bądź strony) w sieci ale nie masz odpowiednio umiejętnego pracownika do jej obsługi. Z reguły stale zachodzi potrzeba, by wprowadzać zmiany dotyczące usług, produktów, fotografii czy tekstu. Rozsądnie jest też cyklicznie wykonywać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także zrobić kopię witryny. Jeśli strona znajduje się już na wysokiej pozycji w Google, wcale nie ma pewności, że bez wykonywania aktualizacji oraz dbania o jej stan ta pozycja pozostanie utrzymana. Tak więc do oferowanych przez dkstrony usług proponujemy również prowadzenie strony internetowej.


Stąd nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszej oferty, a w razie jakichkolwiek pytań o kontakt z nami!
UDOSTĘPNIJ OFERTĘ DALEJ:
Aktualności z naszego bloga

Data wpisu: 2020-09-02 | Autor wpisu: administrator

Data wpisu: 2018-08-24 | Autor wpisu: administrator

Data wpisu: 2018-07 -14 | Autor wpisu: administrator